PDA

View Full Version : Ръцете на мъжа


mozaka29
31st January 2007, 12:20
Мили дами,

разкажете какво очаквате от мъжките ръце, кое намирате привлекателно в тях, кое ви отблъсква и прочие! И разбира се съвети как да бъдат подържани!

bimbi
31st January 2007, 12:31
Мили дами,

разкажете какво очаквате от мъжките мъже, кое намирате привлекателно в тях, кое ви отблъсква и прочие! И разбира се съвети как да бъдат подържани!м? я пак 8)

Venice
31st January 2007, 12:38
Аз очаквам най-вече да са желани - мъж, който ми пуска ръка не навреме, не на място и дори без да е сигурен, че ми е приятно, ме отблъсква.

Иначе, харесвам големи, едри ръце с дълги пръсти, не прекалено меки, леко грапави...Ох, айде да спирам, че... за много приятни неща си спомням... :lol:

Venice
31st January 2007, 12:40
... Няма нужда да са особено поддържани, но ноктите трябва задължително да са чисти.

chervenokoska_2
31st January 2007, 13:20
Това е първото нещо, което гледам в мъжа. Задължително чисти, добре оформени нокти, да няма зачервявания и нахапани кожи (признак на кой знае какви проблеми). Освен това да се ръкува здраво, а не лигаво. А към приятеля ми съм безмилостна по този повод - все пак ще ме пипа с тях къде ли не. Сестра ми е маникюристка и ми е казвала, че има доста мъже-клиенти, което намирам за много добре (тук не говорим дори за безцветен лак, а просто за грижа за ръцете и ноктите) - крайно време е и мъжете да свикнат да полагат поне минимални грижи за себе си.

mozaka29
31st January 2007, 13:26
Да, май се бях позаблял! Мъжките РЪЦЕ имах в предвид ;-) (за Мъжките Мъже дуг път ще говорим).
Ами хубаво се изказвате, но я кажете, защото ходя на фитнес и са ми пове4е груби и мазолести от нормалното, някакво крем4е или там каквито женски хитрини знаете за омекотяване!

Хм, интересно пък ,ако са много фини и нежни (разбирай съвсем меки4ки без мазоли) не ли твърде женствено?

Sunflowera
31st January 2007, 13:45
:lachen:
Гледай ноктите задължително да са ти чисти, добре оформени и да не си ядеш..нищо наоколо. Относно мазолите, малко е гадничко, вземи си ръкавици във фитнеса. можеш и крем за ръце да ползваш, не е гейско. Относно бицепса :lol: , имам един познат, който като говори по мобилния и си свива ръката "на бицепс", много е секси :lol:

bimbi
31st January 2007, 13:52
Освен това да се ръкува здраво, а не лигаво. ей тва как ме дразни лелееее :evil: ако ми подаде ръка с върха на пръстите си, едва-едва, направо полудявам :twisted:

аз харесвам големи ръце с дълги пръсти :oops: и трябва да са чисти, без дълги нокти /мразя мъже с дълги нокти :roll:/

иначе автора не виждам от какво се притеснява. за мен лично и грубите ръце имат доста чар. наистина можеш да ги мажеш всекидневно с крем, поне да са по-меки :)

Devil_wears_Prada
31st January 2007, 14:11
без дълги нокти /мразя мъже с дълги нокти :roll:/



Имаше един период, в който мъжете си оставяха по - голям нокът на малкия пръст на ръката... :3000: добре, че скоро не съм виждала такова чудо! :lol:

apoklistika
31st January 2007, 14:18
Лигавото ръкуване и мен ме дразни до безкрайност :x
Иначе,ноктите задължително гледам, гледам дали случайно няма оставен "маникюр" на кутрето :lachen: (наскоро видях подобно нещо при млад човек, а си мислех, че вече никой не го прави).
Може и да не са задължително мускулести ръцете, но добре оформени при всички положения.
Но може би най- напред гледам, дали се виждат вените на ръцете :2005: Не знам що така, но това определено ми е много секси :oops: Сега като се замислих, неволно съм си избирала всички партньори с еднакъв тип ръця, явно ми е важен изгледа на ръцете :1246:

Devil_wears_Prada
31st January 2007, 14:22
Иначе,ноктите задължително гледам, гледам дали случайно няма оставен "маникюр" на кутрето :lachen: .

Ей това исках да кажа! :lol:.

plamen77
31st January 2007, 14:35
а освен ръцете на какво друго обръща внимание жената при среща с интересен мъж.....говорим от външния вид...

Chujdata
31st January 2007, 14:40
Най-важното, което гледам, освен задължителната чистота са най-горните фаланги на пръстите.От лични наблюдения знам, че по формата на ппръстите можеш да определиш формата и горе-долу размера на .... Никога досега не съм бъркала :lol:

apoklistika
31st January 2007, 14:42
От външния вид, много държа да има добре развит прасец, за съжаление това не всеки път може да се види. И да има добре оформен задник, не на мястото на дупето, панталоните му да са празни :lol: И да няма шкембе.

plamen77
31st January 2007, 14:42
Най-важното, което гледам, освен задължителната чистота са най-горните фаланги на пръстите.От лични наблюдения знам, че по формата на ппръстите можеш да определиш формата и горе-долу размера на .... Никога досега не съм бъркала :lol:

интересно , кажи ми какво по точно гледаш от фалангите за да проверя теорията ти... :lol:

bimbi
31st January 2007, 14:43
Най-важното, което гледам, освен задължителната чистота са най-горните фаланги на пръстите.От лични наблюдения знам, че по формата на ппръстите можеш да определиш формата и горе-долу размера на .... Никога досега не съм бъркала :lol:ахахахахха мацо в събота искам да ми го обясниш тва по-подробно...че да не изпадам в неловки ситуации :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

apoklistika
31st January 2007, 14:43
Най-важното, което гледам, освен задължителната чистота са най-горните фаланги на пръстите.От лични наблюдения знам, че по формата на ппръстите можеш да определиш формата и горе-долу размера на .... Никога досега не съм бъркала :lol:
Абсолютно, така е :lol:

chervenokoska_2
31st January 2007, 14:43
Има един крем, който е от много години в БГ. Страхотен е за омекотяване на мазоли, след фитнес и други такива, идеален за мъже - на български се казва Кеч или Кец ( не съм сигурна ) балсам - Kec се пише с чофка над c. Полски или чешки, пак не съм сигурна. Жълт е, с винена капачка, има малки и по-големи разфасовки. Изпробвано ефективно средство от доста познати.

chervenokoska_2
31st January 2007, 14:44
Освен ръцете, колкото и безсмислено да звучи, после винаги гледам обувките...

Venice
31st January 2007, 15:05
а освен ръцете на какво друго обръща внимание жената при среща с интересен мъж.....говорим от външния вид...

Харесвам добре изразени, аристократични брадичка и нос.

natalei
31st January 2007, 15:21
Присъединявам се към всичко казано до тук за ръцете. А иначе май винаги си харесвам много късо подстригани мъже. Само по такива се заглеждам. А като цяло - задължително да е добре облечен и добре сложен.

plamen77
31st January 2007, 15:24
а какво мислите за обезкосмяването при мъжа..до каква степен трябва да е обезкосмен....за под мишниците и мъжкото достойнство е ясно....говорим за нещо повече....дразнят ли се жените от космите по мъжкото тяло...

junglegirl
31st January 2007, 15:26
Aз съм ЗА изпъкналите вени,на мускулести,леко груби ръце и здравия захват(мнооого е мъжествено :2007: Ааааааа,както и супер късата коса.А бе май всички си падаме по "лошия герой" :girl_haha: -във всички филми ми е любим :wink:
П.П.А за въпроса преди това-пекаляването ми е супер гейско :2016:

Venice
31st January 2007, 15:34
Но най-важното във външността на един мъж за мен поне е да бъде сравнително висок. Нисък мъж, какъвто ще да е... не става :lol: Както казваше баба ми, "висок мъж грозен нЕма"

chervenokoska_2
31st January 2007, 15:38
Нямам нищо против космите. Под мишниците според мен вече е нормално да се махат от хигиенична гледна точка. Но пък "китеници" не понасям. С мярка да е всичко...

Venice
31st January 2007, 15:39
А за косата аз съм на друго мнение, явно разни жени разни вкусове... Обожавам да заровя пръсти в хубава, въздълга (5-10см) мъжка коса... и да я усещам да допира кожата ми в определени моменти.. мммм :lol:

chervenokoska_2
31st January 2007, 15:41
Друга моя слабост - набола брада тип "италианска". Вероятно повечето харесват гладко бръснати мъже, а и не на всеки отива това, но гъделичкащото усещане е... И постиган, постриган, постриган... :lol:

junglegirl
31st January 2007, 15:42
Във всеки приключенски филм "истинският "мъж е винаги малко "дялан с теслата",а не лигльо :lol:

Venice
31st January 2007, 15:52
За мене най-готиният герой е Клинт Истууд, както беше в "Бледия ездач". Хем мъжага, хем не е някоя първична, селска физиономия.

А имам един приятел, който страшно прилича на него, дори мъжът ми го казва. Само дето се занимава с по-други работи, но и той въртеше оръжие по едно време, де... :wink:

natalei
31st January 2007, 16:04
Нямам нищо против космите. Под мишниците според мен вече е нормално да се махат от хигиенична гледна точка. Но пък "китеници" не понасям. С мярка да е всичко...

Е да ама знаеш ли, че ако си има китеник горкия и го маха с кола маска по-лошо става. Не е хубаво много косми, ама е по-добре отколкото целия в пъпки, червени петна и наболи косъмчета дето дерат. Нито на теб ти е комфортно, нито на него.

mozaka29
31st January 2007, 16:09
Ами така и така подбрахме космите, я кайете за космите по (мъжкото) лице! Секси брадясал, гладко избръснат и прочие ;-)

Devil_wears_Prada
31st January 2007, 16:16
Единият секси брадясал, другият гладко избръснат! :girl_haha: :1211:

Venice
31st January 2007, 16:18
За мен само гладко. Като видя някой с набола брада, първото, което си мисля е, че сигурно скоро не се и къпал... :lol: А да не говорим как боде.. :cry:

apoklistika
31st January 2007, 16:22
На моя мъж много повече му отива с няколко дневна набола брада, обаче има и такива мъже, на които не им отива...зависи от кой тип си :lol:

junglegirl
31st January 2007, 16:30
А аз съм абсолютно за секси брадясал :wink: ,следователно и секси дерящ :wink:

alica
31st January 2007, 16:32
Ръцете са първото което привлича погледа ми .... За мен това е най-еротичната част от тялото, не само на мъжа. Дълги, добре оформени (не напомпани)ръце, с добра хигиена :girl_in_love:

Lady Marmalade
31st January 2007, 16:35
Голям афродизиак ми е наболата брада! 8)
Ей този палавник например го грабвам одма :wink:

http://img158.imageshack.us/img158/1322/403cd.jpg

Колкото до ръцете- обичам да са големи, защото имат връзка с размера на други части от тялото :wink:, с малки изключения...

seadd
31st January 2007, 16:37
А аз съм абсолютно за секси брадясал :wink: ,следователно и секси дерящ :wink:

:D

plamen77
31st January 2007, 16:38
А аз съм абсолютно за секси брадясал :wink: ,следователно и секси дерящ :wink:

:1203: и аз така.

брей колко секси мъже имало тук....дами огледайте се... :lol:

Devil_wears_Prada
31st January 2007, 16:40
Обърни се! :lol:

plamen77
31st January 2007, 16:41
Обърни се! :lol:

скоро :lol:

Venice
31st January 2007, 16:42
Ами той колкото и да е обръснат, пак леко ще дере при допир буза до буза, особено ако му е по-твърда брадата, както при повечето мъже. Аз поне досега не съм срещнала мъж, който съвсем да не го усещам да ме дере, колкото и с каквото и да е обръснат.

Сигурно е въпрос и на кожа, моята кожа е много чувствителна и отгоре на това лесно се зачервява. Ако се галя с някой недоизбръснат, на другия ден цял ден колегите ме гледат странно и ме подпитват... :lol:

junglegirl
31st January 2007, 16:53
Обърни се! :lol:
скоро :lol:
Е ще глътнеш коремчето,де :lol:
П.П.Хайде ми отговори на въпросчето в "Защо няма ефект?",плииииз :lol:

plamen77
31st January 2007, 16:56
Обърни се! :lol:
скоро :lol:
Е ще глътнеш коремчето,де :lol:

който иска снимка отпред :lol: да даде майл..че много се смачкват тука..

apoklistika
31st January 2007, 16:58
В темата "Да се видим" не се смачкват, качи си някъде снимките и дай линк там :D

junglegirl
31st January 2007, 16:58
Шегуваме се,Пламка :lol: :wink:

plamen77
31st January 2007, 17:02
В темата "Да се видим" не се смачкват, качи си някъде снимките и дай линк там :D

няма ми се събере корема на снимката :lol: :lol: :lol:

Celine
31st January 2007, 17:45
Е да ама знаеш ли, че ако си има китеник горкия и го маха с кола маска по-лошо става. Не е хубаво много косми, ама е по-добре отколкото целия в пъпки, червени петна и наболи косъмчета дето дерат.
:2003: аз съм на периоди , сега ми е периода на много къса, или дори гола глава,
по въпроса за окосмението по тялото всичко да махат мъжете не ми харесва,
добре оформени ръце ( не прекалено ) като видя дори от лакътя до пръстите и мммммм почвам да си мисля едни неща....
и всичко това ако го има остава гласът..... дълбок, мъжки глас,
е важно е и кво ще каже :lol: " защо е на мъжа език в устата ако ли не да омай жената "
хигиената обаче е преди всичко...

plamen77
31st January 2007, 18:24
В темата "Да се видим" не се смачкват, качи си някъде снимките и дай линк там :D

качих и дадох там

bimbi
31st January 2007, 22:33
ооо и аз си падам по леко набола брада мммм :oops: :lol: даже моя никога не се бръсне, щото не мога да го гледам "голобрад" /само се постригва с машинка/ :lol: ама него и без тва го мързи :lol: :lol:

Pimpin
31st January 2007, 22:50
Пич, за поддържане на ръцете можеш да видиш тук (http://www.tialoto.bg/article.php?id=3168) и тук (http://www.tialoto.bg/article.php?id=3072)

:1206:

plamen77
3rd February 2007, 18:59
като заключение на всичко казано дотук - добре поддържаните, здрави ръце на мъжа (по възможност - с дълги пръсти) - естетическо и физическо удоволствие за жената... :2004:

Olivia
4th February 2007, 11:56
Първото нещо което гледам в мъжа са ръцете.Аз не харесвам мъже с малки нокти-гризани.Колкото и готин да е някой пич,има ли много късички нокти изгризани такива,...ме отблъсква моментално.Обожавам обаче мъжката ръка да е с дълги пръсти и палеца да стои като счупен (http://www.ilovefreddie.com/gallery/photoshoot/photo141big.jpg) :girl_in_love:

mairo
9th February 2007, 03:20
... вземи си ръкавици във фитнеса. можеш и крем за ръце да ползваш, не е гейско ... ако е зuклет бuлдuр нищо не помага! Относно ръкавиците, с тях не е удобно, изпотяват ce ръцете, ням добър захват ....

chervenokoska_2
9th February 2007, 08:25
Точно за заклетите фитнес маниаци, билдери или както и да се казва препоръчах онзи крем по-горе. Точно от такива е изпробван.

lenda
9th February 2007, 09:04
ако е зuклет бuлдuр нищо не помага! Относно ръкавиците, с тях не е удобно, изпотяват ce ръцете, ням добър захват ....

Абсолютно си прав :D В някои случаи даже повече вредят-например при дърпащи упражнения,когато се налага да стискаш здраво тежката щанга..Който вдига здраво си има мазоли по ръцете-няма спасение :D

gushi
10th February 2007, 00:10
Аз пък не се впечатлявам толкова от мъжките ръце, колкото от лицето да кажем. Ако един мъж ме привлича и излъчва чар, а ръцете му са с недотам перфектни нокти, това няма да ме спре да го харесвам и няма да ме отблъсне. В крайна сметка достатъчно е една мъжка ръка да е силна и нежна, а колкото до изрядните нокти, те са екстра, която не всеки притежава :)

lqlqlqlq
10th February 2007, 13:49
Ооо ръцете правят впечатление и говорят за хигиената на дадения мъж.... снощи съвсем пресен случай...както си седя и гледам един с неизрязани нокти, отдолу с мизерията и отгоре на всичко напукани кат на дърта циганка петЪта....ам няма кво да говорим отвсякъде си личи какъв е мизерник а отгоре на всичкото каза че нямал време...да, да 10 мин са мн трудни за намиране да си изрежеш ноктите и да се намажеш с крем....абе има мн да се говори по темата аз лично съм мн критична към тези неща :?