PDA

View Full Version : Зъбен хирург в София


Cleopatra
11th May 2007, 08:56
Налага ми се да ми вадят мъдрец, който дори още не е поникнал напълно, но расте накриво. Та в тази връзка дали бихте ми препоръчали зъбен хирург в София? :roll:
Мен и без това си ме е страх, поне да отида при някой "изпитан"....

FASH1ON
11th May 2007, 10:04
Явор ве......

invisible
11th May 2007, 10:07
Определено Явор е човека, от достоверен източник знам, че е много внимателен във ваденето на зъби.
Пиши му ЛС няма да ти откаже консултация :wink:

zori13
11th May 2007, 13:55
На мен два мъдреца ми извади д-р Кириякова от стоматологичната клиника на ул.Иван Вазов.Много съм доволна, там работят със Здр.каса и платих около 18 лв. миналата година.А мъдреца ми беше счупен и беше по-сложно изваждането.Докторката е много добра и внимателна, сестрата също.

Cleopatra
11th May 2007, 15:29
.... а дали Явор има достатъчно опит във ваденето на зъби? :1241: ох ама много съм го закъсала че съседния зъб е за правене също, но приоритетно е ваденето...извинявайче че ви занимавам, но ме е страх от упойки и вадене и съм изпаднала в ужасссссс

lorrain
11th May 2007, 17:53
Аз мога да ти препоръчам един много добър...аз съм си направила всичките заби при него..а вярвай ми доста сам се напатила...цял живот по забари и доста вече сам се специализирала:)мога да ти кажа че е страхотен,както и всички в клиниката му..МИДЕНТ се казва и се намира до хемус..ако искаш мога да ти кажа точно къде е и тел,ама ако си заинтересована..извадили са ми там 4 заба без почти да усетя..доктора е много добър