PDA

View Full Version : Как да надебелея ?


MEZZO6
18th June 2007, 10:48
Здравейте аз съм на 17 години висок съм 1.70 теглото ми е 60 кг и мечтата ми е да надебелея МНОГО .Ям по 3 до 4 пъти на ден обаче не мърдам от тия 60 кг движа ли се малко веднага свалям килограм просто имам ужасна физика кажете диета да напълнея малко :)

Mia_rBd
18th June 2007, 16:47
два дена само лежи и чж кат за последно тогава трябва да има ефект яж мноооооого хляб защото от него се пълнее, също пържени храни , бе просто да има мн мазнини не вярвам да не стане :?

Nezinka
18th June 2007, 16:55
два дена само лежи и чж кат за последно тогава трябва да има ефект яж мноооооого хляб защото от него се пълнее, също пържени храни , бе просто да има мн мазнини не вярвам да не стане :?
:shock: :shock: :shock: :shock:

Mia, избягвай да да даваш такива съвети!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

От пърженото се пълнее-да, но се и разваля здравето, качва се лошия холестерола и натоварва сърцето!!!!

Яж въглехидрати- ориз, картофи, месо, млечни, пълнозърнести.

curka94
18th June 2007, 21:47
Да а може и боб и леща те също биват за качване на килца :D

Sondies
23rd June 2007, 10:08
Пълнозърнест хляб,с него се качват килограмите.

mallvina
23rd June 2007, 12:29
Ако структурата ти е такава и метаболизма ти е бърз колкото и да ядеш няма да напълнееш,почни да тренираш някои силов спорт,това ще ти помогне да оформиш и качиш някои друг килограм от кръста нагоре,а също има и един тест струва100 лева,които ти показва мазнините до колко ти се разграждат в организма,така поне ще знаеш кои храни да ядеш повече и по малко.

rose_of_grief
24th June 2007, 19:33
Защо пък искаш да надебеляваш? Хората толкова се мъчат (мъчим) да сваляме килограми, а ти да напълняваш... Не приемай това което казах като нещо лошо, просто ми е любопитно защо... По данните, които си написала съдя, че не си прекалено слаба...

apoklistika
24th June 2007, 22:34
Ми щото не ги е написалА данните, а ги е напилаЛ , чети по- внимателно.
Според мен не е толкова важно да качиш килограми, а да си оформиш тялото. Заеми се сериозно с фитнес, разгледай из мъжкия фитнес тук, има много полезни съвети.

John Preston
6th July 2007, 15:26
Nezinka не знаех че месото съдържа въглехидрати не даваш хубав съвет и ако човек не спортува и не се товари като във фитнес примерно от месото това е като интересен факт СЕ ОТСЛАБВА!Защото съдържа само белтъчини към 22% от които се отслабва.Ако е чисто месото(без сланина/мазнина) но ако е мазно не е точно така.Аз също искам да надебелея и не се знае дали е здравословно да си слаботелесен но поне не се чувства топлината много.

vashikarana
21st September 2009, 02:05
надявам се да ми помогнете като ми отговорите на въпросчето (което и то най-вероятно не му е мястото тук) наистина ли от бирената мая се дебелеее?от къде да си я купя и как се приема?
тежа 45кг а съм висока 163-164см и съм на 21год.

Disaster
21st September 2009, 10:21
Ще те разочаровам.На места съм чела ,че от бирената мая даже се отслабва.Според мен нито едното не е вярно,това са просто витамини от В групата.Помагат за избистряне на тена и проблемна кожа,по-здрава коса и нокти.Пробвай все пак,ако искаш,но не се надявай много. :wink:

Liana
21st September 2009, 19:47
два дена само лежи и чж кат за последно тогава трябва да има ефект яж мноооооого хляб защото от него се пълнее, също пържени храни , бе просто да има мн мазнини не вярвам да не стане :? :2055:

tonubg
22nd September 2009, 13:15
надявам се да ми помогнете като ми отговорите на въпросчето (което и то най-вероятно не му е мястото тук) наистина ли от бирената мая се дебелеее?от къде да си я купя и как се приема?
тежа 45кг а съм висока 163-164см и съм на 21год.
За да напълнееш, трябва да приемаш повече калории от колкото изгаряш. Като тези калории е хубаво да се набавят от качествени източници на храни. Също така може да спортуваш нещо през седмицата 2-3 тренировки са достатъчни.

Engel
22nd September 2009, 21:51
tonubg: Немога да разбера защо изравяш теми от преди много време?!

tonubg
24th September 2009, 14:51
спам/
моя грешка. погледнах само последните 3-4 поста и видях че са от преди един-два дни... както и да е.

messi.danko
22nd July 2013, 18:42
Според френската норма от височината на човек се изважда 110 за да се разбере колко трябва да тежи.
Пример:
170см.-110=60кг нормално тегло.
Ако си 5кг под или над нормата трябва да извършиш евентуално какъв е проблема такива действия.Аз съм на 11г и съм 9кг под нормата - висок съм 151 см а сам 32кг ,но преди да ида при диетолога бях същата височина ,но 29кг но след 2месеца ядене на бирена мая след вечеря съм качил.

П.С - страхотната жена е 170см ,77кг ,номер на обувката 40
страхотния мъж е 184см.89кг ,номер на обувката 43.

Мариса
23rd July 2013, 10:29
Според френската норма от височината на човек се изважда 110 за да се разбере колко трябва да тежи.
Пример:
170см.-110=60кг нормално тегло.
Ако си 5кг под или над нормата трябва да извършиш евентуално какъв е проблема такива действия.Аз съм на 11г и съм 9кг под нормата - висок съм 151 см а сам 32кг ,но преди да ида при диетолога бях същата височина ,но 29кг но след 2месеца ядене на бирена мая след вечеря съм качил.

П.С - страхотната жена е 170см ,77кг ,номер на обувката 40
страхотния мъж е 184см.89кг ,номер на обувката 43.
Пълни глупости,да знаеш.Не се води по такива норми ;)

Dessislava
23rd July 2013, 11:06
П.С - страхотната жена е 170см ,77кг ,номер на обувката 40


О,аз съм много далеч от тоз идеал...за мое огромно щастие:1241:

Мариса
23rd July 2013, 11:40
О,аз съм много далеч от тоз идеал...за мое огромно щастие:1241:
Ти представяш ли какво женище ще да е само170 см.с гигантски номер 40-ти и завидните 77кг,хахахахаа

Dessislava
23rd July 2013, 12:44
Да,ама нещо ръста с килограмите бяга от всякакви стандарти.1.70 е средна на ръст жена,ама с тия 77 килограма при този ръст ще е повече от пищна:biggrin:
За обувките винаги съм се чудела тези острите чепици над 40-ти номер си е направо огромно.

Мариса
23rd July 2013, 12:50
1.70 е средна на ръст жена,ама с тия 77 килограма при този ръст ще е повече от пищна:biggrin:
За обувките винаги съм се чудела тези острите чепици над 40-ти номер си е направо огромно.

Ама как пищна,даже огромно-едър добитък,дори да е мускулеста и релефна на този ръст е абсурдно.Все едно на моя ръст 158см.да тежа 65кг.,въййййй хахахахаа

А обувките биха изглеждали като лапатари или шъркелови ходила,хааха

Dessislava
23rd July 2013, 12:57
Имам една стара "познайница" дори с по-обширни параметри на ръст и ходила...и вече тръпки ме побиват като се сетя...госпожа Бивша на моя Убавец:-x

Мариса
23rd July 2013, 13:04
Еми гюлета,кво да кажа.И аз се сетих за предишната на моя,аххахаа.По-широка от пералнята ни е,доста едра.

Dessislava
23rd July 2013, 13:17
Тия мъже са големи страхливци.Вместо от нежна половинка,явно са имали нужда от закрила...и затова са движили с бодигард.С такова нещо до теб,едва ли някой ще те закача!
Е,с мен удари греда,за охрана не ставам!Ама съм по-малкото зло,поне на размери...;)

Мариса
23rd July 2013, 13:37
Не мисля,че са имали голям избор.Доста мъже за секс за готови да си затворят очите.

Dessislava
23rd July 2013, 14:00
Тоя секс му е струвал доста скъпо...щом се е оженил за нея и дете имат...:biggrin:

Мариса
23rd July 2013, 14:04
Тоя секс му е струвал доста скъпо...щом се е оженил за нея и дете имат...:biggrin:
Е,аз не него точно визирах,а принципно повечето са така.А и въпрос на вкус или безвкусица според някои :)
Според моя бил с тая,защото в лицето й се кефил,ахахахаа

Dessislava
23rd July 2013, 14:13
Да,всъщност и на мен ми е направило впечатление,че дебеланите са доста хубавки в лице.Но при "наш'та" кака,тялото е за предпочитане от лицето:biggrin: или моят е някакъв извратеняк,който иска да е красивият в двойката;)

Мариса
23rd July 2013, 16:11
Да,всъщност и на мен ми е направило впечатление,че дебеланите са доста хубавки в лице.

Доста относително е :)
Ама аз се чудя как с едно лице да ти е ок,а в тялото тлъст,отпуснат плондер..ахахаха
Затва и казах,че доста мъже се жертват в името на секса и си затварят очите за доста от недостатъците,които съзират.

Dessislava
23rd July 2013, 16:27
Затва и казах,че доста мъже се жертват в името на секса и си затварят очите за доста от недостатъците,които съзират.
Да,а после са с големи претенции само :2023:

Мариса
23rd July 2013, 16:29
Да,а после са с големи претенции само :2023:
Да,на тези им викам смешки големи.Пълни противоречия,хехе

Dessislava
23rd July 2013, 16:36
Жалки са,горките,ама в повечето случаи не го осъзнават.
Не съм мъжемразка,макар точно така да звуча в момента:evil:

Мариса
23rd July 2013, 17:13
Жалки са,горките,ама в повечето случаи не го осъзнават.
Не съм мъжемразка,макар точно така да звуча в момента:evil:
Нито пък аз,но не е забранено да им се надсмиваме над нисшата природа,ахаха