PDA

View Full Version : вода в ушите-помогнете


anelusi
24th May 2007, 21:40
влезе ми вода в ушите вчера докато бях на басейн,подскачах,но не излиза,ако някой може да ми помогне моля пишете ми

леля мичИ
24th May 2007, 21:42
Ай, стига де :2010: .... Сто пъти ли ще пускаш тая тъпа тема и то в неподходящите раздели :1230:

anelusi
24th May 2007, 21:54
наистина си цапната в устата,както си написала за себе си,да 100 и дори 1000 пъти ще я пусна щот се отнася ЗА МОЙТЕ УШИ дано никога не ти се случи за да не разбереш в каква тревога сам сега,за здравето си,не за тапи теми според тебе.Да в различни раздели съм я пуснала щото се нуждая от човешка помощ,каквато ти явно неможеш да ми дадеш.

krisi_pat
24th May 2007, 21:56
наистина си цапната в устата,както си написала за себе си,да 100 и дори 1000 пъти ще я пусна щот се отнася ЗА МОЙТЕ УШИ дано никога не ти се случи за да не разбереш в каква тревога сам сега,за здравето си,не за тапи теми според тебе.Да в различни раздели съм я пуснала щото се нуждая от човешка помощ,каквато ти явно неможеш да ми дадеш.

ако си пробвала да скачаш на един крак с наведена глава така на 1 старана за да изтече водата и не става в крайна сметка като легнеш довечера да спиш спи на една страна и така ще се махне водата от това ухо или поне при мен става ;)

леля мичИ
24th May 2007, 21:57
Този форум има различни раздели точно за да улесни потребителите в това което търсят и питат....
Какво общо има водата в ушите ти с диети :1202:
Ако си толкова притеснена за здравето си- иди на лекар :!:

anelusi
24th May 2007, 22:01
наистина си цапната в устата,както си написала за себе си,да 100 и дори 1000 пъти ще я пусна щот се отнася ЗА МОЙТЕ УШИ дано никога не ти се случи за да не разбереш в каква тревога сам сега,за здравето си,не за тапи теми според тебе.Да в различни раздели съм я пуснала щото се нуждая от човешка помощ,каквато ти явно неможеш да ми дадеш.

ако си пробвала да скачаш на един крак с наведена глава така на 1 старана за да изтече водата и не става в крайна сметка като легнеш довечера да спиш спи на една страна и така ще се махне водата от това ухо или поне при мен става ;)благодаря ти за съвета,ама вече минаха 24 часа и спах така,ама не изскача водата,подскачала съм много пъти по този начин дето казваш,но пак не става,и тампони с ракия слагах да я издърпа,но не става.Какво да правя?

flakita
24th May 2007, 23:33
наистина си цапната в устата,както си написала за себе си,да 100 и дори 1000 пъти ще я пусна щот се отнася ЗА МОЙТЕ УШИ дано никога не ти се случи за да не разбереш в каква тревога сам сега,за здравето си,не за тапи теми според тебе.Да в различни раздели съм я пуснала щото се нуждая от човешка помощ,каквато ти явно неможеш да ми дадеш.

ако си пробвала да скачаш на един крак с наведена глава така на 1 старана за да изтече водата и не става в крайна сметка като легнеш довечера да спиш спи на една страна и така ще се махне водата от това ухо или поне при мен става ;)благодаря ти за съвета,ама вече минаха 24 часа и спах така,ама не изскача водата,подскачала съм много пъти по този начин дето казваш,но пак не става,и тампони с ракия слагах да я издърпа,но не става.Какво да правя?
Иди на лекар :wink: . Или поне му се обади, за да ти даде по-компетентен отговор :2035: . Може да има и някакъв дръг проблем :? .
Успех :2043: !

ПП; а за мястото на темата, милена 077 е права :? . Трябваше да я пуснеш в раздел "здраве", със сигорност някой щеше да ти отговори и там :roll: .

milqna
27th May 2007, 18:36
Мога да ти кажа аз какво ползвах, когато ми беше влязла вода в ухото след морето...много ме болеше и какво ли не пробах.Най-накрая докопах някакви капки за уши (баща ми има Отит) и си слагах 2-3 дена...излезе толкова много вода че се уплаших, мислех че е най-много 1-2 капки...недей да отлагаш Отиди веднага в аптеката!!:) Пиши после да кажеш дали си се оправила :)

anelusi
28th May 2007, 08:24
Мога да ти кажа аз какво ползвах, когато ми беше влязла вода в ухото след морето...много ме болеше и какво ли не пробах.Най-накрая докопах някакви капки за уши (баща ми има Отит) и си слагах 2-3 дена...излезе толкова много вода че се уплаших, мислех че е най-много 1-2 капки...недей да отлагаш Отиди веднага в аптеката!!:) Пиши после да кажеш дали си се оправила :)да оправих се вече със свещи за уши от аптеката,благодаря ти за информацията

anelusi
28th May 2007, 08:28
дано се удавиш другия път, и в ушите ще имаш вода е на други места, но най-вече няма да си притеснена за здравето си, защото ще си в хладилна камера вместо на плаж.не бъдете лоши,на всеки може да се случи,никой не е застрахован,относно пожеланията ти към мене ще се направя,че не съм ги чула :1258: нищо,че вече вода в ушите нямям

tutipi
29th May 2007, 07:44
В момента имам същия проблем, а и често ми се случва по принцип, много е гадно. Какви са тези свещи за уши, как се казват?

anelusi
10th June 2007, 20:53
В момента имам същия проблем, а и често ми се случва по принцип, много е гадно. Какви са тези свещи за уши, как се казват?свещите се казват-рито свещи за уши.Направени са от пчелни продукти ,в опаковка са по 2 бр. цената е 4,50,издърпват всичко от вътре,много съм доволна,пареща болка е малко ,но се издържа,трябва като се поставят да я придаржаш с ръка,не я напъхвай навътре в ухото си защото няма ефект.Това е.

hummtydummty.dumtov
24th June 2013, 15:48
Значиииииииииииии..направо умирам от болкааааа в ухото.. бях на басейн и ми влезна вода в ухото и на мен...Кажи с какво я махна тая вода МОЛЯ ТЕЕЕЕЕЕ

bodyart
5th July 2013, 08:54
Абе хора, отидете на лекар, не пишете във форумите. Направо адски се ядосвам така. От вода в ухото може да се получи много тежка инфекция. Не се излагайте. Може да ви се наложи да ви направят промивка или нещо такаво. Хайде по-сериозно