PDA

View Full Version : za Fat burnerite...


Black_cat
25th April 2005, 18:40
Моля пишете на кирилица.Моля пишете на кирилица.Hodia na fitnes 3 pati sedmi4no.Pih L-Carnitin na Universal,no ne vizdam goliam efekt. Tozi mesec mislia da probvam s Fat Burner.Moze li niakoi da mi kaze koga i kak da go pia za nai-goliam efekt...???

patelina
30th April 2005, 17:43
здрасти! :P знаеш ли, аз пробвах с fat burner и постигнах голям резултат. пиех по 2 капсули три пъти на ден 30 минути преди ядене, но взех да отслабвам много (аз тренирам през ден по 2 часа във фитнес залата) и намалих количеството на 1 капсула три пъти дневно. факт !! сега съм :D 54 килограма, а съм висока 170 см. опитай и ти!!!!

30th April 2005, 17:46
:wink: всъшност забравих да ти кажа, че към самата опаковка си има упътване и няма да имаш проблем! :lol: цената е към 16 лв за 90 капсули! успех и после да ми се похвали6, чу ли?!

30th April 2005, 18:33
Ami az hodq vednaj, dva pati sedmi4no na tae-bo, zashtoto vremeto mi e mnogo ograni4eno. predi okolosedmica pieh nqkakvi hap4eta za otslabvane SIL , no nqma nikakav efekt. Trqbva mi da svala 3-4 kg za okolo 20 dni. Mislish li 4e ot tova hap4e fat burner shte ima efekt ??? :roll:

Mimcho
3rd May 2005, 13:54
dobre, a ima li niakakvi stranichni efekti? pobvala sum kakvo li ne, samo ne i hapcheta, zashtoto sum chuvala mnogo negativni otzivi za tiah i me e strah da ne si precakam metabolisma primerno...
kakvo shte stane kato spresh da gi piesh?

No_name
8th May 2005, 10:06
Na koja firma polzva Fat burner / kum Patelina/ ?