PDA

View Full Version : Гъбично възпаление


deja_vu11111
2nd April 2007, 19:04
Здравейте!
Проблемът ми е следния: преди 2 седмици ходих на преглед при гинеколог, откриха ми гъбично възпаление, и цикълът ми закъсняваше доста....предписаха ми доста неща, едно от тях Гино-Певарил (песари). В рецептата е било написано да си ги слагам след мензис,обаче кой да види,не пишеше в листовката, че е забранено по време на мензис и аз си ги слагах повреме на и стигнах до 5-я докато се усетя....Моля ви кажете ми навредила ли съм си с нещо??? Или единственото нещо,което може би е станало, е че е нямало ефект от тях и трябва да повторя??? Моля пишете,4е...:(

rusokoska`
2nd April 2007, 20:22
Моля ви кажете ми навредила ли съм си с нещо??? Или единственото нещо,което може би е станало, е че е нямало ефект от тях и трябва да повторя??? Моля пишете,4е...:(
Обади се на гинеколога си и го питай.Ние не сме лекари...Мое лично мнение е ,че едва ли ти е навредило..по скоро не е подействало ама...

deja_vu11111
2nd April 2007, 20:56
Там е проблемът, нямам и номера...иначе щях на нея да звънна...

rusokoska`
2nd April 2007, 21:35
Върви в кабинета...не се лекувай сама...гъбите са упорито нещо,а все пак се отнася до здравето ти и бъдещето ти като майка....

apoklistika
2nd April 2007, 21:57
Не се слагат по време на цикъл, защото се обезсмисля слагането им. Обясни на лекаря си какво си направила, за да ти даде нова рецепта.