PDA

View Full Version : как да напълнея?


Jennifer
19th April 2005, 22:55
Висока съм 168см и тежа 46кг.,звучи добре, но изглеждам слаба! Преди бях по-пълна и не знам защо отслабнах. Храня се нормално и тренирам от време на време. Какво да направя?

Аз-Анахрония
20th April 2005, 10:37
Моля пишете на кирилица.Висока съм 168см и тежа 46кг.,звучи добре, но изглеждам слаба! Преди бях по-пълна и не знам защо отслабнах. Храня се нормално и тренирам от време на време. Какво да направя? Мисля че трябва да понамалиш нервичките ... ако си нервна и пий жен-шен - ама от някъде си намери истински корен и си го прави на чай а не тия тъпите капсули дето се продават по аптеките... И... иди да ти прегледат щитовидната жлеза задължително ако слабееш без причина?! Имах една приятелка с подобен проблем.. Тя напълня много трудно. Но сега е екстра - има си по малко навсякъде така да се каже - тя ядеше сушена коприва в мед с орехи - по две лъжици поне на всяко хранене. И мнооого витамини - центрум май пиеше

Милко Георгиев
20th April 2005, 13:08
Моля пишете на кирилица.Висока съм 168см и тежа 46кг.,звучи добре, но изглеждам слаба! Преди бях по-пълна и не знам защо отслабнах. Храня се нормално и тренирам от време на време. Какво да направя?
Яж повече, по-редовно.

16th May 2005, 12:33
Моля пишете на кирилица.Висока съм 168см и тежа 46кг.,звучи добре, но изглеждам слаба! Преди бях по-пълна и не знам защо отслабнах. Храня се нормално и тренирам от време на време. Какво да направя?
Значи,аз този начин скоро го научих и съм почти сигурна че помага:Трябва да ядеш най-малко по 8 яйца на ден и по една бомбичка извара от 250 грама.Това е от мен.Дано помогне!