PDA

View Full Version : Дайте ми съвет, моля!


Rali_
26th May 2007, 21:24
При ръст 171см и тегло 48кг, ако сложа 300сс силикон в гърдите си,дали ще изглеждат малки :?:

diastemma
27th May 2007, 08:51
Не уточняваш няколко неща:
- колко широк е гръдният ти кош
- подмускулно или надмускулно искаш да ги сложиш
- колко голям е бюстът ти в момента
- какъв ефект искаш да постигнеш (естествени или по-изкуствени гърди, с по-подчертани релефи), какви са ти очакванията
- стегнат или отпуснат е бюстът ти в момента
- какво е разстоянието между гърдите...

За моя вкус 300 мл не са малко, но аз далеч не съм меродавна.

cary
27th May 2007, 16:48
аз съм с твоите размери и кг. ,имам 300 сс силикон!

sweat
27th May 2007, 16:51
според мен - ако мислиш да ги правиш подмускулно са малки :wink:

Excel
27th May 2007, 16:57
Че то си зависи и от началния старт . Въпреки че на големи бюстове обикновено се слагат и големи кубици .
Sweat , твойто чак ми прозвуча " пикляви " :lol:

sweat
27th May 2007, 17:08
Нямах предвид "пиклява" но да си призная наистина звучи малко така. Наистина зависи какво очакво момичето.
Ноооооооо до сега няма жена която да е казала че са големи - напротив правят по няколко операции за да ги правят все по-големи :evil:

Rali_
27th May 2007, 20:44
Гръдния ми кош е 75см и изглеждам доста слаба,преди 3 месеца спрях да кърмя и сега бюста ми е почти незабележим. Доктора каза, че ще сложи имплантите частично под мускула. А за това дали ще изглеждат естествени или изкуствени в момента изобщо не ме интересува,защото предпочитам да имам каквито и да било гърди пред нищо. Но все пак имам желание да ми изглеждат по-големички. Нали знаете, че кой каквото си няма, затова мечтае :wink:

Rali_
27th May 2007, 20:46
cary, кажи ми как изглеждат твоите. Не ти ли малеят

Някаква_Такава
27th May 2007, 20:59
Рали ,извинявай че се намесвам ,но искам да ти кажа нещо
Колкото и да сложиш -винаги ще ти малеят
:lol:

Yansi
27th May 2007, 21:46
Колкото и да сложиш -винаги ще ти малеят
:lol:
абсолютно вярно :2003: моя мъж все ме базика ,че е трябвало да искам 1600сс ,за да склонели на 1200сс, ама и тогава не било сигурно ,че ще ми хареса :girl_haha: другото за което все ме базика е за това ,че аз постоянно го питам "абе не трябваше ли да са ми по-вискоко", а той вика "ми трябваше да им кажеш ,че искаш сливици" :girl_haha: все пак това са гърди :lol:
та Rali_ каквото и да го измислиш ,няма угодия :lol:
важното е всичко да е наред :wink:

cary
27th May 2007, 21:48
cary, кажи ми как изглеждат твоите. Не ти ли малеят

изглеждат нормално :D

Rali_
27th May 2007, 22:28
Ох, незнам вече. Ще сложа като за начало 300сс, пък каквото излезе. Във всеки случай ще изглеждам доста по-добре от сега. Аз не стига, че нямам никакви в момента,ами имам и претенции :lol: .Мъжа ми казва, че си ме харесва и без силикон, но аз нямам самочувствие. А съм сигурна, че доста ще им зарадва после... :shock:

Lady1357
28th May 2007, 09:10
Колкото и да сложиш -винаги ще ти малеят
:lol:

На мен пък са ми идеални...радвам се,че сложих точно тези.Сега гледам в друга посока :lol:

Някаква_Такава
28th May 2007, 09:15
важното е всичко да е наред :wink:[
Точно така ,консултирай се с лекаря колко кубика ще ти ги запълни ,примерно на една приятелка се наложи да й изрязват допълнително кожа ,защото тя искаше готини нормални по размер гърди (както са й били ) :)
Естествено сега й се струват малки :lol:

Excel
28th May 2007, 20:15
Колкото и да сложиш -винаги ще ти малеят :lol:
изобщо не е така . Живият пример съм аз . Може би защото доктора ме насади с по-големите - 25кк разлика . :1258: :1258: :1258:
Зависи си от човека каква визия гони - аз търсех напълно естествена .

Rali_
5th June 2007, 23:05
Здравейте,пак съм аз.Кажете каква дреха да си взема за след операцията.Доктора каза нещо,което се облича лесно.тъй като е на 14 юни и предполагам ще е топло,може ли да облека потниче,или не е хубаво да се показват веднага.И още нещо - в клиниката дават ли храна вечерта,след операцията или аз трябва да си взема.

cary
5th June 2007, 23:41
Rali,най-добре ще е дрехата да се облича лесно :!: аз след операцията бях с едо спортно горнище с цип,но пък това беше април месец....
на мен ми бяха сложили бинт,незнам дали навсякъде слагат такъв,но ако е така ще ти трябва нещо тип-тениска.
а за храна-операцията ми беше в 14ч. и до полунощ така ми беше лошо....но на сутринта дадоха закуска,кафе,сок.

mara
6th June 2007, 09:42
рали здрасти , при мене мина вече всичко , както се казва поне в това отношение нещата се развиха ок . операцията ми мина много леко и болка след това изобщо не е имало , по скоро едно малко гадно усещане от разпъването на кожата , но иначе дори не съм пила едно аналгинче след това което трябва да ти говори че болката е много слаба, поне при мен беше така . надявам се и при теб всичко да мине много леко . облечи си нещо което е лесно за обличане , защото движенията са ти малко препариране в първия ден . желая ти успех

emisof
6th June 2007, 09:45
Здравейте,пак съм аз.Кажете каква дреха да си взема за след операцията.Доктора каза нещо,което се облича лесно.тъй като е на 14 юни и предполагам ще е топло,може ли да облека потниче,или не е хубаво да се показват веднага.И още нещо - в клиниката дават ли храна вечерта,след операцията или аз трябва да си взема.
Вземи си дреха, която не изисква да си вдигаш ръцете нагоре при обличане. А за показването, :D :D , ти ще си с ластична превръзка, която ще бъде заменена най-вероятно със сутиен тип "страстоубиец", така че, ако случайно се харесаш, показвай си го. :wink:

Chujdata
6th June 2007, 10:04
Моята операция беше на 03.06 и бях си взела една ленена ризка без ръкави с копчета отпред.
АУ, аз съм имала Рожден ден! 2 години цици!!! :1211:

Mena
6th June 2007, 10:18
Моята операция беше на 03.06 и бях си взела една ленена ризка без ръкави с копчета отпред.
АУ, аз съм имала Рожден ден! 2 години цици!!! :1211:
Честит им рожден ден, на патерици!
Да им се радваш много, много години! :1216: :1216:

Excel
6th June 2007, 16:35
Chujdata , честитооо ! Още два пъти по двайсет с тях .

Chujdata
7th June 2007, 08:25
Мена и Дива, благодаря ви, да ви се връща тъпкано :girl_in_love: :girl_kiss2:

Rali_
15th June 2007, 16:44
ето ме и мен.С чисто нов бюст.На обяд се прибрах от болницата.Сложих си 325сс,кръгли,частично под мускула.доста ме болят.и гърба също.Кажете ми коло време ще ходя прегърбена и вдървена.и докога ще боли всичко

Excel
15th June 2007, 17:22
Честито Pali , отдели си седмица за това състояние . Набирай се с крак като ставаш / просто няма друг вариант / . Колкото по не се натоварваш - по-бързо минава . Ръцете може ли да си вдигаш ? За гърба нямам спомени да ме е болял . Спи на възглавничка - полуседнала и облегната отстрани , просто се улеснявай .

Rali_
15th June 2007, 18:36
Мерси,Дива.Чувствам се значително по-добре от преди обяд.Изпих един аулин.може и от него да е.Дремнах малко,както ти каза полуседнала и с 2 възглавници.Имам ластична превръзка над гърдите и не мога да дишам от нея.Сигурно затова ходя прегърбена,защото адски много ме стяга.Момичето с което бях в стаята си ги сложи над мускулно,стана и си тръгна без проблем.а аз имам и дренажи и болки в мускула.Но съм доволна засега от резултата.Ще видя колко ще спаднат после.