PDA

View Full Version : "Вита Голд"-поредната измислица или...?


Sondies
24th June 2007, 17:56
Пробали ли сте го?
Какво мислите.. действа ли?
или не?

stivn
24th June 2007, 18:01
до колкото знам един съученик го е пробвам и него и златно чудо и каза че все пак т'ва имало някакъв ефект макар и минимален за разлика от златното чудо...

ratamahatta
3rd July 2007, 02:18
ми може и да си въобразявам ама им чувството, че ми намалява апетита :)

Sunflowera
3rd July 2007, 10:46
Вита Голд е най-обикновено слабително бе хора, не се излагайте!
Като искате да отслабнете спрете да плюскате и спортувайте :twisted: .

Enerdji
5th July 2007, 10:54
Какво мислите.. действа ли?
или не?
Тц......

debiliq
18th July 2007, 17:37
не съм пробвала златното чудо или някакви други, но витаголд действа. тва е единственото, което може да ми спре апетита (а това си е трудна работа :roll: ) така че горещо го препоръчвам.

Gavr1
21st July 2007, 21:36
Да бе помага...само ти дава зор на митницата, нищо повече!

LPS
23rd July 2007, 13:22
Поредната измислица ,която е направена за да се печели пари от чуждото нещастие и от човешка суета.

mira_sm
2nd January 2010, 11:11
Вита голд не е слабително, или поне не това му е основното предназначение. Може да има и някаква съставка с такова действие, но ми направи впечатление, че съдържа L-карнитин и като че ли хром.
Не знам дали действа, но нали знаем, че чудотворни - още повече чудотворни и безвредни - препарати няма. Аз бях си купила 3-4 еднократни дози (различни, но не помня по какво се различаваха) - ми... кафе. :D

MonicHka
2nd January 2010, 17:38
Пила съм ВитаГолд чай преди доста време,но комбиниран със стога диета ,активен спорт и го редувах с един зелен чай ,мисля че беше китайски.Имаше огромен ефект.И все пак в мен остана съмнението ,че резултата дойде не от чая!

tonubg
4th January 2010, 18:49
Пила съм ВитаГолд чай преди доста време,но комбиниран със стога диета ,активен спорт и го редувах с един зелен чай ,мисля че беше китайски.Имаше огромен ефект.И все пак в мен остана съмнението ,че резултата дойде не от чая!
Резултата е дошъл от твоето постоянство, желание за самата теб за живот. Редовния спорт и правилното хранене до там водят. За жалост голяма част от хората още не са го открили, въпреки че им е известно от години.

moly555
4th January 2010, 19:05
Пила съм ВитаГолд чай преди доста време,но комбиниран със стога диета ,активен спорт и го редувах с един зелен чай ,мисля че беше китайски.Имаше огромен ефект.И все пак в мен остана съмнението ,че резултата дойде не от чая!
Резултата е дошъл от твоето постоянство, желание за самата теб за живот. Редовния спорт и правилното хранене до там водят. За жалост голяма част от хората още не са го открили, въпреки че им е известно от години.

Чудесно казано!