PDA

View Full Version : Нова козметика, подходяща след естетични корекции


kleo
15th June 2007, 17:01
Здравейте,
Скоро си правих мезотерапия на лице и една приятелка ми каза за един крем - Auriderm XO-специално против синини. Оказа се много добър, наистина - има го в аптеките. Синините изчезнаха след 3-4 дни, напълно! На брошурата отзад намерих координати на фирмата, която го предлага и се оказа, че имат доста интересни неща. Например - гел за белези Zeraderm - смятам да го пробвам, или пък крем специално за тъмни кръгове под очите - Cernor XO.
Някой от Вас ползвал ли е тези продукти, особено гела за белезите, за да ми каже по-конкретно мнение!
Мерси предварително!

diastemma
15th June 2007, 17:11
http://jdmedicals.com/

Excel
15th June 2007, 17:17
Особено от крема Cernor XO - пък никаква полза няма да имаш . Покрива ти тъмния кръг под очите само защото е перлен . В профил ти се забелязва къде си се намазал , не лекува както рекламират , само прикрива . На мен също ми го дадоха като мостра след мезотерапия - още си ги мотая в къщи . На Flavo - C пак няма да постигнеш ефекта , показан на сайта им . Зерадерм - то поне е лекарство , може би затова съм изненадващо доволна - ползвала съм даже две тубички поради необходимост . Това са прословутите J&Dmedicals .

bibi_82
16th June 2007, 18:45
колко струва тоя крем за синини?аз още имам някакви остатъчни синини след ринопластиката и мажа с какво ли не. вече полудявам

Tsvetik
17th June 2007, 20:49
колко струва тоя крем за синини?аз още имам някакви остатъчни синини след ринопластиката и мажа с какво ли не. вече полудявам

към 17 лв. май беше, от аптеката на Вита си го взех, но наистина е мноооого добър

kleo
18th June 2007, 10:38
колко струва тоя крем за синини?аз още имам някакви остатъчни синини след ринопластиката и мажа с какво ли не. вече полудявам

към 17 лв. май беше, от аптеката на Вита си го взех, но наистина е мноооого добър

Ами от крема има специална опаковка от Auriderm XO, която е за лице, тя е 30 мл и струва 32 лв, има я почти във всички аптеки. Аз моята си я взех от аптеката, която е срещу Света Неделя, на ъгъла на Стамболийски

kleo
18th June 2007, 10:41
Особено от крема Cernor XO - пък никаква полза няма да имаш . Покрива ти тъмния кръг под очите само защото е перлен . В профил ти се забелязва къде си се намазал , не лекува както рекламират , само прикрива . На мен също ми го дадоха като мостра след мезотерапия - още си ги мотая в къщи . На Flavo - C пак няма да постигнеш ефекта , показан на сайта им . Зерадерм - то поне е лекарство , може би затова съм изненадващо доволна - ползвала съм даже две тубички поради необходимост . Това са прословутите J&Dmedicals .
Ти знаеш ;и, че специално за Cernor XO има и стик-коректор, който е за тъмни кръгове. Това е съвсем нов продукт. Аз си взех и него, тъй като имам алергия и съм с бая големи кръгове под очите. И искам да ти кажа, че ефекта е видимо по-добър.

bimbi
18th June 2007, 10:45
.... Това са прословутите J&Dmedicals .че те не са ли само вносители?

diastemma
18th June 2007, 13:30
.... Това са прословутите J&Dmedicals .че те не са ли само вносители?
Да, а производителите са Auriga International. (http://www.auriga-int.com/int/presentation.htm)

elinor
22nd June 2007, 11:37
здравеите .аз съм ползвала Аuriderm XO i Zeraderm сега ползвам .доволна съм много.

The Shadow
23rd June 2007, 10:16
Спец. за тъмните кръгове окло очите от моя скромен опит мога да кажа че зависи от какво са.Тоест при мен се оказа, че всъщност имам слаби капиляри в следствие на което ми се е появила мното финна мрежа от тях в областта около жчите /кръгове/ и почти е невъзможно да ги махна с каквито и да било мазила. В крайна сметка ползвам коректор за прикриване. Но може в др. случаи гелчета и кремчета да помогнат. Зависи на какво се дължат тъмните кръгове! :wink:

kleo
25th June 2007, 09:22
Спец. за тъмните кръгове окло очите от моя скромен опит мога да кажа че зависи от какво са.Тоест при мен се оказа, че всъщност имам слаби капиляри в следствие на което ми се е появила мното финна мрежа от тях в областта около жчите /кръгове/ и почти е невъзможно да ги махна с каквито и да било мазила. В крайна сметка ползвам коректор за прикриване. Но може в др. случаи гелчета и кремчета да помогнат. Зависи на какво се дължат тъмните кръгове! :wink:
По принцип идеата на Cernor XO стик е да свива именно такива капилярчета. Затова и активната му съставка е вит. К оксид - има изключително съдосвиващо действие. Но разбира се ефекта не идва мигновено - трябва да го ползваш поне 2-3 седмици.

The Shadow
25th June 2007, 10:53
По принцип идеата на Cernor XO стик е да свива именно такива капилярчета. Затова и активната му съставка е вит. К оксид - има изключително съдосвиващо действие. Но разбира се ефекта не идва мигновено - трябва да го ползваш поне 2-3 седмици.
Верно ли?! Супер! Значи ще да си закупя това мазилце! :girl_dance:
Мерси за инфото!Човек винаги има какво да научи! :2043: :2035: