PDA

View Full Version : ТЪРСЯ ДОБЪР МАМОЛОГ


The Shadow
25th June 2007, 11:07
Поради странни промени дет се случват с мен :oops: май ще трябва да отида мамолог...
Някой да препоръча такъв в София, ама качествен?
Благодаря предварително :!:

Pretty
25th June 2007, 11:26
Ето (http://panaceabg.com/exterior1.html) аз миналата година търсих като теб и от няколко места ми препоръчаха тази клиника заради лекаря който работи там д-р Петър Свещаров казват че е много добър :D

The Shadow
25th June 2007, 11:29
Ето (http://panaceabg.com/exterior1.html) аз миналата година търсих като теб и от няколко места ми препоръчаха тази клиника заради лекаря който работи там д-р Петър Свещаров казват че е много добър :D
Мерси! Ще се обадя да си запиша час за преглед.А цената на прегледа сигурно е 20-30лв?

Pretty
25th June 2007, 11:32
Нещо такова беше , зависи от прегледа , което ми напомни че ми е време пак да ходя :D като си записваш час искай при този лекар :!:

The Shadow
25th June 2007, 11:45
ОК! Мерррррси! :wink:

чичо
25th June 2007, 23:37
Д-р Свещаров е добър специалист,познавам го лично!Тъкмо мислех да те насочвам към него! :D

The Shadow
26th June 2007, 10:07
Д-р Свещаров е добър специалист,познавам го лично!Тъкмо мислех да те насочвам към него! :D
Тенкюююююююююююююююю! :2015: :1246:

Rusalka
25th July 2007, 17:53
Аз искам да попитам за мамолог във Варна.
Благодаря предварително :!:

bimbi
25th July 2007, 18:04
Аз искам да попитам за мамолог във Варна.аз ходя при Гърдевска. преглежда в клиниката на Темелков

Rusalka
25th July 2007, 18:06
тя някъде около съда ли беше тази клиника?

bimbi
25th July 2007, 18:09
тя някъде около съда ли беше тази клиника?да, на паркинга на районния съд. ако искаш утре мога да взема телефона на регистратура да питаш кога преглежда, и да си запазиш час, да не се разкарваш :)

Rusalka
26th July 2007, 08:42
ок, благодаря ти много :girl_in_love:

bimbi
26th July 2007, 09:49
упс, Гърдевска взела че заминала за чужбина. мамолозите били Темелкова и Цонев. не знам обаче нищо за тях, тъй че не мога да ти препоръчам единия или другия.
телефоните на регистратура са 600 126 и 600 127. ако решиш да идеш при някой, после пиши дали си доволна, щото и аз явно ще трябва да си търся друг мамолог. Гърдевска можело да се върне след 6 години :roll:

Rusalka
26th July 2007, 10:51
Гърдевска можело да се върне след 6 години :roll::2009:

Благодаря ти много bimbi. :D
Те нали не работят със здравната каса, да не се разхождам до личния?

bimbi
26th July 2007, 11:03
ми така казаха, заминала, но не се знае за колко, уж за три месеца, но имало възможност да остане до 6 години.

работят със здравна каса :)

Rusalka
27th July 2007, 07:51
Личния ми лекар каза, че съм била за гръден хирург и ми препоръча д-р Славов в Окръжна болница. Каза, че е много добър и мисля да отида първо при него, а ако не ми хареса , ще отида в клиниката на Темелков.
Още веднъж, много ти благодаря! :girl_in_love: :girl_kiss2: :girl_in_love:

trini_ti
27th July 2007, 08:35
The Shadow, какво става с теб, ходиш ли по лекара, какво казват, как си?

lenda
27th July 2007, 09:20
Личния ми лекар каза, че съм била за гръден хирург и ми препоръча д-р Славов в Окръжна болница.
Препоръчвам ти го и аз :1203:

bimbi
27th July 2007, 10:16
какво значи гръден хирург? какво ти има всъщност??

Rusalka
27th July 2007, 15:47
bimbi знам за гръдните хирурзи, че правят операции за рак на гърдата и там други хирургични намеси свързани с гърдите, но и аз за първи път ще ходя и не съм много наясно.
Още и аз незнам какво ми е, защото Славов ми даде час за понеделник, но много ме боли дясната гърда( от 2 дни ) и се надявам да не е нещо лошо. :cry:

lenda, моля те кажи ми нещо повече за него и какво ти е правил, че много ме е страх.

lenda
27th July 2007, 16:31
lenda, моля те кажи ми нещо повече за него и какво ти е правил, че много ме е страх.
На мен лично нищо (да чукна дърво :1250: ).Братовчедка ми имаше киста на гърдата и се оперира при него.Много е внимателен ,предразполага те и е адски позитивен човек :D Завеждащ е гръдна хирургия в "окръжна" болница.
Няма да се струваш ,ей :wink: Стискам ти палци всичко да е ОК.

Rusalka
27th July 2007, 16:41
мерси много lenda :girl_in_love:

Rusalka
30th July 2007, 10:13
Ходих при д-р Славов, останах много доволна.
Каза ми, че нямало нищо притеснително и според него е в следствие на предстоящата ми менструация, но за всеки случай ми каза да отида на ехография, тъй като аз му обясних, че до сега дори напрежение в гърдите не съм чувствала при менструация, а сега ме боли и то само едната. Беше много любезен и учтив и наистина ми подейства много успокояващо.
Ленда, оказа се права.

Освен това е млад и доста симпатичен :oops: .

P.С Личи си, че е много добър, защото има доста голяма опашка за него, а и момичето от регистратура ми каза, че е бил най-добрия.

bibi_82
30th July 2007, 10:53
май и аз ще взема да го посетя че и аз имам сходен проблем.надявам се да е ПМС но знае ли човек...

Rusalka
30th July 2007, 11:05
Според мен по-добре отиди. Все пак затова са прегледите. По добре напразна тревога, отколкото не навременни мерки. Все пак сме жени и трябва да отдаваме по-голямо внимание на тези неща.

bimbi
30th July 2007, 11:05
P.С Личи си, че е много добър, защото има доста голяма опашка за негоа дали опашката не е вследствие на Освен това е млад и доста симпатичен :oops: :lol: :lol:
п.п. джоук :wink:

lenda
30th July 2007, 11:15
Rusalka :1219:
Радвам се,че всичко е наред :girl_in_love: :2020:
п.п.
верно. ..пропуснах онзи ден да ти кажа ,че е голям симпатяга :1252: ама пък си била приятно изненадана :2035:

Rusalka
30th July 2007, 11:36
а дали опашката не е вследствие на Освен това е млад и доста симпатичен :oops: :lol: :lol:

Ааааа, може, може :girl_haha: !!!


верно. ..пропуснах онзи ден да ти кажа ,че е голям симпатяга ама пък си била приятно изненадана

Наистина, много приятно изненадана!!! Дори ми идваше да му кажа " я пак пипни да се увериш, че всичко е наред" . :2055:

bimbi
30th July 2007, 11:39
кога каза му са приемните дни? :lol: :lol:

Rusalka
30th July 2007, 11:44
Всеки работен ден от 8-10h. в 102 кабинет, Окръжна болница. Приятен преглед :wink: .

bibi_82
30th July 2007, 13:59
сега вече окончателно ме навихте :)

Rusalka
30th July 2007, 14:06
:1203: Хайде, утре на доктор. :wink:

lenda
30th July 2007, 14:12
Мацки,само да ви кажа (да имате инфо ако се наложи ).Съпругата на д-р Славов е мнооого добра гинеколожка :2035: :2003:

milena127
30th July 2007, 14:16
EEEEEEE ти сега ги закопа :cry:

Те тамън се наредиха на опашка за хубавия доктор и се оказа, че си имал съпруга :girl_haha: :girl_haha:

Rusalka
30th July 2007, 14:17
Еххх, тъкмо се надявах да не е женен. :cry:
Ленда, дай мила някво инфо за съпругата му. :)

bimbi
30th July 2007, 14:19
EEEEEEE ти сега ги закопа :cry:

Те тамън се наредиха на опашка за хубавия доктор и се оказа, че си имал съпруга :girl_haha: :girl_haha:че те женените още по-апетитни бе :lol: :lol: аз при какъв УНГ ходих в терапията /и жена му няква докторица/...ако знае кво му мисля... :lol: :lol: :lol:

lenda
30th July 2007, 14:29
Ехх,че сте :girl_haha:
Аз с цел да помогна казвам,не да ви отказвам от докторЯ :girl_haha:Той определеное си заслужава;)

Русалка
Величка Славова се казва съпругата му.Телефонът и го имам в къщи-ще ти го пратя допълнтелно.
Кабинетът и е в бившият дом на красотата(под зимно Тракия),на 6-тия етаж.Понеделник,сряда и петък приема до обяд ,а вторник и четвъртък -следобяд(или обратното беше :roll: :oops: ).

Babri
30th July 2007, 14:35
Май трябва да отворим една темичка за женените,симпатични доктори :D Има един в Окръжна,в урологията,ама голям симпатяга :girl_dance: Ама айде,това е др тема.

milena127
30th July 2007, 14:36
Абе като гледам сичко ще си кажете вие :girl_haha: :girl_haha:
Мъжете ви само да не четат тук, да не става :2047:

bimbi
30th July 2007, 14:37
аз пък знам един много убав зъболекар от София...ма айде няма да ви казвам повече, дан ми гу земити :twisted: :lol: :lol:

lenda
30th July 2007, 14:38
Май трябва да отворим една темичка за женените,симпатични доктори :D Има един в Окръжна,в урологията,ама голям симпатяга :girl_dance: Ама айде,това е др тема.
Ооо май го знам
нали мама я оперираха там преди месец..
Един висок,младичък,черноок, нали ? :2007:

Babri
30th July 2007, 14:46
Ох,той е :D И мойта майка я оперираха преди 2 месеца и аз се грижих за нея :D Харесвам точно такива мъже :D Гледахме се като котараци по коридора :D

lenda
30th July 2007, 14:54
:2003: Верно е мноого готин(щом аз се загледах..дето съм е***ти мрънкалото) ,че и го помня !И е пич,възпитан,внимателен..ех хххх :2007: :1242:
Аз между другото навсякъде разказвам ,колко съм възхитена от докторите и изобщо персонала в тази болница !Нямам думи,с които да изразя благодарността си ! :2020:

Rusalka
30th July 2007, 16:07
То с такива доктори, как да не ходиш на лекар. :)
Хмм, аз май редовно ще започна да ходя на профилактични прегледи :oops: .

Renkata
30th July 2007, 16:33
Русалке, ти с импланти ли си /не ми се рови сега да гледам/ ? Питам, щото и аз трябва да ходя, пък нали Гърдевска я няма и се чудя при кого :?. Все пак трябва да има опит с изкуствени цици, по- специфично е !

:1252: Пък и да няма... баси, вие така ми го обрисувахте, че... може да отида и само да си подрънкаме :2054:

bibi_82
31st July 2007, 11:33
EEEEEEE ти сега ги закопа :cry:

Те тамън се наредиха на опашка за хубавия доктор и се оказа, че си имал съпруга :girl_haha: :girl_haha:

ами то е така - хубавите мъже винаги са заети... :1246:
това не пречи обаче да се наредя на опашката и аз... пред кабинета де :girl_haha:

Rusalka
31st July 2007, 11:49
Русалке, ти с импланти ли си /не ми се рови сега да гледам/ ? Питам, щото и аз трябва да ходя, пък нали Гърдевска я няма и се чудя при кого :?. Все пак трябва да има опит с изкуствени цици, по- специфично е !

:1252: Пък и да няма... баси, вие така ми го обрисувахте, че... може да отида и само да си подрънкаме :2054:


Не, Ренка не съм с импланти, но не се притеснявай можеш спокойно да се наредиш и ти на опашката. :D
Докторчето всичко преглежда с импланти или без - няма значение.

kadrica
9th August 2007, 09:31
Момичета, чета ви от известно време, но тъй като скоро ме споходи нужда да ида на мамолог, то реших да споделя.
От Варна съм и посетих д-р Симеонова от Окръжна, беше ми препоръчана от лекар (Д-р Славов е наистина най-добрият гръден хирург във Варна. Беше оперирал майка ми успешно. А съпругата му е добър пък гинеколог :girl_dance:).
На 24г. съм и това ми беше първия преглед. Гледа ме само на ехограф, тъй като каза, че няма нужда от мамография. Оказа се, че имам по 1 малка киста в двете гърди, но ме успокои, че това не бива да ме тревожи. Единственото, което се иска от мен е да ходя редовно на преглед на всеки 6 месеца. Мен по принцип гърдите ми са проблемни и само в първата седмица след мензис не ме болят. През останалото време са все болящи ме. За съжаление при мен контрацептивите засилват болката, тъй като допринасят за допълнително напрежение.
Честно казано, малко странно ми се видя това, че откритите кисти няма да се третират по никакъв начин засега, но се надявам да не стават по-големи :roll:
Преглеждайте се редовно! :2047:

Brandy
14th August 2007, 12:30
Хайде и аз да споделя опита си. Посетих мамолог преди 2 години. От Бургас съм, но отидох в София - в Онко-болницата при завеждащия мамология Доц.Гаврилов. Много съм доволна от отношението и професионализма му. И при мен се оказаха няколко масто-кистозни образования /и на двете гърди/, и на мен доктора ми каза само да ги следя - с прост самопреглед и да ходя на контролни прегледи през 6 месеца. Спазвам го. Не пия никакви лекарства. Каза ми да избягвам хормонални таблетки и ненужни аборти. А иначе преди това се бях побъркала. Знаете какво е - неизвестност и ужас... Сега като чета за този Др Славов от Варна - поне ми е по-близо, може и да го посетя. Но от много докторски мнения, май може да се обърка човек... В Бургас има голям дефицит на добри лекари, особено напоследък, за жалост...

minididi
16th August 2007, 08:01
Може ли някой да ми препоръча мамолог в Пловдив/аз съм с импланти/. Предварително благодаря.

doctors
25th August 2007, 13:03
Може ли някой да ми препоръча мамолог в Пловдив/аз съм с импланти/. Предварително благодаря.

Здравей!Мога да ти препоръчам в Пловдив двама добри мамолози това са Д-р Алтай Косев и Д-р Румен Христов.Работят в Поликлиниката до ресторант "Стадиона" или както всички я знаем Дкц 2 Пловдив.Те са изключителни специалисти и професионалисти!

Excel
25th August 2007, 16:22
С имплантанти трудно бих си подложила на апарата за снимка . Такова пресоване прави , че може да преобърне имплантанта като при въртене на глобус . Иначе съм била при д-р Алтай Косев , радвам се ,че е споменат горе - няма да търся друг , когато ми се наложи . Беше доста отрицателно настроен към пластичните хирурзи . :wink:

doctors
26th August 2007, 09:56
С имплантанти трудно бих си подложила на апарата за снимка . Такова пресоване прави , че може да преобърне имплантанта като при въртене на глобус . Иначе съм била при д-р Алтай Косев , радвам се ,че е споменат горе - няма да търся друг , когато ми се наложи . Беше доста отрицателно настроен към пластичните хирурзи . :wink:

Мамолозите които съм споменал по-горе Д-р Косев и Д-р Христов,работещи в Дкц-2 Пловдив,извършват и клинични прегледи(опипване на гърдите),също и ехографии(ехомамография).Т ка че не е нужно да се подлагаш на мамографа!!!Спокойно може да отидеш за клиничен преглед и ехография!!!

minididi
27th August 2007, 12:11
Аз след операцията нямам намерение да ходя на мамограф/ако не ми се наложи/,а на ехограф,защото съм била и притискането е такова,че ако не хвърчат имплатни пак добре.От специалисти съм чувала че е по-добре на ехограф,защото мамографа има голямо облъчване./да не се прави ако не е необходимо/

doctors
27th August 2007, 13:16
Аз след операцията нямам намерение да ходя на мамограф/ако не ми се наложи/,а на ехограф,защото съм била и притискането е такова,че ако не хвърчат имплатни пак добре.От специалисти съм чувала че е по-добре на ехограф,защото мамографа има голямо облъчване./да не се прави ако не е необходимо/

Ами хубаво след операцията нямаш намерение да ходиш намамограф.Аз по горе съм ти казал,че ако желаеш да ходиш на профилактика и си търсиш мамолог в Пловдив,за профилактичен преглед,може да отидеш при тези специалисти,те извършват както клинични прегледи така и ехографии,след като не искаш мамография!Ами мамографа си има ограничение за възрастта на приложение,прилага се главно при жени след 35,но може да се прилага и при млади жени когато е необходимо.

minididi
28th August 2007, 07:12
Да благодаря ти,аз точно за профилактични прегледи след операцията ми е необходимо да отида на ехограф.Не че имам проблем засега ,но ми казаха,че след операцията трябва да ходя веднъж годишно.А пък аз съм на 38год.

Nadd
22nd November 2007, 17:46
Препоръчайте добър мамолог или гръден хирург в Бургас

Celine
13th August 2008, 08:34
Ще използвам темата, за да си задам въпроса.

Решила съм да отида на ехограф, поради извесно напрежение в лявата гърда, където си напипах някакво "удебеление"
Някой има ли представа има ли значение в кой ден от МЦ трябва/може да се отиде на преглед.

А също и клиника/лекар където да отида - става дума за Варна.

Rusalka
13th August 2008, 11:21
Аз знам, че най-добре прегледа да е 3-5 ден след МЦ. Така ми каза мамолога при когото ходих.

Celine
13th August 2008, 15:02
И аз така бях чувала .....
Но Личната ми каза, че като съм в цикъл ( което си е 7 дена при мен ) било нормално да напипвам "нещо", и не тогава се ходи на преглед. :x
Русалка ти на мануален преглед ли ходи или на мамограф да те гледат ?
Можеш ли да ми дадеш препоръки за лекар тук ?

Rusalka
13th August 2008, 17:16
Права е личната ти! Поради тази причина мамолозите съветват да се ходи при тях няколко дена след МЦ.
Аз ходих на мануален преглед при доктор Славов и останах много доволна! Каза, че няма от какво да се притеснявам, но за мое убеждение ме прати на ехография.
Работно време:
Всеки работен ден от 8-10h. в 102 кабинет, Окръжна болница. (тази информация е от юли 2007, надявам се РВ да не се е променило )


П.С Между другото е голям симпатяга :wink:

Celine
13th August 2008, 17:19
Прочетох вече за него :lol:

Rusalka
13th August 2008, 17:21
Да, носи му се славата. :girl_haha:

ази
6th October 2008, 14:09
... доктор Славов ...
Работно време:
Всеки работен ден от 8-10h. в 102 кабинет, Окръжна болница. (тази информация е от юли 2007, надявам се РВ да не се е променило )


Русалка, моля те, обясни къде се намира този кабинет. В поликлиниката на Окръжна или в хирургиите?

Celine
6th October 2008, 17:40
ДА се отчета .

Ходих на преглед ( мануален ) при д-р Хинев - гръден хирург, частният му кабинет се намира на ген Скобелев 5и някой номер ( почти до Генерал Колев )
Мануалният преглед се прави между 5 и 10 ден на месечния цикъл

За ехографски преглед ми препоръчаха д-р Райкова в Майчин дом - 052 33 20 00
Ехографският се прави преди цикъл.

Desi82
7th October 2008, 07:50
Здравейте! И аз бих искала да отида на ехограф. Вобще не съм се преглеждала, а мина година и половина от мамопластиката ми. Препоръчвате Д-р Райкова в Майчин дом. Може ли да ми кажете колко струва прегледа и дали може да се ходи с направление? Благодаря предварително!

Rusalka
7th October 2008, 11:57
Русалка, моля те, обясни къде се намира този кабинет. В поликлиниката на Окръжна или в хирургиите?
Aзи, в главната сграда на окръжна, там където се намира спешния кабинет. Като влезеш в главната високата сграда ще въдиш регистратурата/информацията и малко по-навътре в същия коридор е кабинета. На първия етаж е.
Ако не съм обяснила добре пак ме питай, няма проблем. Ще обяснявам :D

silveto88
26th October 2009, 20:08
Здравейте,имам възел на щитовидната жлеза.Препоръчаха ми Д-р Славов.Бихте ли ми казали дали е добър специалист???

Desenceto
5th November 2012, 10:12
В Русе добър мамолог, мамологичен кабинет на Д-р Начев и Д-р Йовчев.
Работят и със здравната каса
информация за записване можете да вземете от сайта им