PDA

View Full Version : д-р Вълков, "Валем", Варна


lo
12th June 2007, 10:38
Правих си уголемяване на бюста при него преди 1,5 г. Останах много доволна. Гърдите ми са страхотни. Сега искам да си направя липосукция. Ще се радвам, жени оперирани от него да споделят впечатленията си.

MP
16th June 2007, 09:47
Здравей, аз също ходих при д-р Вълков. Преди няколко месеца си направих липосукция на бричовете. Краката ми никога не са изглеждали толкова хубави, както са сега. Не бих могла и да мечтая за по-хубаво тяло. Затова преди 2 месеца пак се върнах при д-р Вълков и си направих устни. И този път не останах разочарована. Всички и особено мъжете много ме харесват така.

lady666
16th June 2007, 10:18
Здравейте! :1207:
МР, можеш ли да кажеш по какъв начин си прави устни? колко време се възстановяваше? и такива неща? :wink: :girl_dance:
Благодаря предварително :girl_dance:

kkona
30th January 2008, 20:08
MP,
Аз си правих устни при д-р Вълков в Транспортна Болница във Варна и не съм доволна. Горната ми устна е крива , а той ми каза, че това било от отока, което не е вярно. Ще ходя във София. Приятелката ми си прави бюст при него и е много разочарована. Така, че внимавай. Не знам защо пише, че работи във Валем. Там работи д-р Динев и има много добри мнения за него. Успех !!!!!!!!!

milena127
30th January 2008, 20:30
Във Валем оперират няколко хирурзи, всеки си има график, така че възможно е и този лекар да оперира там.

Mena
30th January 2008, 21:25
Аз си правих устни при д-р Вълков в Транспортна Болница във Варна и не съм доволна. Горната ми устна е крива , а той ми каза, че това било от отока, което не е вярно...
kkona, по какъв начин и преди колко време си увеличи устните?
Защо мислиш, че не е от отока?

Renkata
31st January 2008, 01:25
:lol: Докторе /или там който явно му е близък/, не ни взимай за толкова големи шматки! Ако бях на теб щях да попиша малко и от двата акаунта да натрупам мненийца, че да е по-достоверна ефтината реклама :twisted:

Valenta
31st January 2008, 08:01
И аз с моят полицейски акъл веднага светнах,че е евтина реклама, и е самият др.Вълков или както казаа Ренката негов близък.:lol: Все пак щом е лекар,моите уважения към него,но не по този начин.... :evil:

kkona
31st January 2008, 09:23
SEXY,
Благодаря за мнението !!! Решили сме да пуснем оплакване към органите където е нужно, затова, че сме недоволни и че ни излъга с рекламата си че работи във Валем , а всъщност той ни прави корекциите в Транспортна Болница

juli_n
31st January 2008, 13:03
Здравейте, момичета! От година и половина чета мненията във форума, но не бях се регистрирала. Поводът да направя това е да изразя мнението си за д-р Вълков. Няма да коментирам изказванията на недоволните. Ще напиша моето, а то е, че за конкретния случай - мамопластика, аз съм изключително доволна. Ще отбележа, че критериите ми и в това отношение са много високи. За това, нека да бъдем по-внимателни и деликатни в преценките си за всички доктори, не само за д-р Вълков и да не смесваме, ако има някакви административни нарушения, с техния професионализъм. А сега към sexy - не съм доктора, не съм негова близка, аз съм негова доволна пациентка. И това има начини да се провери. Нали не извърших нещо нередно? - доволните също имат право на мнение, както и недоволните.

gwendoline
31st January 2008, 13:12
За това, нека да бъдем по-внимателни и деликатни в преценките си за всички доктори, не само за д-р Вълков и да не смесваме, ако има някакви административни нарушения, с техния професионализъм. А сега към sexy - не съм доктора, не съм негова близка, аз съм негова доволна пациентка. И това има начини да се провери. Нали не извърших нещо нередно? - доволните също имат право на мнение, както и недоволните.

Това вече беше защита. Направо къто в съд. С това само потвърди съмненията на всички тук. Да, имащш право на мнение, естествено. И осъдения на смърт има право на последна дума:wink: :twisted:

Valenta
31st January 2008, 17:38
:1203: :2055:

blanco y negro
31st January 2008, 17:40
Доволната пациентка ще пусне ли снимки?

Valenta
2nd February 2008, 15:10
Или да си качи снимка на аватара.Да видим! :naked:
Чакаме! :1301:

Nelina_02
2nd February 2008, 16:10
момичета, май ще има да почакате :wink:
защо все още има хора, които подценяват другите хора /жените с големи бюстове не са глупави/ :offtopic:

toni_drajeva
23rd April 2009, 10:52
Аз лично сьм много довлна от него като фрофесионалист,човекьт си знае много дбре работата,сьотвртно преди всяка избрана манипулация изяснява вьзможните рискове, както и дали желаната от нас корекция би имала оптимално добьр резултат
Угюголемявала сьм си устните при него два пьти,исклучително сьм доволна от резолтата.Няколко мои приятелки сьшто му бяха пациентки които сьответно бяха доволни.За в бьдеште не бих се поколебала да му бьда отново пациентка.
Според мен така наречените ,,недволни пациентки'' явно не са знаели точно те самите какво искат и какьв резулат тарсят, пьк после д-р Вьлков им бил виновен :evil: :evil: :evil: срамота :!: :!: :!:

Марулка
23rd April 2009, 11:27
Аз лично сьм много довлна от него като фрофесионалист,човекьт си знае много дбре работата,сьотвртно преди всяка избрана манипулация изяснява вьзможните рискове, както и дали желаната от нас корекция би имала оптимално добьр резултат
Угюголемявала сьм си устните при него два пьти,исклучително сьм доволна от резолтата.Няколко мои приятелки сьшто му бяха пациентки които сьответно бяха доволни.За в бьдеште не бих се поколебала да му бьда отново пациентка.
Според мен така наречените ,,недволни пациентки'' явно не са знаели точно те самите какво искат и какьв резулат тарсят, пьк после д-р Вьлков им бил виновен :evil: :evil: :evil: срамота :!: :!: :!:

:shock: :shock: :shock: Майко мила........ :shock: :shock: само знам че си за 1 клас....... :!:

apoklistika
23rd April 2009, 12:16
Срамота е да напишеш грешно името на доктора, който толкова много превъзнасяш, ей тва е срамота :lol:

gwendoline
23rd April 2009, 15:42
:2009: :2014:

kasy_a
20th May 2009, 17:34
Е, и аз да ви напиша за Вълков. Не съм се срещала с него лично и слава богу. Прави гърдите на моя приятелка. Над жлезата. Уж и каза, че нямала достатъчно жлеза и имала много излишна кожа и пак и ги сложи подкожно. Сега, след 1г. и 6 мес. изглеждат потресаващо. Като две недотам изкусурени типки цопнати върху тялото и, облечени в кожа. Истински ужас. Направо не ми се коментира.

gwendoline
20th May 2009, 17:41
Е, и аз да ви напиша за Вълков. Не съм се срещала с него лично и слава богу. Прави гърдите на моя приятелка. Над жлезата. .
Искаш да кажеш сигурно над мускула, под жлезата....? :cool:

kasy_a
21st May 2009, 12:36
да ти кажа и аз се обърках, защото той и е обяснявал че ги слага подкожно. Може би точно това има предвид. Но той резултата е красноречив...

Carpe diem
18th June 2009, 14:10
Здравейте, ходих при д-р Вълков, за да ми сложи филър в устните. Преди това устната ми беше напълно симетрична, но след намесата му стана абсолютно НЕсиметрична, двете и половини бяха със съвършено различна дебелина и форма! Отидох за корекция, която беше запалтена, въпрекии че грешката беше изцяло тяхна и една обезобразена от 20-те си палстични операции жена ми обясни , че в устните ми има невидими кухини, и грешката не била в лекаря , а в моята уста. ДОБРЕ аз питам след като в устните на всички има такива " кухини" значи лекаря никога не може да сгреши и винаги проблема ще е в пациента.
СЪЩО докато чаках за повторната манипулация влезе едно момиче със силиконови гърди , което идваше за повторна хирургична намеса, защото се била навела да си завърже обувките и подпънлката и се била завъртяла на една страна.
Според мен това не е нормално развитие на нещатата, когато си даваш парите и се поверяваш на човек , който трябва да се нарича "естетичен" хирург. Нищо естетично не виждам в тази ситуация, и лекарите и отношението е такова, каквато е и забелязващата се на пръв поглед мизерна обстановка в клиниките им.
МОЛЯ ВИ проучвайте лекарите, при които ходите, защото може цял живот да съжалявате след това.

чичо
18th June 2009, 18:24
Никакви невидими или видими кухини няма в устните...Има една кухина зад тях,казва се устна кухина...
И филърите си имат точно определен "слой" или дълбочина ,в които се инжектират.

Mena
19th June 2009, 09:42
Яворе :2043:
Carpe diem, най-вероятно не е разпределено равномерно количеството и/или е инжектирано на разлини дълбочини. Надявам се, че устничките ти са вече изравнени след корекцията.

Iliana81
14th October 2009, 12:57
Аз съм адски доволна от свършената работа и отношението. Не знам дали чете този форум, но искам да му кажа благодаря!

Iliana81
14th October 2009, 12:58
А да, и наистина работи в Валем. :wink:

novata
2nd May 2010, 21:51
аз искам да изкажа положително мнение за д/р Вълков.уголемих си бюста при него в клиника „Валем„ преди 4 год.и останах много доволна.бях се оставила на неговата професионална преценка за големината и формата и останах много доволна.

a.nikolov88
13th December 2012, 15:46
Майкати да еба шарлатанин мръсен, какъв доктор си ти бе педераст, ти не знаеш ли че на нераждала жена не се слага кръгъл имплант на мускулно. Жена ми има кисти под импланта заради некадърното ти изпълнение и сега ако стане нещо лошо............. Какъв изруд си тиба майкати прасе......... ЖЕНИ ТОЗИ НЕ ЗНАЕ КАКВО ПРАВИ ИНФОРМИРАЙТЕ СЕ ЗА ИСТИНСКТЕ ХИРУРЗИ ОТ БЪЛГАРСКАТА АСОЦИАЦИЯ ПО ПЛАСТИЧНА ХИРУРГИЯ НЕ СЕ ДОВЕРЯВАЙТЕ НА ТАЗИ МЪРША

a.nikolov88
13th December 2012, 15:47
ако се случи нещо лошо аз ще слагам импланти

a.nikolov88
13th December 2012, 18:16
Мърша долна такива като теб не заслужават да живея бе, шибан доктор от транспортна болница кога ти стана пластичен хирург бе. И обезобразената госпожа няма медицинско образование, хабер си нямат от медицина..... ЖЕНИ НЕ ПРАВЕТЕ ГРЕШКИ ДА ХОДИТЕ ТАМ

kristina.petrova.543
2nd September 2014, 23:07
zdraveite ,iskam malko da vi razkaja za moeto neveroqtno prejivqvane pri tozi strahoten doktor.iskah filar v ustnite,otnema6ta ne pove4e ot 20 minuti manipulaciq no uvi,pri men se proto4i dva meseca.postavi mi filar ,sled koeto ustnite mi stanaha troini,sled dni ottoka spadna i ustnite mi bqha tolkova iskriveni 4e ne prili4ah na sebe si.dr v1lkov be6e taka lubezen da me povika pak,zap1lva6e svoite propuski,ot tam se zapo4naha moite m1ki.filarat satana na top4eta ,ustnite mi se vtv1rdiha i stana bolezneno stignah do tam da piq antibiotik,za6toto polu4ih nqkakva alergi4na reakciq.stra6na rabota ,otli4en hirurg ima k1smeta 4e ne go s1dih za6toto 6te6e da mu stane lo6o.bez kasovi belejki,kasata im raboti v euro ne v lv,poneje ne sme b1lgariq.ne mi se govori po dobre da se skrie nqkade i da ne raboti nikoga pove4e.vnimavaite momi4eta...nqkoi doktori imat naglosta da vi gledat v o4ite i da vi ubejdavat 4e qvno v vas e gre6kata za negovite sr14ni r1ce...dano ne se sre6naem 4e neznam kakva 6te e reakciqta mi...