PDA

View Full Version : Над мускулно имплантиране при Николай Георгиев


samodiva
17th May 2007, 14:14
Здравейте мацки,
Моля тези от вас който са с над мускулни импланти поставяни от д-р Николай Георгиев да ми пишат, имам някой въпроси, макар че ми остава малко време и няма връщане назад. Май се сетих късно :) ама ме е хванало едно шубеееее :(

денят ми е в събота - 19.05

sladkatony
17th May 2007, 14:19
:) Аз някога бях, но ти знаеш - виждала си ми и снимките :) Определено в този метод много го бива за сметка на подмускулния :3000:
п.п. Изказвам се само от личен опит !

milena127
17th May 2007, 15:32
ЯЯЯЯ аз пак съм назад с материала?

Какво му е на подмускулното при Н.Георгиев?? Тони, не си ли доволна?

danitta
17th May 2007, 17:57
Аз съм с над мускулно 330 пип,среден профил, микротестурирани. Операцията беше на 14 04 07. На операционната маса.докато ме упояваха, ми показаха кутиите с импланти. Почти с последни сили им напомних,че съм НАД мускулно, бързо извикаха Н.Г. и той ме попита дали наистина държа на над мускулно. Твърдо казах -ДА. На консултацията преди операцията бяхме го коментирали, но съм сигурна,че ако не бях отново казала щяха да ми ги сложат ПОД. Даже на първата консултация, след операцията ме попита, кой ми е дал този съвет. Отгиворих му, че това е лично мое мнение след всичко изчетено. 1 месец след операцията какъв е резултата: За моя вкус идеална форма.( помолих Сладка Тони,като се видиме да ме снима,тогава ще пусна сники), на втория ден след операцията бях на работа,а мойта работа е силно физическа,така,че възстановителният период е наистина мноко лек. След 6 дни обаче ми се появи този Мондор корд,обадих се на Н.Г. каза ми,че често се случва,да се мажа с хепаварил. Отново изчетох всичко в нета. Тука е мястото да благодаря на момичетата,които са споделили този проблем и на Бюти, която цяла тема е направила със всички възможни последствия:2020:

danitta
17th May 2007, 18:04
И другото,което забелязвам е ,че си напипвам инпланта на дясната гърда. Видимо нищо не се вижда и предполагам,че не е риплинг,но мене ме влудява и като се наведа напред и съм без сутин имам усещането,че нещо се приклещва. Скоро ще отида на консултация и ще питам,какво е това. За сега толкова. И без това много писах. Дано съм ти помогнала поне малко.

DeSIKOS
18th May 2007, 09:19
Данита, и при мен близо месец беше так, чувствах едно "придърпване" на левия имплант и говорих с моята докторка, но тя ми успокои, каза че било нормално да го усещам в началото, обясни го с допира до нерви и тъкани, които привикват с чуждото тяло( не знам дали правилно предавам думите и) и наистина отдавна съм го забравила за това неудобство, сега като прочетох поста ти се сетих...Но за твое успокоение, консултирай се с доктора си, правилно си решила.
Аз винаги, когато нещо ме притеснява, въпреки, че има много инфо тук, винаги и завъня и я питам, за по-сигурно :!:

emisof
18th May 2007, 09:29
Аз съм с надмускулни 390сс ПИП, микротекстурирани, висок профил. И от 10 години съм си все с надмускулни гърди. Аз също изрично си настоявах за този метод, но пък имах и лека птоза, и той се съгласи. Твърдя, че при мен той се е справил отлично, което могат да кажат и някои момичета тук от форума, които са ме виждали на живо. Перфектно позициониране, разбира се, съобразно моите желания и вкусове.Е, сега, и гънчици си имам тук-там, ама само аз си ги знам. :wink: Ама то няма пълно щастие :lol: :lol:

samodiva
18th May 2007, 09:32
Аз съм с надмускулни 390сс ПИП, микротекстурирани, висок профил. И от 10 години съм си все с надмускулни гърди. Аз също изрично си настоявах за този метод, но пък имах и лека птоза, и той се съгласи. Твърдя, че при мен той се е справил отлично, което могат да кажат и някои момичета тук от форума, които са ме виждали на живо. Перфектно позициониране, разбира се, съобразно моите желания и вкусове.Е, сега, и гънчици си имам тук-там, ама само аз си ги знам. :wink: Ама то няма пълно щастие :lol: :lol:а риплинг ????

emisof
18th May 2007, 10:00
Ами имам си, разбира се. То всички имат, и подмускулните също, отдолу. И мойте гънки са там. Докато се приплъзваше импланта към мястото си в началото, имах и в cleavage зоната, но сега нищо видимо нямам. Риплингът във всички статии се дефинира като "козметичен дефект", и да ти кажа, силно му преувеличават негативните черти. Много важно, че си пипаш гънките отдолу. Ми това са изкуствени цици, нормално е да са различни от естествените :!:

danitta
18th May 2007, 20:02
Благодаря ти Десикос за отговора. Аз не чуствам придърпване,а по скоро прихлупване на инпланта върху белега. Тъпо го обясних,ама не се сещам как да го изразя по ясно.

samodiva
19th May 2007, 06:30
мацки, напудрям си след малко нослето и отивам под ножа, стискайте палци :-)

bimbi
19th May 2007, 08:05
аре мацко, успех от мен :2020:

Pimpin
19th May 2007, 10:16
Хайде, стискаме палци и чакаме снимкиииии

apoklistika
19th May 2007, 16:31
Аз не мога да не кажа (надявам се да не ми се разсърдите, Дианка и Лазар)- много се радвам за Самодива :girl_kiss2:
Драснах един смс на Лазар- всичко е минало ок, мацката даже решила още днес да се прибира :girl_haha: , така че може би и лично ще се включи по- късно, ако има сили :1231:

Flame73
19th May 2007, 16:54
.........

emisof
19th May 2007, 17:03
При Георгиев няма дренове. Аз също на първите ми две операции си бях вкъщи след няколко часа.

lazaryovtchev
19th May 2007, 17:04
Мацката си е у дома вече, даже щъка и гледа палаво, прави си кафе и се чувства добре. снимки от утре като и направя първата превръзка

milena127
19th May 2007, 17:05
Брей че съм зле, като не следя редовно форума напоследък и даже не съм разбрала, че Самодива и ти имате нещо общо :shock:

Самодивче :girl_kiss2:

Flame73
19th May 2007, 17:07
..........

Chujdata
19th May 2007, 17:08
И аз сега разбирам за общите неща :lol: между тях, и се присъединявам към поздравите.Целуни я Лазаре и от мен :girl_kiss2:

lazaryovtchev
19th May 2007, 18:51
снимки от операциата, ако някой се притеснява да не гледа.
съжелявам за качеството, ама са правени с GSM, беше ме срам да вляза с фотоапарата ми че е доста голям.

http://www.x-equip.com/operation/

morganlefei
19th May 2007, 18:56
Честито и от мен! Всичко дано е ок от тук натаък и бързо възстановяване :girl_in_love:

Sunflowera
19th May 2007, 20:12
:girl_kiss2:

cary
19th May 2007, 21:29
честито и от мен!!!
а защо на снимка 13 се натискат така гърдите...

Pretty
19th May 2007, 22:13
Честито :P със здраве да си ги носиш :girl_in_love:

emisof
19th May 2007, 22:35
честито и от мен!!!
а защо на снимка 13 се натискат така гърдите...
Така ги "подреждат" на място, Кари. Пациентката е упоена в този миг.

П.П. Лазаре/Диана, защо няма снимки на сайзерите :roll:

Excel
20th May 2007, 08:07
Честито ! Засега визията е страхотна . "Безаварийно каране ".

lazaryovtchev
20th May 2007, 09:17
снимки ден втори

на лични :-)

cary
20th May 2007, 19:10
а на снимка 11,какво прави?

sladkatony
20th May 2007, 19:12
а на снимка 11,какво прави?
Със сигурност не и прави пломба :girl_haha:
Попълва и устните :girl_flirt:

cary
20th May 2007, 19:17
аз не съм питала пломба ли и прави!
снимката е осветена и не се вижда добре! може и бръчки покрай устните да попълва.... :wink:

vili_vili
20th May 2007, 19:24
Честито и от мен!
Със здраве да си ги ползваш и много да им се радваш :girl_dance:

danitta
21st May 2007, 03:57
Честито и от мен!
Със здраве да си ги ползваш и много да им се радваш :girl_dance: :1207:

Nezinka
21st May 2007, 04:51
честито, дано всички проблеми да останат като далечен блед спомен и от сега нататък само радости за теб и момичетата :girl_haha: :girl_haha:

Sister
21st May 2007, 10:05
Честито Самодива! Заслужаваш най- красивите гърди! Радвам се за теб, мила!

Nadia28
21st May 2007, 14:44
Честито и от мен!
Със здраве да си ги ползваш и много да им се радваш :girl_dance: :2020:

Ани
22nd May 2007, 19:18
Честито и от мен и скоро да се фукаш с нови снимки :D

zhenya chavdarova
24th May 2007, 09:16
Samodiva, честито и от мен. Желая ти, да им се радваш дълги години без проблеми :D