PDA

View Full Version : Среща с докрор Николай Георгиев


lazaryovtchev
18th May 2007, 20:03
Здравейте всички заинтересувани от тази тема, днес се видях с Ники Георгиев.

Той пожела да ви предложа да организираме една среща със всички вас и да обясни аргументите си в дискусия относно интервюто си в 24-часа.
Мисля че това ще е интересно за всички желаещи да научат повече за методите. Мисля че за първи път хирург – естетична хирургия предлага такава среща.


Моля за вашето мнение

Excel
19th May 2007, 06:29
Продължава да рекламира името си ли ?

lazaryovtchev
19th May 2007, 06:40
Не смятам че срещата е с рекламна цел, още повече че ще покани на срещата още някой водещи в областта специалисти.
Лично аз смятам че Николай Георгиев няма нужда от реклама.

diastemma
19th May 2007, 07:48
Много интересно предложение, как смята да я организира (какъв ще бъде форматът)?

emisof
19th May 2007, 10:05
Не виждам смисъл от такава среща, ние, всички негови пациентки сме се срещали много пъти с него и знаем и помним какво ни е казал.
А много други, които не са негови пациентки, също са се срещали и консултирали с него, така че, какво ново може да ни каже, не виждам. :2016:
Пък и след като си минала под ножа вече, имаш на определено място импланти, за какво ти е някой да те убеждава в метод, който не е приложен на теб. 8)

Pimpin
19th May 2007, 10:10
Ако мислите, че ще помогне, мога да събера въпросите ви и да направим интервю с Николай Георгиев.

Може и да го поканим в определен ден и час във форума, за да отговаря "пряко" на въпросите.

Похвално е, че иска среща, според мен поне. И показва, че лекарите четат това, което пишем тук, което е направо екстра:)

emisof
19th May 2007, 10:16
Ами той си има регистрация във форума, така че, ако е имал желание, можел е да се включи. Аз лично смятам, че пластичните хирурзи, които четат форума, е добре да се включват само когато има отправени сериозни и аргументирани обвинения към тях. Иначе общата информация, който се интересува, си я набавя.

Pimpin
19th May 2007, 10:17
Имам предвид да го направим официално - с покана от екипа на Тялото и с определен час. Все пак човекът е зает. Само предглагам.

Мария Василева
19th May 2007, 13:46
Отлично предложение, Пимпин- все пак, за едно въпросче примерно няма нужда да се изминават 300км. и т.н.
вече имаме един подобен опит, в друг форум. вярно е, че ни четат хирурзите-трудно ще го признаят, но е така. :wink:
който има въпроси да ти ги праща и ще е интересно хирурга да отговаря online :1222:

п.п. -тук (в "тялото") отдавна отговарят зъболекари, сега и пластични хирурзи :lol:

Pimpin
19th May 2007, 13:49
:girl_haha: Ще направя каквото мога и ще ви информирам в началото на следващата седмица

Enerdji
19th May 2007, 18:15
...Той пожела да ви предложа да организираме една среща със всички вас и да обясни аргументите си в дискусия относно интервюто си в 24-часа.
Аз също бих искала да се срещна с него, идеята е отлична теоретично! Но се съмнявам да съвпадне моето свободно време с неговото. За това никак не е зле да бъде поканен в Тялото, имам куп въпроси, мисля че и доста от останалите съфорумки.
:1207:
Отворен тип е доктора, кефят ме такива :2004: (макар че не съм го виждала дори)

Мария Василева
19th May 2007, 18:58
а, сега ми хрумна- за да не се повтарят въпросите, може да ги пишете в тази тема-
и ако някой друг иска да пита написан вече въпрос, само да се подпише, че и него го интересува :?:

milena127
19th May 2007, 19:04
Аз много искам да разбера мотивите да д-р Георгиев, с които отрича надмускулното поставяне.

Аз например не се оплаквам от риплинг, напипване и вида много си го харесвам. Но може би трябва да се притеснявам от нещо друго?

lazaryovtchev
19th May 2007, 19:06
Уговорката е срещата да стане след 27.05

Pimpin
19th May 2007, 19:07
Можем да направим две неща - или да помолим Георгиев да се включи във форума в определен час, за който ще ви съобщим предварително или с вашите въпроси да направим интервю в сайта.

lazaryovtchev
19th May 2007, 19:13
няма да е удачно, ще му трябва машинописка защото предполагам ще е залят от въпроси, ако има конферентна връзка в Skype - да

emisof
19th May 2007, 19:14
Аз много искам да разбера мотивите да д-р Георгиев, с които отрича надмускулното поставяне.

Аз например не се оплаквам от риплинг, напипване и вида много си го харесвам. Но може би трябва да се притеснявам от нещо друго?
Да, да не ти скочи някой желаещ, като се влюби в сочните ти форми :lol: :lol: :lol:

Pimpin
19th May 2007, 19:18
В скайпа едва ли ще могат да се включат всички, а и няма да остане нищо черно на бяло. Ще говоря с Николай Георгиев в понеделник, да видим какво ще каже.

milena127
19th May 2007, 19:19
Да, да не ти скочи някой желаещ, като се влюби в сочните ти форми :lol: :lol: :lol:

Хехе чак толкоз не са сочни :girl_haha: :girl_haha:

Ама пак са ми чудни :girl_dance: :girl_dance:

lazaryovtchev
19th May 2007, 19:24
Ще говоря с Николай Георгиев в понеделник, да видим какво ще каже.
в понеделник той ще е в Измир, до края на седмицата, а освен това той иска да покани още поне двама хирурзи на дискусията, Ефремов и Стоянов

Pimpin
19th May 2007, 19:29
Още по-добре, че иска да поканим още двама лекари. Тъкмо ще имаме време за една седмица да намислим най-подходящия начин.

milena127
19th May 2007, 19:51
Pimpin разчитаме на теб да организираш нещата по най-удачния начин, на мен лично ще ми е много интересно.

lazaryovtchev
19th May 2007, 21:04
оставете човека сам да реши как да стана

Pimpin
19th May 2007, 21:26
Никой нема да му опира пистолет или скалпел на Георгиев. Екипът на Tialoto.bg само ще улесни комуникацията.

maria999
27th April 2009, 21:33
Самото заглавие на темата и споменаването на името вече е реклама с цел да се привличат нови клиенти...... :roll:

gwendoline
28th April 2009, 09:18
Самото заглавие на темата и споменаването на името вече е реклама с цел да се привличат нови клиенти...... :roll:
Самата тема отдавна не е валидна... какво изобщо те накара да я отвориш.... :roll:

maria999
28th April 2009, 15:18
Много от темите са писани отдавна ,това не значи че не трябва да ги чета.... :roll: Наречи го любопитство

apoklistika
28th April 2009, 15:54
Явно не си чела достатъчно тогава :) Лазар, по- точно жена му, дори не е от доволните пациентки на Георгиев, така че целта на темата със сигурност не е рекламна. :wink:
А и доколкото го познавам виртуално, никога не би тръгнал да рекламира който и да е доктор, целта му беше само да намери свестен такъв за жена си, за да оправи майсторлъците на Сердев и Георгиев и се надявам наистина да са имали успех с последния лекар.

all
2nd June 2009, 14:24
Абе не знам какво мислите, но понякога работата му идва в повече и си претупва задълженията.... има и гафове. Аз не бих се взела голяма кошница за ... превален дрян. Има и по-добри.
Сори ако са засегнати нечии чувства!!! :wink: