PDA

View Full Version : Евелин


tini_mini
23rd June 2007, 11:47
Чували ли сте за новата козметика на Евелин - страхотни неща, имат даже и слънцезащита.

non_blonde
23rd June 2007, 15:46
В момента ползвам измиващия им гел и съм много доволна! Предполагам, че и другите им продукти са добри :D
Полската козметика май никак не е лоша. Освен на Евелин са пуснали и неща на друга полска фирма - Lirene, които са също доста добри :D

Beautiful_
23rd June 2007, 21:51
Чували ли сте за новата козметика на Евелин - страхотни неща, имат даже и слънцезащита.
еми тя не е нова :) особено слънцезащитните. те май са първите продукти на тази фирма които са в България. а много са добри аз и миналото лято ги използвах. сега гледам и някаква декоративна козметика, но нищо не съм си вземала :)

Някаква_Такава
24th June 2007, 09:13
Къде могат да се намерят ...не си спомянм някъде да съм ги съзряла... :roll:

simplewoman
24th June 2007, 10:11
http://www.eveline.com.pl/index_content.html
Аз ползвам дневен крем и съм доволна.Препоръча ми го козметичката,а го копувам от един склад за козметика и почистващи препарати.Виждала съм продуктите им в по-добре заредени козметични магазини и супермаркети.Малко на майтап го купих,защото ми се стори подозрително евтин,но се оказа сполучлив-поне за моята кожа.

non_blonde
24th June 2007, 10:12
Къде могат да се намерят ...не си спомянм някъде да съм ги съзряла... :roll:
В магазините Бонжур ги има, в ЦУМ - на първия етаж и в Халите /май/ :D

Puppito
25th June 2007, 13:58
Къде могат да се намерят ...не си спомянм някъде да съм ги съзряла... :roll:
муцунка, в МЕТРО ги има.
даже като ги видях се зачудих от къде им анзам името ...от форума много ясно :) обаче са ми много непознати и се въздържах.

Mss. Smith
27th June 2007, 10:02
О, и аз използвам измиващия гел :D Страхотен е! Много съм доволна! Преди това използвах този на Орифлейм, но Евелин е по-добър :cool:

Pyretta Blaze
27th June 2007, 14:02
Да, съвсем не са нови продуктите... и наистина са много хубави - поне каквото съм пробвала - крема за бърз тен е супер, а и мирише вкусно... даже започнах дасе чудя дали не сбърках, че тази година си поръчах слънцезащитни продукти на Avon ... май трябваше да си остнана на Евелин... а вчера си взех тоник pure и той е супер... а някой ползвал ли е матиращият им крем?

janeeen
27th June 2007, 14:03
И аз бях ползвала преди време кремче на Евелин и бях доволна, но вече не си спомням какво точно беше...

Галиана
29th June 2007, 08:14
А някой ползвал ли е серума на Евелин за стрии?Аз започнах наскоро , но ми се струва че стриите се зачервяват. :1302:

mays
29th June 2007, 13:36
а как са цените ?

Pyretta Blaze
1st July 2007, 16:35
Цените са доста приемливи ... според мен даже ниски като за качеството, но не съм пробвала всички така че... :roll:

Вчера видях и крем специално за корем и дупе и мисля да го прбвам... но нямам никакви отзиви за него още...

melani
1st July 2007, 17:44
Взех си слънцезащитен крем на евелин-30 фактор.Очарована съм. С много светла кожа съм и по принцип ползвам медицинска козметика,но този път и изневерих ,но не съжалявам.Добро качество,на доста приемлива цена.Пропуснах да кажа,че ухае много приятно!

curka94
1st July 2007, 19:45
То не е мн по темата ама нали става въпрос за "Евелин" та питам как се чете Евелин ли.Например като отидете как го произнасяте мн ми е инт,защото в мн случаи бъркам имената и продавачките ме гледат странно :roll:

Ангелка
1st July 2007, 19:56
Не знам как се произнасят,но преобърнах цяла София, за да си намеря основа за грим и се оказа,че те я имат...и то къде я намерих-в магазин на нашия пазар в Красна Поляна хаха...са чакам в сряда да заредят и си я взимам...дано е добра :)

Steisito
5th July 2007, 14:11
Освен на Евелин са пуснали и неща на друга полска фирма - Lirene, които са също доста добри :D
Продуктите на Лирене са страхотни!!!!!!

verita
5th July 2007, 14:17
Аз ползвам автобронзанта на Евелин, но не съм особено очарована. То не че има хубав автобронзант, де :?

ana-maria-magdalena
6th July 2007, 08:05
Миналото лято,като бях на морето ползвах слънцезащитните продукти на тази серия и останах много доволна.

Някаква_Такава
6th July 2007, 09:57
Их ,сега ме е яд ,че си поръчах Ейвън :sick:

ana-maria-magdalena
6th July 2007, 12:09
Их ,сега ме е яд ,че си поръчах Ейвън :sick:
Защо,и те може да са хубави.Аз случайно попаднах на Евелин,защото тръгнах на море и бях забравила да си купя от тук слънцезащитни продукти,а пък там имаше в изобилие и помолих продавачката да ми препоръча нещо добро и тя ми препоръча на тази фирма.

Pyretta Blaze
8th July 2007, 11:41
... започнах да се чудя дали не сбърках, че тази година си поръчах слънцезащитни продукти на Avon ... май трябваше да си остнана на Евелин... а вчера си взех тоник pure и той е супер... а някой ползвал ли е матиращият им крем?

да, вече със сигурност съжалявам за Avon, защото т. нар. Tan Maximizing AfterSun Lotion изобщо не охлажда и успокоява, а е съмо за гъзария със златни частички, които ти си лепят по всички (не)възможни места... и разбира се си взех Eveline :lol: ... а и си допълних комплекта Pure Zone с дълбокопочистващ гел за ежедневна употреба... и той е много хубав!

IoNeTo
12th July 2007, 19:05
веднъж си сложих гланц на Евелин,но това гланц ли беше?! :shock: устните ми почнаха да ме болят и да щипят при най-малкото движение :cry:

tini_mini
16th July 2007, 19:05
Започнаха да се появяват тези продукти и в аптеките и дрогериите, това е още един признак, че продуктите са добри - щом фармацевтите ги зареждат е добър знак - значи нещата са много добри - Виждала съм ги в Пловдив в "Сейбите" и всички по-големи аптеки!
А новият им продукт "КОНЦЕНТРАТ ЗА ИЗГАРЯНЕ НА МАЗНИНИ" е №1

Mena
16th July 2007, 21:18
tini_mini, твоето мнение ме развесели за цялата вечер! Не знаех, че присъствието или отсъствието на дадена козметика от аптеки и дрогерии я прави добра или не :lol:

tini_mini
17th July 2007, 18:02
Според мен най-малкото щом е в аптека и дрогерия е дерматологично тествана и е придружена с необходимите СЕРТИФИКАТИ ЗА КАЧЕСТВО, а не е "забъркана" в някой гараж :) :)

Mena
17th July 2007, 22:09
Нима все още има някой, който да купува забъркана в някой неидентифициран гараж козметика? А относно сертификата за качество- много често той просто гарантира безопасноста на даден продукт, но не и неговата ефективност :lol:
Нали не твърдиш, че всички козметични продукти продавани в дрогерии и аптеки са ефективни, ако беше така нямаше да се питаме една друга за лични отзиви? :D
Мила, не се заяждам, само изказвам мнение.
А е тема за друг разговор, че в аптеки и дрогерии се продава понякога и козметика с изтекъл срок на годност.

vivan
19th July 2007, 13:53
аз имам крем за лице на тази марка и съм много доволна. идеален е за лятото. матира много добре кожата.

mallvina
19th July 2007, 15:44
Една фирма е производител на Евелин и Нивея,пишеше го в Нета,само че Нивея е по стара марка и почти е 2но по скъпа.Евелин съдържа Д-пантенол,против разни възпаления,а и наистина много хубаво мерише на какао със силен аромат,мене ме бяха изпонакацали мухите вчера :lol:

valhalla
20th July 2007, 16:28
аз имам крем за лице на тази марка и съм много доволна. идеален е за лятото. матира много добре кожата.

Mатиращият крем от серията Pure Control ли имаш предвид?

tini_mini
22nd July 2007, 21:55
Тези две марки нямат нищо общо
Евелин е Полска марка по Великобританки патент
Нивея си е изцяло Немска

BuBitoo
24th July 2007, 18:57
днес си взех антицелулитния крем на Евелин, като мине време ще ви кажа дали има резултат

mallvina
1st August 2007, 23:28
Една фирма е производител на Евелин и Нивея,пишеше го в Нета
-----------
:2015: грешка!Еucerin,но кой да чете по онези жеги :2014: :2015:

Beautiful_
2nd August 2007, 13:48
mallvina дай линк да видим

desi_baby
14th October 2007, 12:57
Много съм доволна от Евелин :!: :!: :!:

Beautiful_
14th October 2007, 18:18
днес си взех антицелулитния крем на Евелин, като мине време ще ви кажа дали има резултат
какво стана, има ли резултати? :)

apoklistika
14th October 2007, 18:55
Има друг път :lol: в момента свършвам втора туба, единственото му хубаво е, че хидратира доста добре и попива бързо, не оставя никакви следи по дрехите. За антицелулитен ефект и дума не може да става.

Beautiful_
14th October 2007, 19:01
Има друг път :lol: в момента свършвам втора туба, единственото му хубаво е, че хидратира доста добре и попива бързо, не оставя никакви следи по дрехите. За антицелулитен ефект и дума не може да става.
по принцип при всеки има различен ефект.тоест при теб може да е нямало, но при други да има.

apoklistika
14th October 2007, 19:06
Ами то с всичко е така- по тая логика не разбирам що питаш за ефект. Логично е, че говоря при мен какъв ефект е имало :roll:

Beautiful_
14th October 2007, 19:09
Ами то с всичко е така- по тая логика не разбирам що питаш за ефект. Логично е, че говоря при мен какъв ефект е имало :roll:
питам за да ги претегля после, но от това "Има друг път :lol: " ми се стори, че много обобщаваш. казваш го сякаш е нещо естествено да няма ефект.

apoklistika
14th October 2007, 19:13
За мен лично е естествено да няма ефект- досега не съм срещнала мазило, което да има ефект- включително и тия, на които цената им е от безбожна нагоре.

tini_mini
19th October 2007, 17:43
За мен лично е естествено да няма ефект- досега не съм срещнала мазило, което да има ефект- включително и тия, на които цената им е от безбожна нагоре.
Пробвай им новия продукт - Концентрат за напреднал целулит - може пък той да ти допадне повече и да има ефект

desi_baby
22nd October 2007, 11:10
И аз като tini_mini мисля че качествената козметика е само онази която има сертификат-иначе просто как ще разбереш че е качествена :!: Реклами бол ама това нищо не гарантира :idea: :idea: :idea:

apoklistika
22nd October 2007, 11:18
Пробвай им новия продукт - Концентрат за напреднал целулит - може пък той да ти допадне повече и да има ефект
Aко имаш предвид Евелин, изпробвала съм вече всичките им антицелулитни и уж стягащи мазила и за мен лично не струват- първите две три седмици се усещаше някакъв ефект (леко парене имам предвид, не видим ефект- затова и си мислех, че съм доволна :lol: ), след това вече и това го нямаше. Като цяло съм разочарована.

Man_7_Utd
25th October 2007, 13:37
ами и аз да си кажа мнението тогава за козметиката,която ми е откраднала името :lol: не че много си го харесвам де,ама се пак :cool: та по темата - не съм използвала до сега нито един от кремовете и почистващите гелове и т.н.,но преди време си бях купила един гланц,мисля че беше 3D - от едната страна прозрачен гланц,от другата цветен. Изглеждаше ми много простовато така да се каже отначало,но после разбрах,че всъщност е мн хубав. Имаше хубав аромат и вкус :D цветът много ми хареса,четчицата също (споменавам и нея,тъй като има гланцове/червила с едни такива космати четки,които на 5-тото мацване почват да пускат косъмчета и накрая оредяват съвсем и е много неприятно!) Сега искам пак да си купя същия гланц,но не мога да намеря магазин,където продават такава козметика с гланцовете,пудрите,основит е и т.н. на Евелин. Ако някой е виждал или знае къде мога да ги намеря-да свирка,моля :wink:

beyonceforever
26th October 2007, 20:58
взех си гел против целулит и стрии има охлаждащ ефект и изсъхва бързо иэполэвам го от няколко дни :wink:

monica_bellucci
27th October 2007, 11:55
Сподели след известно време има ли някакъв резултат

tini_mini
10th November 2007, 23:42
Голям фен и станах на тази козметика Евелин - кремовете им за лице са супел - бързо се абсорбират и после кожата ти става една такава коприрена при допир. Ползвала съм им повечето продукти, но сега си взех на Златната им серия един продукт ОСНОВА ЗА ГРИМ - направо нямам думи, фондьотена и пудрата се нанасят перфектно върху нея!

Galiusha
11th November 2007, 09:18
Как се нанася този антицелулитен гел на евелин? Взех си една туба и голям зор видях с него. Прилича ми на лепило и много бързо изсъхва! Изобщо не мога да масажирам докато го нанасям :(

sexxy
12th November 2007, 12:41
................... Ако някой е виждал или знае къде мога да ги намеря-да свирка,моля :wink:

Точно такива гланцове на Евелин има в една от козметиките в подлеза на бул. Гоце Делчев на спирката на трамвай 7.
:D Ще ги намериш.

Т-Е-Д-И
23rd December 2008, 22:00
Аз ползвам Volume extreme на Евелин, и съм доволна не е кой знае какъв ефекта но има :)

igli4kas
8th January 2009, 14:21
Има ги в почти всички аптеки, аз съм използвала само кремът с отслабващ ефект и наистина съм много доволна. За две три седмици свалих два сантиметра от талията и ханша си, но го използвам с масажен диск на Орифлейм. Като се нанесе върху кожата се усеща загряване, и със сигурност ефекта му беше много по добър от кремовете Leokrema и Нивеа, а и цената му е 2 пъти по-ниска, струва около 9лв.

Пипилота
14th January 2009, 21:32
Днес отидох в Бонжур с намерение да си купя от там дневен крем на Евелин, но една продавачка започна да ме разубеждава как никак не са добри и как не било подходящо за млада кожа като моята да се позлват кремове с Кю10. :roll: Изнерви ме и не си купих нищо, малко се замислих дали няма право. Как мислите? Кремовете им са надписани за каква възраст стават, би трябвало да са съобразили за 25+ какъв да е крема... ползвам на Евелин околоочен нощен крем пак Кю10, но си пишеше че е за възраст до 25 години.
Ще споделите ли нещо по въпроса? Наистина смятам да си купя техен крем, но съм леко разколебана сега...

Izabo
15th January 2009, 12:30
Не се смятам за специалист в областта, но и аз мисля, че май ти е рано за кремчета с Q10.
А и аз бих се опитала да те разубедя да си купуваш крем на Евелин въобще. Ползвала съм им разни неща, не бих казала, че са от най-качествените. Специално за крем за лице бих потърсила нещо друго. :D

Пипилота
15th January 2009, 16:55
Сигурн оси права, ще си помисля какво да си купя.

demili 1
15th January 2009, 17:09
Сигурн оси права, ще си помисля какво да си купя.

Моят съвет е да не купуваш измислени и ефтини кремчета. Ако се грижиш добре за кожата ти , тя един ден ще ти се отблагодари.

Пипилота
15th January 2009, 18:42
Бих искала да ползвам био козметика, но не мога да си го позволя. Не съм привърженик на болното робуване на марки само заради името, което носят, лъскавата опаковка и цената, която щом е висока значи крема е добър.
Предпочитам вместо дневен крем да ползвам бебешко тоалетно мляко, а вместо нощен натуралните олиа. В тях поне няма наблъскани купища химии, но имат лек недостатък - не ми овлажняват кожата достатъчно и нямат UV защита. Дори маските за лице, които ис правя са винаги от "подръчни материали" - хума, яйце, мед...
Заради това ползвам крем, а не защото мисля, че като се клепотя с еди кой си рекламиран крем ще остана млада форевър.
Мисля да си остана на моя крем (Гарние някакъв) щом смятате, че Евелин не са подходящи за мен, благодаря за споделеното мнение.

demili 1
15th January 2009, 19:26
Ако го нямаше слънцето първите ни бръчки щяха да се появят на около 55 годишна възраст / това го казаха в едно предаване по Дискавъри/. Според моето скромно мнение най-важното за кожата през деня е крем със слънцезащитен фактор. Аз целогодишно използвам фактор 50+. А за вечер - хубаво почистване и хидратантен крем. Натуралните масла са добри, но ако се ползват от време на време и в минимални количества. В противен случай се получава нещо като парников ефект, кожата не може да диша, а това не е добре.
В аптеките продават един крем на Авен за суха чувствителна кожа. Цената му е малко над 20 лв ако не се лъжа и е мако казано разкошен - не е парфюмиран, хидратира без да омазнява и утежнява.

Пипилота
15th January 2009, 20:01
Точно изхвърлих книжката на Авен. :roll: Не сметнах, че са за мен тези кремове. С олиото се мажа 1-2 седмично, а понякога и по-рядко.
Кожата ми е смесена бтв, което е още по-кофти май.

Mena
15th January 2009, 20:03
Пипилотка, напълно съм съгласна с Демили, и да добавя, че бебешкото тоалетно мляко е подходящо само за кожата на бебенцата, а не за кожата на 20+ момичета.
Кожите ни имат абсолютно различни нужди от подхранване, хидратация и слънцезащита. :lol:

Пипилота
15th January 2009, 20:17
Много си ми е добре с бебешкото мляко. :cool: Не се обиждайте, но маркетинга промива мозъци... моето бебешко ако не е по-добро от вашите "специални" тоалетни млека, то поне е наравно с тях.
Друг е въпроса кой с какъв продукт се чувства добре. От всички мазила и кремове съм склонна да се доверя само на натуралните био продукти, останалите... един дол дренки.
Ужасно се изместихме от темата бтв...

Divinemouse
15th January 2009, 21:04
Много си ми е добре с бебешкото мляко. :cool: Не се обиждайте, но маркетинга промива мозъци... моето бебешко ако не е по-добро от вашите "специални" тоалетни млека, то поне е наравно с тях.
Друг е въпроса кой с какъв продукт се чувства добре. От всички мазила и кремове съм склонна да се доверя само на натуралните био продукти, останалите... един дол дренки.
Ужасно се изместихме от темата бтв...


Аз също си почиствам лицето с бебешко мляко сутрин и вечер,след тово го минавам с един тампон напоен с Розова вода и после слагам около очен и вечерен крем..

Mena
15th January 2009, 21:10
Да, бебешкото тоалетно мляко за почистване може и да става, но все така не мисля, че е заместител на крем за лице. :)
Уф, да не ставам досадна, а и е вече извън темата.
Предпочитам вместо дневен крем да ползвам бебешко тоалетно мляко...

Izabo
16th January 2009, 10:02
Пипилотке, виж това (http://www.apotheker-scheller.com/de/frameset/). Ако искаш, изчакай ме аз да си ги купя и да споделя впечатления :)...

Пипилота
16th January 2009, 11:27
Изабо тези неща изглеждат хубави, не разбирам много, но видях, че няма парабени. :roll: Ти от къде ще си ги купиш и какви са им цените? Как изобщо ги откривате подобни марки и козметики, хич ме няма в тая част.

Izabo
16th January 2009, 11:37
Да се преместим н аправилното място :) --> (http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=10561&start=25)

titi1
16th January 2009, 11:37
demili 1, ти като се мажеш целогодишно с 50+ хващаш ли някакъв тен на лицето?
И да те попитам как го слагаш след крема за лице ли? И не ти ли омазнява прекалено кожата? И подновяваш ли го през деня или го нанасяш еднократно?
Май доста въпроси станаха :roll:

demili 1
16th January 2009, 12:44
demili 1, ти като се мажеш целогодишно с 50+ хващаш ли някакъв тен на лицето?
И да те попитам как го слагаш след крема за лице ли? И не ти ли омазнява прекалено кожата? И подновяваш ли го през деня или го нанасяш еднократно?
Май доста въпроси станаха :roll:

Никога нямам тен на лицето. Сега използвам слънцезащитен крем на Певония Ботаника, изобщо не омазнява кожата. Първо нанасям дневен крем , изчаквам 15-20 мин и нанасям слънцезащитния. После слагам пудра - и тя е с фактор. През деня подновявам само пудрата и то не винаги. Общо взето никога не се излагам директно на слънце, а когато ходя на солариум си покривам лицето със списание, а върху списанието си слагам блузата.
Тази мания я имам от 5 години. Бях при мои близки в чужбина и реших да отида на дерматолог просто ей така ,да го поразпитам малко. Той ми каза така : "Ако се пазиш от слънцето, след 10 години ще изглеждаш по същия начин". Аз му приех думите съвсем букално и оттогава бягам от слънцето като дявол от тамян.

titi1
16th January 2009, 12:55
и дали е бил прав :roll: , незнам, ама може и да е така наистина, щото тия вредни лъчи съсипват кожата ни. Аз до сега не съм използвала никога толкова висок фактор, защото лицето ми ще стои направо като отсякано, особено лятото.
Е добре де, в крайна сметка не ти ли стои лицето като неестествено и опне съвсееееееееем мъничко не потъмняваш ли лятото?
А слагаш ли си фактор на вратлето? И още нещо - а около очите фактор трябва ли да се слага?

Марулка
16th January 2009, 12:58
Не е конкретно по темата,но се сещам как е отговорила София Лорен на въпроса-Ако върнете времето на зад-какво не бихте повторили? :?:
И тя отговорила:никога не бих се излагала на слънце-съсипах си кожата :!:

Пипилота
16th January 2009, 13:02
Със сигурност има отношение, убедена съм. Забелязали ли сте как на солариумните мацки им е доста съсухрена кожата, чак сивее? Може да е много яко да си мургав, но с цената на какво? И аз не искам на 30 да съм сбръчкана като баба ми! А моята кожа и без друго не чернее, нито издържам дълго време на директно слънце та и аз доста се пазя. Дано ми се отблагодари кожата някой ден. Умереното излагане на слънце може да има и полза, но не и прекаляването.

demili 1
16th January 2009, 13:03
и дали е бил прав :roll: , незнам, ама може и да е така наистина, щото тия вредни лъчи съсипват кожата ни. Аз до сега не съм използвала никога толкова висок фактор, защото лицето ми ще стои направо като отсякано, особено лятото.
Е добре де, в крайна сметка не ти ли стои лицето като неестествено и опне съвсееееееееем мъничко не потъмняваш ли лятото?
А слагаш ли си фактор на вратлето? И още нещо - а около очите фактор трябва ли да се слага?

Не ми потъмнява, много го пазя. Намерила съм подходящата декоративна козметика, с която успявам да придада естествен загар на лицето.

titi1
17th January 2009, 15:18
demili, благодаря ти, обаче не разбрах трябва ли да мажа с фактор областта около очите, щото нали там е много чувствителна кожата, за това ме притеснява това място?
А предполагам на врата не е проблем да се маже?

Izabo
18th January 2009, 19:40
Като сме тръгнали да оспамваме темата... :lol: , demili 1 , сподели каква декоративна козметика ползваш за тен на лицето?

Бобето
18th January 2009, 22:22
demili 1, ти като се мажеш целогодишно с 50+ хващаш ли някакъв тен на лицето?
И да те попитам как го слагаш след крема за лице ли? И не ти ли омазнява прекалено кожата? И подновяваш ли го през деня или го нанасяш еднократно?
Май доста въпроси станаха :roll:

Никога нямам тен на лицето. Сега използвам слънцезащитен крем на Певония Ботаника, изобщо не омазнява кожата. Първо нанасям дневен крем , изчаквам 15-20 мин и нанасям слънцезащитния. После слагам пудра - и тя е с фактор. През деня подновявам само пудрата и то не винаги. Общо взето никога не се излагам директно на слънце, а когато ходя на солариум си покривам лицето със списание, а върху списанието си слагам блузата.
Тази мания я имам от 5 години. Бях при мои близки в чужбина и реших да отида на дерматолог просто ей така ,да го поразпитам малко. Той ми каза така : "Ако се пазиш от слънцето, след 10 години ще изглеждаш по същия начин". Аз му приех думите съвсем букално и оттогава бягам от слънцето като дявол от тамян.



Демили много си права, и аз смятам че слънцето е враг номер едно на кожата.

Гледах по една американска телевизия. интервю с Никол Кидман и те я питат "как се потдържате все така млада?"
Тя(с разкошна капела) отвръща
"Ами винаги се крия от слънчевите лъчи"

demili 1
19th January 2009, 15:56
demili, благодаря ти, обаче не разбрах трябва ли да мажа с фактор областта около очите, щото нали там е много чувствителна кожата, за това ме притеснява това място?
А предполагам на врата не е проблем да се маже?

Някой фирми имат специални кремове със слънцезащитен фактор за зоната около очите. Лично аз не изполвам такъв. Моят е за лице и тяло, слагам го и около очите и не ми създава никакви грижи.
Естествено можеш да слагаш крема и на врата.

Izabo
19th January 2009, 16:03
............. Намерила съм подходящата декоративна козметика, с която успявам да придада естествен загар на лицето.

И тя е? :D

demili 1
19th January 2009, 16:13
............. Намерила съм подходящата декоративна козметика, с която успявам да придада естествен загар на лицето.

И тя е? :D


Sun glow gel (mat) - Sisley,
Shimmer brick compact (bronze) - Bobby Brown

Izabo
19th January 2009, 16:56
Благодаря :D

titi1
19th January 2009, 20:41
demili, благодаря ти, ще опитам така, че да видим. Аз по принцип най се страхувам за стареенето на кожата точно в зоната около очите.
Лелеееее ама така я оспамихме тази тема, май аз съм виновна с многобройните си въпроси :roll:
Извинявам се

Mena
22nd February 2009, 22:23
Никога нямам тен на лицето. Сега използвам слънцезащитен крем на Певония Ботаника, изобщо не омазнява кожата. Първо нанасям дневен крем , изчаквам 15-20 мин и нанасям слънцезащитния. После слагам пудра - и тя е с фактор. През деня подновявам само пудрата и то не винаги. Общо взето никога не се излагам директно на слънце, а когато ходя на солариум си покривам лицето със списание, а върху списанието си слагам блузата.
Тази мания я имам от 5 години. Бях при мои близки в чужбина и реших да отида на дерматолог просто ей така ,да го поразпитам малко. Той ми каза така : "Ако се пазиш от слънцето, след 10 години ще изглеждаш по същия начин". Аз му приех думите съвсем букално и оттогава бягам от слънцето като дявол от тамян.
Демили, браво за постинга! :2043:
Слънцето наистина е един от най-силните фактори предизвикващ стареенето на кожата.
Препоръчвам ти обаче да използваш слънцезащитния крем на Pevonia преди крема, по-добре е. :D

demili 1
22nd February 2009, 22:35
Mena, благодаря ти за съвета. :D Утре ще пробвам по този начин.
Дай ми съвет - вече 4 месеца ползвам крема с кислород за чувствителна кожа на Певония. Много ми допада и съм супер доволна, но смятам, че е вече време да го сменя с друг, естествено пак на същата фирма, но се чудя с кой? :roll: Също и околочния, сега съм с Еволютив С.

Mena
23rd February 2009, 00:21
Демили, харесва ми комбинацията, която си избрала.
Трудно ми е да ти дам правилен съвет, защото не съм те виждала.
Ако искаш пиши ми на лични какъв тип е кожата ти (виждам, че ползваш крем за чувствителна кожа, към какво реагира най-вече?), какъв фототип и каква степен по Glogau си, така ще мога по-точно да ти препоръчам нещо максимално подходящо за теб.

mavina
16th May 2009, 20:52
Някой ползвал ли е гела за отслабване на Евелин?
А относно маслата ,те са най-добри :wink:
Не е вярно ,че запушват порите.
Аз ползвам масло от пшеничен зародиш за
околоочната зона и съм много доволна.
Мисля следващия път да взема масло от гроздови семки.
Маслото не запушва порите.
2.Съдържа естествен антиоксидант.
3.Съдържа естествен UV филтър /вярно нисък е...от 2-4/
Може да се ползват за много неща.
За изгаряния,за премахване на леки белези и стрий,
за стягане на кожата и много други неща.

Darini
17th May 2009, 19:04
Аз ползвах плажното мляко лятото.Много съм доволна,даже и като крем за лице го ползвах след плаж! :girl_haha:

Limoni-Johni
18th May 2009, 08:18
Освен плажното мляко, ме спечелиха и с Tanning accelerator. Щом на планина не изгорях с него...

stelito_777
18th May 2009, 16:19
Мнения за антицелулитния на Евелин ?

simone
19th May 2009, 08:58
Зависи за кой точно продукт питаш,защото Евелин имат много антицелулитни серуми и кремове.

Аз лично съм доволна от този:
http://www.evroskip.bg/index.php?show=prodpics&action=scheme&prodid=566 - това ми е втора тубичка, има затоплящ ефект и може би реално действа.
Това не ти го препоръчвам, при мен поне нямаше ефект:
http://www.evroskip.bg/index.php?show=prodpics&action=scheme&prodid=200
Тези също стават, добра комбинация особено ако досега нищо не си ползвала:
http://www.evroskip.bg/index.php?show=prodpics&action=scheme&prodid=206
Нагледала съм се и на това, ползвала съм мостра - много приятна за нанасяне консистенция, не лепи, не цапа: http://www.evroskip.bg/index.php?show=prodpics&action=scheme&prodid=208
А най-новите им неща за сега не съм ползвала, но и това ще стане, че тоя целулит си иска целогодишна борба:
http://www.evroskip.bg/index.php?show=prodpics&action=scheme&prodid=198
http://www.evroskip.bg/index.php?show=prodpics&action=scheme&prodid=199

Надявам се да намериш най-подходящия за себе си продукт, в зависимост от степентта на целулита. Масажът също е много важен, не само продукта.

Малко офф-топик, но първото нещо, което ползвах преди време и останах адскиии доволна беше на Lierac centimetric:
http://picture.yatego.com/images/479744df2e3977.2/0973174.png

mavina
19th May 2009, 11:01
Симон.....на мен точно този крем ,който не ти харесва ми препоръчаха.
Мисля че е същия.
Има охлаждащ ефект :roll:
За един месец губиш от обиколката 2см.
Ако греша ме поправи.
Аз искам такъв крем не за целулит а за отслабване.
И ми препоръчаха тоя...с охлаждащия ефект.
Явно ти ползваш другия който затопля.
След нанасянето /е не първото/ започва там където е мазано
да се изпотява.
Така ли е?
Аз мислех да си взема с охлаждащия ефект.
Какво ще кажеш ти?
И да питам да купувам ли масажор?
Има един на ейвъна с гумени бодлички :roll:
Ще ми трябва ли за ползването на крема?
Или мога да правя масаж със ръце?

simone
19th May 2009, 12:59
Значи, споделих при мен кое как е подействало, не знам как ще е при някой друг.
Аз,както казах, съм най-доволна от серума в червената тубичка - затопля, но не изпотява :!:
За крема в светлозелената туба не съм забелязала да охлажда, да не би да става въпрос за серума в бяло-зелената туба:
http://www.evroskip.bg/index.php?show=prodpics&action=scheme&prodid=202
Ако имаш диск най-добре с него да процедираш.

Бобето
19th May 2009, 13:09
Значи, споделих при мен кое как е подействало, не знам как ще е при някой друг.
Аз,както казах, съм най-доволна от серума в червената тубичка - затопля, но не изпотява :!:
За крема в светлозелената туба не съм забелязала да охлажда, да не би да става въпрос за серума в бяло-зелената туба:
http://www.evroskip.bg/index.php?show=prodpics&action=scheme&prodid=202
Ако имаш диск най-добре с него да процедираш.


Точно този сега показания охлажда аз го ползвах много малко, и ми хареса.
След като го свърших отидох в един магазин, който е пълен с продукти на марката.
И продавачката ми каза, че колкото и нови продукти да излизат на Евелин, най-се купува този в червената тубичка с загряващия ефект.
И аз си взех от него.

Darini
19th May 2009, 13:10
Значи, споделих при мен кое как е подействало, не знам как ще е при някой друг.
Аз,както казах, съм най-доволна от серума в червената тубичка - затопля, но не изпотява :!:
За крема в светлозелената туба не съм забелязала да охлажда, да не би да става въпрос за серума в бяло-зелената туба:
http://www.evroskip.bg/index.php?show=prodpics&action=scheme&prodid=202
Ако имаш диск най-добре с него да процедираш.
Аз ТОЗИ СЪМ ГО ПОЛЗВАЛА.ОТВРАТИТЕЛЕН Е(СПОРЕД МЕН) И МИРИШЕ НА СПИРТ!

Бобето
19th May 2009, 13:12
Значи, споделих при мен кое как е подействало, не знам как ще е при някой друг.
Аз,както казах, съм най-доволна от серума в червената тубичка - затопля, но не изпотява :!:
За крема в светлозелената туба не съм забелязала да охлажда, да не би да става въпрос за серума в бяло-зелената туба:
http://www.evroskip.bg/index.php?show=prodpics&action=scheme&prodid=202
Ако имаш диск най-добре с него да процедираш.
Аз ТОЗИ СЪМ ГО ПОЛЗВАЛА.ОТВРАТИТЕЛЕН Е(СПОРЕД МЕН) И МИРИШЕ НА СПИРТ!


Верно ли??? :shock:

Е сега го мириша няма такова нещо

simone
19th May 2009, 13:23
Аз ТОЗИ СЪМ ГО ПОЛЗВАЛА.ОТВРАТИТЕЛЕН Е(СПОРЕД МЕН) И МИРИШЕ НА СПИРТ!
За кой в крайна сметка става въпрос - за този в червената ли туба ?
Всъщност всеки продукт си има специфична миризма, важното е да действа.
Очевидно при всеки ефекта е различен за съжаление :(

Darini
19th May 2009, 13:42
За този в бяли-зелената.От него не съм доволна.После ме сърбя яко дупето! :lol:

mavina
19th May 2009, 15:34
Значи може би за този бяло-зеления става въпрос.
Щом той е с охлаждащ ефект.
Една моя приятелка си го взе ,ама преди 2-3 дена.
За толкова време не може да ми каже дали действа.
Каза ми също ,че наистина охлажда.
И мирише приятно-на лавандула или нещо такова. :roll:

mavina
19th May 2009, 15:35
А тоя в червената тубичка....много ли загрява.
Че нали е лято......вече. :roll:
Няма ли да ми е дискомфортно в тези жеги? :roll:

Бобето
19th May 2009, 16:26
А тоя в червената тубичка....много ли загрява.
Че нали е лято......вече. :roll:
Няма ли да ми е дискомфортно в тези жеги? :roll:

Жената в магазина каза, че този светло зеления е за лятото , заради охлаждащия ефект, а червеният е по -скоро за зимата.

apoklistika
19th May 2009, 19:45
Нито един не действа. Миналото лято много време ги мъчих, резултат йок :lol:

mavina
19th May 2009, 20:06
А тоя в червената тубичка....много ли загрява.
Че нали е лято......вече. :roll:
Няма ли да ми е дискомфортно в тези жеги? :roll:

Жената в магазина каза, че този светло зеления е за лятото , заради охлаждащия ефект, а червеният е по -скоро за зимата.Дааааааа
така ще направя....лятото охлаждащ,зимата затоплящ :wink:
Дано да има ефект.
До сега не съм се мазала с такива неща :lol:
Дано да има ефект. :roll:

mavina
19th May 2009, 20:07
Нито един не действа. Миналото лято много време ги мъчих, резултат йок :lol:Ако няма ефект......ще
си ода със тлъстинките :lol: :lol: :lol:

simone
20th May 2009, 09:20
Нито един не действа. Миналото лято много време ги мъчих, резултат йок :lol:
Очевидно при всеки е различно :?. Пък и "борбата" с целулита е целогодишна и зависи и от много други неща не само мазане с някакви кремчета. Те само могат да спомогнат целия процес.

Lilith
16th July 2009, 17:14
тази година непредвидливо не си взехме слънцезащитен лусион преди да тръгнем към морето и се наложи да си купим от плажа, поради липсата на аптека :shock: в Лозенец. Взехме си Евелин .. изобщо не съм доволна. При положение, че съм с матова кожа и имах лек тен, изгорях. Стои мн мазен на кожата и си ставаш бял като отъркалян в брашно :? за мен това си бяха 12 лева изхвърлени в кофата :evil:

Оnly
16th July 2009, 17:37
Продуктите на Евелин миришат на машинно масло . Ползвала съм и крем за около очи и delicately bronzing balm . Не отговарят на моите изисквания за козметика . Всъщност околоочния крем е бил на Lumene , с което и него го включвам в тази класация .

Shеrry
19th July 2009, 09:38
Аз от тази марка съм ползвала само двойните гланцове и щипещите гланцове. :lol:

ashanti
20th July 2009, 09:56
ползвала съм антицелулитния крем ... доволна съм :wink:

laleva_88
9th May 2011, 20:40
nqkoi polzval li e produktite za mazna koja?:new_user:

mishelle1607
9th May 2011, 20:49
Не бих ползвала нищо,само лоши отзиви съм чувала-явно става въпрос за нисък клас козметика

emka
12th May 2011, 15:11
аз съм много доволна от техните слънцезащитни продукти и гланцовете им също ми харесват