PDA

View Full Version : Въпрос за коса


SquasH
6th February 2007, 01:16
...

ana-maria-magdalena
6th February 2007, 09:41
Не съм запозната с тези продукти,но мога да ти кажа някои неща относно косата.Състоянието на косата по принцип се предава по наследство. Ако имате някой в рода със склоност към оплешивяване може да си наследил неговия ген,ако е такъв твоя случай каквото и да ползваш само ще забавиш,но няма да спреш оплешивяването.А ако този проблем е само при теб,тогава имаш шанс да се излекуваш,но много е важно да се открие точната причина за това състояние и тогава да се избере съответния продукт.Като първо трябва да се лекува вътрешната причина след това да се избере точния продукт за теб.А причините за това състояние могат да бъдат много-неподходящ хранителен режим,недоспиване,стрес, прием на силни лекарства....Казваш,че си ходил при много специалисти,но явно не са открили точния ти проблем.За съжаление не мога да ти препоръчам сециалист,но не спирай да го търсиш.Пожелавам ти успех.

Jay
6th February 2007, 11:23
от миналия пост: "много-неподходящ хранителен режим,недоспиване,стрес, прием на силни лекарства"

още:
зъби - направи си панорамна снимка на всичките зъби и отиди при зъболекаря да я види, като му кажеш причината. Задължително с панорамната снимка!!! Зъболекаря неможе да види евентуални проблеми по корените на зъбите (където се образуват огнища, причиняващи косопад) без снимката!!!
нерви (постарай се да го даваш по-спокойно)
стрес - отново, това е най-честата причина когато не е по наследство
кръв - направи си изследване за левкоцити
имунна система - постарай се да повишиш ефективността й с билки - "Esberitox N"

Избягвай в храненето: мазно, пържено, сладко и люто, както и не пий много алкохол, синтетични ("натурални" сокчета) и газирани напитки (коли, фанти...)

Намери си лекарството 101 D. Китайско е, струва приблизително 40 лв, стига за година и половина - две (което е достатъчно за да се излекуваш), и има колосален ефект. Изцяло на билкова основа - възстановява луковиците на космите. Третирането с него е малко неприятно... най-вероятно ще се наложи да се подстрижеш 0 номер, защото е най-лесно да се действа. Трябва да се втрива в главата до зачервяване, 2 пъти, всеки ден - вечер (с 10 минути разстояние между втриванията). Не трябва да си миеш главата повече от 2 пъти седмично. Избягвай кофти шампоани - ментета, евтинджоси, непроверени. Абсолютно не: гелове, вакси, пяни, бои за коса и други химии.
До 2 години ще имаш 2 пъти по гъста коса от колкото в най-добрия си период, ако наистина спазваш всичко. Наистина е доста тежко, но си заслужава.
Също така докъто третираш със 101 D, спазвай най-горе споменатите съвети и задължително си провери зъбите.
Добре е да започнеш СЕГА, защото мъжкия организъм се развива много във възрастта между 18 и 25 и това е много ценен бонус към лечението.
Знам колко е неприятен проблема особено ако си суетен и ти пожелавам успех, сила и безпроблемно излечение.

apoklistika
6th February 2007, 12:10
А къде го има това 101D - в аптеките ли и трябва ли рецепта за него?

Jay
6th February 2007, 12:24
А къде го има това 101D - в аптеките ли и трябва ли рецепта за него?

ще допиша информацията довечера, трябва да питам баща ми от къде го купи, но не мисля че е от аптека.

Yana
6th February 2007, 15:30
Jay впечатлена съм. Това ли е www.101.com.au ?

Jay
6th February 2007, 15:58
опаковката в която съм го виждал не е такава като на този сайт, затова не мога да кажа че е същото, но описанията доста съвпадат.

а и това е на сайта е 101. другото е 101 D

опаковката изглежда така:
http://www.yourherbalsolutions.com/181-101d_l.jpg

Lady1357
6th February 2007, 16:44
опаковката изглежда така:
http://www.yourherbalsolutions.com/181-101d_l.jpg

Само за мъже ли е?

Jay
6th February 2007, 16:50
опаковката изглежда така:
http://www.yourherbalsolutions.com/181-101d_l.jpg

Само за мъже ли е?

не, познавам и жени които са го ползвали и е действало.

Lady1357
6th February 2007, 17:27
не, познавам и жени които са го ползвали и е действало.

Мазно ли е и от къде може да се закупи?

Jay
6th February 2007, 17:36
не е мазно, не е цветно, миризмата е силна но отминава след 10тата минута някъде, а от къде да се купи ще напиша довечера.

SquasH
6th February 2007, 19:22
...

SquasH
15th February 2007, 14:08
...