PDA

View Full Version : Въпроси всякакви за красотата :)


Страници : 1 2 3 [4] 5 6

Т-Е-Д-И
3rd June 2009, 16:00
аз си действам пак със самобръсначка, нищо му няма :lol: немога да ходя космясала :1301:

Пипилота
3rd June 2009, 16:49
Възможно ли е от обезкосмяване със самобръсначка - Інова ползвам я веднъж и изхвърлям/, да се възпалят лимфни възли?

Лимфен възел се подува само когато в близост до него има възпаление. При пикочополови възпаления се подуват лимфните възли долу до яйчниците, когато е възпалено гърло се подуват тези на шията.

Та потърси причината за подутите лимфни възли, но не в самобръсначката.

За пример ще ти дам преди 3 седмици с мен какво се случи - До ухото, на бузата, под скулата ми се появи такова топче. Блъсках си главата откъде и прозрях - на сантим от възела имах хипер гигантска гнойна пъпка, ама не сте виждали такава пъпка ви казвам. :lol: Намазах я с гентамицин през нощта, на сутринта и пъпката и възела бяха спаднали...

gwendoline
3rd June 2009, 17:10
[имах хипер гигантска гнойна пъпка, ама не сте виждали такава пъпка ви казвам. :lol: ...
Снима ли я? Снима ли я? :twisted: Дай фото, че ми стана интересно.... :1246: :1242:

Divinemouse
3rd June 2009, 19:14
Възможно ли е от обезкосмяване със самобръсначка - Інова ползвам я веднъж и изхвърлям/, да се възпалят лимфни възли?

Т-Е-Д-И, goldish може и да е подкожна пъпка, предизвикана от подкожен косъм който расте на обратно...


Възможно е да ,на мен ми се е случвало

Puppito
4th June 2009, 09:52
мхм. и на мен

Beautiful_
12th June 2009, 08:58
Искам да попитам относно целулита какво точно е? Защото сега като гледам мацките по улицата с къси панталонки и полички, виждам някакви парчоци буквално по бедрата им. А моето е нещо друго, нещо като тръпчинки или по-скоро някакви успоредни чертички, и се чудя какво е това? :roll:

apoklistika
12th June 2009, 10:54
Стрии?

Beautiful_
12th June 2009, 22:14
Не, не. Стрии имам по гърдите и по прасците, знам как изглеждат. Това е друго. Може би начален стадий на целулит :roll:

Mycka
13th June 2009, 18:00
ок и тук ще попитам-някой знае ли нещо за мигли?
ъъъ т.е. за засилване и укрепване!че взеха да ми оплешивяват моите...явно е от нерви ли...може и то възрастта :girl_haha:

Darini
13th June 2009, 18:15
Хаха!"Плешиви мигли" :yako:

Mycka
13th June 2009, 18:19
Хаха!"Плешиви мигли" :yako:

смееш се ти ама не мога да пърхам с мигли вече... :girl_flirt:

Celine
15th June 2009, 08:36
Искам да попитам относно целулита какво точно е?
http://images.google.bg/images?hl=bg&um=1&q=cellulite&sa=N&start=20&ndsp=20
пупупупу :1250:

Бобето
15th June 2009, 12:22
Хаха!"Плешиви мигли" :yako:

смееш се ти ама не мога да пърхам с мигли вече... :girl_flirt:

Може би просто ти се сменят космите на миглите, на мен до скоро ми бяха оредяли, но пак си пораснаха нови.
Даже съм чула, че е хубаво да ползваш извивачка, защото с нейна помощ падат миглите , които са вече за "смяна". :wink:

aniK
15th June 2009, 14:55
Хаха!"Плешиви мигли" :yako:

смееш се ти ама не мога да пърхам с мигли вече... :girl_flirt:

Рициново масло :2003:

apoklistika
15th June 2009, 16:05
Ъхъ :) Измий една четка от стара спирала и мажи с нея с рициново масло. Само внимавай да не ти влезе в очите, че не е много приятно.

xxxxx
15th June 2009, 16:09
Муцка, може и да си подстрижеш първо малко миглите - така няма да си личат толкова много дупките, а и по равномерно ще си израстат.

Бобето
16th June 2009, 23:36
Незня къде да си кажа мнението отностно един продукт, и за това реших тук да е!!!

Та Много съм доволна от Johnson's Hair Minimising Body Lotion (http://www.jolyndirect.co.uk/zencart/images/JOHNSONS%20Hair%20Minimising%20Body%20Lotion%20250 ml.jpg)
Маже се всеки ден на места където се бръснете или си правите кола маска.
Ефекта е че забавя разстежа на космите и намалява самите тях.

Ползвам го от две седмици само........така че немога да разбера дали са ми намалели космите, НО смело мога да твърдя, че забавя разстежа им невероятно.
Аз съм от хората които се бръснат в повечето случаи, и една седмица да не ми се появи косъмче по краката след бръснене си е направо идеално.

Вчера обаче си направих кола маска на крачетата, така че ще имам наблюдение колко време ще издържа след нея като се мажа с лосиона всеки ден.

tonita
17th June 2009, 08:14
ОООООООООО веднага ще го пробвам! :)

Имам чувството че лятото космите ми растат 5 пъти по бързо- много досадно значи :evil: Хем се скубя с епилатори, коли маски и имам чувството, че един цял ден не мога да си остана гладичка...

apoklistika
17th June 2009, 09:20
Не е само чувство, лятото наистина растат по- бързо от слънцето :)
Аз туй ми се струва, че го имам из някой шкаф купено миналата година, ама щом толкова се сещам, значи сигурно не съм забелязала кой знае какъв ефект.

Бобето
17th June 2009, 09:33
Не е само чувство, лятото наистина растат по- бързо от слънцето :)
Аз туй ми се струва, че го имам из някой шкаф купено миналата година, ама щом толкова се сещам, значи сигурно не съм забелязала кой знае какъв ефект.

Аз имам най-забележим ефект на краката :wink:

apoklistika
17th June 2009, 09:45
Разрових се сега и наистиа го открих в един шкаф :lol: Хм, дори мирише хубаво... не знам що съм се отказала да го ползвам, то си е направо пълно... ще взема да го вкарам от днес в употреба :lol:

tonita
17th June 2009, 09:53
Разрових се сега и наистиа го открих в един шкаф :lol: Хм, дори мирише хубаво... не знам що съм се отказала да го ползвам, то си е направо пълно... ще взема да го вкарам от днес в употреба :lol:

След работа отивам и аз да купувам, да не остана по назад :lol:

То всъщност олио ли е или крем?

Бобето
17th June 2009, 09:55
Боди Лосион!

tonita
17th June 2009, 10:10
Разрових се сега и наистиа го открих в един шкаф :lol: Хм, дори мирише хубаво... не знам що съм се отказала да го ползвам, то си е направо пълно... ще взема да го вкарам от днес в употреба :lol:

След работа отивам и аз да купувам, да не остана по назад :lol:

То всъщност олио ли е или крем?

tonita
17th June 2009, 10:11
Боди Лосион!

Да, то си пише, ама кой да чете :lol:

tonita
18th June 2009, 07:50
Вчера проверих на няколко места за лосиона Johnson's Hair Minimising Body Lotion, който препоръча бобето, ама никъде го нямаше из Бургас :(

Та попаднах на това http://www.alomag.com/index.php?main_page=product_info&cPath=1_37&products_id=230

Купих си го и сега ще се мацотя. Хубави отзиви има в нета за него, дамо да има някакъв дори минимален ефект!

Celine
18th June 2009, 11:15
Може и в БГ да не го предлагат. Аз съшо не съм го забелязвала никъде.

Danito:)
18th June 2009, 11:17
Селин има го в Бг и в Бургас също :wink:

Бобето
18th June 2009, 11:56
Вчера проверих на няколко места за лосиона Johnson's Hair Minimising Body Lotion, който препоръча бобето, ама никъде го нямаше из Бургас :(

Та попаднах на това http://www.alomag.com/index.php?main_page=product_info&cPath=1_37&products_id=230

Купих си го и сега ще се мацотя. Хубави отзиви има в нета за него, дамо да има някакъв дори минимален ефект!

Ще чакам отзиви за този продукт!!! :P

А за Джонсън незнам дали го има в БГ, аз от чужбина си го взех...., ама Данито казва че го има.... :roll:

Danito:)
18th June 2009, 11:58
Бобе аз говорих за крема,който си е купила Тонита :wink:
Но и лосиона на Джонсън,който си си взела ти също го има тук :)

Бобето
18th June 2009, 12:06
Бобе аз говорих за крема,който си е купила Тонита :wink:
Но и лосиона на Джонсън,който си си взела ти също го има тук :)

Аха Ок :wink:

Celine
23rd June 2009, 16:58
Но и лосиона на Джонсън,който си си взела ти също го има тук :)
Аз за Джонсъна писах. В Пикадили го нямаше. ЗА други места не се сещам да го търся :oops:

Danito:)
23rd June 2009, 22:59
Селин,аз докато си бях в Бургас работех в един магазин за козметика и там редовно го зареждахме ;)

alica
24th June 2009, 13:55
Аз за Джонсъна писах. В Пикадили го нямаше. ЗА други места не се сещам да го търся :oops:

аптеки Ремедиум

еМ ДжИ
24th June 2009, 14:01
Аптека Живита на Владислав ;)

toni_nl
29th June 2009, 12:23
отскоро се боядисвам,затова и не съм много светната за въпросите,свързани с поддържането на цвета :roll: ...и сега се чудя..какво се прави,когато тъмните корени ти излязат,но в същото време поддържаш лешников цвят,придружен с 2 тона по-светли кичури? :? Боядисваш се отново в лешников цвят и правиш нови кичури? :) Или сменяш цвета? :D защото и това си го имам като идея :wink:

toni_nl
29th June 2009, 22:51
добре де,няма ли мацка,която се боядисва и си прави кичури отгоре :D -как се поддържа това нещо,когато излязат корените? :?: да не би пък аз да не си задавам добре въпроса :roll: :lol: .Идеята ми е,че сега съм с по-светличко кестеняво и отгоре са ми правени кичури,но идния месец пак ще трябва да ходя на фризьор,тъй като имам 1 см черни корени.Но тъй като за пръв път съм в по-светлата гама цветове,не ми е ясно как става номера с поддържането на новия цвят и кичурите.А u нямам търпението да се усведомя чак след месец при следващото ми посещение при фризьорката :roll: :oops: :D

Оnly
30th June 2009, 07:31
Обикновено от такъв случай те правят изцяло руса - постепенно , но някои фризьорки успяват да запазят всички цветове и израсналия кичур си го улучват без разширение на областта му . Просто зависи от професионализма на фризьорката , пак трябва да говориш с нея - как тя процедира .

Stunning
2nd July 2009, 12:12
ако кичурите ти са по-едрички може и да ги хванат, но ако са от ситните ще те изрусят постепенно, както only е писала... зависи от майсторлъка на фризьора

toni_nl
2nd July 2009, 22:22
po-sitni4ki sa :?всъщност засега съм в началния етап при постепенното изсветляване-бях с черна коса,но я изсветлихме малко с един приятен червеникаво-кестеняв цвят.Преди месец ходих пак на фризьор за кичурчета с шапка,които станаха с 3 тона по-светли от цвета.Но малко оранжевеят като че ли,затова си мисля като ходя следващия път за корените,да подпитам фризьорката дали не може да ми направи нови кичури,но с по-убит цвят боя?Но незнам как ще ми оправи и чернеещите корени с тези кичурчета-дали пък да не пробваме с фолио? :D

want
2nd July 2009, 23:57
Аз сам с изрусена коса и 2 цвята кичури:)когато ти израсте косата не е необходимо да я боядисваш на цяло и да правиш нови ки4ури а просто боядисваш само корените и на няколко месеца ходиш да ти подновят ки4урите.Моите ги правя веднъж на 5-6 месеца а корените си ги боядисвам сама без никакъв проблем.Между другото ки4ури с шапка не стават хубави!Искай да ти ги правят с фолио!

toni_nl
3rd July 2009, 22:05
ей,супер :D :D :D ...схванах идеята :lol: ,но сега искам малко по-светли кичури(този път ще изнудя мързеливите фризьорки да ми направят кичурите с фолио :wink: :D ),и предполагам мога да боядисам израстналите върхове със съ6тия цвят като кичурите?Или не,по-тъмно? :oops: :oops:

Целувчица
6th July 2009, 19:10
Има ли фризьорка която като й кажеш да ти хване само цъфтежите да го направи без да те изклъцка излишно?

jolifille
6th July 2009, 19:13
Има ли фризьорка която като й кажеш да ти хване само цъфтежите да го направи без да те изклъцка излишно?

Ако я намериш,обадими се :cool:

Оnly
7th July 2009, 00:39
Как степенувате по ефикасност медицинската козметика , висшия клас крем и крем , разпространяван в козм.студиа ? Мед.козметика в търсения ми случай отговаря по цена на Este Lauder и не зная кое е по-доброто . Досега не съм ползвала висш клас крем и се изненадах на това равенсто .

aniK
7th July 2009, 07:54
Коя е медицинската козметика?

heavenkata
7th July 2009, 09:23
Мед. козметика са нещата на
http://www.eucerin.bg/
http://www.vichy.com/en-nt/flash/

Всичко на тези две марки е страхотно. Аз съм ползвала и нямам оплаквания.

Оnly
7th July 2009, 17:00
Коя е медицинската козметика?
Лиерак и Авене най-вече , към тях съм се абонирала ... Дарфин не съм ползвала , а посочените от Хевънката , нещо не ги признавам . От Ив Позе ми се насълзяват очите , пробвала съм им два продукта , и двата ми подействаха така . Nuxe ми го хвалеха . За скин-кода нещо не могат да ме убедят .

aniK
7th July 2009, 17:06
Хм... Лиерак и Авен не знам дали са сравними с Ести Лаудер... Авен в никой случай. Не съм ползвала по-скъпите серии на Лиерак, нямам впечатления. Предпочитам не-медицинската кзметика. Дарфен е добра :!:

Оnly
7th July 2009, 17:09
Да не бъркаш Avene с каталожния Avon ?

apoklistika
7th July 2009, 18:02
Едва ли ги бърка, според мен също Авен не са нищо кой знае какво. Както и Виши между другото, явно е до кожа.

Оnly
7th July 2009, 18:06
Пък аз много ги възвисявах . Кой ли ме е излъгал . :evil: . За Виши съм съгласна , мисля ги за слаби .

jolifille
7th July 2009, 18:40
Ти що се връзваш всеки път,когато някои ти каже нещо,.......Виши и Авене са стахотни марки за медицинска козметика,които се препоръчват от повечето дерматотолози в Западна Европа,при някои действат,при някои НЕ,таакв е живота,........не може всички да са хепи :roll: :cool:

Оnly
7th July 2009, 19:05
Ти що се връзваш всеки път,когато някои ти каже нещо,.......
малко не се чувствам така , ама щом така изглежда , здраве да е . :1246:

apoklistika
7th July 2009, 19:30
Джоли, що тъй всеки път на терсене...кво значи някой да се връзва... Онли попита Ани да не бърка Авен с Авон, на което аз казах, че не е чудо някой да не е очарован от авен, за мен също не са кой знае каква класа, барабар с виши. И честно казано на мен никой дерматолог в западна Европа не ми е препоръчвал ни едното, ни другото. Препоръчвали са ми най- вече професионална козметика, обикновено марки, с които те самите работят. Пък да се слага равенство на Есте Лаудер или Дарфин и Авен е наистина абсурдно.
Иначе на въпроса, аз ги степенувам по това колко са подходящи за мен. До скоро ползвах най- вече среден клас козметика, ама с наближаването инвестирам повече в хубава козметика- професионална или висш клас.

jolifille
7th July 2009, 20:17
Апо,незнам какви марки са ти препоръчвали и в кой западни държави,но за съжаление сам посещавала дерматолози и в Швейцaрия(където преди работех),в Франця,при кака ми,нейната прятелка е дерматоложка, ....и тук в Люксембург,....понеже имах проблем с кожата,чуствителна е,....та всички са ми давали съвети да използвам Виши,.....незнам какво не и харесвате,....тук жените(не имигрантките),които са с хиляди евро заплата използват виши и есте лаудер и никоя не казва,че нямали класа или не са доволни,напростив,....тези марки в козметичната медецина се ползват с уважение,....мисля,че виши и есте са едни от най-добрите в бранша,.....искам да кажа,че всичко това казвам с усмивка на лицето,на никoй не се репча или правя на интересна,просто споделям моето мнение върху тях,......Апо не е нужно да ми секваш всеки пост,които напиша :wink:

apoklistika
7th July 2009, 20:33
МИ аз нищо не ти секвам, ти явно се засегна нещо на туй, че изкритикувах виши и авен. Виши за мен никва козметика не е, няма един продукт, от който да съм останала доволна, среден клас, а съм ползвала немалко, бая време им давах шанс. Есте Лаудер е козметика висш клас, немедицинска (не класа, клас в козметиката, никой не говори за други видове класи). Крем за 200 евро не е като крем за 20 евро, ако ще и супермедицински да е, съжалявам, аз просто не мога да ги сложа на един кантар.

jolifille
7th July 2009, 20:39
Аз Ейван изобщо не я и споменавам,тя майка ми дори не я ползва,която е с 300лв заплата,....няма значение,......както всичко друго и тук има доволни и недоволни,.....важно е всеки да намери решение за когата си,.....Апо използвай повече емотки щото всеки път като пишеш нещо имам чуството,че ми репчиш :lol: :lol: :lol:

apoklistika
7th July 2009, 20:43
Аз не говоря за Аvon, a за Аvene, не ги бъркай двете.
Не го приемай лично, мързи ме да ползвам емотки.

Stefi B
7th July 2009, 21:01
Eatee Lauder e nomer edno ! :D

jolifille
7th July 2009, 21:02
Eatee Lauder e nomer edno ! :D

:2043:

Stefi B
7th July 2009, 21:02
E браво,сега не мога да си поправя грешката! :cry:

jolifille
7th July 2009, 21:04
E браво,сега не мога да си поправя грешката! :cry:


И аз като допускам грешки не мога да ги поправям,някои още се драням,но повечето ми свикнаха,.....важно е че се разбираме какво сикаме да кажем :wink:

Оnly
7th July 2009, 21:12
Аз наистина се интересувах как степенувате трите вида козметика откъм тяхното производство - медицински , за професионална употреба и висшия клас , но навлизането на имената на марките обърка всичко . :wink: . А такава информация е ясно , че не мога да получа нито в аптека , нито в козм.салон , защото всеки си хвали продукта . Обаче стана хаос . :roll: Ще си тествам , и тва е . :lol:
jolifille , каво сакаш да кажеш ? :wink:

Оnly
7th July 2009, 21:13
Уф , и аз се включих с грешките . :twisted:

jolifille
7th July 2009, 21:23
Оnly като напиша"сакам" имам впредвид "искам",....измишльотини,просто нямам кирилица,....имах впредвид,че се рабираме какво искаме да кажем даже и с грешки :lol: :wink:

Оnly
7th July 2009, 21:30
Разбрах те още тогава , и аз го знам това изразяване . :lol: Ама вече май спамим .

jolifille
7th July 2009, 21:37
Разбрах те още тогава , и аз го знам това изразяване . :lol: Ама вече май спамим .

аз съм от подмазвачките,......ще н се размине :biggrin:

Оnly
8th July 2009, 18:46
Имам ново казусче - как слагате фотозащитата - над дневния крем , или сте само с нея . Защото кремовете около очи са все или с попълващ ефект или светлоотразяващи или стягащи и като сложа защитата ефекта отива на вятъра . А върху фотозащита пък изобщо не си струва да си хабя крема като вече не е пряко върху лицето . Е , как процедирате ?

sweety_L
8th July 2009, 19:06
Имам ново казусче - как слагате фотозащитата - над дневния крем , или сте само с нея .

След като сложа нощния крем за през нощта, на следващия ден - дневния крем с фотозащита (UVA, UVB и против бръчки). :D
Ти каква фотозащита ползваш? :roll:

aniK
8th July 2009, 21:14
За лице ползвам крем от серията, която ползвам по принцип но с UV защита. Обикновено всички фирми през лятото пускат и такива. Не се мажа със защитния за тяло, освен при много силно слънце върху нослето. Това е независимо от задължителните сутрешни дневен и околочен.

Оnly
9th July 2009, 06:34
Този сезон съм на Ла Рош Розе - 40 фактор , а кремовете с УВ-защита са ми обикн. с 7 или 15 фактор , ако имат , а за лятото ми се виждат малко .

want
18th July 2009, 22:16
ей,супер :D :D :D ...схванах идеята :lol: ,но сега искам малко по-светли кичури(този път ще изнудя мързеливите фризьорки да ми направят кичурите с фолио :wink: :D ),и предполагам мога да боядисам израстналите върхове със съ6тия цвят като кичурите?Или не,по-тъмно? :oops: :oops:


Нищо не си схванала :) Косата расте от към корена така 4е се боядисват корените а не върховете :)Ако косата не ти я боядисана ще трябва да си подновяваш ки4урите на няколко месеца без да боядисваш корените но ако си като мен с боядисана коса+ ки4ури то тогава трябва да си боядисваш корените и на няколко месеца да правиш ки4ури.

toni_nl
18th July 2009, 22:53
да де,имах в предвид корените :oops: обаче сега пак се замислих нещо :roll: -в случаите,когато ходя за боядисване на корените,все трябва да имам подготвени 50 евро,което ми идва в повече...чудех се,дали мога да правя тази монотонна и не особено трудна манипулация в домашни условия и то с нормална боя от супермаркета? :cool: :cool: сега да не решите ,че се шегувам-наистина ми идва в повече всеки месец да давам солидна сума в името на готин цвят и ако има начин да се измъкна само с правене на кичури през 3-4 месеца,направо ще се пръсна от радост :D :D .Предполагам Лореал(не професионалните бои) не биха се справили с черни корени?Или да?Или единствения начин е да си купувам професионална боя и да се почвам,а през 3 месеца да ходя само за освежаване на кичурите? :oops: Want,tu cu :wink: :D

want
18th July 2009, 23:02
да де,имах в предвид корените :oops: обаче сега пак се замислих нещо :roll: -в случаите,когато ходя за боядисване на корените,все трябва да имам подготвени 50 евро,което ми идва в повече...чудех се,дали мога да правя тази монотонна и не особено трудна манипулация в домашни условия и то с нормална боя от супермаркета? :cool: :cool: сега да не решите ,че се шегувам-наистина ми идва в повече всеки месец да давам солидна сума в името на готин цвят и ако има начин да се измъкна само с правене на кичури през 3-4 месеца,направо ще се пръсна от радост :D :D .Предполагам Лореал(не професионалните бои) не биха се справили с черни корени?Или да?Или единствения начин е да си купувам професионална боя и да се почвам,а през 3 месеца да ходя само за освежаване на кичурите? :oops: Want,tu cu :wink: :D


Преспокойно можеш сама да си боядисваш корените :) с малко тренировки и ще свикнеш:) Питай фризьора ти с каква боя те боядисва и си я купи.Аз се боядисвам с професионалната на Лореал(Мажирел) и цената е съвсем малко по висока от непрофесионалната :)

toni_nl
18th July 2009, 23:12
ГотЕно-о-о-о,мерси! :D Само за протокола-във фризьорския салон ме боядисват с някаква професионална на Joico,която обаче не мога да си купя от нормален magazin :wink: .Май само от салона става(ако изобщо става).А и съм им от лиyбимите'' клиенти с моята сложна подръжка :lol: ,така че сигурно ще трябва те да ме боядисват ,предвид сложността на процедуrата с моя капризен цвят :lol: :lol: .ама ще пробвам,в името на джобните за лятната ваканция :lol: :cool:

want
18th July 2009, 23:22
ГотЕно-о-о-о,мерси! :D Само за протокола-във фризьорския салон ме боядисват с някаква професионална на Joico,която обаче не мога да си купя от нормален magazin :wink: .Май само от салона става(ако изобщо става).А и съм им от лиyбимите'' клиенти с моята сложна подръжка :lol: ,така че сигурно ще трябва те да ме боядисват ,предвид сложността на процедуrата с моя капризен цвят :lol: :lol: .ама ще пробвам,в името на джобните за лятната ваканция :lol: :cool:

Споко питай ги за името и номера на боята и евентуално дали не могат да ти я поръ4ат като купуват за тях си .При мен има магазини за професионални бои и аз си я купувам от там но също така можеш да си я намериш в нета.

Stunning
20th July 2009, 23:18
want, къде е магазинчето за професионални бои? ще напишеш ли адреса, pls?

jolifille
21st July 2009, 18:26
Здравейте,...не искам да пускам нова тема за едно въпросче,затова ще го задам тук,..... :cool: ,....та покрай темата за косата на Николета Лозанова,...се вгледах в мойта :lol: ,.....косата ми е 2 пръста под раменете,....и се води черна,...но от 2 месеца не съм се боядисвала,....и реших да го направя сега,....моята собствена коса е излязла,може би около 3 см,....искам вече да не съм с черна коса,...ами с цвят кестен,....малко по малко,ще покрия цялата коса,...но ако може да ми препоръчате някоя боя,...която покрива много добре и бели коси,...защото имам такива вече :cry: :roll: ,...не искам да посещам салон,предпочитам да се мацам сама в къщи,....благодаря :P :girl_dance:

*Princess*
21st July 2009, 23:41
Здравейте,...не искам да пускам нова тема за едно въпросче,затова ще го задам тук,..... :cool: ,....та покрай темата за косата на Николета Лозанова,...се вгледах в мойта :lol: ,.....косата ми е 2 пръста под раменете,....и се води черна,...но от 2 месеца не съм се боядисвала,....и реших да го направя сега,....моята собствена коса е излязла,може би около 3 см,....искам вече да не съм с черна коса,...ами с цвят кестен,....малко по малко,ще покрия цялата коса,...но ако може да ми препоръчате някоя боя,...която покрива много добре и бели коси,...защото имам такива вече :cry: :roll: ,...не искам да посещам салон,предпочитам да се мацам сама в къщи,....благодаря :P :girl_dance:

Аз се боядисвам черна със син отенък. И преди да започна да я правя черна, бях решила да съм тъмно кафява. Но като гледам във фризьорския салон и моите приятелки колко се кахърят, че все не могат да си намерят точният нюанс на кафявото ... иииии се отказах. Пера си черната боя и ми е чиста работата.
А боя едва ли може някой да препоръча, защото на всяка коса влияе различно.

jolifille
21st July 2009, 23:47
Да обаче черна изобщо не ми отива,ама изобщо мила,...и то аз се бях боядисала със светъл кестен на Палете,...а върху косата ми стана черно,...Боже като се видях,щях да получа сърдечен удар,....аз съм с бяла коя и кафеви очи,...изобщо не се харесвам със черна коса,....затова,ако някои има идея за боя цвят кестен,няма значение марката и цената да ми спомене :) :cool:

*Princess*
22nd July 2009, 00:06
Не се сещам ти ли беше споменала в една тема, че не си доволно от Кастинг на Лореал. Ако съм сгрешила ти я препоръчвам. Имат нова гама кафеви, шоколадови, кестени, карамели ... Безамонячна е, но покрива и бели коси. Палете също са добри.

Лошото на черната боя е, че всякакви бръчки и пъпчици, зачервявания и т.н. изпъкват.

want
22nd July 2009, 00:39
Да обаче черна изобщо не ми отива,ама изобщо мила,...и то аз се бях боядисала със светъл кестен на Палете,...а върху косата ми стана черно,...Боже като се видях,щях да получа сърдечен удар,....аз съм с бяла коя и кафеви очи,...изобщо не се харесвам със черна коса,....затова,ако някои има идея за боя цвят кестен,няма значение марката и цената да ми спомене :) :cool:

В твоя слу4аи не можеш да се напрвиш сама!Ще трябва да ти свалят боята и едва тогава да се боядисаш!За предпо4итане е първото боядисване да е от фризьор а след това можеш да се цапаш и сама .
Ако искаш кафява коса винаги вземай светло кафяво и изобщо една идея по светъл цвят тъй като кафявото винаги става доста тъмно.

te_dda
22nd July 2009, 10:09
Да обаче черна изобщо не ми отива,ама изобщо мила,...и то аз се бях боядисала със светъл кестен на Палете,...а върху косата ми стана черно,...Боже като се видях,щях да получа сърдечен удар,....аз съм с бяла коя и кафеви очи,...изобщо не се харесвам със черна коса,....затова,ако някои има идея за боя цвят кестен,няма значение марката и цената да ми спомене :) :cool:

В твоя слу4аи не можеш да се напрвиш сама!Ще трябва да ти свалят боята и едва тогава да се боядисаш!За предпо4итане е първото боядисване да е от фризьор а след това можеш да се цапаш и сама .
Ако искаш кафява коса винаги вземай светло кафяво и изобщо една идея по светъл цвят тъй като кафявото винаги става доста тъмно.

година и половина се мазах със светло кафеви бои, с надеждата сама и безболезнено да махна черното....но докато не останах 6 часа във фризиорския салон и не минах 3 обезцветявания черното си стоеше така, все едно с нищо не съм го мазала... :roll: ако пък е слагана къна положението е повече от безнадеждно :evil: :evil:

jolifille
22nd July 2009, 10:13
Теда така е,права си,...от черното по-голяма беля няма за косата,....но с търпение и постоянство,мисля,че ще се справя,...малко по малко,ще стана кафява,....в краен случеи влизам в салона и готово :cool: :wink:

apoklistika
22nd July 2009, 10:17
Потърси си нещо, което сваля боята (обезцветител, ама не дето те прави с бяла коса). Преди като се боядисвах като че ли съм купувала на шварцкопф такова нещо, май от серията Игора. Иначе почнеш ли да се боядисваш с друга боя отгоре, съвсем ще го зациментираш и няма махане, докато не го изрежеш.

want
22nd July 2009, 22:06
Теда така е,права си,...от черното по-голяма беля няма за косата,....но с търпение и постоянство,мисля,че ще се справя,...малко по малко,ще стана кафява,....в краен случеи влизам в салона и готово :cool: :wink:
В къщи сама най много да си изгориш косата после да се 4удиш какво да правиш!отиди на фризьор!За няколко спестени лева ще си похабиш косата!

jolifille
22nd July 2009, 22:18
want парите не са ми проблем,...няколко или няколко стотин,няма значение,...що се отнася за косата ми,...просто сам разочарована от салоните,...каквото си правя сама в къщи,ми го правят и те,....ще помисля,...най-вероятно,..пак да се върна към червената гама,...и от нея към цвят кестен :2040: :1246:

want
22nd July 2009, 22:28
want парите не са ми проблем,...няколко или няколко стотин,няма значение,...що се отнася за косата ми,...просто сам разочарована от салоните,...каквото си правя сама в къщи,ми го правят и те,....ще помисля,...най-вероятно,..пак да се върна към червената гама,...и от нея към цвят кестен :2040: :1246:

Ако няколко стотин не са ти проблем ела ще те заведа при моя фризьор:) От раз ме направи руса макар години наред да се боядисвах в тъмно цветове:)Ще ти струва 200 лева + билет до Лондон:)

jolifille
22nd July 2009, 22:31
want парите не са ми проблем,...няколко или няколко стотин,няма значение,...що се отнася за косата ми,...просто сам разочарована от салоните,...каквото си правя сама в къщи,ми го правят и те,....ще помисля,...най-вероятно,..пак да се върна към червената гама,...и от нея към цвят кестен :2040: :1246:

Ако няколко стотин не са ти проблем ела ще те заведа при моя фризьор:) От раз ме направи руса макар години наред да се боядисвах в тъмно цветове:)Ще ти струва 200 лева + билет до Лондон:)
Ако ще ми водиш на шопинг в Лондон,.....няма проблем,....аз съм в Люксембург,...таи,че не си толкова далече,.... :P :girl_haha:

want
22nd July 2009, 22:39
want парите не са ми проблем,...няколко или няколко стотин,няма значение,...що се отнася за косата ми,...просто сам разочарована от салоните,...каквото си правя сама в къщи,ми го правят и те,....ще помисля,...най-вероятно,..пак да се върна към червената гама,...и от нея към цвят кестен :2040: :1246:

Ако няколко стотин не са ти проблем ела ще те заведа при моя фризьор:) От раз ме направи руса макар години наред да се боядисвах в тъмно цветове:)Ще ти струва 200 лева + билет до Лондон:)
Ако ще ми водиш на шопинг в Лондон,.....няма проблем,....аз съм в Люксембург,...таи,че не си толкова далече,.... :P :girl_haha:

хехехе нямаш грижа тъкмо запо4наха сейловете:)а фризьора ми е голям майстор на боядисването .

want
22nd July 2009, 22:47
Да обаче черна изобщо не ми отива,ама изобщо мила,...и то аз се бях боядисала със светъл кестен на Палете,...а върху косата ми стана черно,...Боже като се видях,щях да получа сърдечен удар,....аз съм с бяла коя и кафеви очи,...изобщо не се харесвам със черна коса,....затова,ако някои има идея за боя цвят кестен,няма значение марката и цената да ми спомене :) :cool:

В твоя слу4аи не можеш да се напрвиш сама!Ще трябва да ти свалят боята и едва тогава да се боядисаш!За предпо4итане е първото боядисване да е от фризьор а след това можеш да се цапаш и сама .
Ако искаш кафява коса винаги вземай светло кафяво и изобщо една идея по светъл цвят тъй като кафявото винаги става доста тъмно.

година и половина се мазах със светло кафеви бои, с надеждата сама и безболезнено да махна черното....но докато не останах 6 часа във фризиорския салон и не минах 3 обезцветявания черното си стоеше така, все едно с нищо не съм го мазала... :roll: ако пък е слагана къна положението е повече от безнадеждно :evil: :evil:


Зна4и бъркаш понятията :) Боядисване с по светла боя няма да ти махне по тъмния цвят!От тъмна (особено боядисана) коса към светла се преминава само с тотално изсветляване и едва след това се боядисва в желания цвят!Който не е правен по този на4ин да си смени фризьора! :lol:

jolifille
22nd July 2009, 22:49
Тук още няколко дена и солдовете свършват,...каквото мога взех,повече не бога,...вече имам доста,..сядам върху куфара за да го затворя,..единя вече е готов :lol: ,....като си направя косата,най-вероятно в бг,ще ти пусна снимка на лични :wink:

apoklistika
22nd July 2009, 22:56
От тъмна (особено боядисана) коса към светла се преминава само с тотално изсветляване и едва след това се боядисва в желания цвят!Който не е правен по този на4ин да си смени фризьора! :lol: Тъй е, това е единствения начин :1246:

want
22nd July 2009, 23:03
Тук още няколко дена и солдовете свършват,...каквото мога взех,повече не бога,...вече имам доста,..сядам върху куфара за да го затворя,..единя вече е готов :lol: ,....като си направя косата,най-вероятно в бг,ще ти пусна снимка на лични :wink:


Хехехе защо на ли4на или от сега имаш пред4уствие за крайния резултат:)

aniK
23rd July 2009, 08:26
То и в БГ ще е около 200лв., че и повече :D Голяма евтиния в тоз' Лондон :P
Джоли, много сме тези, които желаем да минем към по-светъл цвят и не смеем :? Снимките да ги пуснеш на всички :!: :D
На мен днес ми е ден за боя - тъмен кестен ... отново...

jolifille
23rd July 2009, 08:44
Аник,разбира се,...снимки ще има за всички :P :wink:
Можеш ли да сподеш на коя марка,си си взела боя тъмен кестен,....и започва ли да се вижда разлика,пак дори била тя и минимална :?: :2020: :P

tonita
23rd July 2009, 08:45
То и в БГ ще е около 200лв., че и повече :D Голяма евтиния в тоз' Лондон :P
Джоли, много сме тези, които желаем да минем към по-светъл цвят и не смеем :? Снимките да ги пуснеш на всички :!: :D
На мен днес ми е ден за боя - тъмен кестен ... отново...

Аз бях миналата седмица на фризьор- боядисване, но без смяна на цвят, подстригване на средно дълга коса и издухване- платих 156лв. Много съм доволна от тази фризьорка, но въпреки това малко множко ми се видя :? Очаквах да е около 100 :roll:

diadora
23rd July 2009, 08:52
Леле , много скъпо. Боядисване - подстригване - сушоар- всяко по 50 лв :evil:

tonita
23rd July 2009, 10:05
:1246: да, и аз нали съм много отворена и разбира се не питах кое колко струва :? Мисля, че боята и консумативите (шампояни, маски и т.н.) са скъпи- тя работи само с Керазтаз на Лореал. Слага ми там едни специални ампули и оттам идва голямото плащане май :?

Другият път няма да съм толкова ларш :lol:

petiarad
23rd July 2009, 10:37
Такива ампули против косопад и за растеж има и по аптеките.Аз съм доволна от тези на ВИШИ.Сама си слагам ампулката ...и не ми излиза толкова скъпо.Пробвай!

Stunning
23rd July 2009, 10:57
jolifille, сама в къщи няма да успееш да мръднеш черното или тъмният цвят с които си. аз се изрусявах от тъмно кестеняво преди около 2 месеца. фризьора ме направи от два пъти (русото ми е много светло платинено) през седмица за да почине косата. най-добре първият път поне отиди на фризьор... идеята да дойдеш до uk не е лоша, шопинг ще има задължително... :D

jolifille
23rd July 2009, 11:08
Stunning мацка, няма да се боядисвам сама в къщи,....макар,че мн ми харесва като идея,...ще отида в салон,...ще се похваля или плача по-нататък,...смятамда оставя косата ми още две или три седмици да изникне,колко може и черното да се измие още малко :lol:

Т-Е-Д-И
24th July 2009, 16:16
Момичета, казвайте каква боя да взимам- като марка.
От палете както ви казвах преди ми се получи алергия - появиха ми се гнойни пъпки по скалпа, преди 2 седмици се боядисах с Вела, същатата работа.
А немога без да не се боядисам, естествената ми коса е светло руса и понеже се боядисвам черна, става смешно.
Кажете някаква боя за чувствителен скалп ако има такава.

Beautiful_
24th July 2009, 16:28
Елгон - антиалергична и професионална. Много съм доволна, от години се боядисвам само с нея!

Т-Е-Д-И
24th July 2009, 17:21
Елгон - антиалергична и професионална. Много съм доволна, от години се боядисвам само с нея!
Благодаря ти намерих сайта и по други форуми я обсъждат, ще гледам на намеря. :)

Beautiful_
24th July 2009, 19:06
Боята е доста голяма като грамаж. На мен ми стига една, а по принцип от другите ми трябват 2 или 2 и половина.
Също така ми направи впечатление, че веднъж се бях боядисала с Палетте и в корените ми беше станало по-светло черно, отколко върху Елгона :roll:

Т-Е-Д-И
25th July 2009, 11:31
Аз искам да ми е много черна :lol: палетето ми вършеше тая работа ама пуста алергия :(
Виж това синьо-черно не го харесвам

petiarad
25th July 2009, 11:38
Аз използвам ЛОРВЕН. Косата ми е много тънка и суха.Препоръча ми я моята фризьорка и вече 3години съм много доволна от нея.Между другото е и безамонячна

Lilith
27th July 2009, 09:36
Здравейте :sunbath:

Четох в няколко списания вече за Лореал Richesse - безамонячна безцветна боя за блясък. Въпросът ми е някоя от вас дали е пробвала вече и ако да - при фризьор или може да се закупи от салон и да се направи в домашни условия... резултат? Все пак по-бляскава ли става косата или само се изтощава излишно :roll:

Т-Е-Д-И
27th July 2009, 16:11
По принцип не ползвам много маски за коса, но купих тази, доста добре ми се отрази, но дали не е по-добре да взема цялата серия на гарниер - шампоан и балсам.
Някой фирми препоръчват да се ползва цялата серия за по-добър ефект?

Т-Е-Д-И
27th July 2009, 16:15
По принцип не ползвам много маски за коса, но купих тази, доста добре ми се отрази, но дали не е по-добре да взема цялата серия на гарниер - шампоан и балсам.
Някой фирми препоръчват да се ползва цялата серия за по-добър ефект?
http://4.bp.blogspot.com/_SOIbZQoYem8/R81Xpnti9FI/AAAAAAAABOo/H5OzeQlBcD4/s400/Garnier%2BFructis%2BStrength%2Band%2BRepair.jpg

Beautiful_
27th July 2009, 18:05
дрън, дрън, цялата серия, колкото да ти вземат парите. не виждам проблем да си ползваш отделно шампоан, балсам и маска на различни серии или марки. има някои шампоани, които са много хубави за разлика от балсама, или обратно. аз си ги комбинирам както намеря за добре :wink:

Darini
27th July 2009, 20:41
По принцип не ползвам много маски за коса, но купих тази, доста добре ми се отрази, но дали не е по-добре да взема цялата серия на гарниер - шампоан и балсам.
Някой фирми препоръчват да се ползва цялата серия за по-добър ефект?
Изобщо не се прецаквай да им пълниш гушите на тия гадове!!!Убедила съм се,че е по-добре да ги комбинираш,защото ефекта е доста по-виден!!! :D

Целувчица
27th July 2009, 21:59
Какво да ползвам за косопад че много ми капе косата?

MILI
27th July 2009, 22:36
Това може би е от сезона. Вземи си някакви витамини, а най- добре обърни внимание на храната.
:cool: Не е сериозно,аватари ти показва за наличието на достатъчно каса. :?

Целувчица
27th July 2009, 23:54
Това може би е от сезона. Вземи си някакви витамини, а най- добре обърни внимание на храната.
:cool: Не е сериозно,аватари ти показва за наличието на достатъчно каса. :?
Незнам защо и аз тя моята е гъста!Не е от сезона защото постоянно ми капе!

Limoni-Johni
28th July 2009, 07:50
Сладе, можеш да започнеш с овесени ядки за закуска.
Другото, което не е от най-скъпите решения, вземи си на DENISE ампулите с коприва (една ампула е към 1.20-1.50 лв.). Нанася се на още влажна коса и не се отмива. При мен след втората ампула имаше ефект, но, нали знаеш, при всеки е индивидуално.
И наистина обърни внимание на храната.

Danito:)
28th July 2009, 09:46
Някой ползвал ли е серията на Ducray за суха коса?Тези продукти имам впредвид:
http://www.farmacia-morlan.com/images/micarpeta/2084889_ducray_nutricerat_champu.jpg - шампоан
http://www.farmacia-morlan.com/images/micarpeta/2268524_ducray_nutricerat_mascarilla.jpg - маска
http://www.farmacia-morlan.com/images/micarpeta/3480611_Ducray_Nutricerat_concent.jpg - концентрат

Целувчица
28th July 2009, 09:58
Сладе, можеш да започнеш с овесени ядки за закуска.
Другото, което не е от най-скъпите решения, вземи си на DENISE ампулите с коприва (една ампула е към 1.20-1.50 лв.). Нанася се на още влажна коса и не се отмива. При мен след втората ампула имаше ефект, но, нали знаеш, при всеки е индивидуално.
И наистина обърни внимание на храната.
Ама аз не обичам овесени ядки! :cry:

Limoni-Johni
28th July 2009, 11:01
Добре, Сладе, като не обичаш овесени ядки, пробвай тогава с тия ампули дето ти казах... Виж и подходяща маска и споко!

Ленин
28th July 2009, 11:36
Какво да ползвам за косопад че много ми капе косата?

Радвай се, че има какво да капе, щот ако нямаше, тогава щеше да е по-лошо. :wink: Може би заради това мъжете по-малко се оплакват от косопад. Догде се наканят да се оплачат става така, че вече няма за какво да се оплакват. Ей ме на, аз не се оплаквам вече. :lol:
Ако все пак го докараш на вид като моя, ще ти дам и на теб един каскет. Кажи, не ми ли отива? :lol:

MILI
28th July 2009, 12:28
Това може би е от сезона. Вземи си някакви витамини, а най- добре обърни внимание на храната.
:cool: Не е сериозно,аватари ти показва за наличието на достатъчно каса. :?
Незнам защо и аз тя моята е гъста!Не е от сезона защото постоянно ми капе!
Ти сигурна ли си, че въобще ти капе?!Нали знаеш, че принципно косата си пада като се решиш или къпеш или нещо такова. :cool:

titi1
28th July 2009, 12:40
Сладе, вземи си от аптеката Себорал Форте. Гарантирам ти, че ще има огромен ефект, но трябва да се мажеш с него както е написано на опаковката.

Stunning
28th July 2009, 17:12
Какво да ползвам за косопад че много ми капе косата?

VICHY имат специални ампули и шампоан за косопад, ползвала съм ги и положението се оправи

Целувчица
28th July 2009, 21:30
Това може би е от сезона. Вземи си някакви витамини, а най- добре обърни внимание на храната.
:cool: Не е сериозно,аватари ти показва за наличието на достатъчно каса. :?
Незнам защо и аз тя моята е гъста!Не е от сезона защото постоянно ми капе!
Ти сигурна ли си, че въобще ти капе?!Нали знаеш, че принципно косата си пада като се решиш или къпеш или нещо такова. :cool:
Да като я реша като я спусна по дължината ръката ми и изпопадал някой косъм!

Целувчица
28th July 2009, 21:31
Какво да ползвам за косопад че много ми капе косата?

VICHY имат специални ампули и шампоан за косопад, ползвала съм ги и положението се оправи
Скъпички ли са много?

Stunning
28th July 2009, 21:40
еми, може да се каже, че не са особено евтини... купувах ги миналата година от бг и не се сещам точно. влез в някоя аптека и попитай. от ампулите ти трябва цяла кутия за да има ефект. на мен доста ми падаше по едно време и се бях видяла в чудо какво да я правя... сега мисля пак да си взема, защото от скорошното ми изрусяване нещо пак не е добре

apoklistika
28th July 2009, 21:41
Няма начин да не пада нито един косъм, особено на по- дълга коса. На ден е нормално да ти падат и до 100 косъма.

Целувчица
28th July 2009, 22:45
Няма начин да не пада нито един косъм, особено на по- дълга коса. На ден е нормално да ти падат и до 100 косъма.
Ама Апо моето не е 1 а по цяла шепа пълня!

jolifille
28th July 2009, 22:48
Слади,моята също пада,но е от времето,....просто си смени продуктите за коса и може да не пада косата ти :wink:

Целувчица
28th July 2009, 22:50
Слади,моята също пада,но е от времето,....просто си смени продуктите за коса и може да не пада косата ти :wink:
Пробвах няма ефект!

apoklistika
28th July 2009, 22:53
Аз не съм казала един, а сто (100). Дългите косми в шепата винаги изглеждат повече, отколкото са.

aniK
29th July 2009, 06:05
Аз не съм казала един, а сто (100). Дългите косми в шепата винаги изглеждат повече, отколкото са.

Ей....абе все ще ми извадиш думите изпод пръстите :1219:

Т-Е-Д-И
29th July 2009, 13:48
Слади,моята също пада,но е от времето,....просто си смени продуктите за коса и може да не пада косата ти :wink:
Пробвах няма ефект!
пробвай с перука тогава.

aniK
31st July 2009, 07:12
Момичета, вчера избирах шампоан за морето, пък и моят Лореал за чуплива коса свърши и искам да го сменя с някакъв. Отидох в аптеката за някакъв на Bioderma (мек, за честа употреба и т.н.), но там попаднах на Davines :roll: Аптекарката много ги нахвали, а тук във форума едно момиче някога беше писала, че е доволна. Взех си за чуплива коса и ще ви споделя дали наистина е хубав :D

ZANDALEE
31st July 2009, 07:57
VICHY имат специални ампули и шампоан за косопаd....Скъпички ли са много?Ампулите 60 лв.,шампоана около 20лв.,ама е хубав.
Вземи си себорал форте- http://www.bgdrogeria.com/images/3203.JPG за 2 лв.,може и да ти свърши работа.И внимавай ,че е отровно ,само за външна употреба е! :wink:

Danito:)
31st July 2009, 09:56
Някой ползвал ли е серията на Ducray за суха коса?Тези продукти имам впредвид:
http://www.farmacia-morlan.com/images/micarpeta/2084889_ducray_nutricerat_champu.jpg - шампоан
http://www.farmacia-morlan.com/images/micarpeta/2268524_ducray_nutricerat_mascarilla.jpg - маска
http://www.farmacia-morlan.com/images/micarpeta/3480611_Ducray_Nutricerat_concent.jpg - концентрат
Нямаше отзиви за тези продукти.Но вчера отидох и си ги купих.След първото измиване съм доволна.Особено от концентрата(толкова бляскава косата си не съм я виждала никога).Да видим по-нататък как ще е :roll:

aniK
31st July 2009, 11:11
Danito, аз преди време съм ползвала Ducray за чест употреба и бях доволна. Тов ае единственото, което съм ползвала. Много е важно човек да уцели подходящите за неговия тип коса продукти :2003:

Целувчица
31st July 2009, 11:58
VICHY имат специални ампули и шампоан за косопаd....Скъпички ли са много?Ампулите 60 лв.,шампоана около 20лв.,ама е хубав.
Вземи си себорал форте- http://www.bgdrogeria.com/images/3203.JPG за 2 лв.,може и да ти свърши работа.И внимавай ,че е отровно ,само за външна употреба е! :wink:А мога ли да ползвам само шампоана или трябва да е в комбинация с ампулите?

Danito:)
31st July 2009, 13:19
Аник,аз открих марката когато търсих нещо хубаво против пърхут за приятеля ми.Той е страшно доволен.И тогава и аз реших да си взема.Избрах за суха коса,защото се боядисвам по светло от естествения си цвят,а и от слънцето много ми се е изтощила .Дано да съм доволна :roll:

ZANDALEE
31st July 2009, 20:56
Да може .

IoNiToO
6th August 2009, 15:27
Момичета не мога да си намеря хубава спирала за мигли. Трябва ми таква, която да разделя хубаво миглите. Моля ви препоръчайте ми някоя, която ще ми свърши работа. По възможност цената да не е повече от 16-17 лв. :2022: :girl_kiss2:

heavenkata
6th August 2009, 17:08
Момичета не мога да си намеря хубава спирала за мигли. Трябва ми таква, която да разделя хубаво миглите. Моля ви препоръчайте ми някоя, която ще ми свърши работа. По възможност цената да не е повече от 16-17 лв. :2022: :girl_kiss2:
Моите мигли са страшно къси и никоя не ги прави хубави освен тази зелената на Мебълин ( Define-A-Lash)
Четката е просто невероятнааааааааа (http://www.lipglossandlaptops.com/podcast/uploads/2009/06/definealash.jpg)

IoNiToO
6th August 2009, 20:43
Момичета не мога да си намеря хубава спирала за мигли. Трябва ми таква, която да разделя хубаво миглите. Моля ви препоръчайте ми някоя, която ще ми свърши работа. По възможност цената да не е повече от 16-17 лв. :2022: :girl_kiss2:
Моите мигли са страшно къси и никоя не ги прави хубави освен тази зелената на Мебълин ( Define-A-Lash)
Четката е просто невероятнааааааааа (http://www.lipglossandlaptops.com/podcast/uploads/2009/06/definealash.jpg)
Извини ме за, може би, тъпия ми въпрос, но тя в зелено ли оцветява миглите, или си е черна ? :2045:

Lilith
6th August 2009, 22:52
тушът е черен, четката е зелена, но не можеш да и видиш цвета освен ако не я измиеш :lol:

want
6th August 2009, 23:14
Момичета не мога да си намеря хубава спирала за мигли. Трябва ми таква, която да разделя хубаво миглите. Моля ви препоръчайте ми някоя, която ще ми свърши работа. По възможност цената да не е повече от 16-17 лв. :2022: :girl_kiss2:
Моите мигли са страшно къси и никоя не ги прави хубави освен тази зелената на Мебълин ( Define-A-Lash)
Четката е просто невероятнааааааааа (http://www.lipglossandlaptops.com/podcast/uploads/2009/06/definealash.jpg)

Вярно е!Ползвам същата спирала и съм адски доволна :)За тези които са с къси или прави мигли е идеална!

heavenkata
7th August 2009, 13:40
тушът е черен, четката е зелена, но не можеш да и видиш цвета освен ако не я измиеш :lol:
Абе вижда се понякога. :lol:
И да, черна е.
want е много права.
Ето какво се получава при моите адски къси и прави мигли с тази спирала
цък 1 (http://storage3.album.bg/26a/picture_001_4688b_16432841.jpg)
цък 2 (http://storage3.album.bg/e82/untitled-475758_171a3_16432843.jpg)

heavenkata
7th August 2009, 13:41
тушът е черен, четката е зелена, но не можеш да и видиш цвета освен ако не я измиеш :lol:
Абе вижда се понякога. :lol:
И да, черна е.
want е много права.
Ето какво се получава при моите адски къси и прави мигли с тази спирала
цък 1 (http://storage3.album.bg/26a/picture_001_4688b_16432841.jpg)
цък 2 (http://storage3.album.bg/e82/untitled-475758_171a3_16432843.jpg)
Може да ви се струва малко, но аз съм много доволна. Иначе все едно съм без мигли :lol: :lol: :lol: Представям се какво ще стане при дълги мигли...

Monique
8th August 2009, 15:23
това лещи ли са на втората снимка, защото изобщо не се вижда рубчето и много ми харесва цвета :) :) :)

heavenkata
8th August 2009, 17:08
това лещи ли са на втората снимка, защото изобщо не се вижда рубчето и много ми харесва цвета :) :) :)
Фотошоп. Иначе и на мен ми харесва цвета адски много. Лещи предполагам, че има също.

apoklistika
8th August 2009, 17:09
По- скоро фотошоп :wink: Но тюркоазеното при повечето марки е почти такъв цвят :)

IoNiToO
9th August 2009, 13:50
А освен тази спирала можете ли да ми препоръчате някоя друга. Защото на мен не са ми къси миглите, нито рядки, просто не искам да ми се слепват. Ако сте доволни от някоя спирала, която ви раделя миглите добре ще се радвам ако ми кажете каква е! :girl_kiss2:

want
9th August 2009, 15:39
А освен тази спирала можете ли да ми препоръчате някоя друга. Защото на мен не са ми къси миглите, нито рядки, просто не искам да ми се слепват. Ако сте доволни от някоя спирала, която ви раделя миглите добре ще се радвам ако ми кажете каква е! :girl_kiss2:


Пак същата:)

aniK
9th August 2009, 15:54
Как съхранявате лаковете? В един минал период ги държах в хладилника, но след като прочетох, че не е правилно, сега са в шкафа ми с козметика. Обаче съм "нахвърляла" шишенцата в един несесер, а не са изправени. Струва ми се, че май по-бързо изсъхват така :?

want
9th August 2009, 17:37
Как съхранявате лаковете? В един минал период ги държах в хладилника, но след като прочетох, че не е правилно, сега са в шкафа ми с козметика. Обаче съм "нахвърляла" шишенцата в един несесер, а не са изправени. Струва ми се, че май по-бързо изсъхват така :?

Ами никога не се задържат толкова дълго 4е да се 4удя как да ги съхранявам:) Обикновено ми се мотаят в несесерите :)

heavenkata
9th August 2009, 18:03
Моите съм си ги подредила на една лавица.. не мисля, че има някакъв трик, за да ги запазиш дълго. Просто си купувай по-скъпи ако искаш да са трайни. Аз лично не държа да стоят по 6-7 месеца защото постоянно ги обновявам и старите ми писват... :wink:

aniK
10th August 2009, 06:36
Да де, тези, които изхвърлих, ги купих миналия месец :shock: И хич не бяха евтини :? Няма как да изразходвам цял лак, трябва само с него да се лакирам. Прежалила съм ги, когато остане 1/2 шишенце и се задържи неползван повече от половин година, но на тези не се бях нарадвала :(
Карай, явно не е до съхранението, нещо са си били смотани :twisted:

apoklistika
10th August 2009, 10:04
Ани, има специален разтвор за разреждане на лакове. Доста е приличен бих казала, връща им живота без да им разваля блясъка например.

Divinemouse
10th August 2009, 10:13
Да де, тези, които изхвърлих, ги купих миналия месец :shock: И хич не бяха евтини :? Няма как да изразходвам цял лак, трябва само с него да се лакирам. Прежалила съм ги, когато остане 1/2 шишенце и се задържи неползван повече от половин година, но на тези не се бях нарадвала :(
Карай, явно не е до съхранението, нещо са си били смотани :twisted:
Има разредители за лак

aniK
10th August 2009, 12:39
Apo, Thomi, :2015:
Не е голям проблем, просто се замислих дали не бъркам нещо в това, че не са мподредени изправени :?

Mena
10th August 2009, 20:00
Апо, Томи, препоръчайте, моля, някой разредител за лакове, че и аз имам проблема на Аник.

apoklistika
10th August 2009, 23:36
Мени, в която и да е дрогерия да влезеш, сигурно ще има, моя е някакъв прост български за 4-5 лева май беше, "Нов имидж" му е марката, пише на него течност за разреждане на лак за нокти :)

Gia
11th August 2009, 11:45
Чудя се, дали декоративната козметика на марката ''Аркансил'' се внася още в Бг? Много съм доволна от качеството им, а вече обикалям къде ли не, и я няма ;(

diadora
12th August 2009, 00:39
Чудя се, дали декоративната козметика на марката ''Аркансил'' се внася още в Бг? Много съм доволна от качеството им, а вече обикалям къде ли не, и я няма ;(
Преди си вземах от БОНЖУР , не знам сега има ли.

Gia
12th August 2009, 01:25
Уф, дам, там ги имаше и в аптеки Ремедиум...Обаче сега вече не. Супер бях доволна от червилата и лаковете-много трайни и наситени цветове.

diadora
12th August 2009, 17:23
Имаше ги и в едно магазинче в Дианабат , Синьото се казва , но там едва ли са пресни . Аз съм много доволна от спиралите .

Gia
12th August 2009, 20:32
Знам го къде е...Ще проверя за всеки случай. Благодаря ти много, ще ги видя как са!

Danito:)
14th August 2009, 09:24
Момичета да ви питам:)Изсветлих си косата и то доста.Но май този цвят вече не ми се харесва толкова и ми се иска да се потъмня и да си докарам естествения цвят.Дали ще е трудно?В смисъл след като се потъмня и боята ми почне да се отмива дали ще избива светлото?

MILI
16th August 2009, 10:00
На мен не ми избиваше светлото,все едно никога не съм била руса.
От черно на русо, е много трудно трябваха ми 3 месеца за да го постигна(и много изгорена коса). Но след това когато реших да си върна цвета, една боя и нямаше и следа от русото. :roll:

Danito:)
17th August 2009, 16:12
:2015: за отговора Мили.Засега ще си стоя с този цвят :)Но докога не е ясно :1246:

aniK
25th August 2009, 14:11
Моя приятелка 2-3 години вече е бяло руса. От 2 месеца се опитва да си върне кестенявия цвят, но русото все избива :? Вече втори път слага по-тъмна боя (при фризьор). Минаха 2 седмици, и стои леко на кичури, но е по-малко отколкото при първото потъмняване.

heavenkata
25th August 2009, 15:06
и ето, минаха 4-5 месеца от последното ми безамонячно боядисване.. тогава след червено сложих тъмен шоколад, но то стана с един оттенъцииииии... :lol:
Както и да е. Вече съм с естествения си цвят, но пак в корените ми е по-светло и тази седмица ще ходя пак за боядисване. Очаквам предложения за цвят от безамонячните бои!. :wink: :roll:

Lilith
25th August 2009, 15:08
Райче, пробвай като на Йонито :P много е як!!! (май само ние се разбрахме) :lol:

heavenkata
25th August 2009, 15:37
Аз съм била такъв. :lol: :lol: Мисля нещо към лилаво... :roll:
(докато разбера коя Йони... :lol: :lol: )

Lilith
25th August 2009, 15:48
за лилЯво и аз съм мислила.. смятам, че ще ти отива много :P

apoklistika
25th August 2009, 17:06
Моя приятелка 2-3 години вече е бяло руса. От 2 месеца се опитва да си върне кестенявия цвят, но русото все избива :? Вече втори път слага по-тъмна боя (при фризьор). Минаха 2 седмици, и стои леко на кичури, но е по-малко отколкото при първото потъмняване.
Ани, аз от бяло руса като реших да ставам естествения си цвят (много тъмно кестеняво), успях да го постигна качествено едва след около година и половина, когато вече русото беше израснало и го отрязах... няма оттърване от него, винаги избива :?

Jaynee
25th August 2009, 17:27
Аз се чудех дали не е от боята, но явно просто така става с русото. Опитах се да боядисам сестра ми. Тя беше руса и искаше да стане светъл кестен, почти като естествения и цвят и да си прави кичури само. Изхабих 2 опаковки боя, дълга и е косата ама пак и бях много .. нищо, сложих я цялата.
И сега е на едни линии и светли кичури. :(

apoklistika
25th August 2009, 18:05
Естествено и боята има значение :) накрая все пак попаднах на такава, която ми остана на глават в пъти повече време, отколкото всички други.

Lilith
31st August 2009, 21:04
може ли да ми препоръчате добър топ лак? :connie:

jito7
31st August 2009, 21:45
може ли да ми препоръчате добър топ лак? :connie:
Perfect / Impala

Lilith
31st August 2009, 21:47
мерси за бързия отговор :2020:

Amelly
2nd September 2009, 08:44
Ще ми препоръчате ли фдт

IoNiToO
2nd September 2009, 08:50
Ще ми препоръчате ли фдт

фон дьо тена е много капризно нещо и трябва да го съобразиш с кожата си. Ето, погледни този сайт може и да ти помогне. http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=cosmetics&Number=1942293906 ... Просто не е удачно да питаш за точния фдт, защото е много индивидуално, а никой не знае каква е кожата ти :)

IoNiToO
2nd September 2009, 08:53
Хмм а аз дали ще мога да попитам ... някой може ли да ми препоръча тоалетно мляко и тоник за нормална до суха кожа без съдържание на алкохол ? :2016:

Amelly
2nd September 2009, 09:16
Ще ми препоръчате ли фдт
забравила съм да напиша, че ми трябва за смесена кожа

Gossow
2nd September 2009, 13:12
Как да стана красив? :lol:

emiko
2nd September 2009, 13:22
Как да стана красив? :lol:
На теб май наистина ти е много скучно :lol: :lol: :lol:

Gossow
2nd September 2009, 13:23
Как да стана красив? :lol:
На теб май наистина ти е много скучно :lol: :lol: :lol:

Да :lol:

Ленин
2nd September 2009, 13:41
Не ти трябва да си красив, трябва да си способен. Последното повече се котира на "женския" пазар. Питай кака си Лилит, тя ще ти обясни по-подробно. :wink:

emiko
2nd September 2009, 13:50
Не ти трябва да си красив, трябва да си способен. Последното повече се котира на "женския" пазар. Питай кака си Лилит, тя ще ти обясни по-подробно. :wink:
Та той е и карсив и способен, просто му е скууууучно :!:

Gossow
2nd September 2009, 13:51
Не ти трябва да си красив, трябва да си способен. Последното повече се котира на "женския" пазар. Питай кака си Лилит, тя ще ти обясни по-подробно. :wink:
Та той е и карсив и способен, просто му е скууууучно :!:

:1252: :2017:

simone
2nd September 2009, 14:36
Как да стана красив? :lol:
На теб май наистина ти е много скучно :lol: :lol: :lol:

:2055: :2055: :2055: опраихте ми настроиението, тенк юююю :lol:

Lilith
2nd September 2009, 15:20
Ev е страшен бонбон :) чудя се как не са го нападнали фенките още :lol:

diadora
2nd September 2009, 17:29
Ще ми препоръчате ли фдт
забравила съм да напиша, че ми трябва за смесена кожа
http://www.sephora.com/browse/product.jhtml;jsessionid=42EZGFAXKWKKYCV0KQRQX0Q?i d=P225016&categoryId=1132
Този е много хубав според мен , много добре матира , цена -около 85 лв.
Много ми допада и този , много .
http://www.revlon.com/productcatalog/productdetails.aspx?productid=15
Мирише малко странно , но е отличен избор за мен -цена около 20 лв и много голям избор на цветове .

Amelly
2nd September 2009, 18:23
diadora, IoNiToO, благодаря ви

heavenkata
3rd September 2009, 10:44
тази седмица ще ходя пак за боядисване. Очаквам предложения за цвят от безамонячните бои!. :wink: :roll:
тъййййй... много много тъмна се направих и се подстригах и имам бретон, ама А-симетричен. :girl_haha: Още не мога да се възприема толкова къса... :1207:

kotara4e
3rd September 2009, 10:53
пусни снимчици Хев

aniK
3rd September 2009, 12:47
Хевънче, фото искаме на всяка цена!!!!!!!!!!!!!!!!

Lilith
3rd September 2009, 13:28
дааааааа, сууупер интересно ми е :1242:

xxxxx
3rd September 2009, 13:36
Хев, аз вече си те представих нещо като Риана.

heavenkata
3rd September 2009, 16:31
уф, не се харесвам на снимките, но все пак ще пусна.
Цвят ( на слънчева светлина (http://storage3.album.bg/33b/picture_008_03a37_17276581.jpg)
Прическа (http://storage3.album.bg/67d/fri4eska_82d91_17276163.jpg)
Но на живо е по-яко. :wink:

heavenkata
3rd September 2009, 16:33
По-нататък ще пусна още, защото тези са просто отвратителни! :lol: .. пък и боята не ми се е измила добре ог главата. :wink:

aniK
3rd September 2009, 16:37
Хевънче, добре ти е - патладжанено стои на снимките.
Тази прическа сега е модерна, а и предполагам си отрязала остатъчците от къдрене, което ще укрепи косата. Дано все пак успяваш да я връзваш, з'то много ти ходи, особено с открито чело :2003:

heavenkata
3rd September 2009, 16:54
Аз много обичам да се връзвам и много се харесвам. Тази причеста става за връзване и опашката става много сладка. :wink:

xxxxx
3rd September 2009, 19:44
Хевънче, готино ти е станало! Макар че като каза, че си се подстригала късо, с асиметричен бретон и си потъмнила много косата си те представих ето така
http://hollywoodandvine.files.wordpress.com/2009/06/rihanna.jpg

heavenkata
3rd September 2009, 19:56
ами аз така исках отначало.. адски много ми харесва, но приятеля ми ще ме утрепе... и не рискувах, но съм убедена, че скоро ще го направя. Не мога да се застоя... окакто се накъдрих и почервих не спирам да правя промени с косата си! :wink:

aniK
3rd September 2009, 20:06
Оооо, недей напълно късо!!!! После расте с години :?

xxxxx
4th September 2009, 15:28
Ако после иска да си у пуска до кръста, определено ще и трябват поне 3 години. Но от друга страна късата прическа, докато израства, винаги е различна и интересна и дава възможност за много интерпретации! Аз съм го правила от коса до кръста до нещо такова като на Риана. И след няколко годинки отново до кръста :lol: :lol: :lol:

apoklistika
4th September 2009, 16:49
Три ли.... на мен десет ми трябваха :lol:
Проблема не е толкова в растежа, колкото в това, че като не ти е много дълга косата, много по- лесно се изкушаваш да режеш и тъй пускането става мислия невъзможна :lol:

Danito:)
5th September 2009, 10:28
Искам да попитам някой ходил ли е на Дермосоник?И ако да доволен ли е и каква горе-долу е цената за процедура?

Оnly
5th September 2009, 11:56
Нормално ли е в тоник за суха и дехидратирана кожа да има алкохол ?

Ленин
5th September 2009, 12:07
Нормално ли е в тоник за суха и дехидратирана кожа да има алкохол ?

Питай мечките в зоологическата градина.

Оnly
5th September 2009, 12:55
Аз и слона много си харесах . Мога и него да питам , че нещо отговаря на критериите . :lachen:
П.П. пък при носорозите видях и една съфорумка . :1224:

Mena
5th September 2009, 17:34
Нормално ли е в тоник за суха и дехидратирана кожа да има алкохол ?
Не, не е нормално.
В никакъв тоник, тоалетно мляко, крем....за какъвто и да било тип кожа не трябва да има алкохол!

jolifille
5th September 2009, 18:50
Препоръчвам това бебешко мляко,страхотно е,за бебета и големи хора е,изчиства кожата перфектно и я прави невероятно мека :wink:
http://www.infobebes.com/test-produit/lait-de-toilette-tres-doux-mixa-bebe,ar-67253.aspx

Оnly
5th September 2009, 19:40
Нормално ли е в тоник за суха и дехидратирана кожа да има алкохол ?
Не, не е нормално.
В никакъв тоник, тоалетно мляко, крем....за какъвто и да било тип кожа не трябва да има алкохол!
продукт от ASTI COSMETICS , марка Glory . От магазина се зареждат и козметици , те били на преференциални цени , защото са професионалисти . :!: А последния път като бях на козметик , върху предното момиче и мен довърши две тубички крем - разрязани на две и захлупени едно в друго . И докато плащах , си изпра шапчицата ми и я сложи върху машината за кола-маска . :twisted: Едва ли за моя следващ път . :roll: И все още си търся козметик . :cry:

Оnly
6th September 2009, 20:45
И в GIGI - ензимен пилинг видях , че има алкохол . :1246: Може би затова не ми се пие , приемам го през кожата . :roll:

aniK
7th September 2009, 06:46
А последния път като бях на козметик , върху предното момиче и мен довърши две тубички крем - разрязани на две и захлупени едно в друго . И докато плащах , си изпра шапчицата ми и я сложи върху машината за кола-маска . :twisted: Едва ли за моя следващ път . :roll: И все още си търся козметик . :cry:


:shock: :shock: :shock: :shooting:

kardoula
7th September 2009, 09:08
Някой може ли да ми препоръча спрей за коса за блясък? Не стилизиращ, не нещо пълно с брокат...? Идеи? :)
Мернах реклама на Шварцкопф - спрей за блясък-по точно води се балсам без отмиване за блясък, но е под формата на спрей. Ако някой го е ползвал, да си каже :)

jolifille
7th September 2009, 10:23
Мернах реклама на Шварцкопф - спрей за блясък-по точно води се балсам без отмиване за блясък, но е под формата на спрей. Ако някой го е ползвал, да си каже :)
Аз съм доволна от него и то много,слагам го върху влажна коса и сресвам много лесно след това,мирише мн приятно,абе по мой е вкус е :!: :wink:

За блясък на косата без брокат и без да изглежда мазна ти препоръчвам SYOSS Shine BOOST :wink:

apoklistika
7th September 2009, 11:38
http://www.johnfrieda.com/products/products.asp?pid=62&section=products&subSection=frizzEase&lineID=4
Абсолютно незаменим за мен!
На шварцкопф съм ползвала ето това за блясък
http://www.yopi.de/rev/185065 , но определено не може да се сравнява с Джон Фриеда

kardoula
7th September 2009, 11:44
http://www.johnfrieda.com/products/products.asp?pid=62&section=products&subSection=frizzEase&lineID=4
Абсолютно незаменим за мен!


Благодаря! Откъде го купуваш?

apoklistika
7th September 2009, 11:49
Е, тук вече не мога да ти помогна... в най- лошия случай от интернет :)

krisi_pat
7th September 2009, 14:35
някой може ли да ме посъветва за ефективен крем против стрии? :roll:

emiko
7th September 2009, 15:00
някой може ли да ме посъветва за ефективен крем против стрии? :roll:
против или да заличиш такива, защото против действа всичко овлажняващо и поддържащо еластичността на кожата, но ако вече са се появили - забрави, загубена битка :?

iza_bella
27th September 2009, 00:19
някой може ли да ме посъветва за ефективен крем против стрии? :roll:

Използвала съм маслото на Икаров, което при редовна употреба на втората седмица се вижда заглаждане и подобряване еластичността на кожата. Ползвала съм също и Leocrema Crioattiva Crema Gel (effetta freddo), той има охлаждащ тялото ефект и ми е любим за ползване в горещите нощи ;) след нанасяне веднага започва да се усеща охлаждащия ефект. И при него при редовна употреба мястото където са стриите се заглажда и те стават не толкова забележими. За съжаление все още не съм ползвала нещо от което да мога да ги премахна :(

Оnly
27th September 2009, 08:20
Да върна темата отново :
В никакъв тоник, тоалетно мляко, крем....за какъвто и да било тип кожа не трябва да има алкохол!
И в класиката Estee Lauder също има :!: А е много хвалена . Естествено ако е в бълг.крем - той си се изпарява и сам в кутийката , при вносните марки това не става . На кой трябва да се вярва - на bg-мамите или на името на крема . Или вида на алкохолното съединение има значение ?
С какво мнение сте за фотоподмладяването ? Блъф ли е или с реален резултат ?

Gia
30th October 2009, 13:00
Only, имам наблюдения от моя приятелка, която има козметично студио и го пробва върху себе си. Отначало имаше видим ефект- не голям, но после , независимо от броя на процедурите, не се промени нищо. Пише, че заличава дребни капиляри, но те си останаха. Апаратът й е хубав, нов, козметиците минаха няколко курса за работа. Според мен, има прекрасно вляние върху тена на лицето най-вече.

Оnly
31st October 2009, 19:46
От вариантите за грижа за лицето , фотоподмладяването най-убедително ме " лъже " , но си мисля , че за постигането на изчистен тен се изискват и усилия и от мен - постоянна фотозащита , нещо което на моменти ми идва почти невъзможно в работно време и т.е. става рисково . Лазерът бил много добър за акне , в комбинация с микродермабразио / естествено по схема / , което леко ме озадачи , дали по този начин не ми казваха , че не ми е сигурна крайната цел .
При третиране с лазер мога ли да използвам кремове с ретинол или трябва преди и след процедура да ги избягвам ? И в какъв срок ?

Babri
2nd November 2009, 19:59
Мацки,ще ми препоръчате ли лак за коса със силна фиксация от който сте доволни?

Ползвам сега на Wella,но сякаш не съм много доволна.

Целувчица
2nd November 2009, 20:04
На Тафт черния аз съм много доволна!

titi1
2nd November 2009, 20:17
Аз ползвам на Тафт тъмносиния, също съм много доволна.

titi1
2nd November 2009, 20:17
Сладиланке, черния на Тафт не лепне ли прекалено?

Целувчица
2nd November 2009, 22:47
Сладиланке, черния на Тафт не лепне ли прекалено?Не!

mmmmmmm
3rd November 2009, 01:24
Някой пробвал ли е процедурата липолиза? Има много малко инфо в нета, но от това, което прочетох, разбрах, че има отслабващ, антицелулитен и заглаждащ кожата ефект. Освен това цената на липолизата е много ниска, което ми се струва доста съмнително, но все пак се изкушавам да пробвам...

Babri
3rd November 2009, 08:55
Момичета, :2015:

mimika
3rd November 2009, 10:00
Някой пробвал ли е процедурата липолиза? Има много малко инфо в нета, но от това, което прочетох, разбрах, че има отслабващ, антицелулитен и заглаждащ кожата ефект. Освен това цената на липолизата е много ниска, което ми се струва доста съмнително, но все пак се изкушавам да пробвам...
Дай линк или повече инфо :wink:

apoklistika
3rd November 2009, 12:22
Има ефект, докато я правиш, много бързо след това резултатите се губят. Според мен си заслужава например непосредствено преди морето или преди някакъв такъв повод, дето трябва да блеснеш повталена, иначе... а, да, и ефекта е само отслабващ, ни кожата ми се заглади, ни целулита ми намаля...

demili 1
3rd November 2009, 17:04
Мацки,ще ми препоръчате ли лак за коса със силна фиксация от който сте доволни?

Ползвам сега на Wella,но сякаш не съм много доволна.

Пробвай лака за коса със силна фиксация на Пол Мичъл. "Бетон е".
Казва се Freeze and shine super spreay.

Divinemouse
3rd November 2009, 17:30
КЮН и Лореал препоръчвам аз :wink:

Babri
3rd November 2009, 20:02
Мацки,ще ми препоръчате ли лак за коса със силна фиксация от който сте доволни?

Ползвам сега на Wella,но сякаш не съм много доволна.

Пробвай лака за коса със силна фиксация на Пол Мичъл. "Бетон е".
Казва се Freeze and shine super spreay.

Демили,а откъде мога да си го купя?

demili 1
3rd November 2009, 20:14
Мацки,ще ми препоръчате ли лак за коса със силна фиксация от който сте доволни?

Ползвам сега на Wella,но сякаш не съм много доволна.

Пробвай лака за коса със силна фиксация на Пол Мичъл. "Бетон е".
Казва се Freeze and shine super spreay.

Демили,а откъде мога да си го купя?

Във фризьоорски салони, които работят с продукти на Пол Мичъл. За Варна не знам, поразпитай из салоните и би трябвало да те насочат. Фиксацията му е уникално силна. Ако успееш да си го намериш и не ти харесва, аз ще ти го взема.

demili 1
3rd November 2009, 20:17
P.S Пръскай от разстояние и по малко, че иначе са ядове.

Babri
4th November 2009, 09:24
Демили,:2015:

mmmmmmm
4th November 2009, 21:48
Дай линк или повече инфо
Това е единственият сайт, в който намерих информация: http://tialo.net/lipoliza.php

Има ефект, докато я правиш, много бързо след това резултатите се губят. Според мен си заслужава например непосредствено преди морето или преди някакъв такъв повод, дето трябва да блеснеш повталена, иначе... а, да, и ефекта е само отслабващ, ни кожата ми се заглади, ни целулита ми намаля...

Апо, ти колко процедури направи и колко сантиметра смъкна по време на процедурите? През това време била ли си на по- специален хранителен режим и си се хранела както обикновено? Пратих майл, отговорът е следния: "Цената на една процедура липолиза е 14 лв.Не мога да Ви кажа колко процедура ще са Ви необходими, тъй като не знам какъв е Вашият проблем. Много е важно дали е целулит , мазнина, в кой стадии е , твърд или мек е и т.н. Обикновенно след 3 - 4 процедура се забелязва видима разлика.Една терапия трае 45 мин.". Айдеее, ще се прежаля- току виж съм станала фиданка без целулитец и гладка кожа ;) И без това салона се намира до вкъщи

mimika
4th November 2009, 21:52
Благодаря ти Mischa :2020:

dona Mara
4th November 2009, 22:19
Пробвай лака за коса със силна фиксация на Пол Мичъл. "Бетон е".
Казва се Freeze and shine super spreay.
Демили,а откъде мога да си го купя?
Виждала съм 2 салона които работят с ПМ които се намират на ул. "Драгоман" единият е срещу Ла ПАстария, а другият срещу механа "Алекс" по близо до булеварда Мария Луиза.
Аз бих препоръчала и Paul Mitchell Extra Body Firm Finishing Spray.

apoklistika
4th November 2009, 22:38
Два пъти съм правила, и двата пъти май някъде към 12-13 процедури... не помня, сантиметри също не помня, но имаше видима разлика, ако имаш мазнини, ще паднат сантиметри, първия път докато ги правех карах общо взето на домати, сирене и водка :lol: и се стопих, втория път на кафе и цигари, пак същия резултат :lol: Без диета не става. И лошото е, че в момента, в който спреш, сантиметрите започват да се връщат, аз и друг път съм го писала, ама това си е чисто обезводняване за мен и след това дори и само на вода да караш, пак трупаш сантиметри. Иначе цената наистина е много прилична, аз също се чудя като родя дали да не ударя пак един курс да заприличам на човек до нова година :lol:

mmmmmmm
4th November 2009, 23:59
Два пъти съм правила, и двата пъти май някъде към 12-13 процедури... не помня, сантиметри също не помня, но имаше видима разлика, ако имаш мазнини, ще паднат сантиметри, първия път докато ги правех карах общо взето на домати, сирене и водка :lol: и се стопих, втория път на кафе и цигари, пак същия резултат :lol: Без диета не става. И лошото е, че в момента, в който спреш, сантиметрите започват да се връщат, аз и друг път съм го писала, ама това си е чисто обезводняване за мен и след това дори и само на вода да караш, пак трупаш сантиметри. Иначе цената наистина е много прилична, аз също се чудя като родя дали да не ударя пак един курс да заприличам на човек до нова година :lol:

Ооо, задължително отивам още утре да си запиша час (че мацките казаха, че графикът им бил много натоварен). 14лв на процедура не е нищо, пък и щом в твоята диета е имало водка (и си сваляла), мисля, че мога да си спретна един прекрасен и удовлетворяващ хранителен режим :1215: