PDA

View Full Version : коригиране на бюста!!!


valq_uk
18th May 2007, 19:18
след като от 3-4 години все диети и глупости накрая си коригирах теглото,сега се занимавам активно със спорт и се надявам скоро да се харесам в огледалото...другото ще го преживея-стрии, остатъчен целулит ....но увисналия ми бюст :-( !това вече не мога! вместо когато се съблека пред приятеля си да се разхождам гордо гола из стаята аз се намъквам бързо в някоя блузка или се прегърбвам уж да скрия нещо....няма да го направя за него а за себе си! за да се чувствам пълноценна! въпроса ми е.....има ли някой, който си е правил корекция на бюста.не говоря за импланти а за повдигане! в смисъл доволна сам си от размера но има 10 см излишна кожа :girl_cry: !отвратително!та има ли някой който си е правил как е минало колко е чакал и какви са резултатите и последствията!какво точно представлява ! не искам имена или реклами а съвет! знам че в интернет ги има много! но аз искам да говоря с хора които са го направили :wink: наистина! няма да оставя това да продължава да ме комплексира! ако някои иска да ми пише по подробно ще my дам и е-мейл! хора моля ви се от цялата си душа HELP!
искрени благодарности на вс. които се отзоват

Мария Василева
19th May 2007, 00:32
виж тук (http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=3514) , имало е потребител rm с такава операция, но май не влиза вече във форума.
и тука (http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?p=10182&highlight=#10182) и тука (http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=2492) и тука (http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=4430) и тук (http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=3680).
имаше и още някой, но сега не се сещам кой :roll:

мисля, че има хирурзи в България, които да се справят с това повдигане, но са малко- явно е по-лесно с импланти! :|

Excel
19th May 2007, 07:11
мисля, че има хирурзи в България, които да се справят с това повдигане, но са малко- явно е по-лесно с импланти! :|
По-скоро белезите от повдигането / а те си остават за пациента / ги принуждават да слагат имплантанти .

Errika
19th May 2007, 08:55
Аз съм с такава операция,но ще пиша малко по-късно,че сега излизам. :2003:

beibi1
19th May 2007, 09:45
Аз съм с такава операция,но ще пиша малко по-късно,че сега излизам. :2003:


Ще чакам с нетърпение,че и аз трябва да си повдигам циците след две години кърмене :roll: ,те през бременността увисанха още,ама както и да е,трябва да почакам доста,че не мога да си спра кърмата,а не трябва и капка да има като ще се оперирам :?

Errika
20th May 2007, 09:39
Правих си повдигане на бюста преди около 10г.при д-р Красимира Вачкова.Отидох рано сутринта в клиниката,направиха ми изследванията и към 11ч.влезнах в операционната.След операцията изчаках няколко часа да мине упойката и следобед си пътувах за Плевен.Относно резултати съм писала и в друга тема-не съм доволна!Бях много разочарована още на следващият ден,като се погледнах и ми предложиха да ме "дооправят" с местна упойка,но аз категорично отказах.Сега ареолите на двете ми гърди са със съвсем различна големина,имат набирания и зърната не са позиционирани правилно.При мен разреза е само около ареолата,белега не ми личи,но аз по принцип правя много леки белези.
Това е в общи линии.Може би просто аз не попаднах на специалист.Предполагам,че има такива,които биха направили успешно повдигане на гърди.Чела съм,че за да е по-добър ефекта,освен около ареолата се реже и към сгъвката,но остава белег.За себе си реших да си сложа силикон,дори имах записан час за операция сега на 21.05,но ми се наложи да я отменя за септември.
Ако се сетиш още нещо-питай :)

Plam
20th May 2007, 11:59
аз имам същият проблем но споделяийки с приятелки които са правили тази операция реших че е по-добре да си сложа имплантанти но ще е в края на годината.

Мария Василева
20th May 2007, 16:46
защо така, Plam-сподели? :1246:

beibi1
20th May 2007, 22:29
аз имам същият проблем но споделяийки с приятелки които са правили тази операция реших че е по-добре да си сложа имплантанти но ще е в края на годината.

Аз също мислех така да направя,но пак ще останат увиснали дори и със силикон,защото имам мноооооооооого излишна кожа :? ,така,че няма да мога да се размина само със импланти,а относно проблема на Еррика мисля,че преди 10 год. не са били толкова наясно с тази операция и не са били усъвършенствани с тази не лесна операция,надявам се,че с течение на времето д-рите са станали много по-добри :D
А нямя ли някой с по-прясна операция :wink:

Plam
23rd May 2007, 00:50
На моята приятелка след операцията ареолите на гърдите и станаха по-големи и имат набирания страшна гледка.Бъразам да кажа че си прави операцията преди 6-7 год. но наскоро се рових из нета да видя сега как ги правят и снимките преди и след операция които намерих не са това което очаквам.Затова според мен е по добре имплантанти.Незнам юли месец искам да отида за абдоминална пластика и ще попитам как стои въпроса и с гърдите.

valq_uk
24th May 2007, 22:00
аз таман се бях навила....май ще си стоя с висналия бюст :( не ги ли усещате тези импланти :? тези,които имат-как ги приемат полвинките ви :roll:

Plam
25th May 2007, 00:11
Незнам какво е усещането но имам намерение да разбера в скоро време.А колкото до половинката ми... на него май не му изнася само финансовата страна на въпроса с друдото.. каза че ще го преживее. :)

Excel
25th May 2007, 08:28
Имплантантите не се усещат , но риска на следващия ден да ти се случи нещо заради тях - винаги съществува - той е непредвидим . Ако си пробвала други варианти -неуспешни и смяташ , че си достигнала последния вариант - да изглеждаш по-добре и след време да се върнеш в първоначалната си позиция + белези , значи си готова за пластичната интервенция .