PDA

View Full Version : Да се консултирам нещо с Вас...


Malvina
10th February 2007, 15:58
Здрасти мацки! Ако знаете колко ми липсвате...

Минаха 5 месеца от последната ми операция, имплантите ми се пазят :lol: Та мисля да скокна до Пловдив да си ги сложа отново. С оглед на това, че го раздавам мома от известно време съм леко нестабилна финансово и се чудех има ли някоя от Вас представа колко горе-долу ще ми струва една такава операция? Малко тъпо, но ми е кофти да звънна на лекаря да го питам, а ми се иска да имам някакви предположения поне да не се самонавивам излишно...

Обичам Ви всичките!!!

Excel
10th February 2007, 16:11
При него вече е около 4800лв , обади му се поне по телефона . Мислех си за теб поне от две седмици , особено след като се натрупаха доста отрицателни случаи , но не очаквах такава идея от теб . Ти както винаги ме изпреварваш . Но извинявай за въпроса - не се ли опари достатъчно ? Доктора - каквото те убеждаваше - преди да ти сложи новите - все пак беше лекарско мнение , а и мнение на мъж .

Malvina
10th February 2007, 16:14
Здрасти! Аз говорих с него преди известно време и каза, че според него този път всичко вече ще е наред. Не съм сигурна дали бях споменала , но при последната операция бяха взели проба и се оказа, че стафилококи изобщо не е имало...Та явно заради травмираността на мястото е бил проблема. Както и да е, ще пробвам още веднъж...предпочитам да рискувам, защото сега само белезите си нося...
Apropo с тая цифра ме разстреля :shock: Нали всъщност имплантите са скъпите, аз след като си ги имам пак ли толкова ще трябва да платя?

Excel
10th February 2007, 16:19
Извинявай , цената е обща - не съобразих . В този случай - не зная - естествено , че не , но ще ти помогне само личния разговор . Сумата ще си зависи само от него . Радвам се , че се включваш .

bimbi
10th February 2007, 18:40
мисля че повече от хиляда евро не би трябвало да ти вземат...ама пак зависи от лекаря де. не помня ти при кой си се оперирала.

иначе браво за смелостта. и се надявам да почнеш да пишеш по-често при нас 8)

blondi
11th February 2007, 00:05
Добре дошла пак! :girl_in_love: Радвам се, че си добре, това е най-важното!
Аз знам, че анестезията е около 600 евро. Значи цената на бимбичка може би е най-точна. А въобще не се притеснявай да му звъннеш на док. Та нали това му е работата, с удоволствие ще ти каже колко би ти струвало. Ще ти стискам палци вече да нямаш никакви грижи и всичко да е ок!

milena127
11th February 2007, 15:17
Малвина, привет и от мен!

Много се радвам пак да те видя във форума :1203: :1207:

Нещо май доста промени при теб и във личен план усещам. Ти най-добре си знаеш де, ама обмисли всичко внимателно! Ако наистина го искаш- стискам ти палци, дано най-накрая всичко е успешно!

Целувки и кураж! :girl_kiss2:

Aset
11th February 2007, 19:24
Малвинчо,
кураж и мноого усмивки от мен. Каквото и да решиш дано се увенчае с успех!

Lady1357
11th February 2007, 19:27
Малвинче,стискам ти палци,мила и ти желая този път най-хубавите гърди.Успех! :2003:

Glesanka
11th February 2007, 22:00
Малвина, какво значи, че имплантите ти се пазят? Един път извадени, имплантите не стават ли негодни за повторно поставяне? Или е възможно да бъдат използвани при следваща операция? Дано не прозвучи много глупаво въпросът ми :oops: :oops: :oops:

Malvina
12th February 2007, 10:16
Малвина, какво значи, че имплантите ти се пазят? Един път извадени, имплантите не стават ли негодни за повторно поставяне? Или е възможно да бъдат използвани при следваща операция? Дано не прозвучи много глупаво въпросът ми :oops: :oops: :oops:

Мацки ще пробвам, дано този път да се получи.

Стерилизират се по някакъв начин, не съм сигурна точно по какъв и ги пазят. Има такава практика понякога, поне лекаря така ми обясни.

Chujdata
12th February 2007, 10:30
Мила Малвина, радвам се, че си се възстановила физически и психически от предишните неприятности. Стискам ти палци с всички възможни, този път да имаш за финал едни хубави гърди, които само да ти помогнат да живееш новия си живот като жена, която заслужава ВСИЧКО!

minididi
12th February 2007, 12:59
Малвина ,радвам се че си добре. Звънни на Тонев ,той е изключителен човек,небтрябвало да е повече от 1000 евро.Стискам ти палци. След лошото винаги идва и хубаво.

emisof
12th February 2007, 13:03
Успех и от мен!

Yansi
12th February 2007, 14:12
Айде добре дошла отново и от мен! :girl_in_love:
аз също като повечето тук не мисля ,че операцията би струвала повече от 1000евро ,дори мисля ,че трябва да е и по-малко.
Ще стискаме яко палци всичко да е ок и тая операция да е последната! :2003:

Цвета С
12th February 2007, 19:22
аз също мисля ,че не би трябвало да е повече.Дан получих гърдите които толкова мн искаш и да нямаш никакви проблеми .Стискам палци и пиши какво е станало

diastemma
12th February 2007, 19:33
Стерилизират се по някакъв начин, не съм сигурна точно по какъв и ги пазят. Има такава практика понякога, поне лекаря така ми обясни.
Първо се почистват (накисват се в кислородна вода, дезинфектант и се мият), после се стерилизират в автоклав опаковани в специална хартия, която ги пази стерилни за определено време. Като хирургичните инструменти.

amore
19th February 2007, 17:35
Знаете ли дали може да се правят операции за уголемяване на бюст през лятото?И ако не може до кой месец е желателно това да стане?

emisof
19th February 2007, 18:05
Може, разбира се, аз съм си правила през юни, просто след това не бива да си ги печеш.