PDA

View Full Version : Изстинал ми е вратът


forlon
25th March 2007, 07:51
Много ви се моля кажете ми какво да направя,за да ми мине по - бързо.
Вчера седях мн време на отворен прозорец на компа и 100 % от там изстинах. Обаче до УТРЕ трябва да ми мине щото ще пътувам до Португалия....мн ви моля за съвет!

apoklistika
25th March 2007, 15:56
Аз се потапям във ваната буквално до носа в такива случаи и стоя във вряла вода, докато не ми стане лошо :girl_haha:
Ако нямаш вана, накарай някои да те разтрие, пий един аспирин и си сложи електрическа възглавница на врата.

Slyn4islava
25th March 2007, 17:36
А ако нямаш електрическа възглавница- ракия, ама някаква по-силничка да е, някой да те намаже добре и сложи една стара памучна тениска и отгоре един пуловер да те затопли и така два три пъти и си като нов- гарантирано! Аз също ползвам и шведска горчивка, стига да имаш под ръка- тя също е със спиртно съдържание, та е като ракията:))

forlon
26th March 2007, 07:21
Аз се потапям във ваната буквално до носа в такива случаи и стоя във вряла вода, докато не ми стане лошо :girl_haha:
Ако нямаш вана, накарай някои да те разтрие, пий един аспирин и си сложи електрическа възглавница на врата.

А ако нямаш електрическа възглавница- ракия, ама някаква по-силничка да е, някой да те намаже добре и сложи една стара памучна тениска и отгоре един пуловер да те затопли и така два три пъти и си като нов- гарантирано! Аз също ползвам и шведска горчивка, стига да имаш под ръка- тя също е със спиртно съдържание, та е като ракията)

Мерси и на двете! Много ми помогна ракийката :)