PDA

View Full Version : Пристрастени ли сме?


fitmaniac
9th February 2007, 21:22
...

alvina
9th February 2007, 23:38
Всичко това което прочетох ми звучи доста сериозно... и сигурно самата ти, лекичко си се изплашила от себе си, в смисъл че си започнала да взимаш такива решения с лекота, а не както в началото!
Аз сега се сещам за един пример за човек който се е самозабравил - Майкъл Джексън! :) от толкова корекции явижте на какво прилича...по-точно не прилича :)
А що се отнася до мен, аз си направих гърди... и единственото друго нещо което бих коригирала по себе си е една лазерна епилация на всички ненужни косъмчета по тялото ми :)
ииииии.... няма нищо лошо да се коригираме, щом можем... стига да си знаем границите :)

fitmaniac
10th February 2007, 10:59
...

diastemma
10th February 2007, 13:22
Аз вече познавам много хора (жени!), пристрастени към пластичната хирургия и козметологията...
:2005:

innna
10th February 2007, 14:40
fitmaniac, до колкото мога да съдя по аватара ти мисля че е време да се откажеш от корекциите....изглеждаш доста добре и хирургията може да стане опасна за теб ако продължиш!
Лично аз с нетърпение чакам 1-2 години да минат за да си сложа силикон-още съм на 17 и мися да изчакам....предполагм обаче че с това ще приключа! Единственото нещо което съм си правила до сега е махане на 2 бенки....след това ми се прииска да махна още но се замислих че вече нямам други големи бенки :lol: и така се отказах! Насочвам всичките промени които планирам единсвено към косата! Само това променям и така нямам проблеми! съветвам те и ти така да направиш! Въпреки че и косата ти е страхотна! :wink:

DeSIKOS
10th February 2007, 16:27
Фитманиак, мисля, че това прилича на избиване на комплекси, сама казваш, че си свалила 14 кл. от което съдя, че си била едно пухкаво и недотам карсиво пате, което после става прекрасен лебед! За съжаление спомените от миналото не се забравят и винаги ни настигат в един момент на несигурност! Престани да търсиш отговор на въпроса, красива ли съм :?: Ама, достатъчно красива ли съм :?: И т.н. знай, че от всяка красива жена винаги една по-красива и в крайна сметка красотата е и вътрешно усещане, ако се харесваш ти ще те харесват и другите, затова много пъти побеждава не истински красивия, а чаровния :lol: :lol:

bimbi
10th February 2007, 18:35
...едно пухкаво и недотам красиво пате...пухкавите не са красиви? :cry: 8)

innna
10th February 2007, 19:00
Фитманиак, мисля, че това прилича на избиване на комплекси, сама казваш, че си свалила 14 кл. от което съдя, че си била едно пухкаво и недотам карсиво пате, което после става прекрасен лебед! За съжаление спомените от миналото не се забравят и винаги ни настигат в един момент на несигурност! Престани да търсиш отговор на въпроса, красива ли съм :?: Ама, достатъчно красива ли съм :?: И т.н. знай, че от всяка красива жена винаги една по-красива и в крайна сметка красотата е и вътрешно усещане, ако се харесваш ти ще те харесват и другите, затова много пъти побеждава не истински красивия, а чаровния :lol: :lol:
мисля че тук става въпрос не за комплекси а за неправилна преценка!

DeSIKOS
10th February 2007, 19:55
пухкавите не са красиви? :cry: 8)
Еее, не плачи де :lol: :lol: имено за това ставаше въпрос и в горния ми пост, въпреки, че ти не си манекенските мерки 80-60-80 или там каквито бяха, това не ти пречи да бъдеш пак една обаятелна и красива жена! Точно това имах предвид, че красотата на жената не се свежда само до размери на манекенка и да е класическото руса и висока, а има съвсем други измерения и който иска да се впише в шаблоните на установената от медиите красота, като загърби личния си и неутразим чар, всъщност само гуди. Еее че го написах, ама...Бимбе толкоз' писаниа само да изтрия сълзите от лицето ти бе мила.... :lol: :lol:

chervenokoska_2
10th February 2007, 19:58
Бимби, ти си страшно готина и чаровна. Поне от това, което видях. Аз самата не съм слаба, а имам тук там по нещо в повече, но и така се чувствам прекрасно в кожата си. Това е по-важно - как се чувстваш ти. :girl_kiss2:

Aset
11th February 2007, 13:47
А що се отнася до мен, аз си направих гърди... и единственото друго нещо което бих коригирала по себе си е една лазерна епилация на всички ненужни косъмчета по тялото ми :)

Ето това е истината :wink: И аз така смятам.

alvina
11th February 2007, 23:36
Асет, ако знаеш някоя добра оферта за лазерна епилация, казвай :) тъкмо сега имам възможност... нищо не знае човек, утре като се събуди колко пари ще има в джоба :)
за това, връщайки се на темата... хубаво е да направиш всички корекции, които те дразнят по тялото си (стига да не са над 5..6 според мен ) и да приключиш веднъж за винаги, а не да се занимаваш с това цял живот и непрекъснато да си сменяш външността.. в един момент ще се запиташ... "коя съм аз всъщност? всеки месец съм различна?! май и сама не се познавам?"

diastemma
11th February 2007, 23:47
връщайки се на темата... хубаво е да направиш всички корекции, които те дразнят по тялото си (стига да не са над 5..6 според мен )
Охо, аз наброих в себе си ... към 4.
Значи има шанс :1241:

sladkatony
12th February 2007, 11:35
:) Аз до сега имам две операции, но ще направя и трета. Всичките са на едно и също място (гърдите), искам да са съвършенни :roll:
Не съм сигурна, дали това е пристрастяване или перфекционизъм 8)

junglegirl
12th February 2007, 11:40
Много често си спомням една жена,с която се запознах,докато чаках пред един кабинет за консултация.Каза ми нещо от сорта(дано не чете форума :oops: )"Миличка,когато започнеш веднъж-няма спиране!Ставаш сутрин,заставаш пред огледалото и започваш да се взираш в себе си.Всяка сутрин се гледам и се чудя какво не харесвам в себе си и какво да променя този път."Честно да ви кажа-изкара ми акъла. :shock: И се тревожа някой ден да не се превърна в нея.И сега,като си помисля,че бих се подложила може би на още 3 операции се чудя дали вече не съм...:2005: :girl_hysteric:
П.П.А бе,внимавайте-хлъзгава почва-всяко нещо трябва да е с мяра.
ПП.ПП.Ааа,забравих да кажа,че давала всички пари,които изкарвала за пластични операции-много гадно.

Chujdata
12th February 2007, 12:04
Аде стига бе, като знам какви сте готини всички :lol: Наистина е много опасно, повярвайте ми.Имам 2-3 такива познати, те са вечно нещастни.А и съм забелязала, че хората, които не са съвсем съвършенни са много по-добри приятели, любовници и т.н.Когато постоянно се вглеждаш в недостатъците си, излъчваш "Не се харесвам" и всички те възприемат така.

anita
12th February 2007, 12:08
абсолютно си права за това!
Подкрепям с две ръце !

Stil
12th February 2007, 12:11
:) Аз до сега имам две операции, но ще направя и трета. Всичките са на едно и също място (гърдите), искам да са съвършенни :roll:
Не съм сигурна, дали това е пристрастяване или перфекционизъм 8)
:shock: Тонка ....ама ти сериозно ли говориш?!....или се шегуваш??? :roll:

minididi
12th February 2007, 13:10
Аз пък съм намнение,че след една полусполучлива операция/и като виждам,че почти няма някой ,който да е доволен напълно/,небих се подложила пак на операция. По-добре да съм си такава отколкото да платя сумати пари и пак да не е както трябва.Така ,че точно след операцията смятам,че съм си много хубава....и по-добре да си давам парите за други удоволствия.

sladkatony
12th February 2007, 13:13
:shock: Тонка ....ама ти сериозно ли говориш?!....или се шегуваш??? :roll:
Съвсем сериозна съм...сега ми малеят, на есен ще сложа 450сс(а може и 500сс да са,още не съм решила) :wink:
п.п. Виж ме на аватара, при предишния метод ми бяха по-голями, не бях подготвена, че мускула, прикрива толкова от кубиците :?

Jeni84
12th February 2007, 13:28
Тази тема ми напомня една друга "имам силиконов бюст и правени устно сега искам нос". Та в тоя ред на мисли по едно време се бях вманиачила на тема операции и различни корекции. Първо започнах с цветни лещи и изкуствена коса, на която и сменях непрекъснато цвета,убийствена серия от химически пилинг,лазерен, после минах на силикон в устата после и силикон в циците, за една бройка щях да си направя и носа на който нищо му няма. Абе с една дума съвсем полудях, трябваше да си сменям личната карта- щото няма да ми повярват че съм аз. Спряме това че около силикона в устата започна да се образува съединителна тъкан което допълнително увеличи обема и и гледката не беше мнг приятна. Последва махане на силикона, но пак не съм както преди (макар че хирурга даде всичко от себе си и направи най-доброто което можеше). Сутрин като стана първото нещо е да си гледам устата, циците, лицето дали всичко е наред дали не трябва нещо да се оправи- абе ужас. Сигурно ако не беше проблема с устата щях вече и да съм с ринопластика, а след нея не знам какво щях да измисля вече. Мисълта ми е, не стигайте до моето ниво, една несполучлива операция да ви откаже от по нататъшни, защото рано или късно това се случва, може да не е на първата или на втората, но все някога ще стане ако не поставите границата. Пластичната хирургия води да пристастяване наистина, като виждаш колко лесно може да махнеш недостатъка който те е мъчил цял живот, после следващия, който не ти е чак такав проблем, ама като може да се махне защо не. И така се самозабравяне....

Yansi
12th February 2007, 14:08
Лично аз не съм пристрастена и не виждам как може да стане това :roll: корегирах си проблема ,който в последствие установих ,че е повече на психическа отколкото на физическа основа и нямам намерение да им пълня повече гушите на хирурзите :lol: хем ,че са ми предлагали и много безплатни корекции :lol:

Lady1357
12th February 2007, 16:10
И аз не мисля,че съм пристрастена все още.Дефекти винаги си намирам,но това е друга тема.Бях се засилила за ринопластика,но една приятелка ме спря... :lol: :lol: :lol: ...засега :lol:

Excel
12th February 2007, 18:00
Май всичко опира до финансова възможност и самовлюбеност . Ако няма първото , може и старт да няма . А за съжаление на някои е наложително .

alvina
13th February 2007, 01:02
абе не е точно така, защото аз примерно имам финансова възможност да си направя липосукция, но предпочитам да ходя на фитнес и да си премахна бричовете с малко повече усилия, точно поради тази причина... пластичната хирургия е от части и мързел :) ако има нещо което можеш да направиш за себе си и без скалпел, мисля че си длъжна да го направиш. а не да мушкаш по 5 филии на ядене и после да ти измукват сланините и да лежиш 2 месеца на гръб от болките... за мен това е идиотщина :) сори ако съм обидила някой, който го е правил, но мисля че поне малко съм права :roll:

bimbi
13th February 2007, 07:03
ми бричове специално не знам как ще махнеш с фитнес - ако го направиш май ще си първата. а и болките от липото не са и два часа, кво остава за два месеца

emisof
13th February 2007, 09:54
Абе като си по-младичка, всичко ти се вижда по-лесно :wink: Ама ако всичко ставаше с фитнес...Аз колко съм :2006: и :2019: , а и :1210: не съм пропуснала, пък на корема ми висеше кожа като на шарпей :lol: Добре, че има скалпели :lol:

6994
13th February 2007, 13:41
Няма пристрастяване според мен. Това е друго. Никoй не се е родил перфектен и за това искаме да се подобриме. Малките неща правят големите. Едно пиленеце пролет не прави. Така че ако си направиш само цици и имаш грозен нос , какво? Или само уста?
За това махане на бемки, уста, цици, нос, фитнес и диети!
Деми Мур тренира по 5-6 пъти в седмица!
А липосукцията е измислена за мързеливите и тия дето прекалено късно се сещат че са дебели. Сигурна съм, че бричове се махат с фитнес и диета. То това е мастна тъкан, а не кокал или мускул. Отслабни 20-30 кила и ше видиме къде ше са ти бричовете.
Само фитнес и диета.
А носове, цици, уста, торбички под очите е друго.

DeSIKOS
13th February 2007, 13:59
И аз тренирам по 5-6 пъти в седмицата :!: Дано на 45 г. да изглеждам като Деми Мур :lol: :lol: И мисля, че наистина бричове се махат с усилени тренировки, имайки предвид, че на 17 г. имах и бричове и целулит в който да си пъхнеш и двете ръце, а сега на 30 г. изглеждам много по-добре отколкото на 17 г.

sladkatony
13th February 2007, 14:04
А липосукцията е измислена за мързеливите и тия дето прекалено късно се сещат че са дебели. Сигурна съм, че бричове се махат с фитнес и диета. То това е мастна тъкан, а не кокал или мускул. Отслабни 20-30 кила и ше видиме къде ше са ти бричовете.

Аз ако отслабна 20-30кг. - ще изчезна :!: Моите бричове не се махат със спорт :idea: Защо ли ? :roll:

6994
13th February 2007, 14:15
значи не ти е правилна фитнеспрограмата и начина на ядене не е правилен. Аз също качвам първо там,ама от как тренирам редовно, фигурата ми се промени. дупето става кръгло но не дебело и се качва нагоре,а бричовете постепенно изчезват(сланинката се стопява) ама трябва да тренираш и пазиш специална диета(не за отслабване за тебе) много дълго времем,поне 1 година и ще видиш. А ако това ти остане за цял живот-начина на живот.... но точно това е трудното

SweetShark
13th February 2007, 19:11
Айде и аз да се изкажа....Махат се, и още как. Масажи, фитнес и по-внимателно ядене (именно, по-внимателно, а не диета)...

Тони, нали помниш какво разказвах на последната ни среща на тунингованите от София в Чоклит бара...Пиши ми на лични да те свържа с момчето (студиото му за масажи вече е готово).

alvina
13th February 2007, 23:31
Как така да не се махат с фитнес... махат се, но трябва постоянство! аз преди като се свивах за да седна коремът ми се сгъваше на 5 пояса :girl_haha: сега обаче.. дори само година след като съм започнала да тренирам :2006: има поразителен резултат ...
Така че стига с този песимизъм.. не искам така лесно да се дам в ръцете на хирурзите :) и пак казвам.. не говоря за всички пластични операции, но има и такива недостатъци, които МОЖЕМ да коригираме и сами :2035:

tesnoa
14th February 2007, 11:24
Здравейте моми4ета и честит св.Валентин много любов и щастие на всяка :2020: една от вас.Дано получите свойте любовни :1257: изненади и да ги получавате често, а не само в празничните дни.
П.п знае ли някой нещо за Ася Бали днес и е операцията при д-р Стоянов стискайте и палци.

barbaron4e
15th February 2007, 09:34
Е хайде дано е минало добре при Ася.
По темата: Мисля, че наистина до известна степен всеки, който е претърпял някаква пластична операция иска още и още. Не знам, може би като видиш колко лесно стават нещата стига само да има кой да плаща, ти се иска да ставаш все по-перфектен :lol: :lol: :lol:
А и в днешни времена определено красивите имат по-успешен живот.
Красотата е сила.

Mishelin
16th February 2007, 17:07
Браоо миличка и аз мисля по-същия начин, (само че по-някога не стават толкова лесно и перфектно нещата) За другото също те подкрепям с две ръце :1225:

645CI
18th February 2008, 01:35
пристрастяване не е точната дума за перфекционизма,и желание за красота,ако това да искаш да оправиш нещата които не харесваш в себе си ,по една или друга причина е пристрастяване- значи съм пристрастена.Предпочитам да си отремонтирам нещото,което ми е трън в окото вместо все там да гледам и да се ядосвам на себе си.

еМ ДжИ
18th February 2008, 11:40
Не мога да разбера за какво спорите? Който има желание и парична възможност си оправя нещата, които не харесва, който си има други проблеми си оправя тях... Всичко си има приоритет. И да , нещо като пристрастяване и аз мисля, че има, защото като нещо е станало толкова бързо и си доволен от резултата искаш да оправиш и други не до там наложителни неща... Но това за 20 годишни момичета да си правят липосукция не го разбирам, наистина. Толкова ли сте мързеливи?

645CI
18th February 2008, 23:59
Не мога да разбера за какво спорите? Който има желание и парична възможност си оправя нещата, които не харесва, който си има други проблеми си оправя тях... Всичко си има приоритет. И да , нещо като пристрастяване и аз мисля, че има, защото като нещо е станало толкова бързо и си доволен от резултата искаш да оправиш и други не до там наложителни неща... Но това за 20 годишни момичета да си правят липосукция не го разбирам, наистина. Толкова ли сте мързеливи?абе не се знае колко са мързеливи,а можеби са предприемчива,тоес ако можех да си оправя носа и гърдите на 20г вместо на 30г ееее....

еМ ДжИ
19th February 2008, 09:02
Носа и гърдите са друга работа, макар, че и да си правиш нещо на гърдите преди определена възраст пак не го разбирам... Но изсмукването на мазнини определено си има други алтернативи, та затова се чудех.. Защотото в отделението по пластична, където бях аз видях няколко такива девойки - даже нямаха 20г. за липосукция... не го разбирам това?

Monique
24th March 2008, 14:04
А липосукцията е измислена за мързеливите и тия дето прекалено късно се сещат че са дебели. Сигурна съм, че бричове се махат с фитнес и диета. То това е мастна тъкан, а не кокал или мускул. Отслабни 20-30 кила и ше видиме къде ше са ти бричовете.
Само фитнес и диета.
А носове, цици, уста, торбички под очите е друго.
Хмм не мисля че си много права :lol:
Ако имаш бричове с тегло 50 кг ще ги имаш и с тегло 40...
Не можеш да промениш самата ФОРМА на краката си,примерно... Можеш единствено да я смалиш. Липосукцията премахва мастна тъкан там където ИМА НУЖДА. Когато отслабваме рядко сваляме на точно тези места.Тоест,формата на тялото остава същата, но "смалена" Казвам ти го от личен опит...
И не мисля че е особено добра идея някой да сваля 20-30 кила,ако няма нужда да ги сваля. А има хора в ниската норма на теглото които имат бричове ,и не мисля че за тях е добра идея да смъкват 20 кила :x

doll
25th March 2008, 04:53
Ох ами то това е много относително и индивидуално....
Но и аз преди време исках да си правя липо тук и липо там ,но доктора ми каза"Абе я се стежни и си размърдаи малко задника!!!Няма да ти направя липосукция!" :-( и аз наистина сам се мотивирала толкова много !От тогава мина почти година и не съм спряла да тренирам и да се ограничавам в храненето....резултат има!!!
Според мен всеки намира начина,които му пасва...
:1211:

dedektiv_p
5th April 2008, 11:04
Лелеее искам и аз реконструкции..много даже! Според мен си е краста като всичко останало. Аз се пристрастих и след първата тотаировка и след първия перманентен грим и искам да Ви кажа че едва се одържам с годините да не направя още. Много ми е трудно. За това че е невъзможно всичко да се коригира с отслабване съм съгласна. Аз съм сега 48 кг но съм била и 40 грозна гледка, като сомалииско сираче ребра се броят на подуто коремче и бричове. Не че не спортувах упорито правех го години наред от 3 годишна, но сега вече е забранено и това да си гледаш целулита и тлъстинките и да се гледаш по снимки от преди 3-4 години е адски кофти. Както съм съгласна и факта че увисналите клепачи и кожа след бременности няма какво да премахне освен скалпел аз се мажа с кво ли не и масажи не могат да ми се правят и е ужас....нищо не помага да се пооправя от кръста надолу. Ако имах възможност финансова със сигурност няма да се замисля да ми помогне хирург!
:wink: