PDA

View Full Version : увеличаване на бюст


Rali_
24th May 2007, 22:48
Здравейте! За първи път пиша във форума. Иначе ви чета редовно. На 14 юни ми предстои увеличаване на бюста, но ме тормози един въпрос. С доктора се разбрахме да ми сложи 300сс. Висока съм 171см и тежа 48кг. Кажете ми като по-опитни, дали няма да ми изглеждат малки и после да съжалявам :)

krema1981
29th May 2007, 11:24
здравеи жидях че никои не ти е писал.
и аз немога да ти кажа дали ште са ти малки заштото оште
не сам си сложила.не мога да те посаветвам,но аз когато си слагам
мисля да поискам 350кк.аз сам 45кг.да те питам ти при кой доктор
ще си ги правиш.

sweat
29th May 2007, 12:52
Според мен ще са малки - но според зависи, кой какъв резултат очаква. Аз съм с 390 сс, но са ми малки - никоя не съм чула да каже, че са й големи, напротив много от момичетата казват, че им малеят. :twisted:

sweat
29th May 2007, 13:10
Знаеш ли с мен на операцията имаше едно момиче, което след това два дни плака, колко малки си е сложила - така че имаш още време да си помислиш...
Ето едно споделяне, което много ми хареса и го копих за да го видиш - много добре е описала намаляването на гърдите след интервенцията.

Здравейте момичета,какво ще кажете за това..Трета седмица съм след операцията и гръдната обиколка ми намаля с 2см.Дали ще остане нещо от задоволителният ми бюст.Незнам,но определено си представях че правят по солидни бюсчетаНа тези,които им предстоят такива интервенций,колкото и да имат жлеза,защото за подмускулно не е желателно да е многооо голяма,нека по мое мнение да не бъде по-малко от 400cc.
Момичета,до какъв период от време ще намаляват и кога според вас ще останат в постоянният си размер??Благодаря ви предварително,пр ден ви желая!

junglegirl
29th May 2007, 13:16
Да,но не забравяйте,че колкото по-голям имплант,толкова повече възможни усложнения /особено при подмускулното според мен/. :)

Rali_
29th May 2007, 17:16
Здравей,Крема. ще си правя операцията при доктор Михайлов,във Военна болница.Ако нещо те интересува питай :D

Rali_
29th May 2007, 17:19
Благодаря ви за отговорите.Мисля,че се реших на по-големи.поне 350сс.Доста съм слаба така че може и да се харесам.Обаче чух,че този доктор не обичал да слага големи...

krema1981
29th May 2007, 20:16
виждам че вече си си променила мнението сага остава да кажеш на доктора.а него какво го интересува каква големина ще сложиш.тои предлага а ти избираш.чела сам добри отзиви за него,но гаранция никои не дава.но трябва да си оптимист.кажи за имплантантите подробности.

Rali_
29th May 2007, 22:32
Крема,Евросиликон са,частично над мускула.Други подробности незнам.Зададох му куп други въпроси,а не се разбрахме каква форма да имат имплантите.Утре ще му звънна да поръчам 350сс,че нямал в наличност.И може би в деня на операцията ще доуточним подробностите за формата.

Excel
29th May 2007, 22:36
И може би в деня на операцията ще доуточним подробностите за формата.
А как ще ги поръча предварително ? :roll: Те са готови , не се извайват в тялото ти .

Rali_
29th May 2007, 22:53
ще ги поръча от чужбина

Rali_
29th May 2007, 22:58
Дива,според теб докторите си имат фабрики за имплантанти ли?нали ги поръчват от производителите и тук само ги поставят.След като няма в наличност при него 350сс,много ясно че ще ги поръча.За какво извайване говориш

Yansi
29th May 2007, 23:08
Интимната мисъл на дива е -как ще доуточнявате подробностите за формата в деня на операцията, след като имплантите ще са предварително поръчани :) , капиш :wink:

Excel
29th May 2007, 23:11
Благодаря , Янси , беше ме срам да продължавам .

sladkatony
30th May 2007, 06:17
Крема,Евросиликон са,частично над мускула.

Може би искаш да кажеш частично ПОД мускула :2016:

emisof
30th May 2007, 08:50
Крема,Евросиликон са,частично над мускула.Други подробности незнам.Зададох му куп други въпроси,а не се разбрахме каква форма да имат имплантите.Утре ще му звънна да поръчам 350сс,че нямал в наличност.И може би в деня на операцията ще доуточним подробностите за формата.
Рали, имплантите ти ще бъдат поставени НАД мускула, и ще бъдат кръгли, на Евросиликон. Д-р Михайлов работи само по този начин, което трябва да те радва, защото е добър в този метод. Вярвай ми, аз два пъти съм си увеличавала гърдите при него. :wink:

millenita
30th May 2007, 11:33
аз съм 170см,ок 50кг и си сложих 330сс и то под мускула и съм доволна от размера..Като се има предвид,че ти ще си с надмускулно мисля.че ще са доста пищни... :D

Chujdata
30th May 2007, 12:22
на аватара ми са моите - 300 кубика, надмускулно :lol: Аз съм влюбена в тях, и не само аз :wink:

kukli4ka
30th May 2007, 17:28
Моля за отговор?Колко време след операцията ще усещам циците си като гюлета и кога ще мога да се наспя като нормален човек?Половината от нощта спя седнала,защото вече гърбът ме боли ужасно.А са минали едва 12 дена от операцията.Може ли малко повече подробности за следоперативния период?Предварително благодаря!

Sandi
30th May 2007, 17:48
Здравей, и мен ме боля гърба 2 седмици , беше кошмарно полу-спането :( ,ако има кои да те разстрива по-добре ще се почувстваш мен ме облекчаваше повече от течния аналгин и аолина.При мен започнаха постепенно да омекват от 3-4-ия месец р а сега вече след 1 година са доста мекички.Така че не се притеснявай ,трябва време и търпение. :)

kukli4ka
30th May 2007, 17:59
Благодаря!Звучи успокоително,но ги усещам доста напрегнати.Не пия нищо,щото те самите не ме болят,просто искат да гръмнат :D

Rali_
30th May 2007, 20:13
Благодаря,Емисоф.Беше ми полезна информациятя

Rali_
30th May 2007, 20:16
Янси и Дива,кръгли,над мускула.вече съм наясно

Rali_
30th May 2007, 20:46
ЧУЖДАТА,страхотни са.мисля че никога няма да добия такъв ефект.Аз в момента съм с много малки

Chujdata
30th May 2007, 21:27
ЧУЖДАТА,страхотни са.мисля че никога няма да добия такъв ефект.Аз в момента съм с много малки
Виж в темата "преди и сега" какви са били моите :lol:

Rali_
30th May 2007, 22:41
ЧУЖДАТА,страхотни са.мисля че никога няма да добия такъв ефект.Аз в момента съм с много малки
Виж в темата "преди и сега" какви са били моите :lol:Страшни :wink: Искренно ти завиждам

kukli4ka
6th June 2007, 16:28
Рали,готова ли си за новите цици?

Rali_
6th June 2007, 17:14
кukli4ka,повече от готова съм.Всички около мен са полудели на тази тема вече.Само за това говоря.Остават още 8 дни,и наистина не мога да чакам повече.МНОГО ГИ ИСКААААААМ! И вие ли така сте били?

sladkatony
6th June 2007, 18:31
МНОГО ГИ ИСКААААААМ! И вие ли така сте били?
Абсолютно всички сме били така :girl_dance:

emisof
7th June 2007, 11:07
Даа, всеки път! :wink:

Цвета С
7th June 2007, 14:01
Потвърждавам :wink: :wink:

elinor
2nd July 2007, 08:46
аз съм 177 висока и сам 55кг.Динев ми каза 4е ще ми сложи 350сс но то4но един ден преди операцията като се видяхме каза 390сс.добре 4е сложих тях.като излязох от упоика тои ми кказа-можеше и още.кожата ми въобще не бе6е опъната в смисал 4е липсваше периода с разпъването на кожата което беше супер за мен.слагаите колкото може пове4е

emisof
2nd July 2007, 09:47
слагаите колкото може пове4е
Този съвет може и да е добър в твоя случай, но не и за всяка жена - тези, които нямат никаква жлеза, нито кожа, ако те послушат, току виж, се сдобият с гърди, покрити изцяло със стрии.
А и при подмускулното "колкото може повече" пък, хич не е добра идея. :wink:

elinor
2nd July 2007, 11:12
Мила незнам ти как го разбираш това но явно е погрешно.Естественно че жена с ръст 165 не може да иска да и сложат 600сс цици.говоря за това че когато отидеш на преглед доктора ти казва до колко максимум може да сложиш.това имам в предвид.да предпочетеш наи големия размер които ти ПРЕПОРЪЧА той.защото ако аз бях сложила 350 сега нямаше да приличам на нищо. :lol:

emisof
2nd July 2007, 11:29
Това също е по твоя вкус, има доста жени, които държат на максимално естествения вид на гърдите си и предпочитат по-малките размери. А на консултациите с различни доктори, често могат да се чуят съвсем различни мнения относно кубатурата. :wink: Все пак много зависи от метода на поставяне - при подмускулното се губят 50-100сс, в зависимост от тонуса на мускула и мекотата на имплантите.
Иначе 390сс е чудесен кубик, честито и със здраве да си ги носиш!

Yansi
2nd July 2007, 12:49
Между другото да кажа, че м/у имплант с размер 350сс и 390сс визуално нямам никаква ,ама никаква разлика :lol:
Честито и от мен! :D

elinor
2nd July 2007, 13:10
Мерси! между имплант 350 и 390 има разлика 1 0.5 см височина на импланта и 0.5 см ширина.наистина не е много но маи си има значение .тежат си доста .и има голямо значение дали импланта ще е с висок профил.моите са с широка основа-13см. и не изглеждат толкова големи.Всеки си има своите виждания .аз лично имах в предвид че ако не се сложи достатачно голям имплант за да се изпълни излишната кожа той ще увисне много по-бързо от по-големия защото няма да може да се обере кожата а не жените да стават секс бомби. :roll:

кити
2nd July 2007, 14:00
Ще се включа в тема за увеличаване на бюст, което за мен е новост, тъй като тя не ме е вълнувала. Чета колко много момичета се оперират и колко много още им предстои. В момента съм на 33, и бюстът ми е доста едър и добре оформен, при положение, че преди години не беше точно така. Просто с годините тялото на жента естествено се "налива" и момичешките форми се превръщат в женски. Всяка по-зряла жена тук ще ви го каже. Съвсем ествествено се увеличават и гърдите. Знам, че може би искате гърди сега и веднага, но след време по естествен начин ще ви станат по-големи. Е, разбира се, след раждане и кърмене няма да остане много стегнат. Мисълта ми е, като въпрос към всички вас, защо просто не почакате, операцията не е само пари, а какво ще стане след време? И моля не ми казвайте, че това си е мое мнение, защото не е . Това е биология. Ако никой не ви го е казвал досега, ще се радвам да разколебая някого да се оперира толкова млад. Аз без операция се радвам на страхотен бюст, и то е по споменатите причини. А големите гърди винаги много се открояват, мъжете моментално разбират кое е коригирано. И не им харесва, питала съм много от тях. Ваша воля, не се стърпях да го спеделя. Иначе, съм за операциите, с две ръце, когато няма друг начин.

Ани
2nd July 2007, 14:08
Кити аз в момента съм на 32 години и си направих увеличаване на гърдите преди три месеца защото си останаха все така малки както и на 20 години и старшно съжалявам че съм чакала 10 години

кити
2nd July 2007, 14:21
Възможно е...Не знам, може би аз в случая имам късмет, ама знае ли човек...аз сега като се гледам, ако бях сложила и силикон преди години, когато си мислех, че са ми недостатъчни, сега не знам какво щях да правя... ( Не е смешно! :D :D )

Ани
2nd July 2007, 14:26
ти си късметлийка аз въпреки че съм качила доста килограми гърдите ми пак си останаха по малки от корема

elinor
2nd July 2007, 14:56
еи ако знаеш мъжете колко харесват силикон ти е бедна фантазията .досега не съм срещнала 1 които да не иска да ги пине и ми казват- 4есно много са яки, и дори ми казват че са почти като естествените.аз съм на 21 и сега ми е времето да живея и да съм красива.не искам да ме е срам да ходя по потник без сутиен .незнам как го разбиаш ти кити и може би не знаеш какво е защото си нямала такъв проблем.не съжалявам че съм го направила защото сега се чувствам нов човек .верно е че след време може да не мисля по този начин но сега ми е супер.а ти може само да се радваш на хубавите си естествни гърди.
Но повярваи ,не харесват естествени виснали цици ..........защото на някои от нас бяха такива :lol:

elinor
2nd July 2007, 15:00
Но повярваи ,не харесват естествени виснали цици ..........защото на някои от нас бяха такива



Имах предвид мъжете ...... :lol:
:lol:

Yansi
2nd July 2007, 17:21
между имплант 350 и 390 има разлика 1 0.5 см височина на импланта и 0.5 см
Аз от опит пиша била съм с 350 ,а сега съм с 400 и мога да кажа ,че на големина са еднакви и пак подчертавам ,че имам предвид визуално!А също така съм виждала и момичета които са ги подменяли с по 100сс отгоре -пак никаква разлика.И за себе си стигнах до извода ,че ако някой иска подмяна с цел още по-голяма обиколка трябва да се спре на импланти +150сс над тези с които са.Разбира се не трябва да се пропускат индивидуалните особености и дадености.

мимка
3rd July 2007, 13:50
Вчера бях при д-р Михайлов, препоръча ми изцяло над мускула, но каза най-много за моето телосложение 300 , да избирам между 260,280 и 300, разбрахме се операцията да е след отпуската му.

elinor
6th July 2007, 14:21
слагаи 300.хич не му мисли.:)

helen tt
6th July 2007, 23:05
мимка, аз мислих цяла седмица дали да са 280 или 300. Не съм спала по цяла нощ да мисля. Доктор Михайлов ме увери, че няма никаква разлика визуално. Ама аз накрая реших 280сс - просто за да има мярка, а не защото има разлика.
Ама сега се чувствам добре, защото си сложих колкото вътрешно усещам, че ще са ми добре :)

Excel
7th July 2007, 19:39
грешка

Мария Василева
11th July 2007, 19:32
Нов метод за увеличаване на бюста (http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=1070049) :wink:

apoklistika
11th July 2007, 19:36
Хм, то това на практика ще са си естествени гърди...
Май за себе си бих избрала силикона, не харесвам големи естествени гърди :sick:

elinor
12th July 2007, 08:18
абе честно да ви кажа и аз ще избера силикона пред това защото те ако са ти виснали пак ще си висят .мое би това ще е хубаво за жени които са с много малки гърди