PDA

View Full Version : Гинекоскопия


BoXko
5th May 2007, 13:09
:shock: :shock: Вчера докато бях във фитнеса и попитах инстукторчето , как се развивам нали.....и тои ми каза , че в областа на гърдите ми започва да се развива "нещо лошо". Попитах го по-подробно , обесни ми , че се натрупвало масна тъкан и не можело да се махне освен с операция. Ся , доста се постреснах , и за тва питам , знаете ли нещо за тая болест , ако въобще може да се нарече болест ?

Yana
5th May 2007, 13:53
Ако имаш предвид гинекомастiя коригира се с липосукция. Повечето пластични я предлагат на мъжете си пациенти които имат такава диагноза.

чичо
5th May 2007, 13:59
Ако си зобъл е нормално да развиеш гинекомастия,тя е страничен ефект от ароматизацията на тестостероновите деривати в естрогени(женски полови хормони) и от там ти растат цици образно казано;)Операция е единственото спасение...
За да не става това е трябвало да взимаш Нолвадекс или Прегнил,но това е друга тема;)

Devil_wears_Prada
5th May 2007, 14:01
Всъщност то гинекоскопия май няма! :roll: Това, което Яна спомена е по - вероятно да е! Прочети тук (http://www.fitnes-bg.com/%D4%E8%F2%ED%E5%F1/%CC%E5%E4%E8%EA%E0%EC%E5%ED%F2%E8/%D1%F2%E5%F0%EE%E8%E4%E8._%D1%F2%F0%E0%ED%E8%F7%ED %E8_%E5%F4%E5%EA%F2%E8_-_%C3%E8%ED%E5%EA%EE%EC%E0%F1%F2%E8%FF_20070101114/) има инфо и незабавно на лекар :!:

BoXko
5th May 2007, 17:48
Еми не съм зобал !
Дори незнам дали е тва...

bimbi
5th May 2007, 17:51
ми на една приятелка брат й имаше големи цици, като жена. ама доколкото разбрах в рода им имало и други мъже с такова нещо, тъй че явно е и по наследство. та преди 10 дни си направи операция, намаляха му гърдите с изрязване на кожа, и липосукция отпред и отстрани под мишниците. доколкото разбрах е дал 3200 лева, при Заякова във Варна

чичо
5th May 2007, 17:58
Еми не съм зобал !
Дори незнам дали е тва...
Еми щом не си заоъл ,значи или ти няма нищо,а просто повече си хапвал и инструктора отиваш и му бодваш един завратняк :D Или имаш проблем с хормоналния баланс...Прочети из интернет,изследвай се и прецени,отиди на доктор и готово;)ше имаш яснота по въпроса....