PDA

View Full Version : Цици


huanita
4th February 2007, 22:10
Здравейте момичета и момчета,

Искам да си сложа имплантанти и дилемата ми е следната: д-р Калкова -Варна и д-р Емил Георгиев- София. В първия случай познавам много доволни пациенти, а във втория само съм чувала че е "най-добрият". И двамата работят подмускулно, с евроимплантанти. Помогнете ми с мнения, моля ви!!!!!!!!!!!
И още нещо- искам по принцип малки и красиви гърди. При височина 1.72 , 57 кг и в момента много малки гърди, как ви се струва 200-250 к.???

DeSIKOS
4th February 2007, 22:31
Хуанита, отговарям ти веднага, защото виждам, че си в грешка. Първо Калкова слага само НАДМУСКУЛА (тя е много против другия метод на поставяне), относно кой хирург да избереш, тук никой няма да те посъветва нищо конкретно, не от лоши чувства, а просто защото по един или друг начин се установи, че "най-добър" лекър няма и затова всеки сам прави избораси. Желаяти успех

Aset
4th February 2007, 22:46
Аз пък виждам, че може в друго да сгрешиш и после да ти малеят 200- 250. Аз съм с 245, нямам намерение да слагам по- големи, ако не ми се появи дефект и наложителна операция, но гърдите ми определено са от нормални по- нормални. Ако искаш нещо по- големичко от нормални гърди - сложи по- голям имплант, ако можеш да побереш. аз тогава не можех. Сега вероятно бих събрала и повече, кожата се отпуска.

huanita
4th February 2007, 23:32
Здравейте,

Благодаря ви за включването момичета. Значи Калкова работи надмускулно.........а аз като че ли избирам подмускулно, заради страхът от отпускане. Вие как мислите? И после не мога да добия представа за размерите така само като гледам, но 300 ми изглеждат огромни. Тук като че ли не срещнах клиенти на д-р Е. Димитров..............Aset, ти какви пропорции на тялото имаш? Ако е удобно де

Aset
4th February 2007, 23:50
Аз съм висока 165, тежа 47 кг.
Можеш да видиш мои снимки тук (http://snimka.bg/album.php?album_id=14171) , но не дават кой знае каква представа. На дъното на страничката, която ще ти се отвори има и други албуми.

huanita
5th February 2007, 00:25
Асет, аз гоня подобен размер, а кой е твоя хирург?

Aset
5th February 2007, 08:15
Румънски лекар, д-р Стан.

alvina
5th February 2007, 10:11
мммммм... аз да ти призная съм малко разочарована от размера след операцията...можеше да си сложа и малко повечко :)
иначе съм 170 висока и тежа 58 кг в момента... принципно съм по-слаба...но последната половин година съм качила 3...4 килца :( и така... сложих си 325 и си мисля че можеше да сложа поне 350... ама то не се знае още....все пак превръзките ми притискат бюста и не се вижда реалния размер :)

chervenokoska_2
5th February 2007, 11:25
Аз съм се оперирала при Емил Георгиев, ако нещо те интересува - питай на лична ще ти разкажа. А и снимки съм сложила.

elinor
5th February 2007, 14:56
оф аз съм висока 176 и съм 60кг.незнам колко е възможно да си сложа при положение че аз също си имам

tania29
5th February 2007, 16:23
Ако си от Варна защо не се консултираш и с д-рЗаякова от клиника КАМИЙ. Аз се оперирах при нея на 6,10,2006г -сложих си 335сс подмускулно и засега да чукна на дърво съм доволна.Лекарката е много мила

elinor
5th February 2007, 16:36
не аз съм решила в Бургас при Герасимов да отида .една приятелка там си сложи и са е страшни.аз искам под жлезата защото повече ми харесва как стои .