PDA

View Full Version : 10 кг за 5 - 6 месеца


samsara_k
27th May 2007, 20:25
обръщам се към вас опитните :)
бих желала да олекотя телосложението си с около 10-тина килца :1246:
искам да спретна изненадка на моя мъж щом се върне от морето/той и сега много си ме харесва но искам да го направя най-вече заради себе си
то и секс няма да видя скоро :girl_cry2: тъй че поне ще отдам нужната концетрация :1242:
давайте съвети / всичките ще прочета :1231:

flakita
27th May 2007, 20:44
На първо място БРАВО! Поне ти си разбрала, че 10 кила не са малко и не могат да се смъкнат за 2 седмици :D . А 5-6 месеца са абсолютно достатъчни :D (поне спорет мен).

Ами това, което аз ще ти предложа е:
Изключваш всякакви храни от типа на: чипс, торти, сокове, хляб и всякакви тестени работи :wink: .
Намаляш: Плодовете и мечните продукти.
Започни да се храниш предимно с: зеленчуци, риба, немазно месо и да приемаш фобри.

Разбирасе и количестеото има значение, но това зависи от това колко килограма си, колко си висока, как се храниш
обикновенно :wink: ?

И кардио(във фитнеса или тичане, както ти самата предпочиташ :wink: ), поне 3 пъти в седмицата.

Желая ти УСПЕХ :D !!!
Със сигорност и много други ще ти дадат съвет, още по-добър и от моят! Затова съм сигорна, че ще успееш!!! :D

dida_dida
28th May 2007, 01:40
да, аз свалих 12 за 6 месеца, само си повтаряи- 'Това , че съм на диета не е наказание, винаги мога да ям торти, но просто не искам" :lol: при мен върши работа :lol: е не че съвсем зарязах сладкото но все пак... Успех :wink:

Pyretta Blaze
31st May 2007, 16:55
а как мислите, може ли с по-малко ограничения на храната и с повече тренировки да се постигне същия резултат за същото време или не? :?

rakeL
23rd July 2007, 12:40
постига се много по добър резултат трябва постоянство !;)

Gavr1
23rd July 2007, 22:38
Определено в постоянството му е майката. Както казаха и преди мен ти си разбрала, че 10 кг не се свалят за 1 месец, а тези 5-6, за които искаш "да се стопиш" са ти напълно достатъчни. Наблегни на здраволовното хранене и тренировките и скоро ще последват и 1-вите резултати. Нормално е в началото да ти се прияжда сладко, в такъв случай вземи едно блокче. Или пък като мен - ям по едно малко шоколаде "Своге" в четвъртък, през останалото време се въздържам. В този четвъртък, например, можеш да си позволиш и още нещо, но не прекалявай. Успех! :1231:

Тео
23rd July 2007, 23:02
6 месеца на море ще седи нека му е зле :lol: Та по въпроса 10кг са съвсем реална цел,със сериозна диета,която не е вредна за здравето,и минимално физическо натоварване не виждам какъв е проблема :wink: Важно е постояннството и волята :wink:

jova
27th July 2007, 18:47
Сестра ми ги смъкна за 1 месец, но по възможно най-лошия начин - хранителен режим и движение както обикновенно - минимум :evil:
Това вода, чай и от време на време някое сокче...напоследък яде и някакви плодове.
НО според мен е важно да се отбележи от колко започваш :!: Едно е да смъкнеш 10 кг от 75 и друго е да ги смъкнеш от 63 например.

just_smile_{F}
29th July 2007, 16:27
това ,че си решила да свалиш килограми е мн хубаво :) аз свалих 5-6 кила за 2 седмици ,ама имаше мн лош ефект... не го препоръчвам :) (гладуването)

а по хубаво си ходи на фитнес ,прави тренировка км час -час и половима и спазвай някакъв режим:) яж от всичко,но по-малко :) а й още нещо имам един трик :) слагай порцията храна в по-малка чиния :) така залгваш мозъка ,че ядеш повече :D