PDA

View Full Version : Някой ходил ли е на чакръкчия, който да му е помогнал?


Алекс
29th January 2007, 16:00
Здравейте,

Както се разбира от заглавието на темата :) - интересувам се дали някой е ходил на чакръкчия, който да му е помогнал - става въпрос за болки в рамото. Благодаря предварително. :D

Celine
30th January 2007, 16:56
мен ме е страх предпочитам при масажист ( кадърен с образование рехабиолитатор ) или лекар.

Flame73
30th January 2007, 22:04
Мила,защо не отидеш преди това при рехабилитатор?
Аз имах проблеми преди 13години(от тениса),тогава баба ми беше решила да ме мъкне при чакръкчия,а баща ми отсече категорично-НЕ!Спомням си,че ме водеха в Асеновград при един мъж.За две седмици процедури-ме излекува.От тогава да чукна на дърво-проблеми нямам! :1258:

Lady Marmalade
30th January 2007, 22:31
Мой близък беше ходил при чакръкчия за подобен проблем. Което му докара много главоболия. Какво го е правил, какво го е струвал, уж имаше облекчение, по едно време пак започнаха оплаквания. Ходи на лекар и по изследвания и се оказа, че онзи от натискането му е смачкал един прешлен, та ходи в София да се лекува, добре че се оправи, без сериозни последствия.
Аз не бих рискувала. :?

Celine
31st January 2007, 11:26
имам близък който е ортопед, настръхва като чуе за чакръкчии, каза че всекидневно при него има доверили се на такъв.

Алекс
8th February 2007, 15:46
Благодаря Ви на всички за мненията :D още не съм решила какво да правя - проблема е, че при снимките всичко изглежда добре, но не е ...
Може би ще пробвам при рехабилитатор.

nadin
13th October 2007, 14:49
пробвай с рехабилитатор...тези типични чекръкчии където нямат грам диплома и знания едва не докараха майка ми до инвалидна количка...тодава се появи нашия рехабилитатор и оправи нещата

petyaaaa
13th October 2007, 22:15
А какво е чакръкчия? :2045:

Mena
13th October 2007, 22:26
А какво е чакръкчия? :2045:
Самоук мануален терапевт, практикуващ най-често в села и малки градчета.

tina
14th October 2007, 20:27
А какво е чакръкчия? :2045:
Самоук мануален терапевт, практикуващ най-често в села и малки градчета.

И боже опази ни от тях и тяхното "терапевтично" действие :dupeta: