PDA

View Full Version : iskam da svalq mnogo kilogrami


tonito23
15th May 2005, 14:36
:( Nikoga ne sam bila perfektna,no sled kato zabremenqh stana o6te po zle...ka4ih dosta kilogrami,i vapreki,4e sama si gledam deteto,i spazvam rejim na hranene,prosto e dosta trudno.Iskam da ida na fitnes,no v Pernik nqma takiva hubavi,a i .......dosta me e sram da vlqza vatre.Daite mi nqkakav savet,za6toto naistina iskam da svalq kilogrami :(

15th May 2005, 17:30
mojebi nqma da te zaradva otgovora mi,no vse pak....ako ima6 sredstva 6te ti e ot polza edin doma6en ured.n.r.kresstrenajor.

kleo
15th May 2005, 21:15
Zdravei, mila

razbiram te, mnogo dobre, kakvo imash v predvid, samata az bqh do predi vreme v sy6toto polojenie i edistvenoto ne6to,koeto mi pomogna beshe qko GLAD i qko trenirovki,ili vky6ti ili fitnes. taka uspqh za mesec da svalq 15kg, ne me pitai kak .....samo kato se setq losho mi stava kolko pyti trygvah kym hladilnika i se vry6tah....

prosto pii mnogo technocti ili pravi nqkakvi uprajneniq kogato izpitash glad ili kogato veche vidish, che nqma nakyde izqsh edna qbylka, narqsana na mnogo malki parchenca....visualnta izmama igrae golqma rolq:)...gledash pylna kupichka s qbylki, a vsy6tnost sa samo okolo 60kcal:)))

liophy
16th May 2005, 16:31
Клео- а ти била ли си бременна? и кърмила ли си бебе?
Ако това е случая с Тони ( подозирам че е така)
глада не е решение. Не че и иначе щеше да е много умно...

Пак ще кажа, както навсякъде другаде по този форум- почни да тичаш. Перник не е така урбанизиран като София- предполагам, че няма да имаш проблем да си намериш приятно за тичане място.

Също може да си вземеш L-carnitine. Навсякъде пише че бил особенно полезен и препоръчителен по време на бременност (предполагам и малко след това) поради завишенит нужди на организма и невъзможноста да се синтезира от тялото по естествен начин.

E
16th May 2005, 17:58
Тичането ще помогне ли в случая? Ако се тича как трябва да се тича? По колко пъти седмично? Колко трябва да трае тренировката? Само тичането ли ще е нужно или трябва и хранителен режим?

kleo
24th May 2005, 23:25
Da, imash pravo s glad ne se reshavat problemite, no kogato chovek isak byrzo da svali tova e edinstveniqt nachin, dori i nezrdavosloven.

Otnosno EL-carnitin-a ne go preporychvam, sama si bqh kupila ot nego s misylta,che 6te pomogne ne6to, no na men ne mi ponasqshe osobeno dobre, smisyl takyv sled kato izpieh edna tabletka sled okolo 20 min korema mi se izduvashe qko i imah adski bolki, v sledstvie na koeto prosto mojeh da zabravq za trenirovkata....No vseki organizym e razlichen, na men pone ne mi deistvashe mnogo dobre.

Po povod tichaneto e razlichno, spored zavisimost na svobodno vreme i vyzmojnosti, ako iskash mojesh da tichash vseki den ako iskash mojesh i samo 3ri pyti v sedmicata, estestveno che v nachaloto nqma da mojesh da iztichash 5 km, all postepenno...