PDA

View Full Version : Д-р Маджаров


Azzzzzz
9th May 2007, 21:01
Здравейте,всички!Искам да попитам имате ли някакви отзиви за Д-р Маджаров-град Бургас (пластичен хирург)!Благодаря предварително...

Някаква_Такава
9th May 2007, 23:03
Да,аз имам позната ,която се е оперирала при него ! :D

Azzzzzz
10th May 2007, 20:58
Моля за извинение, аз съм объркала Калудов с Маджаров, щото и двамата са от Бургас.
Аззззз, не взимай предвид предишния ми пост, защото той не засяга лекарят, от който се интересуваш. Няма значение мила,кажи и за Калудов какво мислиш?В момента събирам мнения :)

MELISA
11th May 2007, 13:21
Аз съм оперирана при Маджаров. Мина една година от операцията засега съм доволна.

Azzzzzz
11th May 2007, 14:01
Да,аз имам позната ,която се е оперирала при него ! :D
И какво е мнението на твоята позната или твоето ? :)

Някаква_Такава
11th May 2007, 14:40
Да,аз имам позната ,която се е оперирала при него ! :D
И какво е мнението на твоята позната или твоето ? :)
Ами тя беше много доволна,даже е била завела всичките си желаещи приятелки.
Операцията е била под местна упойка ,след няколко часа е пътувала обратно на ПЛД. :roll:

MELISA
12th May 2007, 09:56
Гърди под местна упойка незнам да слагат. Каква е била операцията на приятелката ти?

apoklistika
12th May 2007, 15:32
Ми слагат изглежда, Сердев например нали само така слагал.

diastemma
12th May 2007, 15:46
Предполагам, че гърдите ги правят под обща, но липосукцията може да е под местна.

Някаква_Такава
13th May 2007, 10:35
:shock:

MELISA
15th May 2007, 13:34
Нещо бъркаш доктора ми се струва. Маджаров е завеждащ отделение по пластична хирургия в МБАЛ доста съм се интересувала така че никога не съм чувала за случай на операции в апартамент. Виж за Калудов нямам мнение.

Някаква_Такава
15th May 2007, 14:37
Подкрепям думите на Мелиса.
Може и да има грешка,защото има двама лекари,които носят такава фамилия.
Единия е с първо име Димчо,а другия Димитър,ако не се лъжа.
Така ли -не знаех че са двама в Бургас -аз имам телефона само ,без първото име .
Това ми е казвала -това знам ,нищо повече
В крайна сметка защо да си измисля за упойката и всичко останало ...
:roll:

MELISA
16th May 2007, 09:48
Напиши телефона след като го имаш да ти кажа дали говорим за един и същи доктор че така се стряскат момичета напразно. Държа на това което казвам защото познавам доктора и съм се оперирала при него ако имаше друг начин да ми излезе по евтино повярвайте щях да го знам :)
/ за друг Маджаров съм чувала ама е гинеколог а не пластичен хирург/

elinor
18th May 2007, 15:39
здравеите.чувала съм за Маджаров.тои оперира заедно маи с Герасимов.аз съм си изградила мнение за Герасимов и не е много добро .слегат гладки импланти незнам поради ква причина не слагат грапави.незнам.мен там ми е малко мафия.имам приятелка оперирана там .хубави са и но само едно ще ви кажа че София си е София.които квото 6те да ми говори.Аз съм оперирана при Динев.Страшно доволна съм .мина 1 месец и шевовете ми почти не се забелязват.В Бургас слагат макган от гладките и като питах Динев тои каза 4е не ги използва незнам от колко години.

MELISA
19th May 2007, 09:38
Аз сам оперирана преди година и 3 месеца в Бургас още тогава ми казаха че със гладки импланти не работят. Видях си кутитиите преди операцията ако са ми сложили някакви други тогава може но иначе си бяха грапави :) Кога си ходила на консултация и са ти казали че слагат гладки ? /или всичко е само слух?/

emisof
5th June 2007, 08:59
Заради по-високия риск от капсулна контрактура, особено при надмускулното поставяне. Макар че, напоследък се прокрадват информации, че повърхността на импланта не била от такова значение за развитието на КК. :? :?
Виови, там, където живееш, най-вероятно слагат имплантите под мускула, който от своя страна къде успешно, къде не, маскира КК.

viovi
6th June 2007, 22:10
струва ми се че бях писала преди , но ми го няма мнението....

та казвах че тук- Canada, 90% от операциите са подмускулно, но причината е че се имплантира редимно салине , тъй като силикона беше забранен. откакто въведоха силикона, се използват 2 та метода. и все пак най често слагани импланти са- метор, кръгли, гладки- било салине или гел.

KEIS
9th October 2007, 13:36
ЕХООО НЯКОИ ДА ДАДЕ ИНФО ЗА д-р Димчо Маджаров гр БУРГАС .. :lol:
Става въпрос за ринопластика тъй като подочух ,че не правел такава и препращтал към Пловдив..а мен това не ме устройва имам дете и няма как да пътувам често за контролни прегледи ..та има ли някой който си е правил ринопластика при него???? :roll:

beberona
11th October 2007, 12:12
Д-р Маджаров наистина не прави ринопастика.Лично с него съм говорила по въпроса.

KEIS
12th October 2007, 19:33
да аз също му звънях но уви..ще си я правя в Пловдив ама при кой сега мисля Тонев или Джамбазов :?: :?: :?: :2016: :2045:

beberona
13th October 2007, 13:19
Аз вече реших.Ще си я правя при Джамбазов.Съвсем скоро е на 16 октомври.Като мине и видя резултата ще мога да те посъветвам.Надявам се да не се разочаровам от избора си.

Rumenova
27th March 2011, 21:27
някаква актуална информация за пластичен хирург от Бургас?