PDA

View Full Version : Въпроси всякакви за красотата :)


Страници : 1 2 [3] 4 5 6

misheto7
24th November 2008, 12:12
Никъде не пише каква и мощността :roll: .Аз за това се изнервям защото нямам време да обикалям по магазините и искам да имам инфо преди това какво и от къде ще си взема а те на повечето места не са написали най-важните неща ами ми пишат глупости :evil:

Briseis
24th November 2008, 13:12
влез в сайта на техномаркет и разгледай по марки. за всеки продукт на филипс има качена и спецификацията в пдф формат, може там да разгледаш за повече инфо

misheto7
24th November 2008, 13:40
Прерових целия net.Интересуват ме определени марки/Браун.Иметеk и евентуално Ремингтон/ .Филипс не ща и да чуя.Един боклук вкъщи ми е достатъчен .ще се ходи на място то се е видяло :evil:

Celine
24th November 2008, 17:03
Не знам каква е точно мощността и , но загрява много бързо до 200 градуса. Моята коса е с твърд, плътен косъм, права е - доволна съм. За изглаждането се справих, но къдрици йок :roll: станаха едни зигзагообразни ....

ralica888
24th November 2008, 19:28
Аз преди време се бях боядисвала с тези бои: http://beautycosmetic.biz/images/casting%20creme%20gloss.jpg и резултатът беше кестеняво без червеникав оттенък,но зависи вече колко тъмен го искаш цвета. На мен също винаги ми изсветлява и червенее дори тъмното кестеняво,просто аз преди се бях боядисвала с бои с червеникав оттенък нарочно.

Благодаря ти за съветчето ледено_sЪrце :girl_in_love: Ей сега ще я потърся и ще поразпитам за нея.Последно се боядисвах с Loreal majurel или нещо такова и пак същото.Дано тази е различна.Ще пиша :2015:

misheto7
25th November 2008, 19:55
В крайна сметка си взех Imetec.45 W e ,но след като си скъсах нервите да питам тия ватове от какво значение са и никой не ми даде логично обяснение се обадих на фризьорката си.Нейната преса е 35 W, а върши чудесна работа.По параметри освен ватовете няма разлика с другите и тъй като вече е пробвах мога да кажа ,че съм доволна.Загрява супер бързо до 100 градуса ,изправя страхотно косатат,ама тая работа с къдриците хич не мога да я схвана.Хората и DVD-и са сложили и пак не можах да хвана как се прави ама русото си е русо :girl_haha:

Celine
26th November 2008, 09:45
ама тая работа с къдриците хич не мога да я схвана.
Хората и DVD-и са сложили и пак не можах да хвана как се прави ама русото си е русо :girl_haha:
:lol: :lol: :lol:

Целувчица
26th November 2008, 11:50
а някой може ли да ми каже как да си начупя косата така че да ми издържи по дълго време а не да се развали след час или два както става обикновено (имам много твърда коса)?

Babri
26th November 2008, 11:53
Използвай по-силна пяна за коса и след това задължително фиксирай с лак.

Имай предвид,че при влажно и дъждовно време,косата се отпуска доста по-бързо.И затова има и водоустойчиви лакове.

Целувчица
26th November 2008, 11:55
но като е мокра ли да я начупя или?

Babri
26th November 2008, 12:03
Да,да,като е мокра,всъщност леко подсушена, слагаш пяна по дължината на косата и след това с дифузера хубаво я изпичаш. Става много хубава и лъскава. И не забравяй лака за фиксиране на прическата :wink:

Целувчица
26th November 2008, 12:46
е няма ли да се развали с дифузера?

Babri
26th November 2008, 12:51
Да се развали ли :roll: Нали искаш да е начупена?

Или ако искаш я навий с ролки,но специално при мен държи по 2-3 часа и след това се отпуска.А дифузера ми държи по 4 дни.

Divinemouse
26th November 2008, 16:04
е няма ли да се развали с дифузера?

Отиди във фризъорски салон и им кажи да ти направят дифузер и си готова тъкмо ще видиш как става...
Бабри е права само си наведи косата на долу ако си го правиш сама,но имай в предвид че ако си със рядка коса нямя да ти хареса резултата...

Inkaaa
26th November 2008, 16:12
Показвам снимка на моята коса,направена с дифузер от мен!наистина ми коства време ,но като за първи път мисля,че е добре.Косата ми е доста тънка!!!
http://prikachi.com/images.php?files/470236l.jpg

Divinemouse
26th November 2008, 16:18
Показвам снимка на моята коса,направена с дифузер от мен!наистина ми коства време ,но като за първи път мисля,че е добре.Косата ми е доста тънка!!!
http://prikachi.com/images.php?files/470236l.jpg

Много добре си се справила като за първи път...Моята става много къдрава :roll:

Inkaaa
26th November 2008, 16:20
Ако косата ти е леко чуплива ,става още по-хубаво, но моята е супер права ,като изправена с преса и доста трудно се къдри!

Divinemouse
26th November 2008, 16:21
Ако косата ти е леко чуплива ,става още по-хубаво, но моята е супер права ,като изправена с преса и доста трудно се къдри!
Същата е и моята но аз хода на фризъор и ми я правят перфектно ...а сама съм се опитвала и не мога така да я направя..

Пипилота
26th November 2008, 16:23
Никога не съм могла да разбера идеята на дифузера. Дали щото моята коса си е къдрава, дали щото не се справям... :roll: Иначе винаги съм мечтала да изглежда точно като на Инка на снимката :cry:
А винаги съм като смес между Чобака и ритана кошница.

i_ani
26th November 2008, 16:30
Показвам снимка на моята коса,направена с дифузер от мен!наистина ми коства време ,но като за първи път мисля,че е добре.Косата ми е доста тънка!!!
http://prikachi.com/images.php?files/470236l.jpg

:bravo: на теб :2043:

Наистина си се справила много добре и ти стои чудесно ! :girl_in_love:

Inkaaa
26th November 2008, 16:42
Показвам снимка на моята коса,направена с дифузер от мен!наистина ми коства време ,но като за първи път мисля,че е добре.Косата ми е доста тънка!!!
http://prikachi.com/images.php?files/470236l.jpg

:bravo: на теб :2043:

Наистина си се справила много добре и ти стои чудесно ! :girl_in_love:

Благодаря!

Babri
26th November 2008, 17:43
Моята коса също става много къдрава от дифузера.Но много зависи и от пяната.Моята фризьорка ползва Билба.

lady85
26th November 2008, 18:05
Показвам снимка на моята коса,направена с дифузер от мен!наистина ми коства време ,но като за първи път мисля,че е добре.Косата ми е доста тънка!!!
http://prikachi.com/images.php?files/470236l.jpg
Инче,добре си се справила :2043:
Аз никога не съм могла да ги докарам тея къдрици....С машата лесно,моята коса е тъничка и буклите са готови за 15мин,ама с дифузера хич не се разбираме :) Фризьорката си знае работата... :)

ralica888
1st December 2008, 21:49
Здравейте сладурки! :D Преди седмица си взех термалната вода на AVENE,но съм с проблемна кожа и имам 4увството,4е ми излизат по ве4е пъп4ици от нея?! :girl_cry: Някой ползвал ли я е и има ли някакви впе4атления от нея?

Persefona
2nd December 2008, 11:42
аз съм ползвала, но не съм забелязала негативен ефект. по-скоро нулев :)

Gia
6th December 2008, 16:23
Аз също, имала съм и на Виши. Но сутрин много добре ме събужда като се пръскам :lol:

ralica888
6th December 2008, 20:09
Пфууууу и аз съм на това мнение-за ни6то не става :evil: ...а имах такива големи надежди.... :whacky:

~xxkiriku
7th December 2008, 12:54
Някой знае ли как се прави тази (http://i74.photobucket.com/albums/i275/bloom_fan/bella_by_mr_cute.jpg) прическа? :lol:

heike
7th December 2008, 17:14
Здравейте,няколко седмици си втривах ампули Неrbagene и имаше резултат(косата ми не се омазняваше след 1 ден и даже започнах да я мия по-рядко) и след това около 1-2 седмици не съм се мазала с ампулите и сега отново като започнах да си ги втривам косата ми е ужасна.Веднага щом изсъхне става на клечки,втвърдява се и изглежда все едно не е къпана.Първият път си помислих,че е заради шампоана,защото си бях купила нов и не го бях пробвала без ампулите,но сега пак съм със стрия шампоан и отново ми става косата на клечки.Някой друг ползвал ли е тези ампули???Сега не знам какви ампули да си купя против бързо омазняване на косата.

Целувчица
16th December 2008, 13:12
е най после и аз отидох на фризьорка за да ми направи прическа за един купон с колегите и отзад ми я начупи с дифузер а ето и ефекта
http://prikachi.com/images.php?files/498540d.jpg
http://prikachi.com/files/498546c.jpg
http://prikachi.com/files/498548z.jpg

sar4icef
30th December 2008, 23:40
:oops: мацки аз ще ви попитам нещо много странно,не ме мислете за откачена :oops: :D ам...косата ще ми расте ли ако слагам шапки(каскет) или ако я връзвам...чух че растяла по-бавно така :oops: :oops: :oops: :?: :D

aniK
31st December 2008, 09:37
Не мисля, че това ще пречи на растежа, но при всички положения връзването ще я изтощава, ще падат повече косми, а може и да я къса. Това ще ти създаде чувство за бавен растеж.
Предполагам, че каскет няма да носиш постоянно, з'то пак косъмът няма да може "да диша" и да си расте нормално. Мисля си, че в студа, носенето на шапка даже може да е полезно за косата (по-скоро за скалпа). Аз обаче никога не слагам шапка зимата, з'то сваля ли я, косата ми остава с формата на шапката :D Виж, ако шапката е част от тоалет и не се сваля, е друга работа ;)

sar4icef
31st December 2008, 18:55
:2008: :2008: :2008: :2008: :2008: :2008: thank you

swe3tynka
1st January 2009, 20:04
Момичета, ще ми кажете ли как да си начупя по този начин косата: http://www.hairstylescut.com/images/teen-hairstyle.jpg
Или въобще как да я начупя? Искам лееки, небрежни къдрици, но нямам идея как да стане. Аз съм с дълга права коса,цялата на етажи. С пяна нищо не става. С ролки, косата ми става като.. облаче :lol: Маша нямам :( , но пък имам преса, с тънки приставки: http://www.shehair.bg/photos/Image/image/presa_3_big.jpg
В инструкциите й пише, че можело да се къдри косата с нея, смисъл "небрежни къдрици". Но дали ще станат такива като на снимката? Или отново ще съм като облаче? :lol:
Моля ви, дайте идеи и съвети..
10х предварително!

Т-Е-Д-И
1st January 2009, 20:12
[i]Момичета, ще ми кажете ли как да си начупя по този начин косата: http://www.hairstylescut.com/images/teen-hairstyle.jpg
i]

И аз имам желание за такива къдрици, дължината ми е подходяща ама нещо и аз не успявам :cry:

elince88
2nd January 2009, 21:17
с преса можеш да си направиш всякакви къдрици (освен най-ситните ) .
вземаш малък кичур коса,поставяш го между плочите на пресата и го овиваш веднъж около нея.започваш бано да плъзгаш пресата без да я стискаш много до края на кичура.малко ми е трудно да го обясня,дано поне малко помогна и ме разберете.
успех :D

elince88
2nd January 2009, 21:22
а някой да е ползвал термичния цимент на керастаз?през миене ли беше необходимо да се нанася или по-рядко?изхвърлих листовката :?
Благодаря предварително :D

Т-Е-Д-И
2nd January 2009, 21:25
с преса можеш да си направиш всякакви къдрици (освен най-ситните ) .
вземаш малък кичур коса,поставяш го между плочите на пресата и го овиваш веднъж около нея.започваш бано да плъзгаш пресата без да я стискаш много до края на кичура.малко ми е трудно да го обясня,дано поне малко помогна и ме разберете.
успех :D
Благодаря ти, аз специално ще пробвам :)

swe3tynka
2nd January 2009, 22:45
с преса можеш да си направиш всякакви къдрици (освен най-ситните ) .
вземаш малък кичур коса,поставяш го между плочите на пресата и го овиваш веднъж около нея.започваш бано да плъзгаш пресата без да я стискаш много до края на кичура.малко ми е трудно да го обясня,дано поне малко помогна и ме разберете.
успех :D
Благодаря ти, аз специално ще пробвам :)

Ме тоо (:

sar4icef
14th January 2009, 18:30
МАЦКИИИИ искам да питам ампулите с гроздови семки (за косата) как трябва да ги намажа,на измита коса или на немита....а те са много мазнички и се ми е странно да чиста коса да ги втривам :roll: ХЕЛППП мМИИ

elince88
14th January 2009, 22:23
ампулите попринцип се нанасят на мина коса :roll:
защо не попиташ в магазина от където си ги купила :roll: дано и някой друг по-компетентен от мен да се включи с отговор :roll:

an4o18
22nd January 2009, 13:04
Здравейте дами!Бих искала да се консултирам с вас ,коя е най подходяща маска за лице за 35годишна кожа,смесен тип.Дори при козметик какво е най подходящо

Puppito
22nd January 2009, 15:54
какво значи дори при козметик?
:roll:
какво искаш да постигнеш - да е по-стегната, да свиеш порите, да е по-бляскава, да матираш, да изгладиш някаквои бръчици?
не смятам, че само маска е достатъчна. мисля, че грижата за кожата комплексна - почистване от време на време, маска и друга процедура определена от твоя козметик и т.н., дневен/нощен крем, тоник...

an4o18
23rd January 2009, 14:12
Аз по принцип я поддържам,в смисъл почистване с пилинг маски ,крем.Ходя на около 2 месеца при козметичка за дълбоко почистване,правих си след морето някаква терапия с водорасли,имаше ефект сякаш,но преди нова година питам козметичката каква маска ще ми препоръча,в смисъл тя да ми прави и тя ми казва всякакви.Аз си мисля,че не е така.Вече забелязвам по кожата си бръчици,около очите и почват да ме дразнят,а и сякаш порите са вече по широки.

Т-Е-Д-И
31st January 2009, 16:13
Имам един въпрос за косата. От известно време не иска да се изправи като хората, постоянно е като бухнала, иначе слагам маски хубави шампоани ползвам, пресата ми е нова. Нямам идея от какво може да е?

vafli4ka
31st January 2009, 16:17
Пробва ли си кристали?

Т-Е-Д-И
31st January 2009, 16:21
Пробва ли си кристали?
Да винаги изправям с кристали, и пак не може да стане като праз :( :lol:

vafli4ka
31st January 2009, 16:23
А да не би прическата ти да й придава по-обемен вид
Аз досега проблеми не съм имала-ползвам си кристали и после леко я тупирам в корените и пръскам с лак,но стои идеално права,ако скоро си сменяла стилизиращите продукти или прическата може би това е причината

Т-Е-Д-И
31st January 2009, 16:27
ами косата ми е дълга и на черта, мисля че е подходяща за изправяне, като имаш предвид, че преди 1-2мес си се изправяше, дали не е от влажното време? :?
Благодаря ти за консултацията :wink:

Lilith
31st January 2009, 16:40
Голди, моята прическа е същата и аз се изправям.. моята коса "бухва" когато я суша с топла струя на сешоара или е прекалено мокра, когато започна да я суша... другият вариант е, да иска още подхранване, забелязала съм, че когато я мажа с разни масла преди баня, след това каквото и да я правя, се поддава много лесно и стои мн жива :roll:

Т-Е-Д-И
31st January 2009, 19:00
Голди, моята прическа е същата и аз се изправям.. моята коса "бухва" когато я суша с топла струя на сешоара или е прекалено мокра, когато започна да я суша... другият вариант е, да иска още подхранване, забелязала съм, че когато я мажа с разни масла преди баня, след това каквото и да я правя, се поддава много лесно и стои мн жива :roll:
благодаря ти, ще пробвам и това :wink:

Т-Е-Д-И
1st February 2009, 20:31
Пак съм аз с косата :lol:
Момичета, явно кристалите за коса са ми били некачествени, днес купих на LINEA BIO, изпарвих косата нанесох и от кристалите и ефекта е страхотен. :)
http://www.nisea-bg.com/i.php/browsepic.html?iid=3326&image=http://www.nisea-bg.com/images/items/3347.jpg

Lilith
1st February 2009, 21:25
Голди, какви използваше досега? :)

Т-Е-Д-И
2nd February 2009, 10:51
Голди, какви използваше досега? :)
CRISTALI LIQUIDI така пишеше на шишенцето ето ги
http://prikachi.com/users/goldi/24t.jpg

aniK
2nd February 2009, 12:26
Голди, какви използваше досега? :)
CRISTALI LIQUIDI така пишеше на шишенцето ето ги
http://prikachi.com/users/goldi/24t.jpg

Биотрейд май :roll:

Целувчица
2nd February 2009, 13:31
а какво да използвам за заплетени връхчета?

Т-Е-Д-И
2nd February 2009, 13:43
а какво да използвам за заплетени връхчета?
ами мисля че кристалите и за това помагат, моята също се заплита.
Но от вчера както си е изправена с тия кристали не е мръднала :cool:

Lilith
4th February 2009, 23:23
попитах за кристалите, защото бях почти сигурна, че са като моите :lol: :lol: интуиция :lol:
ще пробвам и с тези, които използваш в момента :P

want
5th February 2009, 04:49
Момичета, ще ми кажете ли как да си начупя по този начин косата: http://www.hairstylescut.com/images/teen-hairstyle.jpg
Или въобще как да я начупя? Искам лееки, небрежни къдрици, но нямам идея как да стане. Аз съм с дълга права коса,цялата на етажи. С пяна нищо не става. С ролки, косата ми става като.. облаче :lol: Маша нямам :( , но пък имам преса, с тънки приставки: http://www.shehair.bg/photos/Image/image/presa_3_big.jpg
В инструкциите й пише, че можело да се къдри косата с нея, смисъл "небрежни къдрици". Но дали ще станат такива като на снимката? Или отново ще съм като облаче? :lol:
Моля ви, дайте идеи и съвети..
10х предварително!

Разгледай това филм4е ще ти бъде от полза:)По4ни да навиваш от там от където искаш да ти се на4упва косата.Успех:)

http://www.youtube.com/watch?v=fpl9KYzmJ6s&feature=related

Divinemouse
5th February 2009, 13:40
Според мен с ролки или маша

elince88
7th February 2009, 14:11
С пресата наистина стават по този начин,по който е показано в клипчето,но трябва пресата да се плъзга по-бавно,за да станат по-стегнати и оформени буклите.Темперетурата обаче трябва да е над 180 С.Аз така се правя и стават много кеасиви въпреки,че косата ми е доста по-къса :wink:

Пипилота
8th February 2009, 00:33
Някой знае ли дали съществува стилизиращ продукт за коса, който са изправя краищата на къдравата коса? Щото моите се навиват на ролце и това ме докарва до нервен срив доста често, искам да се по-прави ако може. :cry:

rossi_spi
8th February 2009, 20:04
С вакса не става ли?

Karlotta
20th February 2009, 22:17
Може ли да ми препоръчате добър солариум във Варна,по възможност в района на центъра или Чайка,Левски?

heavenkata
22nd February 2009, 00:30
абе препоръчайте ми крем за лице, който да е с лека формула :roll:
целта е да си предпазвам лицето от замърсяванията навън, защото ми е много финна кожата и се притеснявам да не се бъгне и да почнат да ми излизат пъпки! :2022:

Bebs
22nd February 2009, 13:28
абе препоръчайте ми крем за лице, който да е с лека формула :roll:
целта е да си предпазвам лицето от замърсяванията навън, защото ми е много финна кожата и се притеснявам да не се бъгне и да почнат да ми излизат пъпки! :2022:

Аз лично съм много доволна от този на Виши с Термалната вода, който е хидратиращ, може да се използва сутрин и вечер, като аз го използвам само сутрин след като си измия лицето, точно с тази цел, за да предпазва от вредните влияния. Може да го съчетаеш с околоочния контур против тъмни кръгове около очите :D

Шоки
22nd February 2009, 13:36
За предпазване от замърсяванията на околната среда идеално действа фон дьо тена.

heavenkata
22nd February 2009, 21:00
Thanks, girls :)
Още утре ще си купя крема и околоочния контур против тъмни кръгове.
А фон дьо тен също смятам да си купя, но не знам какъв все още.. много ми е светла кожата... и това и проблем.. няма толкова свеъл.. :?

Шоки
23rd February 2009, 11:27
Не може да няма толкова светъл фон дьо тен. Потърси хубаво в магазини с по-богат избор и ако не си ползвала до сега ще те посъветвам да си го избираш според вида на кожата си, също като крема за лице - за суха, за мазна, за смесена...... ако кожата ти е чиста може да си вземеш по-прозрачен, ако ли пък не по-плътен. Порави се във форума за фон дьо тените за по-подробна информация.

sibi
23rd February 2009, 12:46
И аз досега не съм успяла да си намеря достатъчно светъл ФДТ за моята кожа. heavenkata, ако намериш, пиши какъв. Или някой друг да сподели . . .

Lilith
23rd February 2009, 13:35
а не става ли някакъв минерален, те се адаптират към цвета на лицето ако не се лъжа :roll:

heavenkata
23rd February 2009, 23:03
мерси на всички!

а не става ли някакъв минерален, те се адаптират към цвета на лицето ако не се лъжа :roll:
С тебе тогава Събота по магазините в Габрово, за да си купя ФДТ и крем, че по му разбираш! :2024:

elince88
24th February 2009, 08:02
Моята кожа също е много светл и не си намирам толкова светъл ФДТ,но си купувам един тон по тъмен (така или иначе със светлата кожа бих изглеждала као смъртник ).На Лореал са много хубави и се адаптират към типа и цвета на кожата,седят много естествено.

Шоки
24th February 2009, 10:10
Сестра ми е с много светла кожа и смесва фон дьо тена с крема си за лице в дланта и го нанася след това. Има кремове с тониращи частици ( на AVON например ), те мисля, че стават за много бели кожи.

via_42
24th February 2009, 16:15
За крем с лека текстура дневен бих препоръчала Долива Хидрокеър
А за светъл ФДТ - хм, малко е странно да се дава консултация така-отивате, момичета и пробвате-и аз съм светла и ползвам антибактериален ФДТ Манхатън

AiRen
24th February 2009, 16:27
абе препоръчайте ми крем за лице, който да е с лека формула :roll:
целта е да си предпазвам лицето от замърсяванията навън, защото ми е много финна кожата и се притеснявам да не се бъгне и да почнат да ми излизат пъпки! :2022:

Ето това е много добро: http://www.olcombg.com/lumene/catalog/skincare/hydra/6.php

Allure_
27th February 2009, 01:35
Да попитам-някой посещавал ли е център за естетична медицина "Пандерма"?Доволни ли сте от процедурите,специално пилингите ме интересуват?

ZANDALEE
27th February 2009, 16:51
Алуре,специално билковия пилинг Тачева го прави добре в пандерма.
Всъщност изписано е много за нея като дерматолог и можеш да си направиш изводи и сама.Някои козметички от стария й кабинет сега са в новия Пандерма.

heavenkata
4th March 2009, 19:47
Здравейте отново!
Утре имам час при фризьор, но все още не знам какво искам да си напвя с косата... за последната 1 година бях тъмно кестенява, къдрава, червена, права и светло кестенява.. сега искам да се подстрижа... искам средна дължина, но не просто да ми я отреже на черта.. искам нещо шантаво.. преди беше на мода отзад късо, а отпред дълго... Сега какво е на мода? Давайте идеи!
и знам, че фризьорката ще предложе много неща, но малко повече идеи няма да сбъркат нищо.. :roll: :wink:

gwendoline
4th March 2009, 19:48
искам нещо шантаво..
може би нещо... пружинесто.... :1242: :2035:

heavenkata
4th March 2009, 20:00
искам нещо шантаво..
може би нещо... пружинесто.... :1242: :2035:
хахаха :lol: :lol:
може може.. :D

toni_nl
6th March 2009, 16:00
здравейте,мацки :D .Току-що се регистрирах и ето 1 въпрос(експресен,поради липса на време)- искам да си направя по-светъл цвят на косата-лешник.естествения ми е мн тъмно кестеняв с последно боядисване преди 4 месеца с безамонячна на Лореал(черно).ще ми обясните ли за този цвят лешник-из каталозите би трябвало да е написан като златисто-кестеняв или си е лешник :roll: .Кой фирми предлагат този цвят?вчера видях един цвят на Лореал Еxellence-светъл бронз 5.34,но незнам дали от този цвят се получава въпросния лешник.По късничко ще пиша повече.Между другото-форума е чудесен,от 2 месеца съм само гост(от мързел да се регистрирам),но имам само добри впечатления

apoklistika
6th March 2009, 18:41
Според мен го направи при фризьор и то такъв, който разбира от боядисване. Щото има ли боядисвано преди това, при домашни условия трудно ще постигнеш еднакъв цвят навсякъде. Има едни плескала, които най- напред свалят останалата боя, разпитай се за нещо такова. Иначе за цвета, би трбявало лешник да си се води :)

toni_nl
6th March 2009, 21:59
аз при фризьор ще се правя,но като гледах из каталога на Лореал,не го намерих тоз лешник. :cry: ..чудничко,що така...Проблема е,че не живея в България и предполагам,че доста ще се трябва да се червя,докато обясня на фризьорката,че искам коса с цвят лешник :oops: .Да не би да е микс между 2 цвята?Гаранция-Франция че доста ви забавлявам с невежеството си,но така го искам този цвят(цял живот съм била чернокоска,затова съм толкова ентусиазирана за новото амплоа)...ако имате инфо,споделяйте,дами,че другата седмица съм на фризьорския стол :wink: .

aniK
6th March 2009, 22:16
toni_nl, тук по ТВ тече реклама на Лореал Кастинг с Пенелопе Круз точно на цвят лещник. Ще загледам кои номера са (показват 3 кутии). И аз много искам да направя своята тъмно кестенява коса лещник, но ме притеснява обезцветяването. Мисля, че то много гори косата, а само боя върху боя с този тъмен цвят няма да стане.

toni_nl
6th March 2009, 22:35
ооо,таз рекламка съм я гледала май,Пенелопето развява едни прави,светли коси,но нещо не ми харесва този цвят(наистина ли е лешник?).От серията Еxellence(Лореал) има едно светло бронзово 5.34-нещо по тъмничко ми се иска,но съ6тия цвят :cool: .А за обезцветяването-вече толкова съм ентусиазирана за промяна,че страховете от провал съм ги оставила в миналото.Сигурно от 2 години вече се глася за НОВО.. :roll: .То не чаках къна да падне,то не чаках безамонячната да падне :x ...Иначе косата ми е здрава и с дебел косъм,затова съм по обнадеждена :D

Тайна
7th March 2009, 00:00
Някои чувал ли е за Witch-hazel :arrow: http://en.wikipedia.org/wiki/Witch-hazel или по-точно http://www.dickinsonsusa.com/product_main.html. Май е доста разпространен продукт тук, аз от скоро го ползвам и съм доволна, добре почиства и освежава кожата, а струва само $2-3.Казват, че помагало и при акне...

toni_nl
7th March 2009, 00:49
toni_nl, тук по ТВ тече реклама на Лореал Кастинг с Пенелопе Круз точно на цвят лещник. Ще загледам кои номера са (показват 3 кутии). И аз много искам да направя своята тъмно кестенява коса лещник, но ме притеснява обезцветяването. Мисля, че то много гори косата, а само боя върху боя с този тъмен цвят няма да стане.че защо да не стане,като гледах боите на Лореал(Екселенце) и попаднах на един светъл цвят,май златисто-кестеняво беше(на опаковката е една китайска мадама с къса коса) и като погледнах отзад-може да свалиш почти черна основа.Направо ми се зави свят от еyфория :D .Незнам обаче дали сваля боя,но със сигурност ще разузнавам тези дни :cool: .А на мен също не ми се иска да си мисля за обезцветяване,защото ме е страх да не се окаже,че още имам черничко,въпреки,че от 1,6 година все си подрязвам косата,но каквото и да е-ще го бъде лешника :!: .А ако някоя мацка от форума пусне link-че с този цвят,направо ще си умра от щастие(аз все търся,но нищо не намирам) :wink: :wink: :oops:

apoklistika
7th March 2009, 02:21
Лешника като цвят си е лешник навсякъде, няма кво да се червиш, в бая страни съм се боядисвала, та знам от опит :lol: Също така от опит знам, че Лореал е боклук, иди да те намажат с професионална боя, щото с тва ще станеш като петниста хиена- корените ти, на които няма боя, че изсветлеят повече, а боядисаните краища ще си останат тъмни :)

aniK
7th March 2009, 08:11
Ооо, определено за такова нещо трябва да се отиде при добър фризьор, пък той да прави, каквото трябва. Мен даже и от фризьор ме е естрах каква ще ме направи, че съм мургава и да не стана рижава като циганка. После да си опустоша косата от ПРЕбоядисвания.
А цвета на ТВ или монитор няма как да е еднакъв при всички ни и да е реален.

apoklistika
7th March 2009, 15:19
Ани, аз дори съм убедена, че тия цветове по рекламите едва ли са правени с Лореал :lol: Права си, дори и фризьор може да те направи на нищо, ако не разбира от боядисване. Като живеех в Кипър си бях намерил един, който се беше специализирал само в боите, той боядисваше, а друг стрижеше. Та от него знам, че това не е просто да наклепаш, има си тънкости. Единствен той е успявал да ми докара косата от гарваново черно до платинено русо без грам жълто и без да ми изгори косата. Адски добър беше тоя пич.

toni_nl
7th March 2009, 22:03
еххх,честито на пичките с добър фризьор,но нашата фирма такъв късмет-нЕма! :wink: Последния път ходих в един добър салон,но фризьорката като ме видя с толкоз тъмна коса и ми отказа(понякога от светлината доста чернея),щяла да ми бута няколко тона,незнам какво още,и то ще ми докара първо кестеняв цвят.Толкова ли е трудно да се бутне 1 нюанс боя? :x След време пак трябвало да ходя за моя цвят-мечта.Не ми пречи да отида,но за една процедура трябва да подготвя 150 евро :? .Тъжно ми става!Затова сега се точа да отида в някое салонче с ученички и да им се оставя(поне си имат учителка,която ще ми даде най-добър съвет).Незнам,ако е толкова сложно с мен,то какъв зор виждат девойките с естествено супер-черен цвят? :roll:

apoklistika
7th March 2009, 22:35
Тони, за съжаление е така, със сигурност с един път не става. За мен ми трябваха три седмици и четири ходения.... бе накрая става една цена, дето перука можеш да си купиш направо :lol: Това с ученичките като че ли не е лоша идея, ама само ако са под наблюдение :lol:

toni_nl
7th March 2009, 23:15
нали,добре съм го измислила с ученичките :lol: айде другата седмица ще пиша пак какъв е резултата и ако има някакъв проблем,пак ще свикаме Съвета :lol:

want
8th March 2009, 01:56
здравейте,мацки :D .Току-що се регистрирах и ето 1 въпрос(експресен,поради липса на време)- искам да си направя по-светъл цвят на косата-лешник.естествения ми е мн тъмно кестеняв с последно боядисване преди 4 месеца с безамонячна на Лореал(черно).ще ми обясните ли за този цвят лешник-из каталозите би трябвало да е написан като златисто-кестеняв или си е лешник :roll: .Кой фирми предлагат този цвят?вчера видях един цвят на Лореал Еxellence-светъл бронз 5.34,но незнам дали от този цвят се получава въпросния лешник.По късничко ще пиша повече.Между другото-форума е чудесен,от 2 месеца съм само гост(от мързел да се регистрирам),но имам само добри впечатления


Първо трябва да ти се махне 4ерната коса и едва тогава да се боядисаш:)Отиди на професионален фризьор сама няма да можеш да го направиш.Фризьорите имат специални каталози и някои от цветовете се постигат с смесване на 2 бои!От години ползвам Лореал Мажирел(професионална боя) и съм много доволна!

want
8th March 2009, 02:02
Тони, за съжаление е така, със сигурност с един път не става. За мен ми трябваха три седмици и четири ходения.... бе накрая става една цена, дето перука можеш да си купиш направо :lol: Това с ученичките като че ли не е лоша идея, ама само ако са под наблюдение :lol:

В една друга тема разказах как от тъмно кафяво минах на русо само за 1 ден без никакво изгаряне на косата така 4е става и с едно посещение при фризьора:) Верно че прекарах цел ден в салона но крайния резултат беше това което искам :)

apoklistika
8th March 2009, 11:49
Абе не на всяка коса става :)
Зависи колко червени пигменти имаш, на мен лично колкото и анти ориндж концентрат да са ми блъскали на главата, не става от първия път и тва си е. Всички фризьори са ми казвали, че дори и на чисто небоядисана коса да дойда, голям зор е да се докара моята глава до това русо, което исках.
П.п. Иначе за тия 4 пъти и аз бях цял ден в салона всеки път :lol: бе мойта коса е упорито животно, не мога да я понасям :lol:

toni_nl
8th March 2009, 21:15
охх,тресе ме някаква несигурност с мойто черно,но ми идва едно въпросче на главата-никъде не съм виждала,а и не съм чела как би изглеждала жена с лунички,малко лице и руса коса? :roll: Аз съм точно така-имам лунички,по малки и меки черти на лицето,с един по-месест връх на нослето(съвсем леко,но аз ги забелязвам тези детайли)?Дали русото ще стои добре или луничките ще се открояват повече,отколкото с черна коса?Виждали ли сте такава комбинация и как ви се струва?Аз никога не съм мислела да ставам блонди,но сега ме зачовърка любопитството от тези форуми :roll: :roll: :wink:

aniK
8th March 2009, 23:14
Според мен луничките са по-естествено явление за светлите хора, отколкото за тъмните. Това ме кара да мисля, че русото няма да е проблем, а напротив. За самото лице...няма как да кажа :? Стискам палци да ти направят хубаво русо :!:

apoklistika
9th March 2009, 13:59
Руса коса и лунички веднага ме асоциират на Geri Halliwell- аз лично най й се кефя именно с руса коса :)

toni_nl
9th March 2009, 20:18
тъй ли? :o Дори не съм и предполагала,че някога ще се замисля за русо.Доста от приятелките ми казват,че русото съвсем ще обезличи,а и с моите лунички щяло да е много смешно. :x Но като се замисля-try, before you die!Стъпка 1-лешник,стъпка 2-кичури,стъпка 3-русичко. :lol: Мерси за съветите,дами,явно това форумче ще ми даде отговор на доста въпроси :D :D

want
9th March 2009, 21:38
тъй ли? :o Дори не съм и предполагала,че някога ще се замисля за русо.Доста от приятелките ми казват,че русото съвсем ще обезличи,а и с моите лунички щяло да е много смешно. :x Но като се замисля-try, before you die!Стъпка 1-лешник,стъпка 2-кичури,стъпка 3-русичко. :lol: Мерси за съветите,дами,явно това форумче ще ми даде отговор на доста въпроси :D :D

Да, и според мен това е най-добрата идея:)Направи си по светли ки4ури и ако се харесаш с светла коса минавай на русо .Аз направих обратното-първо се направих руса но не се харесах и си направих по светли и по тъмни ки4ури :)Ли4но на мен и в моя слу4ай ми харесва пове4е на ки4ури отколкото ''постно'' русо :)

Т-Е-Д-И
14th March 2009, 21:02
Ето това ми допада http://www.tialoto.bg/article.php?cat=34&id=8075

toni_nl
24th March 2009, 21:22
здрасти!Пак с'м аз!Пак с в'прос!Пак за косата!Оказа се,4е дори у4ени4ките не 6тат да ме изсветляват,питах,разпитва х у4ителката как да стане номера и тя запо4на да ми обяснява за няква техника с 30 ки4ура с фолио в'рху 4ерния ми цвят.Не6то не и cxванах идеята на даскалката(поради не дотам перфектно владеене на езика),но мисля,4е правят 30 ки4ура с фолио и след седмица отивам пак за ки4ури. :? Не6то такова!И ето пак с'м в размис'л :roll: (вероятно пак 1 месец 6те го мисля) как'в цвят 6те стои добре с показва6тите се 4ерни ки4ур4ета. :?: Дали кестен? :wink: Дали ле6ник? :wink: /явно имам слабост к'м ядките/Моля,даите с'вет на итерзаната колеблива персона/от тази моя нере6ителност все с главоболие заспивам/ :evil: .Извинявам се за апостроф4ето на някои места,но пи6а от АБВ-то и не ми излизат някои букви4ки.Само да доп'лня-доколкото разбрах,няма да ми се виjда 4ерното от ки4урите,ама все пак нали са ки4ури. :shock: ..6те ме духне
Холандския вят'р и 4ерната косица 6те ми скапва кефа :roll: :? :lol:

Т-Е-Д-И
24th March 2009, 21:24
Чакай сега :roll: , нищо почти немоах да разбера.Косата ти е черна и искаш да е руса, и ходиш да я обезцветяваш ,така ли?

toni_nl
24th March 2009, 21:54
предполагах,4е няма да се разбере! :wink: да,с
доста т'мна коса с'м,но 6те е трудно да се изсветли,затова 6те ми правят ки4ури с фолио с jелания цвят.Проблема е,4е незнам как'в цвят от кестенявата гама 6те е добре за цвят на ки4урите,а и в комбинация с
4ерното ми. :2005: Много ми се иска да е не6то
по-убито,не някои
силен цвят.Просто да
има един хубав мек цвят като краен резултат :girl_in_love: .Наистина-и идея си нямам как'в цвят ки4ури да направим.

Т-Е-Д-И
24th March 2009, 22:02
Значи аз направих същата грешка преди 3години нъкъде.От черна та руса, косата ми изгоря, щеше да опада милата.
Стоях така 1месец и пак кам черното.
Ако искаш по-светла коса чакай да израсне, или ако има нови щадящи методи пробвай.Желая ти УСПЕХ! :)

toni_nl
24th March 2009, 22:18
много мерси,но боята отдавна е паднала,просто с'м с т'мен естествен цвят и предполагам това пла6и фризиорките :x /а и за русо не смея и да ме4тая/.Както и да е,6те видим какво моjе да се направи по в'проса! :D Мерси за с'ветите,Теди,и приятна ве4ер! :D

p1p1r1p1
24th March 2009, 23:07
Защо да не смееш да мечтаеш.Преди 3 години и аз бях с черна коса за 3-4 месеца.Реших да се направя руса-отидох на фризиор и след 9часа в салона излязох руса! :D Много е важно фризиора да е добър, но не в постригването, а в боята, защото това са коренно различни неща!Моята фризиорка беше учила боя 5 години!
Така че мечтай смело! :D Намери добър фризиор и действай!

П.П.Косата ми не е била съсипана от изсветляването, стана по-суха, но не опърпана и гадна!

sibi
24th March 2009, 23:09
И аз от черно съм минавала на русо, при това сам сама се направих, след като няколко фризьорки ми отказаха :wink:

toni_nl
25th March 2009, 17:48
И аз от черно съм минавала на русо, при това сам сама се направих, след като няколко фризьорки ми отказаха :wink: стига бре,дИвойки :lol: ,аз тъкмо се замислих какво кестеняво да правя,а сега пак ми идват идеите за бронз.А за тоз бронз,ако знаете нещо-не си пестете инфо,защото аз го мернах на една опаковка на боя Лореал(с която няма да се правя,защото ще стана на петна) и се чудя дали на косата стои светло или е по-тъмен цвят.Иначе руса няма да се правя,защото винаги съм била с тъмна коса и ще ми дойде много ''УаУуу'' с това русо от раз.Които има идеи,да дава,на мен вече ми отказаха от два фризорски салона+едно училище.Казват,че трябва да ме правят на кичури с фолио,но аз искам навсякъде да съм с един цвят.

daliq
29th March 2009, 18:37
здравейте момичета ,
въпросче имам и аз , естествения цвят на косата ми е тъмно рус в корените и по светъл надолу.......... но искам да ми я направят , на платинено руси и черни кичури , виждала съм така боядисани момичета , но до сега където и да отида ми отказват ........... някои има ли идея кака се прави това , за да светна някоя фризьорка , че взеха да ме дразнят , или да подгоня някоя мацка да я питам..

уууууууууу
29th March 2009, 18:53
http://galinroev.wordpress.com/ http://galinroev.wordpress.com/ http://galinroev.wordpress.com/ http://galinroev.wordpress.com/

Целувчица
30th March 2009, 17:24
препоръчайте ми лосион за тяло http://prikachi.com/images.php?files/704281i.jpg с такъв ефект!

lqlqlqlq
30th March 2009, 17:26
препоръчайте ми лосион за тяло http://prikachi.com/images.php?files/704281i.jpg с такъв ефект!

Според мен са я намазали с някакво масло.. Не съм виждала такива лосиони :roll:

Целувчица
30th March 2009, 17:32
препоръчайте ми лосион за тяло http://prikachi.com/images.php?files/704281i.jpg с такъв ефект!

Според мен са я намазали с някакво масло.. Не съм виждала такива лосиони :roll:
Дори да е с масло какво може да е?Каква марка?По дяволите луда съм по този ефект на кожата и го искам много!

Т-Е-Д-И
30th March 2009, 17:59
Що не пробваш маслото за тяло/вана на PLANET SPA на AVON?Също така виж и SKIN SO SOFT спрей за тяло пак на Ейвън. Мисля че ефекта е подобен, но за да си сигурна посъветвай се с представител.

Целувчица
30th March 2009, 18:10
Що не пробваш маслото за тяло/вана на PLANET SPA на AVON?Също така виж и SKIN SO SOFT спрей за тяло пак на Ейвън. Мисля че ефекта е подобен, но за да си сигурна посъветвай се с представител.
ооооооо не ми се занимава с поръчки от каталози!аман съм си казала от ейвън и орифлейм!

Т-Е-Д-И
30th March 2009, 18:13
Що не пробваш маслото за тяло/вана на PLANET SPA на AVON?Също така виж и SKIN SO SOFT спрей за тяло пак на Ейвън. Мисля че ефекта е подобен, но за да си сигурна посъветвай се с представител.
ооооооо не ми се занимава с поръчки от каталози!аман съм си казала от ейвън и орифлейм!
:2055: ми така де ама пък ако има тоя ефект :roll:

Целувчица
30th March 2009, 18:54
Що не пробваш маслото за тяло/вана на PLANET SPA на AVON?Също така виж и SKIN SO SOFT спрей за тяло пак на Ейвън. Мисля че ефекта е подобен, но за да си сигурна посъветвай се с представител.
ооооооо не ми се занимава с поръчки от каталози!аман съм си казала от ейвън и орифлейм!
:2055: ми така де ама пък ако има тоя ефект :roll:
е така де ама ако е велика дума!

Т-Е-Д-И
30th March 2009, 19:04
Що не пробваш маслото за тяло/вана на PLANET SPA на AVON?Също така виж и SKIN SO SOFT спрей за тяло пак на Ейвън. Мисля че ефекта е подобен, но за да си сигурна посъветвай се с представител.
ооооооо не ми се занимава с поръчки от каталози!аман съм си казала от ейвън и орифлейм!
:2055: ми така де ама пък ако има тоя ефект :roll:
е така де ама ако е велика дума!
Добре скъпа, аз не те насилвам, пък и лично не ползвам Ейвън отдавна.
Пробвай в голямите магазини за козметика.

aniK
30th March 2009, 21:05
С плажно олио :roll:

toni_nl
30th March 2009, 22:40
дами,има ли на пазара нещо за сухи краища на косата?Амбицирала съм се да я пускам по-дългичка :girl_dance: ,но за тази цел трябва да намаля посещенията при фризьор за подстригване.Но така пък краищата на косата се нуждаят от грижи,а аз незнам с какво. :1202: Имам кристали,но не ги признавам за подхранващи,по-скоро стават за пред изправяне.Едно време сестра ми се размотаваше с някакъв серум на Глис Кuр,но вече не го произвеждат май :2014: .Други средства(става въпрос за нещо като серум,не искам маски и т.н)? :roll:

want
30th March 2009, 23:09
дами,има ли на пазара нещо за сухи краища на косата?Амбицирала съм се да я пускам по-дългичка :girl_dance: ,но за тази цел трябва да намаля посещенията при фризьор за подстригване.Но така пък краищата на косата се нуждаят от грижи,а аз незнам с какво. :1202: Имам кристали,но не ги признавам за подхранващи,по-скоро стават за пред изправяне.Едно време сестра ми се размотаваше с някакъв серум на Глис Кuр,но вече не го произвеждат май :2014: .Други средства(става въпрос за нещо като серум,не искам маски и т.н)? :roll:

Вземи един от тези серуми, ползвала съм пове4ето от тях след като се изрусих и определено ми помогнаха много .В момента косата ми е ОК и ве4е спрях да ги ползвам :) Ако ми беше на близо бих ти дала моите(имам в изобилие) :)

http://www.beautive.com/skincare/L/loreal/4,320,7058997.html

http://www.loreal-paris.co.uk/haircare/women/elvive-damage-care/serum.aspx

http://www.luxuryhaircare.co.uk/p1114/L&%2339;Oreal-Pro---Absolut-Repair-Treatment-Serum/product_info.html

Ana_D
31st March 2009, 11:44
препоръчайте ми лосион за тяло http://prikachi.com/images.php?files/704281i.jpg с такъв ефект!

Според мен са я намазали с някакво масло.. Не съм виждала такива лосиони :roll:
Дори да е с масло какво може да е?Каква марка?По дяволите луда съм по този ефект на кожата и го искам много!

Johnson baby oil/baby oil gel. Гела се слага върху мокро тяло и запазва влажността и блясъка за по-дълго.

bimbi
31st March 2009, 12:00
препоръчайте ми лосион за тяло http://prikachi.com/images.php?files/704281i.jpg с такъв ефект!вкъщи ако си прайте мазни борби с гаджето става, ама...не ми казвай, че ще излезеш в тоя вид по улиците :roll:

Ana_D
31st March 2009, 12:12
препоръчайте ми лосион за тяло http://prikachi.com/images.php?files/704281i.jpg с такъв ефект!вкъщи ако си прайте мазни борби с гаджето става, ама...не ми казвай, че ще излезеш в тоя вид по улиците :roll:


:D

Целувчица
31st March 2009, 15:07
препоръчайте ми лосион за тяло http://prikachi.com/images.php?files/704281i.jpg с такъв ефект!вкъщи ако си прайте мазни борби с гаджето става, ама...не ми казвай, че ще излезеш в тоя вид по улиците :roll:
е кво няма ли да е яко? :lol: ама бимбе аз си нямам гадже таа че не се тревожи за мен! ;)

xxxxx
31st March 2009, 15:24
Слади, ще вземеш да се пързулнеш някъде :D

Целувчица
31st March 2009, 15:28
Слади, ще вземеш да се пързулнеш някъде :D
къде по точно? :girl_haha:

Karlotta
31st March 2009, 15:38
Абе май по-скоро някой ще се пързулне по теб... :lol:

Целувчица
31st March 2009, 15:49
а карлота не знам!но знам че ще има пързаляне! :lol:

Т-Е-Д-И
31st March 2009, 16:01
а карлота не знам!но знам че ще има пързаляне! :lol:
То това е целта :wink:

Целувчица
31st March 2009, 16:41
а карлота не знам!но знам че ще има пързаляне! :lol:
То това е целта :wink:
оооооо ти от личен опит ли го казваш? :lol: я сподели на ЛС!

bimbi
31st March 2009, 19:11
препоръчайте ми лосион за тяло http://prikachi.com/images.php?files/704281i.jpg с такъв ефект!вкъщи ако си прайте мазни борби с гаджето става, ама...не ми казвай, че ще излезеш в тоя вид по улиците :roll:
е кво няма ли да е яко? :lol: ама бимбе аз си нямам гадже таа че не се тревожи за мен! ;)ше е яко за мазните борби. за съжалене нямаш с кой. ама да излезеш по улиците такава лъщяща...не се учудвай че те зяпат /и не си мисли че е щот ти се кефят :lol: / :cool:

Beautiful_
31st March 2009, 19:27
Една бутилка олио Калиакра ще свърши работа :wink:

Целувчица
1st April 2009, 00:12
Една бутилка олио Калиакра ще свърши работа :wink:
да ефекта ще бъде уау! :2055:

Целувчица
1st April 2009, 00:14
препоръчайте ми лосион за тяло http://prikachi.com/images.php?files/704281i.jpg с такъв ефект!вкъщи ако си прайте мазни борби с гаджето става, ама...не ми казвай, че ще излезеш в тоя вид по улиците :roll:
е кво няма ли да е яко? :lol: ама бимбе аз си нямам гадже таа че не се тревожи за мен! ;)ше е яко за мазните борби. за съжалене нямаш с кой. ама да излезеш по улиците такава лъщяща...не се учудвай че те зяпат /и не си мисли че е щот ти се кефят :lol: / :cool:
а бимбе аз не говоря да тъгна по улиците тка в ежедневието!а за по офиациални поводи мисля че бих впечатлила всички ако се появя така!дано не греша!

want
1st April 2009, 01:27
препоръчайте ми лосион за тяло http://prikachi.com/images.php?files/704281i.jpg с такъв ефект!вкъщи ако си прайте мазни борби с гаджето става, ама...не ми казвай, че ще излезеш в тоя вид по улиците :roll:
е кво няма ли да е яко? :lol: ама бимбе аз си нямам гадже таа че не се тревожи за мен! ;)ше е яко за мазните борби. за съжалене нямаш с кой. ама да излезеш по улиците такава лъщяща...не се учудвай че те зяпат /и не си мисли че е щот ти се кефят :lol: / :cool:
а бимбе аз не говоря да тъгна по улиците тка в ежедневието!а за по офиациални поводи мисля че бих впечатлила всички ако се появя така!дано не греша!

Ще ги впе4атлиш ама не щото ти се кефят както ти казаха по горе:)Да не говорим как ще си омазниш дрехите или 4аршафите :)

Т-Е-Д-И
1st April 2009, 08:03
Какво мислите за този продукт
http://zlatnaribka.com/popup_image.php?pID=780
http://zlatnaribka.com/index.php?cPath=124

want
1st April 2009, 08:28
Какво мислите за този продукт
http://zlatnaribka.com/popup_image.php?pID=780
http://zlatnaribka.com/index.php?cPath=124


Не можеш да се правиш сама в къщи !Говори с фризьор който е ползвал тези продукти!

http://www.hair-styles-secrets-revealed.com/hair/375/permanent-blow-dry-treatment/

Целувчица
1st April 2009, 13:10
want права си!

Т-Е-Д-И
1st April 2009, 14:25
Какво мислите за този продукт
http://zlatnaribka.com/popup_image.php?pID=780
http://zlatnaribka.com/index.php?cPath=124


Не можеш да се правиш сама в къщи !Говори с фризьор който е ползвал тези продукти!

http://www.hair-styles-secrets-revealed.com/hair/375/permanent-blow-dry-treatment/
Да благодаря ти за съвета! :)

want
1st April 2009, 23:05
Какво мислите за този продукт
http://zlatnaribka.com/popup_image.php?pID=780
http://zlatnaribka.com/index.php?cPath=124


Не можеш да се правиш сама в къщи !Говори с фризьор който е ползвал тези продукти!

http://www.hair-styles-secrets-revealed.com/hair/375/permanent-blow-dry-treatment/
Да благодаря ти за съвета! :)

Процеса на изправяне наистина е сложен така 4е сама не можеш да се справиш.Виж този сайт , ако има нещо питай:)

http://www.hairstraighteners.me.uk/loreal-x-tenso-cera-thermic.html

п/с намерих нещо интересно , всъщност можеш да се направиш в къщи необходимо е само да имаш преса и косата ти да не е изрусявана, на ки4ури или много къдрава.Също така и един продукт който не знам дали ще можеш да намериш в БГ.

Това е на4ина по който се прави :

http://www.hairstraighteners.me.uk/home-chemical-straightening.html

А това е продукта с който се изправя:
http://www.boots.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?storeId=10052&productId=26495&callingViewName=&langId=-1&catalogId=11051&cm_mmc_o=-uubkbzfwlCjCKww5kbELCjCvi%20i9%20niioCjCC

Т-Е-Д-И
2nd April 2009, 09:33
Най-добре е професионалист да го направи.
Иначе моята коса е права, но искам да е с този ефект
http://prikachi.com/users/goldi2/15G.jpg
като струна и с блясък, а в домашни условия с преса и кристали не се докарва до тоя ефект.
Ще отида днес до фризьорката да видим какво ще каже.
Бюти, мерси :wink:

Slyn4islava
2nd April 2009, 10:58
За такова изправяне трябва да имаш наистина здрава коса с дебел косъм , защото много бързо изгаря. Виждала съм на моя приятелка с нормална коса, беше й доста изгоряла.

Т-Е-Д-И
2nd April 2009, 12:49
Ходих при възможно най-добрата фризьорка в града, каза да не се занимавам с глупости :lol:

want
3rd April 2009, 11:17
Ходих при възможно най-добрата фризьорка в града, каза да не се занимавам с глупости :lol:

Теди не са глупости когато го прави фризьор който си разбира от работата и косата става то4но така както я искаш:)Виждала такива коси и резултата е поразителен.По едно време и аз бях луднала но не ми се даваха толкова пари .

apoklistika
3rd April 2009, 13:30
Същото щях да кажа :lol: Потърси друга възможно най- добра, щото тая явно не е :lol:

Т-Е-Д-И
3rd April 2009, 19:52
Някоя мацка да е ползвала ето този продукт
http://www.maxfactor.co.uk/uk/products/Lips/Lipsticks/Lipfinitycolourandgloss/detail.aspx

Марулка
4th April 2009, 06:53
Теди........... :lol: Аз ползвам само това червило........ :wink: много съм доволна,защото си слагам в 7 часа и до довечера забравям за случая :wink: Ама после задължително си го махай с тоал.мляко,защото иначе не мърда.......... :wink: С такова червило..........ако ти кажа че карам поне 3 месеца..........

Т-Е-Д-И
4th April 2009, 12:03
Теди........... :lol: Аз ползвам само това червило........ :wink: много съм доволна,защото си слагам в 7 часа и до довечера забравям за случая :wink: Ама после задължително си го махай с тоал.мляко,защото иначе не мърда.......... :wink: С такова червило..........ако ти кажа че карам поне 3 месеца..........
Днес и аз си взех, микам айде много го хвалят и да ти кажа действително е страхотно, няма мърдане след кафе, даже и след целувки :lol:

aniK
4th April 2009, 14:52
Оооо, зарибихте ме :2043: Аз напоследък ползвам само глосове, но видях, че и това има по-убити цветове. Ще потърся :D

sisiapostolova
4th April 2009, 15:20
и аз го ползвам от 2 години ,и съм доволна ,но не са му мнго хубави цветовете ,мнгоо са наситени

Секси
4th April 2009, 15:36
и аз го ползвам от 2 години ,и съм доволна ,но не са му мнго хубави цветовете ,мнгоо са наситени
Абсолютно права си за цветовете.Ама на мен ми харесваше повече преди като си беше с онова прозрачното.......

Т-Е-Д-И
4th April 2009, 15:40
На мен ми залепна като блажна боя, после сложих гланца, явно той запечатва.

Секси
4th April 2009, 20:33
Миличка,като го сложиш устнитен ти трябва да са опънати и да изчакаш да изсъхне.(може да знаеш,ама аз да кажа :D )

Т-Е-Д-И
6th April 2009, 20:12
Как да си направя косата като на Мара Отварачката, в момента?АКО НЯКОЙ ГЛЕДА ДЕ :roll:

Karlotta
6th April 2009, 23:02
Maxfactor Lipfinity ли се води това червилце,което сте коментирали по-горе?И каква цена е aprx.?

Izabo
7th April 2009, 09:17
Малко под 20 лв. И аз съм доволна в общи линии, но изсушава устните. Трява да се слага по-често гланцът, защото иначе не изглежда добре - устните са цветни, но пресъхнали... Чувала съм, че тези червила не са за ежедневна употреба. Лореал са спрели аналогичния си продукт.

Марулка
7th April 2009, 09:20
Малко под 20 лв. И аз съм доволна в общи линии, но изсушава устните. Трява да се слага по-често гланцът, защото иначе не изглежда добре - устните са цветни, но пресъхнали... Чувала съм, че тези червила не са за ежедневна употреба. Лореал са спрели аналогичния си продукт.

Аз си го купих последно за 21.Да.......изсушава малко устните........но за мен това е по-малкото зло.......от колкото по цял ден да се мажа през половин час.........то за това и има гланц от едната страна.......за да не стоят устните сухи..... :lol: Абе пълно щастие няма......... :wink:

Т-Е-Д-И
9th April 2009, 20:51
Има ли някоя мацка, която да е ползвала GLISS KUR ASIA STRIGHT ?

Vanilla_Dee
14th April 2009, 10:52
Т-Е-Д-И, аз ползвам Gliss Kur Asia Straight - Straightening Balm за след измиване на косата, който не се изплаква.

Поизправя ми косата, но ако не ползвам след това преса, ефектът няма да е много голям :D

sisiapostolova
16th April 2009, 19:28
Момичета някой да си е изправял косата до израстване да е права , незнам как се нарича и дали изобщо съществува такова нещо?

i_ani
16th April 2009, 22:27
Сисе , заради цвета на косата ми :lol: ще да е най-вероятно........, защото изобщо не разбирам въпроса ти :roll:

apoklistika
16th April 2009, 22:51
Не е от цвета на косата :lol: и аз не вдявам :lol:
Сиске, да не би да имаш предвид трайно изправяне?
Ако да, скоро се обсъждаше из някоя от темите, Want дори мисля беше пуснала и линк към един продукт за домашно ползване, а някой беше ходил да разпитва из салоните и му бяха казали да не се занимава с глупости :lol: Ама то си е деликатна процедура, като къдренето, та затуй по- добре ако го правиш, прави го в някой изпитан салон.

want
16th April 2009, 23:51
Не е от цвета на косата :lol: и аз не вдявам :lol:
Сиске, да не би да имаш предвид трайно изправяне?
Ако да, скоро се обсъждаше из някоя от темите, Want дори мисля беше пуснала и линк към един продукт за домашно ползване, а някой беше ходил да разпитва из салоните и му бяха казали да не се занимава с глупости :lol: Ама то си е деликатна процедура, като къдренето, та затуй по- добре ако го правиш, прави го в някой изпитан салон.

И аз не бих се правила сама в къщи no не съм сигурна 4е в Бг са запознати с процедурата.Става въпрос не за онова изправяне което си правят негърките а за перманент blow dry.

sisiapostolova
18th April 2009, 19:50
да за трайно изправяне ,след като се измиеш и да си пак прав без сешоар и преса !! :roll:

Jackie
20th April 2009, 19:48
Момичета някой да си е изправял косата до израстване да е права , незнам как се нарича и дали изобщо съществува такова нещо?

да знам за какво говориш.една позната се прави с нещо такова в домашни условия. релаксатор за европейска коса или нещо от сорта беше. косата и беше мн права обаче изглеждаше няква безформена такава като слама и беше изсветляла.аз лично не останах очарована

Beautiful_
20th April 2009, 19:56
Има ли някоя мацка, която да е ползвала GLISS KUR ASIA STRIGHT ?
аз съм го ползвала, но само шампоана. с къдрева коса съм и не ми трябваше за изправяне, просто аромата ми хареса :P

Т-Е-Д-И
25th April 2009, 18:28
Моля, помогнете ми в избора на козметика за Сингапур, там е много горещо и климата е много по-различен от тукашния, а пък ме е страх от силното слънце че ще ми се появят пигментации.

evita29
25th April 2009, 18:47
Аз бях на нова година там. Не смятам че е кои знае колко по различно от нашето лято,просто е доста по влажно.Взени си крем с висок фактор,шапка и очила,другото ще си го купиш от там. :lol:

Бобето
25th April 2009, 18:50
Не се притеснявай, не ти трябва по-различна козметика за там.

Т-Е-Д-И
25th April 2009, 20:31
Благодаря ви момичета, спрях се на това http://www.vitalityclub.bg/index.php?page=products&id=80
и на този http://www.vitalityclub.bg/index.php?page=products&id=9&itemid=71

want
25th April 2009, 20:43
Благодаря ви момичета, спрях се на това http://www.vitalityclub.bg/index.php?page=products&id=80
и на този http://www.vitalityclub.bg/index.php?page=products&id=9&itemid=71

Хайде не се вманя4вай :) баси паниката дето си :) нищо няма да ти стане земи си квото имаш и тва е :)

Т-Е-Д-И
27th April 2009, 09:11
В кой мол в Сф има Dr Renaud?

еМ ДжИ
29th April 2009, 09:56
Maцки, я кажете във Варна къде ходите на маникюр? Чудя се къде да ида, трябва ми спешно преди празниците... еС О еС

Danito:)
29th April 2009, 10:03
Ем Джи,аз ходя на фризьор в Ексел,и там има маникюристка,за която знам че е много добра,и съм решила да ходя при нея,но и е доста натоварен графика и се записва предварително.

Т-Е-Д-И
29th April 2009, 19:51
Имам проблем с черния молив, когато си поставя стой по 1-2часа и като че ли се отмива от самото око.
Как да го задържа по-дълго?

Beautiful_
29th April 2009, 20:05
Няма как :P

apoklistika
29th April 2009, 20:13
Едно от малкото неща, които не съм сменила вече 10 години е черния молив- на YSL, никога не ми се е размазвал.

Т-Е-Д-И
29th April 2009, 20:18
Едно от малкото неща, които не съм сменила вече 10 години е черния молив- на YSL, никога не ми се е размазвал.
Ще го пробвам Мерси. :wink:
Този ли е http://www.ysl-parfums.com/dessin-du-regard-haute-tenue-@/produit.jspz?id=431&preferedCateg=

Пипилота
29th April 2009, 22:10
Аз ползвам черен молив безизвестна марка, случайно си го купих набързо. Слагам го и поне 24 часа изтрайва, в това време и спя с него. Бившия ми се изумяваше как си спя върху очите, но не си размазвам грима. :lol: Водоустойчив е, сигурно заради това... просто като залепен за кожата.

sisiapostolova
29th April 2009, 22:44
пипо каква марка е

apoklistika
29th April 2009, 23:00
Теди, точно този :)

Beautiful_
30th April 2009, 05:25
Аз ползвам черен молив безизвестна марка, случайно си го купих набързо. Слагам го и поне 24 часа изтрайва, в това време и спя с него. Бившия ми се изумяваше как си спя върху очите, но не си размазвам грима. :lol: Водоустойчив е, сигурно заради това... просто като залепен за кожата.
това е много вредно за очите :roll:

ranier80
30th April 2009, 15:55
какво е вредното бихте ли се обосновали защотото и аз го ползвам същия

apoklistika
30th April 2009, 16:10
Спането с грим е вредното, не някой конкретен молив.

Т-Е-Д-И
30th April 2009, 17:07
Теди, точно този :)
Оки, благодаря :wink:

Mycka
15th May 2009, 22:01
Спането с грим е вредното, не някой конкретен молив.

откакто на една съученичка от основното- майка й си лягала почти всяка вечер с грим и след време получила възпаление на очтите и от тогава ми е останало като подсъзнателна "заплаха" и не си лягам без да не си измия очите (и зъбите),колкото и да съм пияна :roll:

apoklistika
17th May 2009, 14:36
Мацки, каква козметика сте ползвали за тяло по време на бременност? Специално за гърдите и корема от какво сте били доволни... макар че то май работата опира най- вече до еластична кожа :1246:

sibi
17th May 2009, 14:43
Ами май е все едно с какво ще се мажеш, важното е да се мажеш. Аз навремето ползвах някакъв "Балсам за ръце и тяло", но тогава нямаше голям избор. Свърши работа - нямам една стрия :D

aniK
17th May 2009, 14:48
Apo, aз ползвах гел против стрии на Lierac. Беше ми нахвален от вносител на козметика, който купуваше от него и за жена си, въпреки че можеше да вземе всичко друго :2003: Измазах 2-3 туби до раждането (сутрин и вечер), а след това мазах с лосио за след раждане на Mustela.
Не знам дали от това нямам нито една стрия, пък от пубертета имам 2-3 на д___то, т.е. не знам дали кожата ми е склонна да образува или не :?
Обаче трябва мазане :2003:

petiarad
17th May 2009, 15:47
По принцип можеш с всякакъв лосион за тяло /омазняващ- за суха кожа/.Аз лично преди години се мазах със свинска мас /изварена/ ..и имаше резултат.

Babri
17th May 2009, 16:07
Аз ползвах на Икаров крем против стрии.Имам само няколко на гърдите :wink:

ZANDALEE
17th May 2009, 19:16
На мустела(френска) козметиката за бременни е най-добра,както и на бюбхен(немска).

Babri
17th May 2009, 19:19
Мацки,препоръчайте лосион за тяло за след къпане с траен аромат :P

petiarad
18th May 2009, 11:18
Червения на Гарниер - за суха кожа.Доста добре ми действа и си ухае много приятно.

anakristina
18th May 2009, 15:07
охх що мазила измазах,то не беше Икаров,то не беше Lierac,то не беше Vichy и стрии пак ми се появиха,не са кой знае колко,но имам ....така, че според мен си зависи от еластичността на кожата,а и доколкото имам наблюдения по-светлата кожа е по-предразположена към поява на стрии :roll:

stelito_777
18th May 2009, 15:54
Аз имам еднии стриичици по дупето и не са от това,че съм раждала (все още), но се съмнявам,че мога да ги махна с каквото и да е било...., а може с лазер ама пак ще се появят. Чувала съм, че Leocrema (антицелулитния) е много ефикасен, както и на Eucerin - леля ми го ползва и каза, 2-3см ги няма. Така, че мили дами давайте съвет за каквото и да е ! :girl_haha:

aniK
18th May 2009, 16:24
..... Чувала съм, че Leocrema (антицелулитния) е много ефикасен, както и на Eucerin - леля ми го ползва и каза, 2-3см ги няма... :girl_haha:

2-3 см от стриите ли ги няма :?: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Babri
18th May 2009, 18:41
Червения на Гарниер - за суха кожа.Доста добре ми действа и си ухае много приятно.


:2015:

gwendoline
18th May 2009, 18:45
Мацки, каква козметика сте ползвали за тяло по време на бременност? Специално за гърдите и корема от какво сте били доволни... макар че то май работата опира най- вече до еластична кожа :1246:
Бадемово масло и през двете бременности. За мен е незаменимо ср-во за мазане на цици, корем и дупе :idea: :cool:

apoklistika
18th May 2009, 19:50
Тенкс, мацки :)
Гуен, точно днес след много чудене си взех бадемово масло :lol:

Т-Е-Д-И
18th May 2009, 19:55
От 1-2 месеца ми се появиха пъпчици по скалпа, мисля си че е от боята .
Дали да я сменя или да пропусна боядисване, за да се успокой кожата на глават.Въпреки, че ще е мн грозно щото косата ми е тъмно руса а я боядисвам в черно..........ще стане мазало :?:

jolifille
18th May 2009, 20:03
Може би трябва да изчакаш една-две седмици ако не преминат,смени боята или по-добре ще бъде да посетиш дерматолок :?

misheto7
18th May 2009, 20:03
Мацки,препоръчайте лосион за тяло за след къпане с траен аромат :P

Аз съм доволна от Бетина Барти /май така му беше заглавието :roll: / и маслата за тяло на Фрутини .За тях специално като ги отвориш ти идва да ги изядеш ,толкова сладко миришат ,а и доста дълго мириса се задържа върху кожата и дрехите .Все едно си с парфюм

Babri
18th May 2009, 20:34
Миш,тия масла на Фрутини откъде си ги купуваш?

Т-Е-Д-И
18th May 2009, 20:57
Мерси Джоли, аз тия масла съм ги виждала по аптеките.

aniK
18th May 2009, 21:36
Миш,тия масла на Фрутини откъде си ги купуваш?


Ако е за аромат - Фрутини :2003: Май ги има и в големите супермаркети. Червеното Гарние не е лошо, но в никой случай не е с траен аромат (мирише си на кремче) и е доста лепкаво.

Babri
18th May 2009, 21:41
Аник,благодаря ти :2020:

misheto7
19th May 2009, 08:30
Миш,тия масла на Фрутини откъде си ги купуваш?

От аптека Ремедиум ,ама не знам при вас има ли я тая верига :roll:

Fruttini (http://kozmetikata-2.bestphpbb3.com/viewtopic.php?f=32&t=414)

Babri
19th May 2009, 08:46
Мише,нямаме такава верига,но предполагам че в Пикадили се продава :P

aniK
19th May 2009, 10:38
Има ги в Пикадили :D Миришат страхотно, но никога не съм купувала, з'то не знам дали овлажняват добре - Мише, плийс сподели :2003:
Аз съм със суха кожа на тялото, но например червения Гарние, който е за този тип кожа ми е лепкав. Най-доволна като хидратация съм от млякото на Klorane, но то не е ароматно.
Вчера ми препоръчаха един боди лосион на Doliva (Olive and Almond bodylotion), който много ми хареса на усещане, но мирисът не е плодов, като Фрутини. Иначе хидратира страхотно и не е лепкав :2043:

Целувчица
19th May 2009, 10:49
Мише ти ме зарази с тези масла и днес си взех едно!Чакам с нетърпение да го използвам!

Puppito
19th May 2009, 11:22
ооо Мише, Бетина! как ме подсети! бях ги забравила, а бях страшно доволна!

Т-Е-Д-И
19th May 2009, 11:38
Мацки,препоръчайте лосион за тяло за след къпане с траен аромат :P

Аз съм доволна от Бетина Барти /май така му беше заглавието :roll: / и маслата за тяло на Фрутини .За тях специално като ги отвориш ти идва да ги изядеш ,толкова сладко миришат ,а и доста дълго мириса се задържа върху кожата и дрехите .Все едно си с парфюм
Мише, Бетина Барти и Фрутини са различни марки нали така?
Малко се обърках.Виждела съм на ББ за 25лв. а на фрутини са по-евтини.А преди малко потърсих в гугъла показва на ББ някакви лусиони за по 10-12лева.

misheto7
19th May 2009, 12:33
Мише, плийс сподели :2003:

Aз също съм с по-суха кожа ,но маслата им овлажняват страхотно и не лепнат.Лосионите не съм ги ползвала и не мога да кажа какъв им е случая

Теди различни марки са .И на двете цената е около 10 лева .И от двете съм доволна ,но маслото на Фрутини май овлажнява по-добре и е по-икономично


Bettina Barty (http://www.framar.bg/%D0%BB%D0%B8%D0%BB%D0%B0-%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%BB%D0%B0-%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%B8%D0%BE%D0%BD-%D0%B7%D0%B0-%D1%82%D1%8F%D0%BB%D0%BE-500-%D0%BC%D0%BB-pid30013562.html)

Аз ползвах този .

Т-Е-Д-И
19th May 2009, 12:40
Мерси Мише!

Slyn4islava
19th May 2009, 13:14
Момичета, не ви ли пречи силната миризма на лосиона за тяло, когато се смеси с парфюм- две различни силни миризми, това винаги ме е притеснявало и затова до сега съм се въздържала да си купувам лосиони и масла за тяло с много силна миризма? Случва ли се това, да се смесват двете миризми?

Puppito
19th May 2009, 13:15
по едно време бях чел анякъде че се дискутира как да се придаде блясък на лицето и се чудеха момичетата какво да смесят. вчера масажистака ми каза, че има някакво мазилце с тониращ, даже бронзиращ ефект за лице на LUMENE, което придавало точно този сияен този ефект. сега търся в момента в нет да видя какво представлява.

misheto7
19th May 2009, 13:34
Slyn4islava При мен досега не съм усетила да се смесват миризмите пък и аз гледам да имат по нещо общо -както ванилията например .А и миризмата на лосионите не е чак толкова силна


Puppito за крем не знам но аз ползвам една пудра на bourjois

Тази (http://www.bourjois.co.uk/face/powder/92) само че светлия вариант и ефекта е страхотен :girl_in_love:

Darini
19th May 2009, 14:46
Ето това кремче е много хубаво,доволна съм:
http://www.nivea.co.uk/products/show/natural%20beauty%0D%0ARadiance%20Boosting%20Moistu riser

Пипилота
19th May 2009, 15:39
и маслата за тяло на Фрутини .За тях специално като ги отвориш ти идва да ги изядеш ,толкова сладко миришат ,а и доста дълго мириса се задържа върху кожата и дрехите .Все едно си с парфюм
Най-добрите! :2042: От две години ползвам само това с черешата и ванилията. Всеки път ми иде да си посегна. :lol:

ZANDALEE
19th May 2009, 17:20
Момичета ,трябва ми някаква пудра за лицето ,която да не запушва порите.

Т-Е-Д-И
19th May 2009, 20:17
по едно време бях чел анякъде че се дискутира как да се придаде блясък на лицето и се чудеха момичетата какво да смесят. вчера масажистака ми каза, че има някакво мазилце с тониращ, даже бронзиращ ефект за лице на LUMENE, което придавало точно този сияен този ефект. сега търся в момента в нет да видя какво представлява.
Този ли имаш предвид?http://www.olcombg.com/lumene/news/lumene_Perfector2.php

Puppito
20th May 2009, 10:15
възможно е.
аз не съм го виждала.

Darini
20th May 2009, 10:20
Момичета ,трябва ми някаква пудра за лицето ,която да не запушва порите.
Вмомента ползвам на Manhattan 2в1 -много е готина.Ако искаш може да се ползва и като фон дьо тен! :D

stelito_777
20th May 2009, 14:14
"2-3 см от стриите ли ги няма?"

....не от сланинките

Т-Е-Д-И
20th May 2009, 15:27
Взех си и аз на фрутини 200мл тубичка продавачката каза че е нова опаковка.6.85 струваше.С екзотични плодове.

Целувчица
21st May 2009, 01:22
Взех си и аз на фрутини 200мл тубичка продавачката каза че е нова опаковка.6.85 струваше.С екзотични плодове.
Като моят ли?

Т-Е-Д-И
21st May 2009, 09:24
Взех си и аз на фрутини 200мл тубичка продавачката каза че е нова опаковка.6.85 струваше.С екзотични плодове.
Като моят ли?
да

lady 85
21st May 2009, 11:44
и маслата за тяло на Фрутини .За тях специално като ги отвориш ти идва да ги изядеш ,толкова сладко миришат ,а и доста дълго мириса се задържа върху кожата и дрехите .Все едно си с парфюм
Най-добрите! :2042: От две години ползвам само това с черешата и ванилията. Всеки път ми иде да си посегна. :lol:

И аз отдавна с него се мажа!Няма такъв нситен аромат.. :girl_in_love: Душ гела също :wink:

Бабри сигурна съм че ще ти хареса точно черешата ,знаейки сходните ни вкусове :cool: :P

sndim
23rd May 2009, 21:47
Вече има хиалуронова киселина на гел капсули с ниско молекулярно тегло за хидратиране на кожата и ставите. При прием поне три месеца кожата изглежда по-свежа и сияйна, бръчките се заглаждат.
Може да се пие и от жени, които си слагат филъри с хиалуронова киселина, забавят процеса на разпадане до една година.
Какво представлява процесът Injuv® - Хиалуроновата киселина (ХК) представлява глюкозаминогликан с високо молекулярно тегло подобен на хондроитин сулфата, който присъства в големи количества в извънклетъчната матрица на кожата, където задържа огромни количества вода за доброто овлажняване на кожата, съединителните тъкани и хрущяла. Тя играе важна роля в поддържането и регулирането на влажността в тъканите и улеснява транспортирането на хранителни вещества в клетките и освобождаването от отпадъчните вещества от метаболизма. Хиалуроновата киселина може да бъде открита във всички тъкани, като най-високи са концентрациите й в кожата и синовиалната течност, която облива ставите и хрущяла. Оптималните нива на ХК са от особена важност за здравето на ставите и хрущяла.

Injuv® е революционна нова форма на хиалуронова киселина. Този патентован процес осигурява уникална форма на ХК, преминала през естествено ензимно пречистване за по-добро усвояване. Injuv® представлява хиалуронова киселина с ниско молекулярно тегло, която се извлича от гребените на петлите. С помощта на ензими молекулата на ХК се разцепва на полимери с по-ниско молекулярно тегло, които могат да се приемат орално и да се усвояват от организма. При този процес на ензимна обработка химичният състав на ХК остава непроменен. Патентованият процес за промяна на молекулярното тегло на ХК е разработен в Япония.

Клинични изследвания показват, че Injuv® ХК не само значително подмладява кожата и се грижи за ставите, но има благотворно въздействие и върху зарастването на рани.

Върнете се в началото

Т-Е-Д-И
27th May 2009, 15:38
[quote=Puppito]по едно време бях чел анякъде че се дискутира как да се придаде блясък на лицето и се чудеха момичетата какво да смесят. вчера масажистака ми каза, че има някакво мазилце с тониращ, даже бронзиращ ефект за лице на LUMENE, което придавало точно този сияен този ефект. сега търся в момента в нет да видя какво представлява.
Gordani oriflame върши същата работа и е страхотен за лятото, придава ти на лицето златист тен :wink:

Beautiful_
28th May 2009, 08:15
Някой ползвал ли е това (http://www.scholl-clarks-ara.com/-scholl.html?page=shop.product_details&category_id=6&flypage=flypage_images.tpl&product_id=117) ? Само за нокти на краката ли е ? :1250:

apoklistika
28th May 2009, 08:46
Да, само за краката е и е голяма глупост. Всъщност с това "пилене" нежно на пожълтялата част наранява нокътната плочка и си правиш много по- голям проблем (това е лично мое заключение, до което съм стигнала благодарение на това, което Слънчислава е казвала, тъй че за по- компетентна информация най- добре нея питай). Ползвах го 2-3 пъти без да пиля... бе безсмислена работа :)

Beautiful_
28th May 2009, 08:54
Аз не виждам особено голям смисъл да се пиля сама, като ходя на маникюр мацката преценява дали има нужда и ми го прави тя, не бих рискувала да си отнеса нокътя сама :lol:

apoklistika
28th May 2009, 09:17
А, то за отнасяне на нокътя с тая мижава пиличка и дума не може да става :lol: Ама по принцип от Слънчи знам, че туй пилене/полиране не плочката си е нараняване на целостта й и май не е хубаво да се прави, защото по- лесно се хващат гъбички или нещо подобно беше :)

Slyn4islava
28th May 2009, 10:33
Apo, много правилно си разбрала, пилене на ноктите само ако след това се сложи специално лекарство, което запечатва нокътя и лекува гъбния проблем, ако изобщо има такъв.

Т-Е-Д-И
3rd June 2009, 10:41
Възможно ли е от обезкосмяване със самобръсначка - Інова ползвам я веднъж и изхвърлям/, да се възпалят лимфни възли?

goldish
3rd June 2009, 11:13
А възможно ли е от ползване на епилатор подмишниците да ми се възпали лимфен възел. И какво да правя сега, защото всъщност съм убедена, че е от епилатора?
Т-Е-Д-И, ако си бръсняла подмишници, е много възможно. Аз уж винаги минавам със спирт, но бактериите явно са издръжливи.
А и съм забелязала, че порите някога гадно се запушват от стиковете и пак ставт някак болезнени подмишниците.

Т-Е-Д-И
3rd June 2009, 11:16
Да подмишници. :(

goldish
3rd June 2009, 11:22
При емн е като топче с диаметър около 1см. И е болезнено, подуто- всички симптоми на възпаление. Леко се е капсуловало даже. Аз пих аспирин преди няколко дни, но съм много непостоянна с лекараствата. Чакам имунната система да си свърши работата общо взето. Ти какво ще правиш?

Т-Е-Д-И
3rd June 2009, 11:52
Ами аз нищо не пия, по принцип мразя хапчета и чакам само да премине. :lol:

еМ ДжИ
3rd June 2009, 12:57
ХОра, бягйте на лекар, щото една мацка преди няколко години й се получи така (от стиковете против изпотяване - запушване на пора) и след това 2-3 месеца - адски мъки, така се усложни, че й бяха сложили дренаж и ходеше през ден да й го сменят, няма да ви казвам, каква болка!

Darini
3rd June 2009, 13:15
На мен ми се е случвало от кола маската или епилатора.Ходих на лекар и тя ми каза,че лимфен възел се е възпалил от запушена пора.Каза ми да го мажа с ихтиол,но аз спрях.Само изчезна след няколко месеца.Сега ми се случва отвреме-навреме!

tonita
3rd June 2009, 13:31
Възможно ли е от обезкосмяване със самобръсначка - Інова ползвам я веднъж и изхвърлям/, да се възпалят лимфни възли?

Т-Е-Д-И, goldish може и да е подкожна пъпка, предизвикана от подкожен косъм който расте на обратно...

Т-Е-Д-И
3rd June 2009, 14:31
Възможно ли е от обезкосмяване със самобръсначка - Інова ползвам я веднъж и изхвърлям/, да се възпалят лимфни възли?

Т-Е-Д-И, goldish може и да е подкожна пъпка, предизвикана от подкожен косъм който расте на обратно...
При мен си е лимфен възел, то е дълбоко и адски боли.

goldish
3rd June 2009, 15:45
Oпределено и при мен си е лимфен възел. Дано си мине само. Аз даже си го напипвам как е като топче. Мислех, че ще е по-скоро от няколко месеца. А дали да спра да си минавам мишниците с епилатора?[/img]