PDA

View Full Version : Няколко въпроса


Akasha
13th May 2007, 07:14
Сложих си импланти и сега имам няколко въпроса към старшите тук. :lol:
Хирургът настояваше за кръгли , понеже не ми били чак толкова увиснали гърдите и сега като се погледна много ги харесвам , но стоят като портокали - както и да застана те са си все щръкнали .
Колко време минава , докато гърдите умекнат и заемат по-естествен вид ?
Кога ще започна да си усещам зърното ( само на едното нямам чувственост)?
И винаги ли боли гърба или болката отминава с времето ?
И последният- кога ще спре да ме боли и да се радвам на придобивките си , без аулини :twisted:

Aset
13th May 2007, 07:45
Колко време минава , докато гърдите умекнат и заемат по-естествен вид ?
Не по- малко от шест месеца.

Кога ще започна да си усещам зърното ( само на едното нямам чувственост)?
Прерязаните нерви се възстановяват най- бавно, може да мине и година.

И винаги ли боли гърба или болката отминава с времето ?
Болката в гърба отминава, освен ако имплантите не са прекалено големи за твоята структура, да тежат прекалено и да изкривяват позицията на гръбнака.

И последният- кога ще спре да ме боли и да се радвам на придобивките си , без аулини :twisted:
Това индивидуално, но едва ли ще продължи повече от демица.

Не на последно място:
Честито! Да ги ползваш дълго, безпроблемно и със здраве! :wink:

Akasha
14th May 2007, 06:14
Aset , благодаря за отговора и за пожеланията :2024:

mimossa
17th November 2007, 21:03
Пети ден ми е след операцията ,но чувствам огромно напрежение в гърдите и доста ме боли гърба.
Знаете ли кога отминава това напрежение и кога спадат отоците? :)

Babri
17th November 2007, 21:15
При мен имаше напрежение в гърдите около 2 седмици,после почти не чувствах болки.А отоците-трябва да мине месец за да спаднат.Моите гърди са на 4 месеца и вече са перфектно оформени.

joliy
18th November 2007, 15:43
Знаете ли кога отминава това напрежение и кога спадат отоците? :)
Всико е индивидуално, mimossa ,но общо взето и при мен нещата стояха като при Babri . Гърбът ме приболваше дълго време, около месец, но вероятно защото се мъчих да спя по-гръб (от страх да не им направя нещо на имплантите като се обърна настрани.)

mimossa
18th November 2007, 16:50
Шевовете са ми под мишницата.Боли ли кагато се свалят конците? че нещо май от това ме е страх... :shock:

Bobbi
18th November 2007, 17:42
mimossa и Akasha, честити придобивки. С гордост да си ги носите. Mimossa, аз не съм още си правила гърдите, май се ослушвам все още :wink: , но имам няколко други операции и да ти кажа, свалянето на конците е най безболезнената и бърза работа. Ще усетиш само лекото минаване на кончето през кожата, като гъдел по скоро. Но не боли.

joliy
19th November 2007, 12:10
И моите шевове бяха под мишницата и самото махане на конците не болеше, беше по-скоро като леко дразнене. Но по-това време още ме боляха разрезите и то доста. Чак след първия месец можех да си изпъвам ръцете нагоре и дори и тогава на мястото на разрезите кожата пак ме придърпваше.
Така, че конците са ти най-малката грижа сега:)

mimossa
19th November 2007, 15:22
Май с теб Joliy сме оперирани от един и същи доктор. :D
На мен ще ми махат конците в четвъртък,десети ден от операцията.
Кога е първия контролен преглед след операцията?
:D

joliy
20th November 2007, 13:50
Хехе, и на мен ми ги махнаха точно на десетия ден:)
По принцип веднъж месечно се ходи на контролен преглед, но тъй като аз имах един немалък хематом след операцията, Тонев ми беше казал да ходя веднъж седмично, за да ме наглежда. Това беше само през първия месец, разбира се :)
Ти как се чувстваш? Вече сигурно си по-добре...

mimossa
20th November 2007, 15:34
Определено съм по-добре. Вече почнах да им се вглеждам много и ми се стувт криви,ама нали още е доста рано да се каже...Joliy ако е удобно може ли да ми пратиш някоя снимчица на ЛС.....