PDA

View Full Version : Целулит!


Страници : 1 [2] 3 4

Persefona
4th June 2008, 16:38
снощи си говорих една компетентна дама в темите за красотата и тя ми каза че противозачатъчните оказват огромно влияние за трупането на целулит. което донякъде дава отговор на въпроса, защо аджеба имам аз целулит, акто никога не съм спирала да се движа и да тренирам нещо си за дълго време и пия дооста вода, старая се и да се храня правилно. :roll:

Nelina_02
4th June 2008, 17:29
Аз съм манячка на тема целулит и съм писала много за това из форума, благородно завиждам на онзи малък процент жени, които нямат.За съжаление аз не съм от тях и полагам години наред грижи срещу този козметичен проблем и слава богу кожата ми се "отблагодарява" за това.
Целулитът не е проблем на напълняването, той е кожен проблем, най-общо казано е болест на съединителната тъкан, като прибавим и наследствената обремененост и е много упорит, затова повечето жени се отказват изобщо да го третират, изисква комплексни и постоянни грижи, а кой има толкова воля, но на плажа се вижда за какво става въпрос. Добре, че мъжете не забелязват целулита ни, колкото ние му обръщаме внимание.

Persefona
5th June 2008, 09:11
ами не знам. аз пък все по-често срещам мъже, които коментирайки по между си някоя мадама на плажа казват често "ей тая къв целулит има" и това ме втрещява :shock: :shock:

Dorothy
6th June 2008, 12:10
И аз съм от тези, които полагат доста грижи и кожата ми определено се отблагодарява. Стремя се да ям рационално, да спортувам, мажа се с крема на RoC и определено има ефект.

Dani_4ka
8th June 2008, 11:22
снощи си говорих една компетентна дама в темите за красотата и тя ми каза че противозачатъчните оказват огромно влияние за трупането на целулит. което донякъде дава отговор на въпроса, защо аджеба имам аз целулит, акто никога не съм спирала да се движа и да тренирам нещо си за дълго време и пия дооста вода, старая се и да се храня правилно. :roll:

Да. И аз така си го трупнах и още го боря. :D

Divinemouse
8th June 2008, 17:09
снощи си говорих една компетентна дама в темите за красотата и тя ми каза че противозачатъчните оказват огромно влияние за трупането на целулит. което донякъде дава отговор на въпроса, защо аджеба имам аз целулит, акто никога не съм спирала да се движа и да тренирам нещо си за дълго време и пия дооста вода, старая се и да се храня правилно. :roll:

Това е пълна глупост със противозачатъчните,ако е така сега да съм пламнала по цялото тяло...събират ми се около 7-8 години да съм пила хапчета и то различни и нямям грам целулит.. :roll:

Марулка
8th June 2008, 17:34
снощи си говорих една компетентна дама в темите за красотата и тя ми каза че противозачатъчните оказват огромно влияние за трупането на целулит. което донякъде дава отговор на въпроса, защо аджеба имам аз целулит, акто никога не съм спирала да се движа и да тренирам нещо си за дълго време и пия дооста вода, старая се и да се храня правилно. :roll:

Е много е компетентна няма ,що .Това са пълни глупости

Dani_4ka
8th June 2008, 17:47
снощи си говорих една компетентна дама в темите за красотата и тя ми каза че противозачатъчните оказват огромно влияние за трупането на целулит. което донякъде дава отговор на въпроса, защо аджеба имам аз целулит, акто никога не съм спирала да се движа и да тренирам нещо си за дълго време и пия дооста вода, старая се и да се храня правилно. :roll:

Това е пълна глупост със противозачатъчните,ако е така сега да съм пламнала по цялото тяло...събират ми се около 7-8 години да съм пила хапчета и то различни и нямям грам целулит.. :roll:

Това е добре, показателно е, че имаш добра обмяна и организма ти успява да се изчисти от изкуствения естроген. За съжаление не всички са като теб, от противозачатъчните се образува фиброзния целулит. Въпреки, че го знаех, аз също дълго време успявах да се размина с целулита, но ражданията и ЕГН-то в последните години си казват своето. Слава богу, че в борбата с целулита се намират все по-добри и бързи решения, та мога да компенсирам глупостите, които правя от време на време :roll:

ka
9th June 2008, 19:13
Днес пак си взех масажното масло на Икаров против целулит, въпреки че исках да си купя нещо различно. Но, за съжаление, в аптеките не ми предложиха никакъв подходящ негов заместител :roll:

Monique
9th June 2008, 23:22
Аз имах страшни комплекси на тема целулит ...
Откакто ми дойде цикъла на 12 години и забелязах първите му на4енки. На масаж за пръв път отидох на 16 , оттогава съм пробвала освен мазила ръ4ен масаж и LPG също и някакъв странен уред на панасоник... но 4естно казано целулита ми не се повлия много :(
Затова в крайна сметка си направих татуировки на горната 4аст на бедрата и целулита ми ве4е не се вижда :lol:

gwendoline
9th June 2008, 23:24
Затова в крайна сметка си направих татуировки на горната 4аст на бедрата и целулита ми ве4е не се вижда много :lol:

Ще ме съсипеш с твоите революционни методи за борба с целулита...... :girl_haha: :2043:

{Boni}
10th June 2008, 10:43
Много оригинално решение... дано само не ти омръзнат след време :2043:

ka
10th June 2008, 21:09
Никога не бих се сетила точно за този метод за борба с целулита :shock: :)

Monique
11th June 2008, 11:55
Определено не е метод за борба , но не го виждам ве4е там където имам татуировки и един вид.....щом не е видимо зна4и го няма :lol:

Nelina_02
11th June 2008, 12:05
Слава богу, че в борбата с целулита се намират все по-добри и бързи решения
Сподели моля те какви са тези добри и най-вече бързи решения,
аз уж следя всичко, но май не съм в час. :cry: Баси само аз ли се поддържам с години,
само и само да не се вижда, че аз не съм и като Моник, за мен вижда не вижда, има го.

Alexxx
11th June 2008, 12:05
По темата мн е говорено и изписано,мога да споделя на мен какво ми помогна...Комплекса от фактори е следния..Мн движение,2,3 пати седмично фитнес (което не беше проблем предвид това че по принцип ходя по толкова),масажи - мн интензивни до почервеняване на мястото с утайка от кафе смесена с душгел, увивания с фолио и тичане,2,3 литра на ден вода,както и контрастни душове..не съм ползвала никаква мед. козметика,тай като според мен ефекта е в това да раздвижиш кръвта на конкретното място а с мазилата не виждам как се постига,освен да ти изгладят повъргностно кожата .. успех в борабата:)

Alexxx
11th June 2008, 12:22
а забравих да спомена и храната не знам до колко има значение,но все пак,не ям солено,бяло брашно,избягвам сладкото (по конкретно шоклад),не ям след 19 ч. колкото и да ми се иска понакога:)

Monique
11th June 2008, 12:49
Слава богу, че в борбата с целулита се намират все по-добри и бързи решения
Сподели моля те какви са тези добри и най-вече бързи решения,
аз уж следя всичко, но май не съм в час. :cry: Баси само аз ли се поддържам с години,
само и само да не се вижда, че аз не съм и като Моник, за мен вижда не вижда, има го.
Не казвам 4е след като съм си направила татусите съм престанала да се поддържам ,да се мажа с кремове и съм запо4нала да надебелявам. Просто смятам 4е няма надеждни на4ини за справяне с този проблем. Все още... :( Кремовете, масажите и т.н. могат просто да предотвратят появяването на нов целулит и в много редки слу4аи да помогнат за подобряването на състоянието му ...само когато е в първа фаза. Поне така мисля аз...

Karlson
11th June 2008, 13:42
Аз в тази или в друга тема за борба с целулита се заканих, че ще го премахна - ама май няма да стане.

Не че се отказвам, ама вече 7 месеца се мъча, а лятото почна :(

Тайна
12th June 2008, 02:27
Определено не е метод за борба , но не го виждам ве4е там където имам татуировки и един вид.....щом не е видимо зна4и го няма :lol:
Това, че не се вижда не значи, че го няма :( защото се напипва.Най-много си харесвам кожата на пипане след като съм тичала и съм се изпотила зверски и долнището на анцуга ми толкова мокро все едно съм се къпала в басейна с него.Но естествено борбата с целулита трябва да бъде комплексна, друго което на мен много ми помогна и спирането на газираните напитки, аз пиех доста бира по едно време и никак не ми се отразяваше добре :roll:

Monique
12th June 2008, 13:13
Определено не е метод за борба , но не го виждам ве4е там където имам татуировки и един вид.....щом не е видимо зна4и го няма :lol:
Това, че не се вижда не значи, че го няма :( защото се напипва.Най-много си харесвам кожата на пипане след като съм тичала и съм се изпотила зверски и долнището на анцуга ми толкова мокро все едно съм се къпала в басейна с него.Но естествено борбата с целулита трябва да бъде комплексна, друго което на мен много ми помогна и спирането на газираните напитки, аз пиех доста бира по едно време и никак не ми се отразяваше добре :roll:

Как така се напипва :shock:
не съм забелязала такова нещо. Сигурно зависи от степента на развитие...

junglegirl
12th June 2008, 14:10
Някой правил ли е процедури 'Дермосоник'? :roll: Много хубави работи чувам за тях :roll:

Reni_Reni
12th June 2008, 14:12
Против целулит трябва да се пие много вода,да се жажат бедрата и дупето с антицелулитни кремове,да се правят антицелулитни масажи,ходенето по баир помагало съм чувала

Пипилота
12th June 2008, 14:16
Само една поправка. Мазнините в тялото ни не се образуват от яденето на мазно, а от ядене на въглехидратни храни - тестено, захарно, шоколадово. Това е основното.

Beautiful_
12th June 2008, 15:02
не ям след 19 ч. колкото и да ми се иска понакога:)
най-голямата простотия, която съм чувала в живота си. не яжте след 18ч или след 19ч, или след като се стъмни. ми лятото като се стъмнява в 21ч :lol: направо подивявам от това невежество, мили дами, моля ви потърсете компетентното мнение на специалисти, има ли смисъл да се лишавате след еди си колко часа,(а и като се има предвид лятното и зимното часове време не забравяйте че единия сезон не трябва да я ядете след 18ч другия след 19ч :yako: ) не търсете само мнението на хората от форуми и интернет, които не са въобще запознати с действителността и са дочули нещо. :x

Excel
12th June 2008, 19:22
най-голямата простотия, която съм чувала в живота си. не яжте след 18ч или след 19ч.............моля ви потърсете компетентното мнение на специалисти, има ли смисъл да се лишавате след еди си колко часа :x
ако рехабилитатор приемаш за специалист - след 17ч. - НЕ .

Monique
13th June 2008, 01:56
Целулитът е нещо страшно гадно, но все пак 80 процента от жените го имат (което не е успокоение)
Странното е когато го видиш върху разни така наре4ени "секс символи" и известни лица...Тогава осъзнаваш 4е природата е еднакво безпощадна към вси4ки. Което пак не е голямо успокоение, но все пак... :cool:
Например тази мацка Джоди Марш...която е glamour модел в щатите и се е снимала за доста известни списания като FHM например...изглежда така :
http://www.taxidrivermovie.com/taxi/JODIE-MARSH/281

Мисля 4е всеки който изглежда така има основане да се притеснява...Но все пак важното е как се 4устваш ...Мисля 4е жена която има толкова високо само4уствие 4е не и и минава през ума да се притесни от набраздения си задник е много по-секси от анорекси4на манекенка която се "смята за дебела"
Както и да е, предпо4итам да съм от вторите :(
Мразя набраздени повърхности:(
Тази снимка ще си я сложа на десктопа и ще я гледам всеки път когато ми се свидят 50 лв за кремвиши...упс,искам да кажа крем VICHY

:girl_haha:

Nelina_02
13th June 2008, 07:33
Моник, много си права, с целият ти пост съм съгласна.
Ние направо сме си супер добре в сравнение с тази мацка.

Но аз се учудих, че имало бързи решения за целулит :roll: и се изненадах, защото аз с години се поддържам за да не стана като нея.
Много момичета се заблуждават с лесните и бързи методи и остават разочаровани,
но както някои пишат, а и аз от личен опит знам, че се иска упорито, постоянно и комплексно третиране.

Разберете целулита не е проблем на напълняване или отслабване, а кожен проблем.
Храната "против" целулит не е въглехидрати, мазнини и т.н. и няма значение последният час на хранене за деня.
Храните, които се приемат трябва да са богати на лецитин, незаменими мастни киселини,
аминокиселини и антиоксиданти за да “наситят кожата”.
- яйца, соя, карфиол (цветно зеле), фъстъчено масло.
- зехтин, олио от ленено семе, сурови ядки.
- ягоди, грозде, цитрусови плодове- портокали, грейпфрут и др.

demili 1
13th June 2008, 17:24
Искам да ви споделя моя опит. Правих си антицелулитни процедури с веласмут и съм страшно доволна. Това е наистина чудо.

Monique
13th June 2008, 20:39
Какво е веласмут? :P
Само един съвет към вси4ки LPG Endermologie НЕ ДЕЙСТВА :(
Поне при мен нямаше никакво подобрение.

junglegirl
13th June 2008, 20:53
Само един съвет към вси4ки LPG Endermologie НЕ ДЕЙСТВА :(.Много ти благодаря! :D Аз точно между него и дермосоник се чудех.... :roll:

demili 1
14th June 2008, 07:12
Веласмуут е машина, която комбинира ултразвук, радиочестота, инфрачервени лъчи, вакумен масаж и ролков масаж, т.е. 4 в 1. Голям хит е в САЩ.

Celine
14th June 2008, 18:08
Само един съвет към вси4ки LPG Endermologie НЕ ДЕЙСТВА :(

Аз съм редовна доволна клиентка от години, и съм установила , че човешкият фактор играе огромна роля. Ползвала съм услугите на 4 студия. Има огромна разлика от една работа до друга. На едното място след 8-10 процедура усещам резултат, а в другото и 20 нямаха.

Dani_4ka
15th June 2008, 10:39
Слава богу, че в борбата с целулита се намират все по-добри и бързи решения
Сподели моля те какви са тези добри и най-вече бързи решения,
аз уж следя всичко, но май не съм в час. :cry: Баси само аз ли се поддържам с години,
само и само да не се вижда, че аз не съм и като Моник, за мен вижда не вижда, има го.

Всички по ефикасни решения все пак струват пари. Забелязвам, че по-голямата част от писалите по темата искат с крем (ако може да струва 5лв.) да махнат целулита. Последното, което пробвам и мисля да го работя е Мезофлукс(комбинация от мезотерапия и карбоноксидна терапия) т.е. директно в хиподермата се интжектират мезококтейли.
http://www.webpromoitalia.com/ENG/Mesoflux/video1.htm
Това е линк, където ще видите принципа на действие по-точно.
Една зона струва между 150лв и 200лв., като се правят няколко процедури през 15 дни. Изглаждането на кожата е уникално. Но за по-бърз ефект е добре да се комбинира с дрениращи масажи. Първата процедура нарочно не правих масажи за да видя резултата само от терапията и бях приятно изненадана, не бях усещала бричовете си гладки от години. НО останалата част все още ми е набраздена. Вчера си правих втората, чакам да се поуспокои зоната (този път включих и д-то) и ще почна масажи с SPM и ще ви пиша за резултати.

Beautiful_ написа:

най-голямата простотия, която съм чувала в живота си. не яжте след 18ч или след 19ч.............моля ви потърсете компетентното мнение на специалисти, има ли смисъл да се лишавате след еди си колко часа Mad

ако рехабилитатор приемаш за специалист - след 17ч. - НЕ
ако медицински козметик (получил част от образованието си във Франция, при генен инжинер) приемаш за специалист - вечер или да не се яде, или само плодове и зеленчуци. По-добре да се прескочи вечерята, което не е задължително да е всяка вечер, ако може поне 3-4 вечери в седмицата да разтоварвате черния дроб, ще усетите страхотна промяна, не само за целулита, а и за целият организъм и тонуса ви. Някъде по-подробно бях писала принципа, да не се повтарям, че поста ми стана прекалено дълъг ,май :2016:

Dani_4ka
15th June 2008, 10:44
Веласмуут е машина, която комбинира ултразвук, радиочестота, инфрачервени лъчи, вакумен масаж и ролков масаж, т.е. 4 в 1. Голям хит е в САЩ.

О, да и това е много добра процедура. Много ми харесаха резултатите и от нея. На есен мисля да си закупя и такъв апарат. Къде си правиш Веласмут?! Цените и при него са подобни, правих си една процедура за 150лв., но на лице,а мойта приятелка си прави на корема.

milena81
15th June 2008, 14:55
а някой използвал ли е ден и нощ на eveline, и доволни ли сте

Beautiful_
15th June 2008, 15:45
а някой използвал ли е ден и нощ на eveline, и доволни ли сте
аз използвам на евелин, но не ден и нощ, а някакво си спа и съм доволна :wink:

demili 1
16th June 2008, 18:25
Правя веласмуут в Клиника по естетична дерматология Медика-естетика. Една процедура е 120лв.

hubavelka
17th June 2008, 19:02
Правя веласмуут в Клиника по естетична дерматология Медика-естетика. Една процедура е 120лв.

А колко процедури трябват за една зона - например дупе?

demili 1
18th June 2008, 07:18
10

Dani_4ka
18th June 2008, 08:19
Колко често се правят. С мезофлукса се правят в зависимост от нуждите, за слаб човек само с целулит 1-3 процедури са достатъчни и се правят през 15 дни, не може по-често на една зона.

demili 1
18th June 2008, 10:13
Правят се два пъти седмично, не повече. Относно това колко процедури трябва да се направят е много индивидуално. НАПРИМЕР при мен целулита изчезна след шестата процедура.

The Shadow
18th June 2008, 21:42
Колко често се правят. С мезофлукса се правят в зависимост от нуждите, за слаб човек само с целулит 1-3 процедури са достатъчни и се правят през 15 дни, не може по-често на една зона.
даничкаааааааа, много си права. на мен след първата процедура се видяха в шах че веднага се беше разбил /това беше видно от втората след два дни/ и че се източва повече от перфектно при лимфодренажа. ама моя е по-скоро задържане на течности, мек, повърхностен и бързоотточен.Та май за това и ефекта беше такъв.Бърз :D

Dani_4ka
18th June 2008, 22:06
Да, определено има значение, какъв е и от колко време си го носиш. Моя е старичък :D , но имах добро повлияване, може би защото съм мекичка. По-набитата тъкан има нужда от малко време за да почне да се разнася. А ти каква процедура си правила?

darimai
19th June 2008, 15:58
За моята война с целулита днес си купих 2 опаковки Nuxe Tonific minceur Gel-creme concentre extra-lissant. На примоция от Ремедиум. Сутрин и вечер, аз по принцип със всичко се мажех само вечер. И от една седмица се стискам по 30мин. пред телевидението. Увеличавам тренировките от 1ч. на 1 и 30 със специално внимание за дупето, нагъвам марули и се наливам с тенджери чай за отслабване. И вода.
Като казах вода, започнах да си правя контрастни душове и завършвам всеки със студена вода. Някъде четох, че се горяли много калории докато тялото възстанови температурата. Да ви кажа - тия душове се равняват на 3 кафета. Сега постепенно гледам изцяло да махна кафето и да го заместя с чай с мед. Кафето пречи на хероичната битка с целулит горянин.
Ако няма видим ефект до 2 седмици от тия гелове... :evil: много ще се разстроя, ще се оплача на арменския поп и ще искам Активия да ми върне парите! :twisted:

Celine
19th June 2008, 16:05
Ще чакам мнението ти за Нюкса, мислих и аз да го пробввам, защото крема им за тяло много ми хареса. На каква цена са 2те бройки ?

darimai
19th June 2008, 16:09
94лв. 2 по 100мл.
В комбинация с тренировките ми се надявам на добър ефект, тъкмо се намазах, на консистенция е добре може и масажче да си направиш малко и си попива хубаво после. И много хубаво мирише, не че някакъв аргумент, но се учудих много от аромата. Очаквах, че ще е няква дзвич.

Celine
19th June 2008, 16:28
Консистенцията ми е най важният фактор, аромата след това. Защото е ясно, че само с мазилото чудеса няма да станат с целулита, поне да ми доставя удоволствие на сетивата :lol: :lol: :lol:

darimai
19th June 2008, 16:37
И за мен е важно да не изсушава кожата продукта и да се омекотява и лесно да се плъзват ръцете за 5-10мин., колкото за масажче та в това отношение е О.К.

Тайна
19th June 2008, 19:33
В тази връзка искам да ви попитам не мислите ли, че е по-добре кремчето да се нанася накрая на масажа?Аз например се пощипвам силно 15-20 минути и чак накрая, последните 2-3 минути нанасям крем, иначе имам чувството че ако го сложа в началото ще ми остане по ръцете :roll:

Beautiful_
19th June 2008, 20:04
В тази връзка искам да ви попитам не мислите ли, че е по-добре кремчето да се нанася накрая на масажа?Аз например се пощипвам силно 15-20 минути и чак накрая, последните 2-3 минути нанасям крем, иначе имам чувството че ако го сложа в началото ще ми остане по ръцете :roll:
не мисля. според мен от масажа попива по-добре и се нанася по-равномерно :wink:

darimai
19th June 2008, 20:04
Пощипването не е масаж. Масаж на сухо не се прави, защото се разтегля хожата. Аз първо на напълно чиста и ексфолирана кожа веднага след баня нанасям крема и го втривам и масажирам докато попие. Не ми остава по ръцете, но все пак е добре да се измият преди да хапнете нещо :P
След като попие се мажа с масажен крем, за улесняване на плъзгането на ръцете по кожата и по-продължителен масаж.

Dani_4ka
20th June 2008, 08:08
Напълно си права. Може на края да си намажете ръцете с малко олио за тяло(особено ако е суха кожата). :D Ти какъв масажен крем използваш?!

The Shadow
20th June 2008, 09:20
Да, определено има значение, какъв е и от колко време си го носиш. Моя е старичък :D , но имах добро повлияване, може би защото съм мекичка. По-набитата тъкан има нужда от малко време за да почне да се разнася. А ти каква процедура си правила?
Антицелулиетн масаж, вендузи и дренаж.Аз съм доста мекичка :lol: ама още от първия път имаше як ефект.нва втората процедура се беше разбил на 90% :girl_dance: и в къщи като се мажа си се дренирам до колкото мога /неубоно е сам човек да се масажира :) / :wink:

ka
20th June 2008, 13:04
Според мен трябва точно обатното- да слагаш крем или масажно масло и да масажираш с него. По този начин съставките ще попият по-дълбоко в кожата и по-ефикасно ще се усвоят. Аз поне така правя. :wink:

Dani_4ka
20th June 2008, 20:43
Да, но крема и олиото правят върху кожата филм и има вероятност антицелулитното мазило да не може да проникне добре.

Monique
22nd June 2008, 18:56
Някой ползвал ли е машинката на PHILIPS срещу целулит? Аз си я всех преди години но не я ползвам защото е много трудно да се прави масаж с нея. Интересно ми е ако някой я е ползвал пове4ко.

darimai
25th June 2008, 12:15
Каква е тази машинка?

6anel
25th June 2008, 12:28
ж първите страници прочетох това за кафето само дето има 1 проблем кафето полепжа по трубите и наи-много да ги сменяте после.аз със вси4кия си акул изсипвах утайката от кафе ма6ината в канала и после разбивахме мижката,така 4е недеите да се купете с кафета моля ви!

ka
25th June 2008, 17:38
Да, но крема и олиото правят върху кожата филм и има вероятност антицелулитното мазило да не може да проникне добре.
Аз затова първо нанасям олиото и след това се масажирам с диск и така попива :wink:

junglegirl
25th June 2008, 19:38
Не знам дали знаете,но кинезитерапевтите казват,че интензивният спорт е ужасен за целулита-превръща мекият целулит в твърд,който много трудно се премахва после.Препоръчват се само леки спортове,което ме потресе,защото аз си падам по интензивните тренировки.А бе общо взето каза,че целулитът на спортистите е почти невъзможно да се премахне :roll:

Пипилота
25th June 2008, 22:48
Интересно, ама аз спортист с целулит не съм виждала :lol:
Лежането по цял ден трепе целулита явно, а спорта го увеличава :lol:

Monique
25th June 2008, 23:08
Не знам дали знаете,но кинезитерапевтите казват,че интензивният спорт е ужасен за целулита-превръща мекият целулит в твърд,който много трудно се премахва после.Препоръчват се само леки спортове,което ме потресе,защото аз си падам по интензивните тренировки.А бе общо взето каза,че целулитът на спортистите е почти невъзможно да се премахне :roll:
И аз съм 4увала нещо такова, а живото доказателство за това е 4е когато си стегнеш мускула сам виждаш как целулита запо4ва да се вижда пове4е. Но въпреки това мисля 4е е по-добра идея да се спортува интензивно ,ако 4овек има нужда от стягане :2050:

Бобето
25th June 2008, 23:41
Аз съм виждала много спринтьорки с целулит, ама силно видим!

junglegirl
26th June 2008, 07:53
Аз съм виждала много спринтьорки с целулит, ама силно видим!Да,точно това каза и кинезитерапевтката.:roll:
Наблегна много сериозно на това да се спортува,но да не е интензивно/в смисъл интензивни натоварвания за каратко време/.

чичо
26th June 2008, 08:18
Абе хора,аз незнам някоя дето се е отървала от целулита си(това всъщност не е целулит,ама айде,така е известно)
А това за спорта ме срази направо :shock: Въпреки това ,ако имах такова нещо ,не бих спрял спорта заради него ;) :2037:

junglegirl
26th June 2008, 08:39
Яворче,аз ли да те уча,че мъжете почти нямате целулит /това си е
основно женска "привилегия"/ :2010: :D
Но да,натоварването за обем на мускула/не за релеф/ били абсолютно противопоказни :roll:

чичо
26th June 2008, 08:44
:lol: :lol: Знам де,въпреки че знам бая мъже с пухкави мехчета и тръпчинки :P
Нали знаеш вица дето питали радио Ереван "Защо мъжете нямат целулит?"
:lol:

darimai
26th June 2008, 11:20
Ми, щото е грозно. :2023:


И аз мисля, че няма окончателно отърване. При мен специално мисля, че е генетично и само упорство и инат му пречат "завземе още територия".

чичо
26th June 2008, 11:44
А палачинките с шоколад не оказват ли влияние на територията?? :roll:
Или ти само ги обичаш,без да ги ядеш :lol:

Monique
26th June 2008, 11:48
Яворче,аз ли да те уча,че мъжете почти нямате целулит /това си е
основно женска "привилегия"/ :2010: :D
Но да,натоварването за обем на мускула/не за релеф/ били абсолютно противопоказни :roll:

Кое е за обем на мускула и кое е за релеф? Ако правиш много повторения с малка тежест за задната 4аст на бедрото това е за релеф нали???
А спринтиорките ...Тяхната тренировка не се ли води за "лека" ...все пак само ти4ат... :oops:

Пипилота
26th June 2008, 11:51
Аха :lol: ного е леко да тичаш. Лека атлетика се води, не тежка (силова) ама я ги питай дали не им излиза душицата. Аз лично като съм тичала накрая черни петка имам пред очите и на 4 крака си излазвам до нас.

чичо
26th June 2008, 11:51
Повечето повторения водят до топене на мазнини и оформяне на хубав мускул,без да расте на обем.
Малкото повторения с по-голяма тежест водят до растеж на мускула :idea:
Спринтъорките са на стероиди,тях не ги брой :D Някои от тях имат повече тестостерон от мен и това не защото аз си нямам :wink:

Monique
26th June 2008, 11:57
Зна4и ако правим много повторения с малка тежест дори да сме много 4есто във фитнеса няма вероятност целулита да се вижда пове4е??? Нали? Нали? :oops: хихи

junglegirl
26th June 2008, 15:12
Зна4и ако правим много повторения с малка тежест дори да сме много 4есто във фитнеса няма вероятност целулита да се вижда пове4е??? Точно такива тренировки са полезни за 'триенето' на целулита :D

aniK
26th June 2008, 15:23
И аз не искам да го вярвам това за спорта и целулита - той си е предимно на хормонална основа и неправилни храни/напитки (абе и други неща). Като се стисна хубаво, изкарвам някакъв, който може да се нарече твърд и може да се отдаде на спорта, но за нищо на света не бих спряла да тренирам!!!

darimai
26th June 2008, 15:47
А палачинките с шоколад не оказват ли влияние на територията?? :roll:
Или ти само ги обичаш,без да ги ядеш :lol:


Точно защото много ги обичам, затова си ги позволявам само веднъж на месец - два. И това е единственото сладко, което ям.
Иначе целулитът преди време беше видим, но като започнах да тренирам и да се масажирам редовно се вижда само като си крастосам краката или като се стисна. От големи бубунки стана на малки, но все си е там.
Иначе и аз не бих спряла да тренирам за нищо на света.

doll
27th June 2008, 01:16
Да ви кажа и аз много се учудих на това твърдение за целулита и спорта,но мнения всякакви.....
Обожавам фитнеса и тренировките и на мен това ми помага срещу целулита..

ronita
27th June 2008, 17:17
МОМИЧЕТА ЗДРАВЕЙТЕ!ДА СПОДЕЛЯ И АЗ КАКВО ПРАВЯ С ЦЕЛУЛИТА 1-2СЕДМИЧНО НА МАСАЖ,ОТДЕЛНО СЛЕД БАНЯ СУТРИН И ВЕЧЕР МАЗАНЕ С АНТИЦЕЛУЛИТНО КРЕМЧЕ И СЛЕД ТОВА 2-3 МИНУТИ МАСАЖ С ЕДНА СИЛИКОНОВА ВЕНДУЗА И БИХ КАЗАЛА,ЧЕ ИМА ГОЛЯМ ЕФЕКТ. ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ УСПЕХ В БОРБАТА С ЦЕЛУЛИТА :2043:

Endilana
27th June 2008, 17:51
Clarins total lift minceur е много добър крем, но струва доста. Аз го съчетавам с LPG и съм сууууууууупеер.

retete
3rd July 2008, 14:26
LPG масажи къде си правите, че ми се ходи на масажче някакво такова :)

Divinemouse
3rd July 2008, 15:01
LPG масажи къде си правите, че ми се ходи на масажче някакво такова :)


Във Виктория СПА или на Ситняково във един салон на Волг Вижън :wink:

Endilana
3rd July 2008, 17:05
LPG масажи къде си правите, че ми се ходи на масажче някакво такова :)

в център Санте 8520099. Ама то не си е "масажче някво" да ти кажа честно а е с вакум и боли малко в началото. Ако си мислиш, че е някаква приятна СПА процедура дълбоко се лъжеш, ама то като се замисля едва ли има приятен антицелулитен масаж

Monique
3rd July 2008, 21:33
LPG масажи къде си правите, че ми се ходи на масажче някакво такова :)
Няма ефект, но ако искаш пробвай :)

Monique
3rd July 2008, 21:34
LPG масажи къде си правите, че ми се ходи на масажче някакво такова :)

в център Санте 8520099. Ама то не си е "масажче някво" да ти кажа честно а е с вакум и боли малко в началото. Ако си мислиш, че е някаква приятна СПА процедура дълбоко се лъжеш, ама то като се замисля едва ли има приятен антицелулитен масаж
Защо бе,много е приятно даже. На мен ми беше много готино като ми го правеха. Де да даваше желания ефект оба4е...:(

rokoko
3rd July 2008, 22:12
А палачинките с шоколад не оказват ли влияние на територията?? :roll:
Или ти само ги обичаш,без да ги ядеш :lol:


Точно защото много ги обичам, затова си ги позволявам само веднъж на месец - два. И това е единственото сладко, което ям.
Иначе целулитът преди време беше видим, но като започнах да тренирам и да се масажирам редовно се вижда само като си крастосам краката или като се стисна. От големи бубунки стана на малки, но все си е там.
Иначе и аз не бих спряла да тренирам за нищо на света.


и аз като даримай откакто почнах да спортувам и масажирам е незабележим за окото

;храненето също е важно в това спор няма тъй, че дерзайте

Endilana
4th July 2008, 13:11
LPG масажи къде си правите, че ми се ходи на масажче някакво такова :)

в център Санте 8520099. Ама то не си е "масажче някво" да ти кажа честно а е с вакум и боли малко в началото. Ако си мислиш, че е някаква приятна СПА процедура дълбоко се лъжеш, ама то като се замисля едва ли има приятен антицелулитен масаж
Защо бе,много е приятно даже. На мен ми беше много готино като ми го правеха. Де да даваше желания ефект оба4е...:(

Ами явно има значение и кой ти го прави, защото аз пък съм супер доволна - правих си LPG на корема, че винаги ми е бил един такъв отпуснат и сланинест без значение колко съл слаба и колко коремни преси правя. След 10 процедури намалих обиколката с 4 см и сега имам дори релеф......

Monique
4th July 2008, 14:43
Ами възможно е...А може би си пазила диета?
Защото те прибягват до доста нахални техники с клиентите си, казват ти да ядеш главно плодове и т.н. , по този на4ин ти естествено отслабваш, след това си мислиш 4е е ефекта е от LPG .
Оф незнам може и да е имало ефект при теб, при мен нямаше и бях много ядосана. Все пак бях само на 19 а тогава 700 лв бяха наистина много пари за мен.
Те имат разни техники за подлъгване на клиентите, примерно снимат те "преди" на някаква супер гадна ,идваща от тавана светлина, а
"след" с по-мека светлина и по този на4ин ,естествено е целулита ти "след " да изглежда по-малко. Това не го казвам от собствен опит (мен не са ме снимали преди и след) но съм гледала снимки в разни сайтове, и си ли4и супер много разликата в светлината на снимките. Това е много важно, всеки знае как целулита е по4ти невидим когато светлината идва отстрани
и колко много се вижда например по обяд на плажа,когато слънцето свети то4но отгоре.
НО е възможно обиколката ти да се е намалила и дори да си отслабнала. Щом един крем на лиерак ми помогна да намаля обиколката на бедрото с половин см, какво остава за масажи LPG. Но моето ли4но мнение е ,4е не е добър метод за борба с целулита :lol:

ivanka_dimitrova
6th July 2008, 19:36
ползвам слиминг гел на Др Шпилер казвам ви направо революционно средство против целулит взимам го от един салон в лозенец с-у сити центъра струва 44 лв-300 мл :lol:

doll
7th July 2008, 02:10
А трябва ли да се правят и масажи с този слиминг гел или просто ти си го нанасяш??
А от колко време го ползваш и след колко време се вижда резултат??

ivanka_dimitrova
7th July 2008, 20:34
здравей можеш сама да си го мажеш на краката и дупето страхотен е :P

ivanka_dimitrova
7th July 2008, 20:38
резултат има още на първата седмица кожата видимо се заглажда след три четири седмици се свалят 2-3см от обиколката :P :P

Monique
7th July 2008, 20:52
Зву4и доста утопи4но :1246:
Но щом казваш... :)

ivanka_dimitrova
7th July 2008, 20:55
цяла софия се маже с тоя гел ако това е утопия сори

Solver
7th July 2008, 23:16
Да, днес мазаха и паметника пред НДК, има значителни подобрения :lol:

aniK
8th July 2008, 05:44
Да, днес мазаха и паметника пред НДК, има значителни подобрения :lol:

:2055:

Марулка
8th July 2008, 07:48
Да, днес мазаха и паметника пред НДК, има значителни подобрения :lol:

:lachen: :lachen: :lachen: :lachen: :lachen: :lachen: :lachen: :lachen:

Monique
8th July 2008, 09:03
Много елитарен тоя крем,щом София се маже с него... :lol:


И ако наистина целия град се маже с този крем,наистина става въпрос за утопия...
:shock:
(по4вам да си представям циган4ета просещи около попа мажещи се с крем4е) :?


Не съм казала 4е не действа, защо се впрягаш толкова :lol:

Lottus
8th July 2008, 12:11
Ако и видите всичките постове, ще разберете защо :) Просто си прави реклама :lol:

Monique
8th July 2008, 23:29
Ех тоя д-р Шпилер......
Сигурно е голям 4аровник :girl_dance:

rokoko
9th July 2008, 01:11
и кво
на Нивеа бива ли го? че се чудя да си давам ли парте за него

darimai
10th July 2008, 09:45
Аз да дам ъпдейт за Нюкса. Вече стават 2 седмици откак се мажа с него, изхабих първата опаковка и не, че прави чудеса, ама не мога да си кривя душата - ефект има. Няма да се отпускам ами и старателно и с постоянство ще си се мажа и с втората. Бубунките определено намаляха на размер. Преди бяхя колкото зрънца леща, като стисна, а сега са като малки оризчета :D .
Да поясня, че вдигнах тренировките от час на час и половина - 6 дни седмично, а с храненето не съм се ограничавала, от качество, по-скоро от количество. Малки порции и по-начесто, ама зарязах тая диета на Пиер Дюркан щтото много ме събаряше и предпочетох повечко да тренирам. Не ща да ходя като пияна през лятото.

rokoko
10th July 2008, 11:34
Даримай, а колко време след увеличаването на тренировките постигна желания ефект плюс мазане със Нюкса

darimai
10th July 2008, 13:41
2 седмици, но увеличението беше за коремните мускули, не за дупето.

soniashopova
11th July 2008, 15:50
LEOCREMА нее много хубав. Като копувате такива препарати от аптека или от магазините гледайте на самия флакон или туба да не пише на БГ. адае лепната специална лепинка с превод.Защото така ще бъдете напално сигорни чее внос а нее някаква гаражна изработка.

Monique
11th July 2008, 17:55
LEOCREMА нее много хубав. Като копувате такива препарати от аптека или от магазините гледайте на самия флакон или туба да не пише на БГ. адае лепната специална лепинка с превод.Защото така ще бъдете напално сигорни чее внос а нее някаква гаражна изработка.
:2043:

Celine
21st July 2008, 09:10
Някой да знае антицелулитен продукт в който да няма кофеин и мента ?
darimai можеш ли да погледнеш в съставките на NUXE ?

darimai
21st July 2008, 12:22
В Нюкса кофеин има, мента май не. Но не мисля, че изобщо съществува такъв продукт без кофеин, това им е основна съставка. Да не си алергична?

InLoveAndLonely
21st July 2008, 12:33
В Нюкса кофеин има, мента май не. Но не мисля, че изобщо съществува такъв продукт без кофеин, това им е основна съставка. Да не си алергична?
В Бг не съществува. В другите страни отдавна вече не използват кофеина така както тук. Ние сме поизостанали както винаги!

darimai
21st July 2008, 12:53
Нюкс е френска марка, а не българска и хич не са изостанали. Нито Рок, Лиерак или Виши (и те слагат кофеин).

InLoveAndLonely
21st July 2008, 12:58
Нюкс е френска марка, а не българска и хич не са изостанали. Нито Рок, Лиерак или Виши (и те слагат кофеин).
Няма да споря с теб :) Особено след като видях какво направи заради едно Е в темата за спиралите ;)

darimai
21st July 2008, 13:04
Иии сега, пак ли станах Заразно Зло :twisted: Да видиш в други теми какви съм ги вършила... ше се скриеш под леглото. :D Шегувкам се!
Няма проблем да се спори с мен интересно ми е да чуя чуждото мнение. Обещавам да съм добричка и да не яхам метлата. :P
Просто според мен няма разлика в съставките на реномираните козметични марки, независимо дали продуктите се разпространяват в БГ или във Франция или Германия.

sibi
21st July 2008, 13:22
Някой да знае антицелулитен продукт в който да няма кофеин и мента ?
darimai можеш ли да погледнеш в съставките на NUXE ?

В маслото на Икаров срещу целулит няма кофеин и мента.

Patetu
21st July 2008, 15:16
Аз пък започнах антицелулитни масажи и съ много доволна- почти ми се е махнал целулита. Но много синки бе...поне си ме набият едно хубаво, и после съм една кротка. :lol:

Lottus
21st July 2008, 15:21
Здравейте! И аз минах един курс от 10 антицелулитни масажа, но моя още не се е махнал напълно :lol: Само намаля, явно е по-упорит. Сега се мажа вкъщи с разни мазила, дано поне успея да запазя постигнатия ефект. :wink: А синките, май са неизбежни, и на мен едното ми краче беше бая синьо :D

Patetu
21st July 2008, 15:58
Ами на мен ми каза масажистката- да ида 5 пъти- мах! Аз си мислех ,че имам много- но се оказа, че съм имала само повърхностен, който се махал лесно!

Celine
21st July 2008, 15:59
не мисля, че изобщо съществува такъв продукт без кофеин, това им е основна съставка. Да не си алергична?
Не на хомеопатично лечение съм.
Дано съществува :lol:

В другите страни отдавна вече не използват кофеина така както тук!
Кажи някой продукт, ще си поръчам на някой който се прибира от чужбинско.

trigers
23rd July 2008, 12:28
ама тва с антицелулитния масаж наистина ли има такъв светкавичен ефект, че само след 5 процедури да се махне... повърхностен повърхностне но си се вижда предполагам, а тва е гадното

Patetu
23rd July 2008, 12:30
Ами вижда се като се стисна...да ти кажа - доволна съм, има ефект за сега!

trigers
23rd July 2008, 12:42
супер, ще пробвам...
а иначе скоро си взех aura slim ...някъв крем с термоефект...загрявал, но аз не го усетих. ползвам го няколко дни и засега нищо разбира се, но чух добри отзиви

monica_bellucci
23rd July 2008, 21:12
Аз мисля да си направя сама масаж с мед. Ето малко повече инфоhttp://www.maxefect.com/bb/tselulit-masaj-s-med.htmlДържа да кажа,че не разчитам само на масажа.ще бъде в комбинация с усилена тренировка, ограничаване на сладките и тестените неща, антицелулитни кремчета.Нищо не губя да опитам :D

Monique
24th July 2008, 01:10
ама тва с антицелулитния масаж наистина ли има такъв светкавичен ефект, че само след 5 процедури да се махне...

Естествено, че няма толкова бърз ефект. То може и след 10 да няма...
Само че ние жените понеже много искаме да има, като се гледаме след масаж ни се струва че целулита е намалял....(говоря в по-голямата част от случаите; понякога наистина е възможно ефекта да е много бърз,но много рядко) Много често това е просто илюзия ,мажем се с крем и ни се струва че целулита се е махнал... но смятам,че е по-добре така отколкото да не се взимат никакви мерки по въпроса. Подобрения сигурно има, с времето, но в никакъв случай не са толкова бързи...
Иначе и на мен ми се струва че има подобрение когато ползвам някой много хубав крем, но много не се доверявам на преценката си в подобни случаи защото знам че всичко зависи от светлината на която се гледаш, че и дори от насторението ти в момента.
Ще дам пример :
Като по-малка (16 г) направих 10 процедури целутрон преди да отида на море и имах чуството,че едва ли не съм се отървала от целулита. След година ходих на Ендермолоджи,направих също 10 и бях абсолютно убедена,че ефект няма ,защото бях по-критична и вече знаех,че няма да се случат чудеса.
В едно съм сигурна, с кремове ако не да се махне целулита ,то поне е възможно (предполагам) да се предодврати развитието му :!:

Monique
24th July 2008, 02:06
Аз да дам ъпдейт за Нюкса.
Какъв е този крем? Нюкс е марката, така ли?
Ползвате ли ЛИерак ? какво мислите за тях? Обещават че намаляли обиколката на бедрото до 3.5 см на 2 седмици...аз имах разлика от половин см,*сори ако ве4е съм го споменала* може би при мен е било по-малко защото на бедрата нямам нужда да свалям...

Celine
24th July 2008, 07:44
Какъв е този крем? Нюкс е марката, така ли? ...
Да NUXE е марката. Това (http://www.monpharmacien.fr/catalog/images/nuxe_tonific_minceur_duo.jpg) е продукта
На Лиерак е един от продуктите от който съм виждала ефект. Другия е Percutafeine (https://www.lineafarmacia.com/tienda/catalog/images/Percutafeine.jpg)

Аз си имам една убеденост, че човешкият фактор е от най голяма важност и в случая на апаратен масаж. В един център от 20 процедури не виждам ефект, а в друг има още на 7та ( с еднакъв апарат )

Да си споделя опита за друг метод.Имаше във форума една тема за апарата Debussy thermodermie (http://www.tournai.be/fr/commerces/up/ca4b24454440e3df145000c861e23364/debussmachine.jpg) с много добри отзиви. При мен нямаше никакъв резултат.

Lottus
24th July 2008, 09:30
Здравейте дами :)

Моята масажистка ми препоръча в периодите, в който не ходя на масаж да се мажа вкъщи с антицелулитен крем Gerard's. Мисля, че до сега не е споменаван в темата, някой ползвал ли го е и има ли впечатления от него ?

Monique
24th July 2008, 17:55
Какъв е този крем? Нюкс е марката, така ли? ...
Да NUXE е марката. Това (http://www.monpharmacien.fr/catalog/images/nuxe_tonific_minceur_duo.jpg) е продукта
На Лиерак е един от продуктите от който съм виждала ефект. Другия е Percutafeine (https://www.lineafarmacia.com/tienda/catalog/images/Percutafeine.jpg)


Моля те кажи кой е тоя на ЛИерак,който ти е помогнал . този който ми свали 0.5 см е Concentre-LIpo-Reducteur, А ТОЗИ който се бели е много дразни (и направих грешката да си купя два от тях) е Cellu REverse...

Celine
25th July 2008, 07:51
Моник, ТОЗИ (http://www.hongkongnet.co.kr/product_images/02778085703.jpg), но незнам дали още е в производство, ползвала съм го преди 4-5 години. Май са го заменили с други продукти.
Ефекта, който съм забелязала е в/у целулита. На см не съм обърнала внимание.

Monique
25th July 2008, 19:09
:2015:

aniK
26th July 2008, 08:11
Моник, ТОЗИ (http://www.hongkongnet.co.kr/product_images/02778085703.jpg), но незнам дали още е в производство, ползвала съм го преди 4-5 години. Май са го заменили с други продукти.
Ефекта, който съм забелязала е в/у целулита. На см не съм обърнала внимание.

И аз бях много доволна от него, а скоро исках пак да ис купя и новият продукт е е.....ти скъпия. Ползвала съм на Lierac всякакви против стрии, целулит и за стягане и бяха ОК на поносима цена, но сега нещо май се изхвърлят :twisted:

Celine
28th July 2008, 07:48
бяха ОК на поносима цена, но сега нещо май се изхвърлят :twisted:
Ne sa samo Lierac, но преди няколко дена се втрещих от цената на един балсам за тяло, който есента бях си купила за 60 лева - сега струваше 96.00 лв. :shock:

trigers
21st August 2008, 10:35
ей мацкиии всички ли си махнахте целулита че не се пише в тази тема???

Celine
21st August 2008, 10:47
Аз се отказах от борбата :lol: :lol: :lol:

Slyn4islava
21st August 2008, 15:42
Аз пък напреавих масажи- 9 поредни дни, че само толкова имах- момичето ме маза с на Икаров антицелулитното масло за 5 лв. и ефекта е видим! Масажи- ръчни, после с една чаша прави вендуза и я лепи навсякъде, където преди това е обработвала мястото. Показа ми за в къщи един вид масаж- маже се с мед засегнатото място, примерно корем, и започваш да отлепяш ръцете от намазаното с мед място и кожата се отлепя, засилва се кръвообращението и целулита се разнася.

trigers
21st August 2008, 16:25
Аз се отказах от борбата :lol: :lol: :lol:

сериозно ли? евала
аз пък напоследък размишлявам по въпроса дали мъжете ги дразни целолита или това си е само в нашите главици...щото като питам все ми казват едва ли не че нищо такова нямам...ама аз само там се гледам

Monique
22nd August 2008, 12:13
ами виждат го но не се дразнят, много малка част им пречи въобще. Даже един като му показвах целулит (напреднал) ми каза :
" Виждам нормални крака"

trigers
23rd August 2008, 12:06
да бе явно вече са свикнали щото почти няма жена без :1246:

valeto
23rd August 2008, 13:24
Ми как няма да свикнат, все едно пък мъжете са перфектни във всяко отношение.... то какво ли не правим, за да изглеждаме добре, а така или иначе целулита не може да се премахне напълно. Ще свикват така, както ние свикваме с доста тяхни недостатъци. :roll:
А и в крайна сметка не наличието на целулит прави някои жени непривлекателни, а цялостната им поддръжка. :wink:

Solver
23rd August 2008, 13:46
Айде са, кво правели мъжете :) Целулита дразни, особено ако ясно си личи в нормално положение на кожата. Сигурно някои не ги интересува, сигурно някои им е дори все едно как изглежда жена им, но някои НИ интересува пък :)
Но естествено всичко по тялото си го правим на първо място за себе си, никога за някой друг. Това за другите е само още един бонус ; )

Allure_
23rd August 2008, 13:54
Определено не мисля,че им е безразлично.Това,че си го премълчават е по други причини.(да не им излезе през носа,примерно :wink: )
Иначе и аз имам,хубавото е че не си личи при нормално положение :)

Monique
23rd August 2008, 14:29
Какво значи при нормално положение :lol:
Зависи от светлината не от положението. На мен не ми личи нищо при нормална дневна светлина, вкъщи например. Но когато слънцето идва отгоре (някъде към 12 на обяд) и е много силно, 4естно казано почти не се вижда на плажа жена без целулит :lol:

Iwanin, В СЛУЧАЯ не говоря за всички, а за по-голямата част от мъжете :roll: Имам предвид целулит който не е "напреднал"

Allure_
23rd August 2008, 14:37
Да,права си. :lol: На плажа е много кофти картинката. :lol: Ама пак и от положението-например като си кръстосаш краката.

Solver
23rd August 2008, 14:58
Ами нормално е когато просто стои и не я деформираш с ръка. Когато я стиснеш/притиснеш ти (аз:lol: ) или както каза Allure - когато си кръстосаш краката, тогава вече се променя вида й :)

Еми не знам просто всеки мъж би искал по-добро все пак. Но и аз съм съгласен с Валето отчасти - повечето мъже имат шкембенца и не се поддържат особено, а налитат на най-хубавите жени, някак си логиката води до отрицателен резултат :lol:

monica_bellucci
23rd August 2008, 21:21
Момичета има лек за целулита масажите с мед дават резултат. При мен има видим и разбира се в комбинация с рационално хранене и спорт.

Пипилота
23rd August 2008, 23:49
Сканирала съм част от учебника на доц. д-р Краев /кинезитерапевт/, по-точно главата на тема целулит - как се появява и как бива да бъде третиран и т.н.
Четете и се ограмотявайте.
http://img169.imageshack.us/img169/3213/scan0001bf1.jpg

http://img98.imageshack.us/img98/8808/scan0002mn0.jpg

http://img297.imageshack.us/img297/561/scan0003op4.jpg

http://img264.imageshack.us/img264/4440/scan0004hh4.jpg

Monique
24th August 2008, 14:13
Това целулита е много гадно нещо :((((
Мерси че си си направила труда да сканираш тези неща, определено са интересни :cool:

trigers
24th August 2008, 15:38
Еми не знам просто всеки мъж би искал по-добро все пак. Но и аз съм съгласен с Валето отчасти - повечето мъже имат шкембенца и не се поддържат особено, а налитат на най-хубавите жени, някак си логиката води до отрицателен резултат :lol:


еми осъзнайте се тогава...то и аз не искам д аимам целулит ма май няма как да стане

Solver
24th August 2008, 15:47
Да ти приличам на неосъзнат ? :) И има как да стане, в днешно време няма невъзможни неща, но на първо място са средствата, а едва след тях желанието.

Пипилота
24th August 2008, 17:27
Иванин хем си прав, хем не си. Начина ни на живот в големия град, храната, която ни се предлага, стреса, нервите, безсънието, гена и тем подобни неща, предопределят дали ще имаме целулит или не. Човек колкото и да се старае не би могъл да отдели нужното време, средства и сила за да се пребори с това. Може да го намали до някаква степен, но нека гледаме реално на нещата - няма воля, която да те накара да седиш във фитнеса всеки ден и да се потиш и да си прекарваш цял живот свободното време така. Един ден всички ще си умрем. Със или без целулит.

Solver
24th August 2008, 18:17
Тогава и ти хем си права, хем не си :) Само наличието на една жена без целулит доказва възможността - да, може да нямаш целулит. Отделно явно не си се интересувала, но тази фраза "да висим цял ден във фитнес-залите" е измислена от някакви противници на фитнеса или мързели. За нито 1 цел не е нужно да висиш цял ден във фитнес залата. Нещо повече - максимума време, което ще ти донесе положителни резултати във всяко едно положение е 1:30 часа. Това като цял ден ли ти се струва ? Като казвам максимум, обикновено се свежда до 1 час и не повече.
Отделно аз говоря и за всякакво поддържане, не само фитнес, както е споменато нужни са масажи, възможна е и лекарска намеса, изобщо стига да имаш желание и възможността - ще се пребориш с целулита.

А колкото до това, че 1 ден ще умрем - еми така е, дай да умрем грозни и дебели или от сега да се самоубием така или иначе ; ) Просто не можеш да го даваш за причина да не се грижим за себе си.

valeto
24th August 2008, 19:21
Наличието на целулита не се определя само с липсата на физически упражнения.
До голяма степен това зависи от гена и структурата на човек. :roll:

Пипилота
24th August 2008, 19:21
Миличък запалена съм по фитнеса от 14 годишна, което прави 11 години до този момент. Знам какво и за колко време може да се постигне. Първо периода до постигане на някакъв резултат е достатъчно дълъг за да откаже по-слабите духом. Второ ако ти си мислиш, че всеки човек може да работи 9 до 17 и 30ч. в най-добрия случай, да пътувам 30-60 мин. до дома, да отдели 1 час за тренировка, да се прибере, да сготви и оправи и после да не се трупяса мъртъв... да не говорим, че всичко това изисква и определени средства - 3 пъти седмично фитнес, подходяща храна, масажите и лекарските щуротии. Еми сори, ама не всеки може да си го позволи или има по-жизненоважни неща от това.

Виж аз не оправдавам безхаберието на разни неподдържани жени, но трябва да отчетеш, че има много фактори, които определят начина ни на живот и не можеш с лека ръка да слагаш под общ знаменател дебеланите.

И да, един ден ще умрем и не виждам причина защо трябва една жена нормално изглеждаща (с малко целулитец) да се вманичава, да си причинява душевни терзания, да се самобичува, само защото някой, който е решил, че е гласът на обществото не я одобрява. На теб може да не ти харесва, но на доста други сигурно ще им е по вкуса и ще се радват, че не си брои хапките и калориите.

Твоите идеали, не е нужно да са и наши ;)

Monique
24th August 2008, 20:08
Тогава и ти хем си права, хем не си :) Само наличието на една жена без целулит доказва възможността - да, може да нямаш целулит. Отделно явно не си се интересувала, но тази фраза "да висим цял ден във фитнес-залите" е измислена от някакви противници на фитнеса или мързели. За нито 1 цел не е нужно да висиш цял ден във фитнес залата. Нещо повече - максимума време, което ще ти донесе положителни резултати във всяко едно положение е 1:30 часа. Това като цял ден ли ти се струва ? Като казвам максимум, обикновено се свежда до 1 час и не повече.
Отделно аз говоря и за всякакво поддържане, не само фитнес, както е споменато нужни са масажи, възможна е и лекарска намеса, изобщо стига да имаш желание и възможността - ще се пребориш с целулита.

А колкото до това, че 1 ден ще умрем - еми така е, дай да умрем грозни и дебели или от сега да се самоубием така или иначе ; ) Просто не можеш да го даваш за причина да не се грижим за себе си.

има спортистки с целулит; такива които се хранят супер внимателно и здравословно, такива със невероятен релеф и перфектно тяло, и да, с целулит; видим. Братовчедка ми е такава. Има и жени които не са стъпвали в залата и нямат целулит, такава им е структурата.
И между другото целулита не се маха с тренировки, а със специални масажи ,малко от които наистина действат. Тренировките единствено могат да помогнат срещу образуването на нов целулит, за поддържането на сегашното състояние, както и кремовете. Това са само подпомагащи средства.
Дори съм чувала че поради стягането на мускула целулитът ставал по-видим . Не знам дали е вярно, звучи ми странно, но има някаква логика защото принципно когато си стегнеш мускула неравностите стават по-забележими.

Solver
24th August 2008, 20:09
Това казвам и аз за масажите ; )

Еми сори, ама не всеки може да си го позволи или има по-жизненоважни неща от това.
Ама аз умишлено и най-вече заради теб повторих, че това е за хора с време и възможности, нищо не съм казал за останалите, просто е възможно :) Който може - може, това е, не налагам идеали на никой ; )

Monique
24th August 2008, 20:24
Виж аз не оправдавам безхаберието на разни неподдържани жени, но трябва да отчетеш, че има много фактори, които определят начина ни на живот и не можеш с лека ръка да слагаш под общ знаменател дебеланите.

И да, един ден ще умрем и не виждам причина защо трябва една жена нормално изглеждаща (с малко целулитец) да се вманичава, да си причинява душевни терзания, да се самобичува, само защото някой, който е решил, че е гласът на обществото не я одобрява. На теб може да не ти харесва, но на доста други сигурно ще им е по вкуса и ще се радват, че не си брои хапките и калориите.

Твоите идеали, не е нужно да са и наши ;)

Съгласна съм с теб, въпреки че аз не мога да съм от жените които не им пука, въпреки че понякога си мечтая да съм като тях...
Честно казано аз се чуствам по-добре с хора които нямат комплекси и се чустват добре в кожата си дори да имат някакъв малък дефект.
И това ги прави доста по-красиви от тези които дори добре изглеждащи,само мрънкат за някаква глупост.
НО за съжаление май съм от вторите... :oops:

trigers
24th August 2008, 22:11
Тогава и ти хем си права, хем не си :) Само наличието на една жена без целулит доказва възможността - да, може да нямаш целулит. Отделно явно не си се интересувала, но тази фраза "да висим цял ден във фитнес-залите" е измислена от някакви противници на фитнеса или мързели. За нито 1 цел не е нужно да висиш цял ден във фитнес залата. Нещо повече - максимума време, което ще ти донесе положителни резултати във всяко едно положение е 1:30 часа. Това като цял ден ли ти се струва ? Като казвам максимум, обикновено се свежда до 1 час и не повече.
Отделно аз говоря и за всякакво поддържане, не само фитнес, както е споменато нужни са масажи, възможна е и лекарска намеса, изобщо стига да имаш желание и възможността - ще се пребориш с целулита.

А колкото до това, че 1 ден ще умрем - еми така е, дай да умрем грозни и дебели или от сега да се самоубием така или иначе ; ) Просто не можеш да го даваш за причина да не се грижим за себе си.


от една страна си прав от друга не :D

а моник е права за спортния целулит - има такова животно.
...абе начинът на живот дори въздухът ни е скапан...

въпросът е дали трябва да се вталясва човек в такива неща или по-скоро да обръща внимание на други, които наистина го правят щастлив, пък било и малки. Аз като се замисля по-сериозно целулитът далеч не е болка за умиране при положение че ..( тука всеки може да си долълни гледайки от "неговата камбанария")

Цвета С
26th August 2008, 14:17
Да споделя и аз след далгогоди6на борба с целулита, 4ак сега разбрах , 4е той мойел да се дели и на твард на мастна основа и по-воден(какавто е моят).Оказва се , 4е според специалистите водният се разбивал по-трудно.Той се появявал при жени склонни да задържат вода.Така 4е споделяйте какво да пия за отводняване и какво да правя.Плюс тожа пак такмо намерих мн ефикасен крем сас силно загрява6т ефект и висока концентрация на кофеин (на pevonia botanica)и дистрибуторите го спириаха в моя салон.Плс кажете знаете ли къде мога да го намеря или кои кремове имат силно загряващ или изстудяващ ефект.Тъй като именно те били най-ефикасни, което е потвърдено и от моя опит

misheto7
26th August 2008, 14:26
Цвета с изстудяващ ефект има на Леокрема

Izabo
26th August 2008, 14:46
Талодерма имат и загряващ, и изстудяващ...с мента и още нещо е последният. Купих си го вчера, но не съм го пробвала още.

ka
26th August 2008, 21:38
Аз си взех на Евелин със загряващ ефект, но не съм доволна - много ми изсушаваше кожата, а и в тези жеги не е добра идея :wink: Повече ми харесват крема и серума, които са охлаждащи и ми хидратират кожата :)

Murder_Doll
26th August 2008, 21:58
А някой пробвал ли е онзи рол-он на гарниер? Ако да, доволни ли сте? Че мисля да си взема.

misheto7
27th August 2008, 08:45
А някой пробвал ли е онзи рол-он на гарниер? Ако да, доволни ли сте? Че мисля да си взема.

Ползвала съм и още го ползвам.Има ефект ,но не очаквай чудеса. :wink:

Esme Vihronrav
28th August 2008, 23:40
И между другото целулита не се маха с тренировки, а със специални масажи
Всъщност тренировките са необходими, когато се правят антицелулитни процедури, за да се повиши метаболизма и да се изхвърлят отпадните продукти по-бързо от организма. Препоръчва се, след антицелулитна процедура да има поне 30мин двигатилена активност - тренировка, танци или интензивно ходене. Пазаруването не се брои :)

Esme Vihronrav
28th August 2008, 23:51
Това, което знам за антицелулитните терапии:

Най-напред трябва да се почне хранителен режим, поне една седмица преди другите процедури ако е възможно. После се включват масажите и двигателен режим. Това е идеалният вариянт според изследване в Медицинският колеж.

Аз съм най-доволна от масажите с вендузи - дават най-добър резултат и са най-евтини. Освен това масажистът ме научи и сама да си правя, поне на корема и бедрата. Масажният диск (моят е на орифлейм) ми препоръча да го използвам преди нанасяне на продукт, за да се подобри кръвоснабдяването, но да не се увличам и наранявам.

След антицелулитна процедура трябва да има поне 30-40 (дали не беше 20-30) минути двигателна активност, за да може разбитите и разградени целулитни отпадъци "да се изнесът от зоните на натрупване, да се вкарат в отделителната система и изхвърлят от тялото". Затова антицелулитните масажи ми ги правеше преди гимнастика или танци, но дори интензивно ходене върши работа.

Много е важно и приемането на много вода, пак за по-пълното отмиване и изхвърляне на "отпадъците"


Какво ще кажете за тези предложения за антицелулитна терапия:
Кратък вариянт:
Сутрин - масаж с масажен диск и нанасяне на антицелулитен продукт. Добри резултати дава на Ейвън, също българските Билка и Дева.
Преди тренировка - антицелулитен масаж с антицелулитно масло на Икаров и вендуза, с последваща двигателна активност
Преди лягане - масажен диск + антицелулитен продукт. Допуска се да последва двигателна активност :1210: :D
Масажите с вендузи се правят през ден. Идеалният вариянт би бил да се започне с две-три процедури през 3-4 дни, после да се сгъстят през ден, примерно 7-8процедури и накрая пак да се разредят през 3-4 дни още 4-5процедури (пак по данни от Медицинският колеж). Преди вендузата е хубаво зоната да се разтрие с кокълчетата на юмрука и от време на време да се правят изцеждащи движения с длани отдолу нагоре. Изцеждащите се правят и след вендузата

По-дългият вариянт е ако се използват продукти, изискващи овиване или маска - термогелове и други. Правим го преди вендузата

И накрая - целулита е индивидуално нещо, при някои жени е на хормонална или генетична основа и махането му е невъзможно. В такива случаи трябва да го ограничим да не се развива и да не истеросваме, че го имаме

ani4ka_08
31st August 2008, 19:16
Преди няколко седмици попаднах на един много ефективен метод за борба с целулита. Сравнително евтино и много ефективно. За целта е необходимо да си набавите Антицелулитното маслко на "Икаров" от аптеката и фолио за опаковане. НАмазвате се обилно с маслото и отгоре се опаковате с фолиото, оргоре обувате колкото може повече неща - чоропогащник, клин, анцунг. Така се стойоколо 40мин, а ако можете и повече. Има страхотен ефект и най-важното не изисква никакви усилия. Успех


a дали наистина има добър ефект?

SexyPlaygirl
31st August 2008, 20:07
... Има страхотен ефект ...

a дали наистина има добър ефект?

Хммм :2045: ..., туй пък какво беше?

misheto7
31st August 2008, 21:28
Пример "Kак не трябва да цитираме " :lol:

Esme Vihronrav
2nd September 2008, 17:02
НАмазвате се обилно с маслото и отгоре се опаковате с фолиото, оргоре обувате колкото може повече неща - чоропогащник, клин, анцунг. Така се стойоколо 40мин, а ако можете и повече.
Моя позната след като се увиеше, нагряваше отгоре със сешуар. При липса на достатъчно клинове и анцузи, това си е алтернатива :) Казваше, че дава добър резултат. Незнам дали използваше "Икаров" или други масла.

mays
6th September 2008, 07:51
Здравейте, купих си антицелулитно масло на Икаров но това с бадемово масло и кипарис. Има и такова със съсам.Кое е по доброто?
А това с меда бих искала да попитам дали действа в зоната допод мишниците където е мускула който държи бюста. Нали се сещате като сиобле4ете потни4е как когато сме слаби4ки кожата стои стегната.А аз пих един 4ай бял имел и забелязах как там ми се промени релефа и имам сега месце което ме дразни много. Масажирам го под душа да се разнесе ако е нешо натрупано целулит. Ина4е съм нормално слаба и тренирам и тежести но то не се маха.
Дали медът помага

asalea
6th September 2008, 18:07
А някой пробвал ли е онзи рол-он на гарниер? Ако да, доволни ли сте? Че мисля да си взема.

Аз в момента го имам и не е лошо. Мисля, че ми намаля целулитът, но все пак съм и на диета, сигурно е заради комбинацията от двете

daniella
7th November 2008, 14:06
Някой ползвал ли е машинката на PHILIPS срещу целулит? Аз си я всех преди години но не я ползвам защото е много трудно да се прави масаж с нея. Интересно ми е ако някой я е ползвал пове4ко.
при мен имаше някакъв ефект(ако говорим за една и съща машинка..)но аз го правих само 3 седмици,всеки ден по десетина минути,и после престанах.сега пак съм почнала,ама трябва да издържа поне 2-3 месеца,че наистина е много труден за употреба.голямо дупене и кикирене пада :lol:

hubavelka
21st November 2008, 10:22
Ползвала съм Елансил, никакъв ефект.

И аз. Само дето струва една камара пари !!!!
:evil:

VESITO7
8th December 2008, 00:47
на мен ми казаха,че само с масла и гелове,а без масаж нищо няма да стане и пробвах,наистина е ефикасно и се стягаш!

inailieva
10th December 2008, 16:30
здравейте :lol: много съжалявам ако повтарям някого,но не съм прочела всичко написано тук за целулита :? чела съм на много места че помага да се маже6 с отайка от кафе :?

Persefona
10th December 2008, 17:23
ми не е да се мажеш, ами направо да се търкаш. аз смесвах утайка от кафе със зехтин. ми....кожата става много гладка на допри, защото реално я ексфолираш. правих го с продължение на няколко седмици - не видях резулатат, писна ми и спрях

elince88
10th December 2008, 17:52
и се мазах(търках) с утайка от кафе в продлжение на 2-3 месеца и не забелязах някакъв ефект да имаше :cry:

nattty
12th December 2008, 16:22
Здравейте!
Искам да споделя,че при мен комбинацията от масажи,плуване и сауна имаше поразителен ефект.Пролетта и лятото ходех на плуване+сауна 2 или 3 пъти в седмицата и на масажи 2 или 1 път.Ефекта беше уникален.Направо не можех да повярвам на очите си,че това е моята кожа.Обаче като стана студено и спрях да ходя на плуване... :( пак се образува тази гадост.Сега отново започвам цялата процедура и мисля да не я спирам вече :) няма топло,студено.Просто няма как.Важното е да намерите начина,ч/з който виляете на целулита и ще го победите :)

VESITO7
12th December 2008, 22:09
аз си направих процедури в салон перфект в пловдив и ми се махна нацяло и сега ходя само на поддаржащи.знам колко е гадно дълго време да се опитпаш и пак да си ходиш с гадния целулит.телефонът там е 0897569329

elince88
13th December 2008, 10:32
а цените как вървят? :roll:

VESITO7
21st December 2008, 00:55
здрасти!ами цените са в зависимост какво ще си правиш,има ръчни масажи,има апарати.аз бях на съчетано и беше 18лв!успех!

WhiteCat
11th January 2009, 15:30
Момичета,можете ли да ми разкажете малко по-подробно за оная работа с вендузите в домашни условия? :wink:

naja
29th January 2009, 14:44
Има ли бургазлийки с опит в антицулелитните масажи ? Споделете къде, какво и как....

bubu_123
29th January 2009, 18:34
Значи:
1) мажа се с някакво масажно олио (сега ползвам някакво бебешко на Джонсън);
2) правя си масажа с вендузите (първите няколко масажа са малко болезнени);
3) мажа се с някакъв антицелулитен крем (доволна съм от един на Ейвън, но не антицелулитния ами някакъв стягащ - в зелена опаковка е и от този на Регал, опаковката е бяло с оранжево - антицелулитен се води);
4) след това се увувам в стреч-фолио и обличам нещо, за да не се развивам . Ако имаш време най-хубаво е да се завиеш с одеала, за да може добре да се сгрееш.
В интерес на истината при тренировки също е добре увиването със фолио, защото се хабят повече калории.

Силиконови вендузи продават в Халите, щанда се казва Самоздрав., цената е 12лв. Чух доста добри отзиви за масажното масло против целулит на Икаров и след като свърша това, което ползвам сега мисля от него да си взем. Лично аз съм много доволна от стимуланта му за коса.

Karlotta
5th February 2009, 14:07
Искам да попитам някой има ли впечатления от този продукт или друг подобен?
http://www.telestar.bg/core/view_produkt.php?produktId=460
По принцип тези продукти от телешоповете са мн боклучави и не ми се ще да си давам парите за глупост,ама толкова добре звучеше на рекламата и ми се прииска да им повярвам :roll:
Аз имам сравнително малко целулит,в смисъл,че си личи само ако стисна кожата с пръсти,в спокойно състояние - не, и се чудех дали тези вакуумни масажи ще имат ефект.
Това,което ме притеснява,е дали няма да ми се появят спукани капиляри от тях,защото кожата ми е чувствителна и податлива.

liuskata8305
13th February 2009, 12:29
От вчера започнах процедури за премахване на целулита,моделиране на тялото и т.н. -DEKOSHAPER ендодермален метод,работи на принципа на вакуум.Мойта кожа също е чувствителна,но го понесе добре.Препоръчват се 15 процедури,след което само поддържащи.Като ги приключа ще пиша за крайния резултат.

trigers
23rd February 2009, 13:52
за себе си останових, че сексът помага доста за премахването на целулита :D
не, сериозно се наблюдавам - като правя много секс ми намалява- хормони предполагам...

Mycka
23rd February 2009, 15:52
за себе си останових, че сексът помага доста за премахването на целулита :D
не, сериозно се наблюдавам - като правя много секс ми намалява- хормони предполагам...

иха...уфф дано да не е вярно,че аз ще се превърна в една целулитна топка :roll:

бях чула някъде,че било и липса на вода,т.е.трябва да не се оставя организма да се обезводнява...

Марулка
23rd February 2009, 15:56
иха...уфф дано да не е вярно,че аз ще се превърна в една целулитна топка :roll:
.

МИ 2 :roll:

Mycka
23rd February 2009, 16:16
МИ 2 :roll:

ко речи? :roll:

Марулка
23rd February 2009, 16:22
МИ 2 :roll:

ко речи? :roll:

Не моеш да четеш или да чуваш бабке....... :roll:
Ама как въртим комбалите цяла страница вече.......

Mycka
23rd February 2009, 16:31
ми чета ама не разбирам...
как две топки?силикон ли да си сложааа,да родя лиии,лесбийка ли да станааа :roll:

хайде още едно за протокола- :roll:

Марулка
23rd February 2009, 16:34
ми чета ама не разбирам...
как две топки?силикон ли да си сложааа,да родя лиии,лесбийка ли да станааа :roll:

хайде още едно за протокола- :roll:

Най-добре и трите...ама в обратната последователност :idea: :roll:

Mycka
23rd February 2009, 16:43
:roll: ахам ,разбрах!след това да очаквам да ми се махне целулита
благодаря ти ,червен шал

поздрави от черната шапка!

:roll: зави ми се свят...що повърна...или може би това са първите признаци на бременност?

Марулка
23rd February 2009, 18:01
За нищо-също червен шал...... :roll:
Ей ся ще проверя да не си гепнала моят......... :roll: Жена на такава възраст пък да крадне........ :roll:

klarisina
6th March 2009, 14:28
Здравейте, момичета,
намерих си тези кремчета http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=489057&cat=500 на рок мисля на доста изгодна цена :roll: ,и бих искала някой, който ги е ползвал да сподели какви резултати в см :lol: да очаквам и за колко време ?

Златна
8th March 2009, 00:12
Моя приятелка от известно време си прави маска с кафе-има невероятен резултат.Кожата се изглажда.Аз почти нямам целулит(съвсем малко),но от няколко дни и аз започнах да си правя такава маска и дупето ми е супер гладко.

aniK
8th March 2009, 09:42
Как я правите тази маска с кафе?
ROC са добри - поне е по-добре от нищо, особено ако е на по-нормална цена. Иначе за цената, която имат в аптеките, не дават кой знае какъв резултат.

Златна
8th March 2009, 19:19
Как я правите тази маска с кафе?
Утайката от кафето се намазва там където има нужда и се масажира, като предварително кожата е навлажнена.

klarisina
8th March 2009, 21:27
Как я правите тази маска с кафе?
ROC са добри - поне е по-добре от нищо, особено ако е на по-нормална цена. Иначе за цената, която имат в аптеките, не дават кой знае какъв резултат.

Ами, кое тагава има по-добар ефект, защото аз определено съм чувала, че е едно от най-добрите на пазара, а този е с обновена формула от 2008г :roll:

Monique
8th March 2009, 22:16
добре че я има тази тема за да се осведомявам за най новите технологии за премахване на целулита
:1203: :1259: :2013:

aniK
8th March 2009, 23:19
Ами, кое тагава има по-добар ефект, защото аз определено съм чувала, че е едно от най-добрите на пазара, а този е с обновена формула от 2008г :roll:

Чак пък едно от най-добрите... :? ROC е среден клас козметика. Мога да кажа, че е по-добър от Deva, Leocrema, Dove, Avon, сравним е с Lierac напр., но не е по-добър от Thalgo, Biotherm и др. Общо взето ефекта от ползването на тези продукти е по-скоро психологически, отколкото действителен :? За кафето ми беше интересно, з'то знам 2 варианта:
1. покриваш се с утайка, омотаваш се във домакинско фолио (наелоново, не алуминиево ;) ) и стоиш така н'ам колко си време.
2. Търкаш се с утайка, което е един хубав ексфолиант, пък може и за целулит да помогне, поне стимулира кръвообращението
Monique, ще черпиш :lachen:

titi1
9th March 2009, 11:28
никак не ми е ясно,как точно би действала тази утайка от кафето, защото според мен няма как да проникне навътре в кожата :roll:
Да не би да си въобразявате, бе хора :roll:
И по колко време се обтривате с тази утайка и колко често го правите?

Dani_4ka
10th March 2009, 23:44
Ефект на изглаждане на кожата се постига най-вече чрез механичното триене от утайката, който е сравним с добър пилинг за тяло. Иначе почти нищо не може да поеме кожата от този кофеин.

еМ ДжИ
11th March 2009, 09:40
1. покриваш се с утайка, омотаваш се във домакинско фолио (наелоново, не алуминиево ;) ) и стоиш така н'ам колко си време.
2. Търкаш се с утайка, което е един хубав ексфолиант, пък може и за целулит да помогне, поне стимулира кръвообращението
3.Напълваш ваната с утайка (около 3 пъти дневно пиене на кафе с комшийката - събира се 1 година), лягаш хубаво вътре, кисне се 3 дена, след това взлизаш в торбичка за печене и на бавен огън за 1/2 час се пъхаш във фурната.. Сол и черен пипер на вкус..

:roll:

titi1
11th March 2009, 10:08
А самото масажиране с утайка от кафе с ръка ли се прави и колко време трябва да продължи :roll:
има ли идея някой :roll: защото аз смятам да опитам, то ще е голяма цапаница :lol:

ina79d
11th March 2009, 15:39
Да не говориш за доктор дойнова? понеделмик ходих за пръв път при нея, от вас разбрах и от вс.изписано не знам защо точно на това се спрях , може би заради цената и ,че сте доволни. По време на манипулацията усещах едно съкращаване и прибиране на тъканите и въобще се чувствах добре в смисъл,като,че ли ще има ефект ще видим ,само дето едва се насилвам да пия по 1л. вода и не ми се ходи мн. до wc , то аз въобще не пия вода и сега 1 л ми става мн.неприятно. Спазвам стриктна диета и ще се стремя по 2 пъти седмично във фитнеса ,трябва бедра и ханш да отслабна,че не мога да се гледам. ще пиша ще даде ли резултат.

hubavelka
11th March 2009, 17:59
Ако искаш ефект, 2 пъти в седмицата във фитнеса, едва ли ще помогне.
Минимум 3 пъти, а най-добре 4 пъти.
Целулита е упорит и се иска упоритост, за да се отървем от него.

dona Mara
11th March 2009, 23:21
Не мисля, че упоритостта във фитнеса ще спомогне за оттърваването от целулита. :roll:

ina79d
12th March 2009, 13:02
Да знам,че 2 пъти е малко поне,поне 3 , но не мога , винаги.
А това с утайката от кафето направо сте върха . Много ви благодаря !
Правих го като в утайката сложих 1 лъж.течен мед , зехтин повечко от 1 лъж. и вода вкл.и готовото кафе , докато стане на каша, за да не се стича и се масажирах в посока отдолу на горе. И после ау у у разкош.
Пак много ви благодаря ! След това антицелу.крем Дева. Забелязах , че откакто се мажа с Дева сутрин и вечер когато се изпотявам , на намазаните места, а имено бедра усещам как ми се образуват капчици.Такова нещо преди там не се е получавало.
И дали ако се намажа с кашата от утайката другаде пр. лице ( без грубо търкане) ще има същия ефект като мекост и гладкост или за там ще е груба тази утайка :?:
:2024:

Пипилота
12th March 2009, 13:17
По-добре два пъти на фитнес, отколкото изобщо. ;)

Puppito
12th March 2009, 15:29
Да знам,че 2 пъти е малко поне,поне 3 , но не мога , винаги.
А това с утайката от кафето направо сте върха . Много ви благодаря !
Правих го като в утайката сложих 1 лъж.течен мед , зехтин повечко от 1 лъж. и вода вкл.и готовото кафе , докато стане на каша, за да не се стича и се масажирах в посока отдолу на горе. И после ау у у разкош.
Пак много ви благодаря ! След това антицелу.крем Дева. Забелязах , че откакто се мажа с Дева сутрин и вечер когато се изпотявам , на намазаните места, а имено бедра усещам как ми се образуват капчици.Такова нещо преди там не се е получавало.
И дали ако се намажа с кашата от утайката другаде пр. лице ( без грубо търкане) ще има същия ефект като мекост и гладкост или за там ще е груба тази утайка :?:
:2024:
ау моля те това не си го прави на лицето! много са едри абразивните частици.

ina79d
13th March 2009, 09:30
Благодаря, няма ,няма.

organsa
15th March 2009, 14:54
И аз ходех до преди 2 години при д-р Дойнова, но сега съм открила страхотно местенце, хем е по-евтино, хем е с нови апарати, по-ефикасно, и всеки си е в отделна стая и започнах преди седмица. СТрахотен резултат! страхотен! вече съм - 4 см само за седмицаааааа

ina79d
16th March 2009, 13:37
И аз ходех до преди 2 години при д-р Дойнова, но сега съм открила страхотно местенце, хем е по-евтино, хем е с нови апарати, по-ефикасно, и всеки си е в отделна стая и започнах преди седмица. СТрахотен резултат! страхотен! вече съм - 4 см само за седмицаааааа
Сподели го с нас страхотното местенце, моля. Все пак ние тук не крием ,особено когато сме мн.доволни . Аз например вс.каквото съм си правила, от тук съм събирала информация , преценявам си за мен нещата и решавам кое е за мен.

stamatq
16th March 2009, 14:19
За целулита се изисква постоянство - процедури , двигателна и хранителна култура.Най-добри резултати дават лимфодрениращите масажи по метода ЕНДЕРМОЛОГИЯ, осществявани с апаратура като LPG и LeSkin V6, така също комбинирани с активен или пасивен фитнес, като така наречения FitVibe.

еМ ДжИ
16th March 2009, 16:35
като така наречения FitVibe.
По тази логика локални вибрации дали помагат?

organsa
17th March 2009, 05:29
Намалението на целулита, както и стягането и отслабването, зависят много от апарата. Хубаво е преди човек да отиде на антицелулитни процедури да разбере какъв е апарата. Защото ако е китайски - никаква полза. Ходила съм. Сега ходих в студио, където апаратът е по немски лиценз и всъщност е медицински. Истината е, че си има голяма полза. Постегнах се доста за празниците и след тях - отново. Особено във високите степен човек се чувства превъзходно - усеща се като дълбок, но равномерен масаж! Е, малко скъпо удоволствие си е - все пак за 40 минути е 10 лева процедурата, но няма как! Красотата иска жертви! Собственичката ми обясни, че едновремено с това се повишава и обмяната на веществата, което няма да ми позволи тази зима да си кача редовните 2.5 - 3 кг. Много искам да е така, много, че после се тормозя ужасно докато ги сваля.
Аз също тук от форума съм взела информация, но помолих vilipa да ми изпрати на лични за да не бъде изтрито името на козметичното студио за да мога наистина да се възползвам от услугите!

Celine
17th March 2009, 08:56
да разбере какъв е апарата.
Истината е, че си има голяма полза.

Е, малко скъпо удоволствие си е - все пак за 40 минути е 10 лева процедурата

Za какъв апарат говориш ?

А и коя 40 минутна процедура струва по малко в днешно време ? Половин ръчен масаж за 30 мин струва 15-20 лева.

Beautiful_
17th March 2009, 10:14
И дали ако се намажа с кашата от утайката другаде пр. лице ( без грубо търкане) ще има същия ефект като мекост и гладкост или за там ще е груба тази утайка :?:
:2024:
Аз съм си слагала няколко пъти на лицето. Не е страшно :wink: Ти сама ще усетиш колко да натискаш, за да не се нараниш. Ефекта ми допада, но напоследък пия само разтворимо кафе и нямам възможност да ползвам утайката за нищо :x

еМ ДжИ
17th March 2009, 10:19
И на мен ми се струва страшно евтино? 10 лв за 40 мин... незнам.. какво представлява този уред?

ina79d
17th March 2009, 13:02
Чакаме името,адреса и тел. на студиото.

organsa
17th March 2009, 21:37
София, ул. "Граф Игнатиев" 13 Б, тел.9899914, "ВИ ПОЛИС МЕГ" - е студиото. Апаратът е за ЛЕЧЕНИЕ на целулит! :)

Бобето
18th March 2009, 02:32
да разбере какъв е апарата.
Истината е, че си има голяма полза.

Е, малко скъпо удоволствие си е - все пак за 40 минути е 10 лева процедурата

Za какъв апарат говориш ?

А и коя 40 минутна процедура струва по малко в днешно време ? Половин ръчен масаж за 30 мин струва 15-20 лева.


Ами то ръчният масаж е по скъп....по-принцип говоря.

Dani_4ka
18th March 2009, 07:22
Намалението на целулита, както и стягането и отслабването, зависят много от апарата. Хубаво е преди човек да отиде на антицелулитни процедури да разбере какъв е апарата. Защото ако е китайски - никаква полза. Ходила съм. Сега ходих в студио, където апаратът е по немски лиценз и всъщност е медицински. Истината е, че си има голяма полза. Постегнах се доста за празниците и след тях - отново. Особено във високите степен човек се чувства превъзходно - усеща се като дълбок, но равномерен масаж! Е, малко скъпо удоволствие си е - все пак за 40 минути е 10 лева процедурата, но няма как! Красотата иска жертви! Собственичката ми обясни, че едновремено с това се повишава и обмяната на веществата, което няма да ми позволи тази зима да си кача редовните 2.5 - 3 кг. Много искам да е така, много, че после се тормозя ужасно докато ги сваля.
Аз също тук от форума съм взела информация, но помолих vilipa да ми изпрати на лични за да не бъде изтрито името на козметичното студио за да мога наистина да се възползвам от услугите!

Извинявай, но не мога да се съглася на това с апаратите. Не може да се обобщава - немски, италиански, китайски. Има качествени и не точно такива. Работила съм с италиански и немски, които бяха по-зле от български (между другото някои от нашите са си отлични като функциониране), както и с китайски, от който клиентките бяха най-доволни. Много важно е и зад апаратното устройство. Знаете ли колко салона имат скъпа апаратура и не са обучили персонала да работи с нея и те си правят каквото си "мислят", че се работи. Освен точната работа с тези апарати, важна е и програмата, която ще ви се направи, защото няколко масажчета от време на време няма да доведат до желания резултат и т.н. А това с 10-те лева направо ме застреля, освен ако не си пропуснала някоя нула, мислех си че поддържам прилични цени (25-45), а сега разбрах,че конкуренцията ме разбила :girl_cry2: :girl_haha: Един по-евтин немски апарат за антицелулит струва около 15-16 000 лв., колко време се връща тази инвестиция с 10 лв. процедура. :2016:

Dani_4ka
18th March 2009, 07:36
Стана ми интересно и намерих сайта на това студио. Става въпрос за целутронен апарат (електро - мускулна стимулация) на Шумел - Бг. Така съм съгласна, че си струва 10-тях лева. Нищо лошо не казвам, Шумелските апарати са от най-здравите в този клас целутрони, но като процедура и въздействие не може да се сравни с тези вакумните процедури, все пак е по-добре целутрон от колкото нищо и все пак тази цена е достъпна и за хора, които не могат да си позволят друго.

Още едно извинение от мен - не съм до прочела, че е "по немски лиценз , реших, че става въпрос за немски.

Mycka
18th March 2009, 08:36
1. покриваш се с утайка, омотаваш се във домакинско фолио (наелоново, не алуминиево ;) ) и стоиш така н'ам колко си време.
2. Търкаш се с утайка, което е един хубав ексфолиант, пък може и за целулит да помогне, поне стимулира кръвообращението
3.Напълваш ваната с утайка (около 3 пъти дневно пиене на кафе с комшийката - събира се 1 година), лягаш хубаво вътре, кисне се 3 дена, след това взлизаш в торбичка за печене и на бавен огън за 1/2 час се пъхаш във фурната.. Сол и черен пипер на вкус..

:roll:

:lol: :lol: :lol:
бе само да го махне целулита влизам и без подправките във фурната

еМ ДжИ
18th March 2009, 12:32
Ами пий кафе де, какво се разтакаваш :) Ако бяхме в един град, какво количество утайка можеше да съберемммм, малии.. но по-вероятно е да съберем промишлено количество бирени капачки... някой няма ли рецепта за махане на целулита с тях? Може би като им пробиеш по една дупка по средата, нанизваш ги на конче и се тръкаш. Така ефективно ще го премахнеш, заедно с кожата, за всеки случай, за да се предотвраи повторната му поява :)

:arrow: П.П. Не опитвайте това вкъщи!!!

organsa
19th March 2009, 05:00
Доволна съм, че Dani_4ka го каза, цитирам: " Шумелските апарати са от най-здравите в този клас целутрони"! Мисля, че форумът се посещава не само от хора, които имат достатъчно финансови възможности за да си плащат за HYPOXI терапията /980 лв за 12 посещения,като ти правят по 2 процедури/- цитирам мнения от форумите! Продължавам да считам, че съм направила правилния избор, просто исках да го споделя с вас!Всяка от нас иска и държи да изглежда, и да се чувства добре, нали, дали ще бъде с утайка от кафе, вакуум, целутрон, hypoxi, ръчен масаж и т.н. Жалко, че някой подложи на съмнение моето изказване, особено относно цената на процедурата!

aniK
19th March 2009, 07:04
Абе аз пия разтворимо кафе, но в къщи имам за гости еспресо. Два-три пъти преди години съм се търкала с неварено, не с утайка :D Добър пилинг става ;)

mayatr
20th March 2009, 14:02
трябва да се наблегне на плодове ,зеленчуци,вакуумен масаж дори и в домашни условия , вода и упражнения-за 1 месец ще се оттървете :)

еМ ДжИ
23rd March 2009, 11:07
Да ти имам оптимизма :) Ако ставаше толкова лесно, всички студиа за козметика, масажи и т.н. да са фалирали ...

ina79d
24th March 2009, 14:10
Сега без да се смеете. Онзи ден се возих в едно такси, шофьора имаше на седалката от онези страннтие покривала за седалки от дървени топчета (надявам се се сещате), та си мислех, ако си купя едно такова, няма ли да ми масажира дупето против целулит? Естествено не смятам да го кична на стола в офиса
Аз си го "кичнах " в офиса и не ме интересува, защото от седене ме болят бедрата, смятам по нататък да му ушия една тънка калъвка.

sisiapostolova
24th March 2009, 15:50
отслабнах 8 кг , но под гърдите и на коремчето и на дупето имам някакви неравности ..който се виждат на снимки ...като подкожна мазнина ..

С какво мога да си стегна кожата!

ina79d
25th March 2009, 11:05
]отслабнах 8 кг [/b], но под гърдите и на коремчето и на дупето имам някакви неравности ..който се виждат на снимки ...като подкожна мазнина ..

С какво мога да си стегна кожата!
Моля, сподели как отслабна , и за колко време махна тези 8 кг.

sisiapostolova
25th March 2009, 16:01
за 2 месеца близо ..първите 4 кг ги свалих за 4 дни ...следващите за останалото време . Свалих ги 4 дни само на пилешко варено и вода ...След това са ядене без хляб и като ти стане сладко яденето спираш да ядеш

jujuba
26th March 2009, 16:09
zdr na vsi4ki pomagaite visoka sam 162-3 sm. i teja 75 kg. i sam samo na 14 g :cry: :cry: :cry: :cry:

adinka
27th March 2009, 11:40
Да ми препоръчате масажист/ка за антицелулитна терапия в Благоевград? :(

ina79d
30th March 2009, 12:43
zdr na vsi4ki pomagaite visoka sam 162-3 sm. i teja 75 kg. i sam samo na 14 g :cry: :cry: :cry: :cry:
И аз съм толкова висока и съм била 70 кг.след раждане, когато се видях на снимка -тогава- по панталон , я сложих на видно място ,и си казах ако искаш да изглеждаш така - не прави нищо.
И започнах тичане вс. сутрин , диети и си стигнах до предишната си фигура на 53-54 кг.
Сега пак се бях отпуснала , така, че панталоните когато ги обувах само до коляното влизаха .
Започнах от 09.03. ел.липолиза 2 пъти седмично, диета-строга , стремях се 2 пъти фитнес , мазане с антицелул.крем с отслабващ ефект сутрин и вечер. От наколко дни имам и кростренажор за да тренирам и в дните в които не съм на фитнес ( по добре пари за уред отколкото за скъпи процедури за отслабване).
Винаги преди тренировки мажа с Икаров и найлон, след къпане пак с крема, утайката от кафе -преди душа .
И ...реших да пробвам най тесните си дънки и ураааа , такъв кеф , влезнах си само още малко остава ,че ми правят една гънка отзад,което означава,че още 2-3 кг. ми са в повече ,ще ги атакувам.
Когато правих само диета , или само спорт без НВД , не получавам ефект , а пък за всякакъв вид процедури без диета и спорт, не съм си и помисляла.
Значи трябва да се атакува проблема от много места целенасочено-диета-спорт -процедури и ....толкова е хубаво .
Цял един ден си пробвах панталоните ( по тях най личи колко съм отслабнала ) и се радвах, радвах.
Повече никакво "плюскане" по "онинклузив" , празненства и пр.
Така,че стегнете се , заслужава си.
Дерзайте .

milen_40
30th March 2009, 18:38
Понеже се интересувам от спа процедури, мога да кажа че антицелулитните процедури имат ефект. Виждал съм промяната с очите си. Необходимо е постоянство, поне 20-25 процедури при наистина добър масажист със доказана козметика. Грешно е мнението че много скъпите козметики са най-подходящи за справяне с целулита. Трябва да промените и начина си на хранене, не се решава проблема само с диета 1-2 седмици. Виждал съм жени на 40+ години с крака като на 20 годишна манекенка. НО трябва дисциплина и постоянство. :2006: :2019:

jujuba
1st April 2009, 15:07
mm saglasna sam i s dvamata i 4e nai ve4e postoqnstvoto mu e maikata xax
sega zapo4nah koemni presi,licevi opori i klqkaniq i vseki den pravq po +10 a i ot utre mislq da zapo4vam nqkakva dieta :D :D

ina79d
2nd April 2009, 10:12
mm saglasna sam i s dvamata i 4e nai ve4e postoqnstvoto mu e maikata xax
sega zapo4nah koemni presi,licevi opori i klqkaniq i vseki den pravq po +10 a i ot utre mislq da zapo4vam nqkakva dieta :D :D
Излизай навън и тичай, с горенаписаните упражнения няма да отслабнеш . Поне сега кросовете са масово явление и не те гледат като извънземно, увивай се от под гърдите до глезените , или до под коляното с найлон, отгоре чоропогашник-вълнен, отгоре грейка и тичай, редувай с бързо ходене -ако до сега не си имала никаква спортна дейност, 5 дни по около 30 мин.за начало ,ти си малка и трябва да издържаш, и трябва да отслабнеш.Животът ти е щастлив когато си с хубава фигура, а не пълна. И диета, мойте дъщери даже са получавали и шамар когато са се хранили неправилно , докато им създам тази култура. :2001: , но пък имат прекрасни фигури .И това ни е станало начин на живот ( отвреме на време аз се оотпускам :girl_hysteric:) но навреме се вразумявам :2019: Успех и не се предавай.

Пипилота
2nd April 2009, 11:32
Излизай навън и тичай, с горенаписаните упражнения няма да отслабнеш . Поне сега кросовете са масово явление и не те гледат като извънземно, увивай се от под гърдите до глезените , или до под коляното с найлон, отгоре чоропогашник-вълнен, отгоре грейка и тичай
И после припадни или направо умри!
Наелон около корема и бердата може, но в никой случай подобно безумно омотване. Порите трябва да дишат, иначе не достига кислород на тялото, прилошава ви и припадате примерно.
30 мин. "за начало" е много. Толкова е една нормална тренировка, за отслабване не е нужно да тичате с часове все едно тренирате за обиколката на Франция.
Започва се леко с бавно бягане и редуване с бързо ходене, преди това задължително се разгряват крайниците. Не се тича на наяден стомах, поне 2 часа трябва да са минали от последното ядене, а най-добре да е сутрин на гладно. Хем е по-хладно и няма да получите дамла с наелоните, грейките и вълнените гащи. :lol: С всяко тичане може да се увеличава пробега. Не се диша през устата, а през носа задължително. Хубаво е след тичането да се правят и коремни преси докато е загрял организма.
Относно храната, в никой случай гладуване, а хубав хранителен режим без боклуци и сладко.
Това е от мен, успех! :D

Beautiful_
2nd April 2009, 11:34
Пипи за начинаещи колко пъти в седмицата? :roll:

Пипилота
2nd April 2009, 11:41
Колкото можеш Бюти. 2-3 пъти е добре, а 4 тренировки е най-идеално за мен. Не е хубаво и да се прекалява, защото организма трябва да се възстановява. Това са елементарни неща от обща култура трябва да се знаят, бодибилдинга и фитнеса не са само за хубаво тяло, а и за самодисциплина.
Аз тичам 1-2 пъти в седмицата, досега нямах време за повече, щото се прибирам в 19.30 от рабоат и то е тъмно от 2 часа навън, а фитнес с пътека няма наблизо... Бая воля и упоритост трябва.

ina79d
2nd April 2009, 13:28
Пипилота,
аз това го пиша от собствен опит , и не ми е ставало нито лошо , нито съм се чувствала неконфортно по някакъв начин. И сега го правя на проблемните си места с фолиото 5 дни в седмицата. Но хората са различни. Познавам и мъже който са смъквали само корем с фолио и крос, и общо пълни мъже, пак по същия начин и зимата са се навличали с дрехи за кроса. Всеки трябва да си намери неговия начин за справяне.
Ние тук даваме мнение само , а всеки си преценява сам за себе си кое е подходящо и удобно за него.
Така както на мен едни уреди не са ми удобни и тренирам на тези който ми допадат и упражнения без уреди не са ми по вкуса и правя само коремни преси в къщи ,до преди да имам кростренажор ,скачах на въже и упр. с краката ама хич не ми бе конфортно, сега кростренаж,коремни, гири , в залата ползвам уред за коремни преси и съжалявам , че там няма уред за трицепс на който се седи и с ръцете натискаш назад и надолу(има го в залата на плажа "М.Луйза"), не ми е удобно упр.на въжето за трицепс и за съжаление правя с гири.
Кажи някое упражнение за трицепс с уред-без въжето дето се тегли на долу.
Благодаря.

Пипилота
2nd April 2009, 14:07
На теб не ти е ставало лошо, но е неправилно. Общо взето не съм търсила информация в нета, бях гледала предаване по дискавъри по този повод и там го казаха. Аз не бих рискувала да се увия във всичко изброено от теб, достатъчно ми че имам потник и анцуг върху мен за да ми става топло. А и самото топене на мазнините става посредством високия пулс и големия обем кислород, който изразходваме. Горните дрехи може и да помагат, но пак смятам, че е прекалено всичко от изброеното и в никой случай от глава до пети омотани.
А за трицепс, ами аз предпочитам упражнения с чисти тежести. За трицепс правя френско с крив лост, кик бек и тва над главата с дъмбели, забравих му името. :lol: На уред - скрипеца. Там има различни приставки, които по различен начин ти натоварват мускулната група, не е само въже, то е доста трудно принципно... а тоя седнал уред за трицепс не го знам. :roll:

jujuba
3rd April 2009, 09:58
:D хах вчера и днес сутринта ходихме с една фр. тичаме сутринта и кантарчето показва -1 :D а и вчера вечерта тати ме изненада мн хубаво защото и той е решил че ще отслабва и беше купил една книга с една диета която исках да пробвам . А за сваленото сега кило не барзам да се радвам щото мн лесно ще го кача :D

еМ ДжИ
3rd April 2009, 10:53
Иди до тоалетнта и пак се претегли! 1 кило е нищо... сори , но аз откакто спортувам не съм свалила почти нищо - 2 кг максимум, но изглеждам на светлинни години по-добре ...
абе исках да се похваля само ;) хахаххаха :lol:

jujuba
3rd April 2009, 11:47
но изглеждам на светлинни години по-добре ...
тва да се чува :D :girl_haha:

lady69
3rd April 2009, 15:28
Има ли някой, който да е доволен от процедурите с апарата Веласмуут?
доста е скъпичко и ми се иска да знам какво да очаквам.

demili 1
3rd April 2009, 16:41
Има ли някой, който да е доволен от процедурите с апарата Веласмуут?
доста е скъпичко и ми се иска да знам какво да очаквам.



Дава отлични резултати. Говоря от личен опит.