PDA

View Full Version : Джамбазов от Пловдив


mays
23rd March 2007, 15:49
Джамбазов от Пловдив писах им но никoй не отговаря . Каква такава клиника са??Да не са си сменили имейла. Някой има ли представа

diastemma
23rd March 2007, 18:01
Може би просто нямат навика да си четат мейловете.

jenq_kostova
24th March 2007, 16:43
оф,не знам дали ще е добър в ринопластиките? :cry:
Нали било добре да е УНГ!

lethe
24th March 2007, 17:59
ми няма една истина...аз не смятам, че трябва да е унг...

единственият начин да се решите е да походите на консултации и да вземете решение базирано върху собствените си наблюдения, а не щото някой бил написал във форума.

jenq_kostova
24th March 2007, 20:32
всъщност явно всичко е до късмет,а специално за Джамбазов съм чувала добри отзиви,а относно това дали е със специалност УНГ,аз смятам,4е е по-добре!

diastemma
24th March 2007, 21:49
Още по-важно е, дали има опит в РЕКОНСТРУКЦИИ на носове. Mays, именно от това трябва да се интересуваш на консултация.

Panda
26th March 2007, 11:10
Джамбазов от Пловдив писах им но никoй не отговаря . Каква такава клиника са??Да не са си сменили имейла. Някой има ли представа
Мога да ти помогна с мобилен телефона на Джамбазов 0888/56-28-15
Успех!


Иначе, на мен ми изправя изкривени ностни прегради ...

mays
26th March 2007, 11:14
еми сега званях но не вдига..

jenq_kostova
28th March 2007, 11:56
някой знае ли колко струва консултация при Джамбазов?

Panda
29th March 2007, 15:13
някой знае ли колко струва консултация при Джамбазов?

20 или 25 лева -> не мога да сетя :roll: Можеш да питаш по телефона :idea:

jenq_kostova
29th March 2007, 20:17
днес бях при Джамбазов.Стори ми се сериозен човек,обясни ми как работи и как процедира при ринопластиката,отговори на въпросите ми и ми каза да отида още веднъж на консултация.Не знам....хайде помагайте....някой ходил ли е при него,ваши близки,резултати?
ааа и прегледа е 20 лв. :lol:

jenq_kostova
2nd April 2007, 14:58
mays,какво стана ходи ли при Джамбазов?

elica81
5th April 2007, 12:55
Моята ринопластика при доц.Джамбазов беше на 28.03 в Каспела.
Имах гърбица и изобщо не харесвах профила си. Аз съм много страхлива в болници и незнам как се реших ..още се чудя. Отношението на целия екип в болницата беше страхотно.Всички бяха много добри и преди операцията отделиха време да споделя с тях притесненията си. Днес е осми ден след операцията ми и се чувствам добре здравословно. Вчера ми махнаха гипса и не мога да опиша вълнението и радоста си от това което видях. Още ми е подуто лицето а и самия нос ,но профила ми изглежда по добре от преди. Надявам се всичко да е добре и в бъдеще. Ще пиша пак ако има нещо ново около мен и моят нос:)

akrobatkata
22nd September 2009, 01:52
Мога да кажа само хубави неща за доц.Джамбазов,отличен лекар и страхотен човек преди 20 дена си направих риноплатика при него и съм повече от доволна.за прегледа дадох 30 лв. операцията 1500лв. и това беше повече не съм плащала.на всички имейли ми е отговарял винаги и то само до ден/два..когато му се обадя все не ми вдига ама аз се научих де вече му пиша смс и тогава ми отговаря. :D :D