PDA

View Full Version : Противозачатъчните Ригевидон?


ReaL_Love^
18th March 2007, 03:18
Здравийте.Значи април месец ще съм на вила с приятеля ми с който не сме се виждали от месец,защото е в казарма,а точно тогава трябва да ми дойде.Казаха ми за тези хапчета Ригевидон ,че се взимат няколко дни преди датата на цикълаи го забавя .Някой използвал ли е такива?Имат ли някакви странични ефекти които да са недоброжелателни?И горе доло на каква цена са?Мерси предварително.

apoklistika
18th March 2007, 10:28
Кой ти го каза това? Противозачатъчни не се пият според "казаха ми", а според това, което ти изпише гинеколога, кога ще го разберете, момичета :roll:

sladkatony
18th March 2007, 10:31
Здравийте.Значи април месец ще съм на вила с приятеля ми с който не сме се виждали от месец,защото е в казарма,а точно тогава трябва да ми дойде.
Е, нали няма да си в цикъл цял месец - не се втелявай, има и други форми на общуване по време на цикъл, не се тъпчи ненужно :wink:

Lady1357
18th March 2007, 10:34
има и други форми на общуване по време на цикъл

:girl_haha: :girl_haha: :girl_haha: Добре казано :wink:

ReaL_Love^
18th March 2007, 10:35
Няма да съм но ще се видим за три дни и то на тази вила.А за другите неща аз съм против тях в смисъл...не ми е приятно.А за гинеколог да не става и дума щото съм ит малък град и гинеколожката ми е саседка абе...и туй не става :(

apoklistika
18th March 2007, 10:51
Е нямам думи :2014: Като си от малък град и гинеколожката ти е съседка какво, не ходиш на прегледи ли :shock:
Във всеки случай, противозачатъчните се започват единствено и само в първия ден от цикъла. Това пиене няколко дни преди да ти дойде, със сигурност ще ти докара проблеми с цикъла за няколко месеца напред.

ReaL_Love^
18th March 2007, 11:03
Еми не ми се е налагало да ходя до сега..Мерси все пак

apoklistika
18th March 2007, 11:12
Мила, след като водиш полов живот, не се чака да ти се "наложи", а се ходи редовно на профилактични прегледи :)
За хапчетата пак ти казвам, не си прави експерименти, както Тони е казала, има и други форми на общуване по време на цикъл, ако пък държиш точно на тази форма на общуване, ползвайте презерватив.

chervenokoska_2
18th March 2007, 16:43
Да, пила съм тези хапчета в продължение на 4 години. Не съм имала проблем. Но не съм ги взимала за забавяне, а просто тези ми бяха предписани, като едни от най-леките хормонално.