PDA

View Full Version : др.Калкова? Или да ми препорьчате др ?


Ambrozia
2nd February 2007, 23:32
Здравей те! Първата ми операция е мн неуспешна :( и ще си правя друга мисля да е при Калкова на 20 този месец ми е консултацията.Може ли да ми препорьчате и вие някои хирург :?: :D

Gaby
3rd February 2007, 05:59
здравей!Какво е неуспещното?кой те е оперирал първият път?
аз съм оперирана от Калкова.Много съм доволна

KASSI
3rd February 2007, 09:25
При кой доктор си се оперирала?Аз мисля също при нея и д-р Янков от Камий.

Ambrozia
3rd February 2007, 10:38
При Янков се оперирах първия път мн е зле ви казвам момичета жива касапница сега може да е станал вече добър но тогава преди 4 години се учи на мен явно.Дано втория ми опит е по успешен.

diastemma
3rd February 2007, 10:54
А какъв е проблемът ти в момента? И каква е била операцията??

Ambrozia
3rd February 2007, 10:58
Проблема е че първо както казах се виждат белезите които са мн големи, зърната ми са хлътнали навътре с две думи ги нема ,двете гърди са различни като форма и като цяло, кожата увистна мн гледката е грозна ;((

diastemma
3rd February 2007, 11:00
Откъде е достъпът за поставяне на протези, надмускулно или под мускула, какъв обем? И защо зърната са хлътнали??

KASSI
3rd February 2007, 11:09
Бре Янков от Камий. Мислех при него да ходя. Тук има момичета, които са се оперирали при д-р Калкова и са доволни. Сигурно по-късно ще се включат и ще ти помогнат. Аз съм все още в процес на избор на доктор. Дано се оправиш. Успех.

Ambrozia
3rd February 2007, 11:45
Благодаря ви момичета мн сте мили дано този път се получи.Незнам защо ми хлътнаха зърната само знам че ми ги е местил казвам ужасно е мисля че е подмускулна цялата операция беше около 5 часа и 20 мин какво е ставало незнам е после не ме болеше само първите 2 дни имаше некакъв дискомфорт мислех че ще се оправят с течение на времето но вече 3-та години нема резултат и стана по ужасно.

Flame73
3rd February 2007, 15:08
Мила,да не би да се бъркаш за името на Доктора? :roll:

DeSIKOS
3rd February 2007, 15:37
И аз съм при Калкова и съм доволна за сега, други лекари, които оперират във Варна са Янков, Заякова, Динев от време на време идва във Варна и мисля, че има още един, който оперира във Военна болница, май се казваше Михайлов, но не съм сигурна. Добре е че си решила доктора да е от града в който живееш. Моя съвет е повечко консултации, за да прицениш при кого да легнеш втори път! Успех

Celine
3rd February 2007, 20:45
опс като стана дума за Калкова правела некакъв пилинг и имало ефект с/у стрии някой да е запознат?

tania29
5th February 2007, 16:28
Аз съм се оперирал при Заякова и съм доволна, много е мила.

vili_cm
5th February 2007, 16:35
:1242:

Poly
7th February 2007, 23:18
И аз за Калкова и Заякова/при нея съм оперирана / - само хубави неща съм чувала. А за Янков - освен,че е доста прривлекателен :oops: - друго не зная.

Вили
18th February 2007, 16:50
Аз преди четири дни се оперирах при ЗАякова и съм много доволна и от нея и от обслужването в клиниката и.

mercedes_slr
8th September 2007, 22:43
Аз сащо сам за Др.Калкова,пропатувах около 500 км за да се оперирам при нея и сам много доволна парво от резултата,второ от отношението не само на нея но и на целия и екип.

Babri
9th September 2007, 20:11
Спор няма-д-р Калкова е професионалист и ми направи страхотен бюст.Радвам се,че избрах нея :D

Ava-ava
9th September 2007, 20:29
А за Янков - освен,че е доста прривлекателен :oops: - друго не зная.

И аз така :lol: Да взема да отида на консултация от любопитство, си мисля..Няма ли го поне в сайта на Камий, да го видим, че ми стана любопитно?


А към авторката на темата- във Варна ли държиш да се оперираш?

Мария Василева
9th September 2007, 23:32
И аз така :lol: Да взема да отида на консултация от любопитство, си мисля..Няма ли го поне в сайта на Камий, да го видим, че ми стана любопитно?има го в темата "координати на плостични хирурзи"