PDA

View Full Version : Топла вода за отслабване


steff
9th May 2005, 16:56
искам сутрин да пия две чаши топла вода (защото така се разграждат повече мазнини) но след тичане или преди тичане да пия?

14th May 2005, 18:54
Попринцип се пие сутрин като станеш на гладно ... преди да тичаш.
само не съм сигурна че ще стопиш мазнините ....то ако беше така лесно щях само топла вода да пия.

gothi4ka`69
15th May 2005, 10:48
steff, честно да си призная, не съм го чувала това с топлата вода :roll: Но мисля, че преди тичане после ще ти е тешко на корема и така да се каже "нещо ще ти бълбука в стомаха" :P
Но опитай и преди и след... Според мен след ще е по-добре, тъй като докато тичаш организма т и зхвърля много вода и после трябва да пиеш, за да не се обезводняваш, но пък може и да е обратното, да трябва да пиеш тази вода преди тичане, за да се потиш и да изхвърляш токсините... :roll:

Rampage
15th May 2005, 10:51
Абе стига глупости! Ако се отслабваше с топла вода щеше ли да има дебели хора? Хранителен режим и спорт - това е начинът.

CrazyBlackBitch
16th May 2005, 11:55
Топлата вода се пие не за отслабване, а за изхвърляне на токсините от организма. И да се свиел корема от сутринта, за да не ти се яде много през деня (което мога да подложа на съмнение), така съм чувала. Незнам ти защо точно 2 чаши топла вода. Аз пия по една сутрин на гладно, със сок от лимон вътре или мед. Или и двете. Последно време с правя чай с мед и лимон, щото е същото, само че на вкус е по-добро. Гледах преди време Лили Иванова в едно интервю каза, че го правела и така поддържала и кожата си. Но това за мен са само слухове. Аз пия чай с мед и лимон (или само топла вода с лимон) на гладно, защото така свикнах, пък и ми влияе добре на ходенето до WC :wink: И съм сигурна, че ако не помага, то не вреди.
Но да се свалят килограми...трудно би ме убедил някой :D Ако искаш си пий водичката ПРЕДИ тичане, добре ще е за организма ти. Аз така правя и ми е супер. Успех! :D

badnick
9th June 2005, 08:55
Абе не бе, топлата вода се пие за "затоплиш" тялото и да го принудиш да изгаря повече калории. както знаете от химията (ако не сте били избягали точно на този урок :D ) по-високата температура ускорява протичането на реакциите - същото важи и за тялото. ама две чаши - права е готничка че ще бълбукаш в несвяст :D

9th June 2005, 14:36
Моля пишете на кирилица.
Pie se sutrin vednaga sled stavane edna chasha leko topla voda.Tova se pravi za da se promiat stomaha i chervata i da se izhvurliat toxinite.Taka,kakto izmivame sutrin tialoto si i liceto,s chashata topla voda se izmivame otvutre.Moje da se dobavi i limon.Za med ne sum sigurna,no mislia che ne triabva.Pie se bavno,glutka po glutka.Za biaganeto ne prechi,shtoto nali predi tova /sled vodata/ triabva da se izmiesh,oblechesh...minava vreme.

Gavr1
7th October 2005, 10:25
Какви са тея работи за топлата вода!?!?Не е ли си тренировката друго не признавам!!! :lol:

грамофон
14th July 2006, 11:03
от топлата вода най- много да си свариш червата и запариш задника:))))))))))))))))), базикам се топлата вода ти свива стомаха и не чувстваш толкова голям глад и осталбваш ако си обаче пълен и имаш складове мазнина , по корема по задника под задника :))), ако го прави това с топлата вода слаб човек не му завиждам организма няма да може да си набавя нужната храна през деня защото няма да чувства глад и това довежда до хронаична отпадналост, има вероятност да започне да повръща след като е отслабнал човека и започне да яде нормално, защото стомаха е станал на маде(свит и сбръчкан) ама не конски:))))) иначе топлата вода е хубаво нещо за отслабване и освен това като минава през стомашно-чревният тракт го "попарва" и убива всякакви гнусотии и бактерии глисти:)))))освен това щях да забравя покачваш си температурата и започваш да се потиш, като изхвърляш натрупани токсини в организма от въздуха водата храната както растителна така и местна . а хладката вода през деня за отслабване колкото повече по добре да не задържате течности:))))))))))и освен това се хабят калории за да се затопли тази приета вода до телесната температура. а да щях да забравя тва са пълни глупости дето говоря хахахахахахаахаахааахахаа хаха :D :D :D

грамофон
14th July 2006, 11:07
CrazyBlackBitch
сладур малко трудно ще се свие корема :)))това е 9 метра черво какво има да се свива:)))))стомаха се свива :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: абе ко ма занимавате:)))))))))

jito7
14th July 2006, 11:59
steff, честно да си призная, не съм го чувала това с топлата вода :roll: Но мисля, че преди тичане после ще ти е тешко на корема и така да се каже "нещо ще ти бълбука в стомаха" :P

точно преди бягане се пие топлата вода, една чаша е достатъчно..непосредствено след ставане, хубаво е да е с лимон; помага за изгвърляне на токсините - заради което пък кожата се разхубавява..не знам дали се губи апетит..на мен май не ми действаше така..

jito7
14th July 2006, 12:01
Абе не бе, топлата вода се пие за "затоплиш" тялото и да го принудиш да изгаря повече калории. както знаете от химията (ако не сте били избягали точно на този урок :D ) по-високата температура ускорява протичането на реакциите - същото важи и за тялото. ама две чаши - права е готничка че ще бълбукаш в несвяст :D
не знам кой какво е изпуснал по химия, но..чела съм, че когато ядеш студена храна (дори когато се храниш на студено) на организма му е необходима много повече енергия за затопляне и гори малко повечко калории :)

jito7
14th July 2006, 12:02
.... Гледах преди време Лили Иванова в едно интервю каза, че го правела и така поддържала и кожата си. Но това за мен са само слухове....
със сигурност не само от топлата вода Лили се е "консервирала", но това, че тя сутрин на гладно препоръчва да се пие чаша топла (не гореща) вода и че самата тя го прави, е всеизвестен факт :)

tsvety
15th July 2006, 11:40
Ами топъл чай или топло кафе - имат ли същия ефект, както твърдите за топлата вода? Знам, че кафето и някои по-силни чайове убиват апетита (поне при мене), ама само с вода??

apoklistika
15th July 2006, 12:38
консервирала... станала стерилна?
консервирала=запазила(прен осен смисъл)

tsvety
15th July 2006, 12:51
консервирала... станала стерилна?
консервирала=запазила(прен осен смисъл)

Хайде бе, запазила се, че пък и с топла вода :lol: :lol: :lol: :lol:

Вярно, че препоръчва топла вода, но човек само като й види устата изтеглена от едното ухо до другото - повече от ясно е че всичко е шев и кройка, а не едната гола вода.

Някой сега да не вземе да се обиди, няма нищо лошо в операциите според мен, но да твърди човек че не си е правил и всичко му е ген или еди каква си отвара е подигравка с феновете.

apoklistika
15th July 2006, 12:56
Е то за нея няма смисъл да говорим,ясно е,че ножа е играл,играл.....жалко само че,още не са измислили операция,с която да и изправят изкривените от артрит крака :lol: :lol:
Иначе за топлата вода,на мен ми действа направо разхлабващо,10 мин,след като изпия една чаша и трябва да бягам в тоалетната.

tsvety
15th July 2006, 13:07
Аз затова пия само кафе или мноооого силен чай (щото имам ниско кръвно)- те се задържат някакси, пък като пия вода или сок веднага отивам и аз в тоалетната. На мен тези идеи за по 3 литра вода на ден хич не ми вършат работа... :?

cranberry
15th July 2006, 15:18
абе оставете я жената, кво "косервиране" тя е на 70
кажи баб тенк ю

TedyK
15th July 2006, 15:32
сутрин за токсините се препоръчва лъжица мед + вода колкото може да поемеш. лимон на гладно не е много добре, но някой го правят. той дразни лигавицата.
а пиенето на топла вода преди беше на мода, но го правиш преди хранене. една чаша топла вода и "уж" ти убивал апетита.

а ако ще пиеш 2 чаши вода пие една преди да тичаш и една след това. :lol:

а Лили Иванова ядеше и по кутия шоколадови бонбони заради гласа си това в коя точно графа на диетите да го сложа?

tsvety
15th July 2006, 17:11
а Лили Иванова ядеше и по кутия шоколадови бонбони заради гласа си това в коя точно графа на диетите да го сложа?

Ей това с бонбоните не бях го чувала, ама най- ми хареса :lol:

TedyK
15th July 2006, 17:53
а Лили Иванова ядеше и по кутия шоколадови бонбони заради гласа си това в коя точно графа на диетите да го сложа?

Ей това с бонбоните не бях го чувала, ама най- ми хареса :lol:

е то това от годините й когато пееше "Детелини, детелини..." общо взето преди 100 лета. ама съм говорила и по този въпрос с хора, който се занимават с пеене и казват, че млякото в шоколадовите бонбони въобще не помага за гласа да е по добър. ама тя пиеше и студено кафе според предписанията май на Шер или на някоя пак там известна нейна връстница.

tsvety
15th July 2006, 21:05
И кафе и шоколад по-добре от сурови яйца - едно време казваха, че суровите яйца били добре за гласа. А бе каквото и да се казва гласът е от Бога, ако го имаш го имаш....

TedyK
15th July 2006, 22:09
to e така за всяко нещо, но тези които го нямат като даденост могат да го постигнат с много усилия и практика.

tsvety
16th July 2006, 10:50
to e така за всяко нещо, но тези които го нямат като даденост могат да го постигнат с много усилия и практика.

Ак не съм съглласна. Тук не говорим за дялане на камъни, че човек да стане майстор. Пример - Георги Христов - пее с усилие, просто не може да изкара глас, нищо че е завършил цяла консерватория :shock:

За немузикален човек като мен даже е лесно (поне понякога) да усети кога пеенето на проста песен коства нечовешко усилие и кога не

Айде, че разфлудихме темата тука, да не се сърди авторът :lol:

TedyK
16th July 2006, 14:50
to e така за всяко нещо, но тези които го нямат като даденост могат да го постигнат с много усилия и практика.

Ак не съм съглласна. Тук не говорим за дялане на камъни, че човек да стане майстор. Пример - Георги Христов - пее с усилие, просто не може да изкара глас, нищо че е завършил цяла консерватория :shock:

За немузикален човек като мен даже е лесно (поне понякога) да усети кога пеенето на проста песен коства нечовешко усилие и кога не

Айде, че разфлудихме темата тука, да не се сърди авторът :lol:


връщам темата към първоначалната - изпих две чаши топла вода сутринта, гади ми сееееее :lol:
сега упорито дъвча един белтък на яйце и докато му махах жълтъка ми стан жал за кокошката :P

за пеенето то друга страна мога да кажа, че когато ти е дадено ти е дадено. ама с много упорит труд отново можеш да постигнеш добри резултати, но не и перфектни. значи си си сбъркал професията. сменяй я с време.