PDA

View Full Version : Как да премахна целулита и да сваля околко 4 кг


Silvito
4th March 2007, 21:55
Здравейте аз съм нова тук и много съжалявам ако е имало теми подобни на моята.Значи проблема е,че сам на 14г. и сам 1.65 и тежа 55кг. имам целолит не е много но искам да го премахна докато нестане много,може ли да ме посъветвате вие по опитните и знаещи по вапроса как мога да го премахна и да сваля околко 4 кг. поне.Ако е възможно до края на Май.Много благодаря предварително.

BuBitoo
4th March 2007, 21:58
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=82 тук ще намериш нещо и за себе си попринцип тази тема е доста коментирана мисля че има и други теми посветени на нея така че чети може и да намериш още материал :2035: :2003:

Silvito
4th March 2007, 22:01
Благодаря.

Silvito
6th March 2007, 21:51
А някои неможе ли да ми даде още информация.

Excel
6th March 2007, 22:04
Не съм убедена , че на 14-годишна възраст трябва да се подложиш на диета , въпреки че наистина ще изглеждаш по-добре / данните ще станат много добри / . Ако не ти се налага сериозно да сваляш кг , не пробвай , за да не нарушиш баланса в организма си , а и ти все още подрастваща , може след половин год. или две да се обърнат нещата и да растеш само на височина . Сигурна ли си за целулита , че го имаш ?

Sunflowera
7th March 2007, 12:37
Като ходиш на фитнес 4 пъти седмично и НЕ ядеш: пържено, сладко, бял хляб, тесто, снаксове, чипсове,шоколад, кола, картофи пържени, макдоналдси и кеефсита, торти, пици, дюнери, палачинки, гофрети, вафли, еклери, кроасани, кексове, свинско, масло, сланини, салами.....

BuBitoo
7th March 2007, 13:18
Като ходиш на фитнес 4 пъти седмично и НЕ ядеш: пържено, сладко, бял хляб, тесто, снаксове, чипсове,шоколад, кола, картофи пържени, макдоналдси и кеефсита, торти, пици, дюнери, палачинки, гофрети, вафли, еклери, кроасани, кексове, свинско, масло, сланини, салами.....
точно така!!! :1203: :1207: :1223: :1211: :2003: :2013: :1259: :girl_dance:

Silvito
7th March 2007, 16:56
Благодаря,но съм чувала че от сега не било хубаво да започвам с такива лишения и диети.Това вярно ли е.

karine
7th March 2007, 17:17
Честно казано това не са лишения и диети, просто са ти изредили боклучивите храни, които не носят нищо полезно на организма ти, а тъкмо обратното :) Наблегни на плодовете, зеленчуците, пилешко , телешко месце, яйчица и така 8)

Bio
17th March 2007, 22:28
Като ходиш на фитнес 4 пъти седмично и НЕ ядеш: пържено, сладко, бял хляб, тесто, снаксове, чипсове,шоколад, кола, картофи пържени, макдоналдси и кеефсита, торти, пици, дюнери, палачинки, гофрети, вафли, еклери, кроасани, кексове, свинско, масло, сланини, салами..... Може и свинско да си яде, стига да не е тлъсто. Освен това да поема и мазнини - растителни.

LadyMiHris
18th March 2007, 15:28
Защо всички подрастващи момичета когато искат да отслабнат и да заприличат на разни свои идоли питат за диети ,а не се замислят за повече движение и спорт???