PDA

View Full Version : След операцията на гърди


Joanna
20th February 2007, 17:37
здравеите
искам да питам вече препатилите :D след колко време след операциата можеш да се върнеш на работа дали веднага на сл.ден или триабва няколко дни зле ли ти е на сл.ден и всичко след

DeSIKOS
20th February 2007, 19:38
Зависи много от метода на поставяне при подмускулния мисля, че ако не мине седмица трудно ще се върнеш на работа, а при надмускулното силната болка е около 2-3 дена, след това ще можеш да работиш, стига работата ти да не е свързана с вдигане на тежко, дълго ходене и др.защото наболяват, но не нетърпимо

laska
20th February 2007, 19:53
Аз съм подмускулно оперирана преди седмица .Още ме мъчат силни болки.Изглежда ще мине още седмица докато ми минат.Дано.

Nadia28
20th February 2007, 20:05
Аз съм подмускулно оперирана преди седмица .Още ме мъчат силни болки.Изглежда ще мине още седмица докато ми минат.Дано.честити нови придобивки,със здраве да си ги носиш,кой ти ги слага и какви

alvina
20th February 2007, 22:33
laska ЧЕСТИТИ И ОТ МЕН, да събираш погледите на всички.... :) и да им се радваш много :)
а аз съм надмускулно... и на следващия ден след операцията се чувствах БоМба :).... дори си тръгнах 2 часа по-рано от клиниката...и то пеша...:)
болките бяха слаби и минаха до 3...4 дена максимум :) а на работа се върнах след седмица :)

sladkatony
20th February 2007, 22:36
Аз и с двете си операции се върнах на работа на третия ден, ДА болеше, особенно след подмускулното, ама се напънах да превъзмогна болката и даже шофирах, така ми беше по-лесно, когато имах макар и минимално движение

laska
20th February 2007, 23:33
Благодаря ,всъщност не съм много нова тук/ася/.Реших да използвам този ник откакто съм с цици.За тези които не знаят доста се чудих какъв размер да сложа .Твърдо бях решила 520 но док. беше забравил да ги поръча и сложи 470.Подмускулно при Стоянов.Засега се харесвам но като махнат конците ще се допитам и до вашите компетентни мнения.

alvina
20th February 2007, 23:41
Само дано не е забравил някой инструмент в тебе! :1228: ... Не бе, надявам се грешката на доктора да е била в твоя полза, и дано 470 ти стигат!
Успех скъпа! :wink:

laska
20th February 2007, 23:42
Какво да се прави :( Може пък да е за добро.Няма да се втелячвам и колкото -толкова.

vili_cm
21st February 2007, 09:10
Благодаря ,всъщност не съм много нова тук/ася/.Реших да използвам този ник откакто съм с цици.За тези които не знаят доста се чудих какъв размер да сложа .Твърдо бях решила 520 но док. беше забравил да ги поръча и сложи 470.Подмускулно при Стоянов.Засега се харесвам но като махнат конците ще се допитам и до вашите компетентни мнения.
Хей, къде се изгуби? Чудех се какво става с теб. Бъди щастлива и имай самочувствие. Аз първите две седмици не можех да се гледам. Имах чувството, че са ми поставили два пъпеша. Сега, след като отоците спаднаха, вече много се харесвам.

bimbi
21st February 2007, 10:44
Твърдо бях решила 520 но док. беше забравил да ги поръча и сложи 470.Подмускулно при Стоянов. :1202: ама не забрави да ти вземе парите, нали :2014:

vili_cm
21st February 2007, 11:46
Твърдо бях решила 520 но док. беше забравил да ги поръча и сложи 470.Подмускулно при Стоянов. :1202: ама не забрави да ти вземе парите, нали :2014:
:!:

laska
21st February 2007, 18:14
Всъщност на преглед се бяхме разбрали за 470 но после му се обадих по телефона за другите.Предполагам че затова е забравил.Ще мисля позитивно и ще си казвам "гроздето е кисело "т.е 520 щяха да тежат.Момичета, изпитвам все още много силни болки особено в едната гърда а под мишницата все едно ножове ми забиват.В неделя вдигнах 38,8 темп и ми изписаха антибиотик.Кажете кога ще свърши "ходенето на Богородица по мъките"

alvina
22nd February 2007, 00:52
Ласка... скъпа! потърпи още малко... във всеки един момент когато те заболи трябва да грейва една голяма усмивка, защото само след няколко месеца ще красиш улиците на твоя град и много привлекателни мъже ще те сънуват и само ще си мечтаят за теб :)... Това последното мога да кажа, за съжаление, че е така...би трябвало да ни оценят и по други неща, но аз съм реалистка , за това го казвам :?

vili_cm
22nd February 2007, 09:14
Аз на 14-ия ден изведнъж приключих с болките, тежестта и дискомфорта. А и като се разходих по магазините за бельо, като видях какви страхотни сутиени са пуснали - с меки триъгълни чашки, без досадните банели, с дантелки и финтифлюшки. И като започна едно пазаруване ... всички негативни мисли ми изчезнаха. Нямам търпение да минат още 10 дни и да махам бабешкия сутиен.

sladkatony
22nd February 2007, 09:19
... по магазините за бельо, като видях какви страхотни сутиени са пуснали - с меки триъгълни чашки, без досадните банели, с дантелки и финтифлюшки.
Къде ги тези магазини :roll: аз си намерих сами един такъв в ETAM

vili_cm
22nd February 2007, 10:00
Аз съм от Варна. Естествено тук изборът е на 1/5 от този в София. Говорех за една италиянска марка Fruscio се казва и доколкото зная имат магазин само във Варна http://www.fruscio.it/homepage_ita.htm . Освен това харесвам Etam и Woman's secret - и двата в София.

Celine
22nd February 2007, 10:12
Аз съм от Варна. Естествено тук изборът е на 1/5 от този в София. Говорех за една италиянска марка Fruscio се казва и доколкото зная имат магазин само във Варна http://www.fruscio.it/homepage_ita.htm . Освен това харесвам Etam и Woman's secret - и двата в София.
Fruscio имаха магазин в София но го закриха, сега имат само в Варна. Купувала ли си си от там нещо?

Nadia28
22nd February 2007, 10:26
vili_cm това на аватара ти ли си :1246:

vili_cm
22nd February 2007, 10:28
Аз от миналото лято си пазарувам от там. Мога да кажа, че вече почти само тяхно бельо нося. Пера само и единствено в пералнята и не съм имала проблеми. Може би просто е била кофти материята. В момента цените на моделите от новите колекции /не намалени/ са около 40-50 лева на сутиените и около 20 на прашките. В зимната им колекция /inverno/ има един модел в тигрова шарка и кафява кадифена лента за колан под гърдите - сутиена е точно 40 лева - купих си го миналата седмица, а прашката мисля, че беше 20, но не съм съвсем сигурна.

vili_cm
22nd February 2007, 10:29
vili_cm това на аватара ти ли си :1246:
Не, моите са по-големи :girl_haha:

Nadia28
22nd February 2007, 10:44
vili_cm това на аватара ти ли си :1246:
Не, моите са по-големи :girl_haha:тези ми харесват,а представям си твоите ,браво на теб,с колко сс си

sladkatony
22nd February 2007, 10:50
...В зимната им колекция /inverno/ има един модел в тигрова шарка и кафява кадифена лента за колан под гърдите - сутиена е точно 40 лева - купих си го миналата седмица, а прашката мисля, че беше 20, но не съм съвсем сигурна.
Видях го този модел и много ми хареса. Но как ли да скокна до варна :roll:
Bimbi, Chujdata помагайте :!:
Тей го на (http://www.fruscio.it/winter2006_ita.htm) шестата снимка
И други ми харесват :roll:

vili_cm
22nd February 2007, 10:53
Моите са 400 сс

vili_cm
22nd February 2007, 11:00
И други ми харесват :roll:
Това, което очакват да получат в магазина е са другите две колекции: I love Fruscio и базовата. А на мен ми е тъжно, че във Варна няма Еtam и испанската Woman's secret. Миналия месец бях в София си си накупих най-сладките пижами и пантофки към тях. Сигурно вече са пуснали пролетните си колекции... :girl_cry2:

А, защо не погледнете това: http://www.beachbunnyswimwear.com/cgi-bin/store/commerce.cgi

sladkatony
22nd February 2007, 12:16
vili_cm би ли казала къде се намира този магазин :roll:

vili_cm
22nd February 2007, 14:26
Не е магазин. Просто сайт с електронна търговия в щатите.

sladkatony
22nd February 2007, 14:29
Не е магазин. Просто сайт с електронна търговия в щатите.
Е, нали каза че Fruscio имали магазин във Варна или пак не съм разбрала :roll:

vili_cm
22nd February 2007, 14:31
Извинявай, реших, че ме питаш за втория линк. Fruscio се намира на ул. "27-ми юли" до магазина на Skiny. Ако искаш ще ти изпратя местонахождение с рисунка от bgmaps.

sladkatony
22nd February 2007, 14:38
:) Благодаря ! Аз помолих една приятелка да отскочи до там, тя се сети къде се намира :D

vili_cm
22nd February 2007, 14:52
Не зная защо, но номерацията им е мнго глупава. Размерите са 1, 2, 3 и т.н. Аз съм с подгръдна 70 см, а чашката ми беше голяма и преди, та се налагаше да си вземам размер 2 или 3, а колана ми го коригираха за тяхна сметка. Този сутиен, за който говорехме е размер 4, но понеже отдолу е само една ластична кадифена лента не е никакъв проблем всеки да ти мине два шева. Това последното прозвуча адски тъпо...

sladkatony
22nd February 2007, 14:59
Чакай малко, то това с 1,2,3 и т.н е ясно, италианците винаги така се номерират, ама не разбрах, за този който говорихме ли има само 4, ако е така би трябвало и чашката да отговаря на по-голямата обиколка :roll:
Според мен аз съм размер 2 или 75 "В"

vili_cm
22nd February 2007, 15:09
...

polincheto
22nd February 2007, 17:59
И аз имам няколко сутиена на Fruscio и съм много доволна,моята обиколка на бюста ми е 90,подгръдната ми е 75, и ми отговаря 3-ти или 4-ти размер (зависи от модела,но повечето ми са 4-ти) и зна4и на теб,Тони, ще ти е добре 4-ти размер,но обиколката със сигурност ще трябва да я коригираш:)