PDA

View Full Version : Оперирани преди 10 години /бюст/


Nadia STEFANOVA
1st February 2007, 17:08
Здравейте,
можете ли да споделите за Ваши близки,които са си слагали импланти преди около 10 години, защото имам позната, която ме съветва , че това било най-голямата глупост, която е направила.................Два пъти ги е сменяла.........
Всички мои приятелки със силикон се чувстват добре, но все пак усложненията се появяват май по-късно:((

Aset
1st February 2007, 17:10
Аз нямам. Ама общо взето е лудост да си сложиш силикон и да си мислиш, че това ще ти е единственото лягане под ножа. В повечето случаи рано или късно се стига до поне още една операция.

diastemma
1st February 2007, 19:57
Много странно, но се оказа, че една от колежките ми има силикон подмускулно, много малки протези, отпреди може би 10 години. Тогава е била фотомодел, много слаба (както е и досега)... Конкретно тя досега е нямала проблеми с протезите си.

Има и ринопластика от 18-годишна, за която също не си бях дала сметка:) И добре й стои.

emisof
2nd February 2007, 10:10
Аз съм със силикон от 10 години. Реоперирала съм се заради КК и последно за корекция на размера. Между другото намирам огромна разлика във формата и крайната визия между "старите" и "новите" модели импланти. Д-р казва, че 10 г. разлика в пластичната хирургия, са си като разликата между 10 годишна кола и чисто новичка :lol: Мисля, че преди 10 г. всяка кубатура над 300сс се разглеждаше като чисто кощунство от страна и на лекарите и на пациентките. Мода... :?

hollyy
30th May 2007, 15:17
Има ли някой, който се е опрерирал от няколко години с подмускулно поставени импланти и да не е имал проблеми. Питам, защото от това което съм прочела във форума, доста често възникват усложнения, даже и да е минало доста време.

SweetShark
1st June 2007, 17:37
Моите (че и на Асет) са такива, и са вече на две години и нямаме никакъв проблем. Не са ми големи, ама на мен и такива ми стигат (достатъчно от хубаво нещо е много повече от нищо). Моите са 255 сс, на Асет са 245 сс, и мисля, че и на двете са ни много хубави.

hollyy
2nd June 2007, 11:56
Това ме обнадеждава, благодаря ти. И моите не са големи (300 сс на PIP), но важното е, че се чувствам добре в кожата си с тях :lol: ... а пък и аз харесвам малки добре оформени гърди :D

Aset
2nd June 2007, 21:33
Моите (че и на Асет) са такива, и са вече на две години и нямаме никакъв проблем. Не са ми големи, ама на мен и такива ми стигат (достатъчно от хубаво нещо е много повече от нищо). Моите са 255 сс, на Асет са 245 сс, и мисля, че и на двете са ни много хубави.
Абсолютли си е така - доволна съм много.