PDA

View Full Version : За Д-р Красимир Бошнаков


Меги
23rd February 2007, 15:45
Здравейте. Разкажете нещо за Бошнаков, не срещам нищо за него . Правил и цицки на една позната и тя е много доволна, но ми се ще да чуя и други мнения

tania29
23rd February 2007, 16:41
Аз не съм го чувала-от София ли е, къде оперира? :idea:

diastemma
23rd February 2007, 17:02
http://www.plasticsurgerybg.com/bg/contacts.php

Това каза Гугъл :)

laska
24th February 2007, 00:04
Ужасни гърди -два портокала .Липсата на перфекционизъм личи по сайта и снимките. : :evil:

frik
24th February 2007, 11:40
ужасни са :?

DeSIKOS
24th February 2007, 16:19
Струва ми се, че това са снимки правени веднага след операцията, едва ли на някоя от нас, след маханет на ластичния бинт са изглеждали по-добре, знаете че след време се оформят и от носенето на бинта се сплескват...чак толкова ужасяващо пък не видях :?

laska
24th February 2007, 23:15
Моите изглеждаха много по-добре.Освен това в сайт се слагат най-сполучливите операции с които да се докажат умения.И ако това е най-доброто просто няма какво да говорим........

slan4iceto
26th February 2007, 12:11
Ужасни снимки!!!! Отвратително качество!!!При наличието на супер фотоапарати е недопустимо да се показват такива снимки!!!А имайки впредвид и разстоянието..на някои се чудиш,макар че е споменато,кое е преправяно,та са я снимали на едната по пижама,а на другата...по гащи!!!..че и седнала като за еротичен...абе потресена съм! Всеки би си направил извода за останалото..и това ако е естетика??! :shock:

slan4iceto
26th February 2007, 12:14
Ахахаха...разгледах и другите снимки,а не само за циците...паднах от смях...толкова отдалече са снимани хората,че не личи имат ли или нямат нос..уши..камо ли да видиш разликата от "преди" и "сега" :lol:

645CI
5th February 2009, 03:37
Ахахаха...разгледах и другите снимки,а не само за циците...паднах от смях...толкова отдалече са снимани хората,че не личи имат ли или нямат нос..уши..камо ли да видиш разликата от "преди" и "сега" :lol: Ако кликнеш на снимката се отваря ново прозорче и можеш да ги разгледаш,за да не се мъчиш :D

mickey_82
10th February 2009, 00:49
Нито една от снимките в сайта му не ми хареса-имам чувството ,че са от преди 100 години...ако и работата на док е толкова качествена като снимките...просто ще е много жалко...дано наистина има доволни пациентки :shock:

боряна христова
10th February 2009, 13:19
Момичета вижте последната снимка на мамопластиката...има някво страно създание ,маи е мъж -правещашо се на жена :roll: и са му сложили цици... много грозна картинка...

yoli
10th February 2009, 13:25
:shock: :shock: :shock:

Мъж е :cool:

боряна христова
10th February 2009, 14:40
:shock: :shock: :shock:

Мъж е :cool: Ама само го виж какъв е накефен...

te_dda
10th February 2009, 17:28
Момичета вижте последната снимка на мамопластиката...има някво страно създание ,маи е мъж -правещашо се на жена :roll: и са му сложили цици... много грозна картинка...

гледах след коемнтара ви там, но нищо не видях... за кое по-точно говорите ?? :roll:

боряна христова
10th February 2009, 19:02
Момичета вижте последната снимка на мамопластиката...има някво страно създание ,маи е мъж -правещашо се на жена :roll: и са му сложили цици... много грозна картинка...

гледах след коемнтара ви там, но нищо не видях... за кое по-точно говорите ?? :roll: Влизаш при мамопластиката,и гледаш последната снимка,там има едно нещо усмихнато,и на другата снимка е легнало това нещо...

aniK
10th February 2009, 21:27
Влизаш при мамопластиката,и гледаш последната снимка,там има едно нещо усмихнато,и на другата снимка е легнало това нещо...

То може и да е същото "нещо" от "само за мъже" - смяната на пола :? Ужас просто :roll:

боряна христова
11th February 2009, 02:44
Влизаш при мамопластиката,и гледаш последната снимка,там има едно нещо усмихнато,и на другата снимка е легнало това нещо...

То може и да е същото "нещо" от "само за мъже" - смяната на пола :? Ужас просто :roll:чудя се как може да им такива изроди... :2010: :2010: :2010: :2010: :2010: :2010: :2010:

evita29
11th February 2009, 09:59
te_dda има саит който е малко по горе в постовете там влизаш в мамопластика и воала,намираш едно "мъжко момиче" :D

mira_sm
10th January 2011, 15:34
Точно пазарджиклии ми разправяха за някакъв, който си сменил пола, но трябвало да влиза в затвора. Било проблем да се реши дали трябва да лежи в пазарджишкия затвор, или в сливенския. Казаха ми го като истински случай. Аз дотогава мислех, че единственият такъв случай в България е Андрей / Адриана от Рудозем, поне не бях чула за друг.
Дали затворникът (-чката) не е този от раздела "смяна на пола"?

te_dda
10th January 2011, 21:05
тоя е егати мошенника...гледахте ли го в неделя по новаТв ? :twisted: :twisted:

petiarad
11th January 2011, 10:18
Гледах го ...и съм ВЪЗМУТЕНА!!!!! Как може този некадърник да казва, че си е свършил работата и че жената изглежда добре???Как има наглоста да и каже ,че няма да и върне парите? Че на всичко отгоре и Евстатиев го защитава?? Тази съдийка от къде я нарисуваха и в кой свят живее??.....Абе....нямам думи....Евала на тази жена ,че се престраши да застане пред цяла България и да разкаже. Има и много други ,които малко или много са си изпатили от грешките на докторите...Ако не ме беше срам...и аз щях да отида и да им покажа някои творения....

mira_sm
11th January 2011, 12:44
В "Ринопластика" има тема за него и предаването, затова именно намерих темата (пуснах името му в Гугъл).

Един-двама колеги са го гледали, стана дума снощи. Не са дали снимки на жената преди операцията, но по думите на "вещото лице" (националния консултант) след операцията носът и изглеждалпо-добре, т.е. част от целта на операцията била постигната.
Сиби е дала линк към предаването в другата тема и мисля да го гледам довечера, след което сигурно ще имам мерак да коментирам. ;)

Divinemouse
11th January 2011, 15:32
Не е нужно да ни навиваш колко добър доктор е ..Аз за първи път чувам това име...И ,ако съдя от снимките в сайта му ,то освен да слага гърди на мъже за друго не става :?

petiarad
11th January 2011, 15:45
Браво Томи!!!! :1203:

Мария Василева
11th January 2011, 16:09
Мярнах само оттук-оттам предаването, че е много дълго, а нямах време. Уцелих момента, в който Бошнаков казва, че е първият пластичен хирург в България. На което Евстатиев веднага подскочи и каза, че това не е вярно! И Бошнаков се "поправи", като каза "Вие и колегите ви ме изпитвахте", т.е. изпитващите са били първите пластични хирурзи у нас. Е КАК не го досрамя, как му даде съвестта да се обяви за ПЪРВИЯТ, като изпитващия му е в залата!?! :shock: :2016:

Serpentina^
12th January 2011, 12:32
Да,ето линк към предаването: http://play.novatv.bg/play/239426/?autostart=true

Аз го гледах цялото, няма такъв измислен доктор, дори след операцията не й е сложил лонгета,а само марля :shock: , да не говорим,че не й е правил никакви изследвания,а разчитал на нейните думи,че е добре :roll:
Но и тя е трябвало по-добре да го разучи и да не се подвежда само по ниските цени, щом толкова го е искала тоя нос,как може така сляпо да се доверява след "консултация" от 5 минути..

billigg
27th January 2011, 22:16
Струва ми се, че това са снимки правени веднага след операцията, едва ли на някоя от нас, след маханет на ластичния бинт са изглеждали по-добре, знаете че след време се оформят и от носенето на бинта се сплескват...чак толкова ужасяващо пък не видях :?


именно, като гледм човека си е описл коя снимка е непосрествено след операцията и коя е след няколко месеца, ..има едно девойче … 1 година след операцията и изглежда чудесно клик глерия снимки (http://www.plasticsurgerybg.com/%D0%B3%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%8F)

pimcidinci
8th February 2011, 11:15
Лелелеле.....направо сам в шок....Иначе показва познания и по немски е само едно изречения,но пък каво де ,обаче за изследвания преди операция не е чувал. Прав е човека,неговата операция е ДОБРА... :shock: :shock: :shock: ,но само за него....Девойки значи ако искате операция от списанията вече знаете при кого да отидате... :lol: :lol: :lol:

billigg
27th March 2011, 17:48
Ужасни снимки!!!! Отвратително качество!!!При наличието на супер фотоапарати е недопустимо да се показват такива снимки!!!А имайки впредвид и разстоянието..на някои се чудиш,макар че е споменато,кое е преправяно,та са я снимали на едната по пижама,а на другата...по гащи!!!..че и седнала като за еротичен...абе потресена съм! Всеки би си направил извода за останалото..и това ако е естетика??! :shock:

.тези снимки изглеждат реални, ...всичко е естествено, ...а и някои са снимани веднага след операция, ...вие виждали ли сте се веднага след операцията ??!?!? Според мене снимките в галерията се вижда че са напълно реални и естествени

pimcidinci
30th March 2011, 16:42
и то какви " специалистииииииииии "!!!!!!!!!!!