PDA

View Full Version : операция от апендицит


Alice_Wonderland
22nd June 2007, 22:32
Здравейте на всички,
наскоро ме оперираха от апендицит и понеже доктора е доста пестелив в съветите си ми се искаше да ви питам разни неща.
Колко време след операция може да се спортува, пие бира и примерно прави секс, така и не успях да разбера.
Някой оперирали ли са го скоро, да ми каже как е протекло при него и кога е почнал да води нормален живот.
Много Ви благодаря. :cry:

curka94
23rd June 2007, 10:12
А не е ли Апендисит :roll:

diastemma
23rd June 2007, 10:33
Appendicitis

(Кой както иска да го чете)

Atlantida
23rd June 2007, 17:14
За спорт...аз 3 месеца не трябваше да играя физическо. За другото не мога да ти кажа.

Beautiful_
23rd June 2007, 21:37
За спорт...аз 3 месеца не трябваше да играя физическо. За другото не мога да ти кажа.
и не трябва да ядеш ядки около месец.

Alice_Wonderland
24th June 2007, 10:06
Мерси много, значи без ядки и без спорт известно време :) ако някой се сеща нещо друго ще съм благодарна да го сподели

just_a_girl
24th June 2007, 11:59
брат ми като го оперираха му забраниха в следващите 3 месеца някъде да яде храни, които дразнят червата - банани, боб, леща, ядките вече ги казаха.... бе общо взето по-леки неща да хапва... и за спорта май пак така беше... само да се разхожда, да не върви бързо, да внимава като качва стълби... абе в све думи да не се натоварва мн мн....

Puppito
24th June 2007, 18:42
най-добре ТИ бъди настоятелна и го разпитвай твоя доктор да ти каже той профсионално мнение. ако все така се стиска посъветвай се с друго медицинско лице - за твое добро :)