PDA

View Full Version : Изсмукване на сланинките :)) да или не?


tisho
9th August 2004, 18:30
искам да дам да ми изсмучат мазнините от корема, но ме е страх да го направия по по-ефективния начин, за който се изисква пълна упойка, а другия, стационарен, начин май не е толкова успешен. кво ше кажете по въпроса, има ли някой опит с тая работа? мерси

terminatorkata
25th December 2004, 00:24
преди няколко години си правих такава процедура за изсмукване на тлъстини .... но след извсетно време пак се появиха .. та в този смисъл на мисли ти препоръчвам да намериш друг вариант за тлъстините .. казаха ми че там от където са теглени мазнините има вече оформени сакчета от които като се изсмукат мазнините тялото пак започва да ги пълни и така .. успех ! :) :roll:

yaninka
4th February 2005, 16:09
Моля пишете на кирилица.Чувала съм какви ли не страхотии по въпроса,освен че се възвръща изходно положение състоянието на кожата било ужасяващо, увисвала и т. н.след процедурата около месец трябвало да си с превръзки бинтове...Общо взето гадост и поддържането на тази форма след манипулацията е толкова натоварваща физически ,че едвали си заслужава.Ако имаш сили и воля да я поддържаш със спорт то по-добре и така свали излишните си тлъстинки.Според мен лесният път /не съм сигурна че въобще е такъв/ не е толкова лесен и не си заслужава! :P :) :P

lady74
19th February 2005, 19:44
Моля пишете на кирилица.освен вси4ките гадости се полу4ава и хормонално нарушение. имам приателка която се изръси около 2000 евро и сега около 2 год. след това пак си върна предишните Кг. а беше в много известна и реномирана клиника на Д-р С......... Най добрия на4ин за смъкване на мазнини е да си купиш велоергометър и да спазваш определен хранителен режим . С по половин 4ас на ден тренировки ще стопиш вси4ки мазнини и ще ти излезе многократно по евтино . ефекта се вижда след около месец най много

CrazyBlackBitch
31st March 2005, 11:38
Моля пишете на кирилица.Гледах по Дискавъри веднъж точно такива операции. Всъщност видях само една липосукция и смених канала, че ми стана гадно.
Правеха липосукцията на жена към 35 годишна някъде, при пълна упойка. Ще го обясня грубо: легнала си беше тя на масата. Лекарят намуши нещо като длето под кожата на корема и почна да ръчка напред назад все едно пържоли режеше! От другата страна имаше трабичка и мазнината изтичаше. Както брат ми се изрази "едно такова жълто течеше в една кофа" :shock: То всъщност не можа да изтече всичко, което беше отлепил и се наложи да я "доизстискат". Направо нещо ужасно е тва. Все едно в няква кланница бяха пуснали оператор. Тръпки ме побиват като се сетя за гледката.
Извинявам се иначе за просташкото обяснение, но не се сещам за друго при положение, че с очите си съм видяла как става цялата работа.
Ааа забравих да кажа, че след операцията като излезе жената от упойката имаха неблагоразумието да и покажат "онова жълтото в кофата". Няма да пиша повече, правете си сами изводите. Жалко, че само на думи не можете да си го представите цялостно. Искаше ми се тоя филм да го пускат преди операцията на всеки, които иска да подложи тялото си на подобно нещо

CrazyBlackBitch
1st April 2005, 11:30
Верно е! :D Аз откакто го гледах онова не мога да сложа в устата си нищо мазно. Все си представям, че онова жълтото ям ... все ми е пред очите.

liophy
14th April 2005, 14:04
Моля, моля- без да обиждате жълтото. Те и разтворимите витамини са жълти (повечето). Както и лимонадата :P

15th April 2005, 10:51
Моля пишете на кирилица.Моля, моля- без да обиждате жълтото. Те и разтворимите витамини са жълти (повечето). Както и лимонадата :P
хе-хе,мойте са оранжеви.Витамините де :wink:

CrazyBlackBitch
15th April 2005, 12:31
Льофи не ме разбирай погрешно, жълтото ми е любимия цвят :lol: :lol: ама за онова по ТВ-то направо... :? :wink:

милийчо
8th September 2005, 13:49
Аз си направих липосукция преди две години и резултата беше много добър но сега две години по късно започнах да пълнея там където никога не съм натрупвала мазнини .......... не знам какво да правя

МЕРИ
20th February 2006, 15:37
Аз си направих липосукция преди две години и резултата беше много добър но сега две години по късно започнах да пълнея там където никога не съм натрупвала мазнини .......... не знам какво да правя


МОЛЯ ТЕ, КАЖИ КАДЕ СИ ПРАВИ ОПЕРЦИЯТА

МЕРИ

Ginger
20th February 2006, 19:32
майката на една приятелка си прави липосукция на крака, бричове и тази област с 2 думи.
Че напълня след 2 години е повече от ясно, но докато и заздравее кожете и отново се слепи към мускулите и месото и отне 2 седмици, през който първоначално за нищо на света не можеше да стане от леглото, към седмия ден ходеше до тоалетна вече поне, но със страшни мъки.

Така че моя съвет е, по-добре с усилия и упорит труд, отколкото с болка и нееефективен резултат. Най-малкото ще се чувстваш и ти самия много по-добре не само физически, но и психически след редовни тренировки.

Atlantida
20th February 2006, 22:51
И аз гледах това по ТВто -липосукцията беше наистина гадно..ръгат момичетата/жените/ като че ли са прасета

Aset
21st February 2006, 16:00
Моя позната също си възвърна тлъстинките около две години след сукцията. Дори натрупа и малко повече.

tr1ada
29th March 2007, 21:19
здравейте аз съм нова тук обаче мн ме заинтересува темата която обсъждате за липосукцията....и искам да ви помоля ако някой знае къде мога да намеря клипче,филм или каквото и да е как се прави липосукция да ми даде някакъв сайт..наистина ми е спешно защото сестра ми иска да си прави липосукция а е прекалено малка за това и сега се опитвам с всякакви средства да я разубедя....аз също съм гледала този филм по discovery за липосукцията и мн ама мн ми се иска и тя да го види.....ще бъда МНОГО БЛАГОДАРНА НА ТОЗИ,КОЙТО УСПЕЕ ДА МИ ПОМОГНЕ!!!!!!!!! :cry:

yolk
4th April 2007, 12:12
tr1ada покажи на сестра ти това филмче:
http://youtube.com/verify_age?next_url=/watch%3Fv%3D08PMCZ5mQXc
за да го видиш трябва да се регистрираш за да потвърдиш, че имаш 18 години, но си заслужава да се види, наистина! Касапница пълна, правят цици, липосукция и абдоминопластика на куп.

Ето и едно безобидно, за което не ти трябва регистрация:
http://youtube.com/watch?v=iGoh6aH-rMY

tr1ada
4th April 2007, 21:30
мерсииииии много наистина ми помогна ...наиситина гадни клипчета .....мисля че сестра ми се позамисли малко което е много добре :lol: ......мерси :D

Briseis
4th April 2007, 23:56
е, и аз съм гледала филми по Дискавъри как изсмукват тлъстини или режат цели участъци кожа + подкожна мазнина, когато пациентката беше свалила 30 кг и на корема и висяха 3 педи кожа, която нямаше от какво да се опъва вече. в повечето случаи жените бяха над 100 кг, поне по мои наблюдени, но да ви кажа не съм изпадала в такива състояния на погнуса и отвращение, по-скоро ми беше интересно да видя как работят едни от най-добрите пластични в света (то иначе дискавъри нямаше да иска да ги снима), и какви чудеса правят за тези жени на който не им е останало на какво да се надяват (казах ли че бяха над 100 кила?). то явно си е въпрос на психика дали ще те е гнус и дали няма да повърнеш, като гледаш. това "ръчкане" при липото знам, че се прави за да се изтеглят по-лесно мазнините, особено ако са много, а колкото до онова "жълтото", то не излиза само жълто ами е с лек розово-червен оттенък, нали все пак има и капилярчета и други...

bimbi
5th April 2007, 00:06
че то операция дето да не е гнусна има ли? аз и за импланти през ареолите като гледах ми се придрайфа :roll:

Briseis
5th April 2007, 00:10
е, за ареолите разбирам. през дупка 3 см да натъпчеш кълбо с диаметър 15 че и повече.... :2005: