PDA

View Full Version : Въпроси всякакви за красотата :)


Страници : 1 2 3 4 [5] 6

Бобето
5th November 2009, 19:35
Преди няколко дни си купих анти-целулитен крем, нормално ли е да пари и да зачервее кожата за известно време след масажа?

apoklistika
5th November 2009, 19:37
Да, много са така, засилват циркулацията... уж :)

Бобето
5th November 2009, 20:06
Да, много са така, засилват циркулацията... уж :)

аз си помислих да не би да съм алергична към някоя съставка... :lol:

MILI
17th November 2009, 14:01
Да, много са така, засилват циркулацията... уж :)

аз си помислих да не би да съм алергична към някоя съставка... :lol:
:girl_haha: Даже е хубаво да ти загрява.

Оnly
18th November 2009, 20:01
Пред покупка съм на гел за измиване на лице / смесена кожа , през зимата по-клони към суха / . Насочила съм се към медицинска козметика . Някакви идейки за уклон ?

Eveto
30th November 2009, 20:11
Къде да си намеря ролки за коса маркуч,скъсах се да ги търся? :)

Т-Е-Д-И
30th November 2009, 21:57
Някой от вас да е гледал Гала тази сутрин, каза за някакъв нов уред за премахване на бръчици, белези, акне?

Abbi
2nd December 2009, 23:36
Имам нужда от помощ и се извинявам предварително,ако въпроса ми се повтаря.Дъщеря ми е на 13 год. и има огромни черни точки по нослето .Знам,че навлиза в една такава възраст,през която тялото й се променя,кожата се омазнява,особено в Т-е зоната.Та питането ми е дали не е още малка за процедури при козметик и дали пък не е по-удачно да пробва някаква козметика?
Моля ,дайте съвет!

gabrielita
3rd December 2009, 09:15
според мен не е рано за козметик , все пак ако има проблемна кожа козметика може да и помогне и да и препора4а козметика , която да ползва в къщи

Abbi
3rd December 2009, 23:06
gabrielita благодаря ти за бързия отговор .Май наистина ще е най-добре да потърся компетентното мнение на козметик.

Jaburana
11th December 2009, 13:43
Здравейте, бих искала да попитам дали някой от Вас знае от къде мога да си закупя продукти на Керастаз, освен от салоните :)

want
11th December 2009, 14:54
Здравейте, бих искала да попитам дали някой от Вас знае от къде мога да си закупя продукти на Керастаз, освен от салоните :)

Aми по магазините :) или виж в интернет.

Целувчица
11th December 2009, 16:45
Мацко фон дьо тена ми свърши и искам нов незнам какъв искам да е покривен!Препоръчайте ми някой!

Divinemouse
11th December 2009, 16:58
LOREAL PARIS INFAILLIBLE 125 NATURAL

Аз ползвам този и за момента съм доволна,покривен е ..

Целувчица
11th December 2009, 16:59
LOREAL PARIS INFAILLIBLE 125 NATURAL

Аз ползвам този и за момента съм доволна,покривен е ..Колко струва? :roll:

Jaburana
11th December 2009, 17:26
Aми по магазините Smile или виж в интернет.

То точно там е работата, че в интернет ми излизат само салони.... :girl_cry2:

Divinemouse
11th December 2009, 17:57
LOREAL PARIS INFAILLIBLE 125 NATURAL

Аз ползвам този и за момента съм доволна,покривен е ..Колко струва? :roll:

Слади ,честно да си кажа не знам,защото си пазарувах и други неща..попитай в магазина.

want
11th December 2009, 20:01
Абе сладиланка на колко си години 4е ти трябва покривен и какво толкова имаш да покриваш:) сигурно съм на годините майка ти и пак не ползвам такъва с голямо покритие а и като цяло ползвам от време на време.Имам само един на боди шоп които е много лек и само ми освежава тона на лицето!

Целувчица
11th December 2009, 21:05
Абе сладиланка на колко си години 4е ти трябва покривен и какво толкова имаш да покриваш:) сигурно съм на годините майка ти и пак не ползвам такъва с голямо покритие а и като цяло ползвам от време на време.Имам само един на боди шоп които е много лек и само ми освежава тона на лицето!Не си харесвам лицето! :wink:

want
11th December 2009, 21:12
Абе сладиланка на колко си години 4е ти трябва покривен и какво толкова имаш да покриваш:) сигурно съм на годините майка ти и пак не ползвам такъва с голямо покритие а и като цяло ползвам от време на време.Имам само един на боди шоп които е много лек и само ми освежава тона на лицето!Не си харесвам лицето! :wink:

Лицето или кожата ?И мислиш 4е една шпакловка ще оправи положението ??

Целувчица
11th December 2009, 21:19
Кожата де да мисля че шпакловката ще го оправи! :P

Марулка
12th December 2009, 08:08
Мисля си,че за твоята кожа и годините ти много добре ще стои този
http://www.olcombg.com/lumene/Lumene_VitaminC_12h_Radiance_Makeup.php
аз в момента го ползвам и лицето стои много сияйно и свежо.

Lilith
12th December 2009, 13:02
подкрепям за Lumene :2003:

evita29
12th December 2009, 13:12
Aми по магазините Smile или виж в интернет.

То точно там е работата, че в интернет ми излизат само салони.... :girl_cry2: Пробвай този сайтhttp://www.feelunique.com/brands/kerastase.html доставката до България е безплатна.Аз си поръчвам постоянно и съм много доволна!

ARIZINA
13th December 2009, 11:01
Мацко фон дьо тена ми свърши и искам нов незнам какъв искам да е покривен!Препоръчайте ми някой!
Слади,специално за много покривен мога да ти препоръчам MAC
http://www.maccosmetics.com/

Марулка
13th December 2009, 11:05
Мацко фон дьо тена ми свърши и искам нов незнам какъв искам да е покривен!Препоръчайте ми някой!
Слади,специално за много покривен мога да ти препоръчам MAC
http://www.maccosmetics.com/

Ари,нали си на ясно,че Слади няма да може да си позволи МАК..... :roll:

ARIZINA
13th December 2009, 11:18
Ами всъщност не бях наясно :oops:

ARIZINA
13th December 2009, 11:19
А всъщност аз не знам тук колко струват,но от щатите си взех за 25-30$ ,което не е нещо непосилно :roll:

Марулка
13th December 2009, 11:22
А всъщност аз не знам тук колко струват,но от щатите си взех за 25-30$ ,което не е нещо непосилно :roll:
Тук нещата стоят по различен начин естествено .Първо цената им е с повече от два пъти отгоре,второ много трудно се намират (камо ли в Петрич).

ARIZINA
13th December 2009, 11:25
:2043:
Сори,неподготвено се изказах значи :wink:

Марулка
13th December 2009, 11:26
:2043:
Сори,неподготвено се изказах значи :wink:

Иначе съм съгласна с теб :wink:

Jaburana
13th December 2009, 14:48
Много ти благодаря Evita29 :1211:

evita29
13th December 2009, 15:02
:2043:

sar4icef
14th December 2009, 15:01
мацкии кажете какви ампули да си взема за растеж на косата...дори и да са по-скъпични няма проблеми :) мерси предварително

Lilith
14th December 2009, 15:43
и аз търсих наскоро и ми предложиха за косопад само, защото едновременно стимулирали и растежа :roll: :arrow: Phyto и Rene Furterer, ампулата беше около 6 лева бройката.

diadora
14th December 2009, 16:09
мацкии кажете какви ампули да си взема за растеж на косата...дори и да са по-скъпични няма проблеми :) мерси предварително
http://well.ca/products/ducray-anastim-hair-loss-treatment_7019.html
Тези ампулки са за косопад , но освен това косата расте бързо и е много здрава и лъскава .

sar4icef
14th December 2009, 16:19
има ги в България нали :lol: иначе съм ползвала на Фито но ми се появи пърхут... :( нещо друго да ме посъветвате ? :idea:

ARIZINA
15th December 2009, 07:56
И аз мислех да си взема Фито :roll: .Значи не са добри?

Мариса
15th December 2009, 16:12
Ползвам едно немско лекарство предписано от дерматолога ми
Алпикорт Ф-имах косопад от годиниииии,а и с толкова упойки,косата ми дори задрастваше всички мивки и банята.Не струва повече от 20лв.
Иначе съм пробвала кви ли не ампули,шампоани,процедури-не става.

успех на всички в борбата с косопада

want
15th December 2009, 19:46
Ползвам едно немско лекарство предписано от дерматолога ми
Алпикорт Ф-имах косопад от годиниииии,а и с толкова упойки,косата ми дори задрастваше всички мивки и банята.Не струва повече от 20лв.
Иначе съм пробвала кви ли не ампули,шампоани,процедури-не става.

успех на всички в борбата с косопада

Алпикорт-Ф е за алопеция ареата и на инструкциите ясно пише 4е не е за общ косопад!

Мариса
15th December 2009, 20:03
Ползвам едно немско лекарство предписано от дерматолога ми
Алпикорт Ф-имах косопад от годиниииии,а и с толкова упойки,косата ми дори задрастваше всички мивки и банята.Не струва повече от 20лв.
Иначе съм пробвала кви ли не ампули,шампоани,процедури-не става.

успех на всички в борбата с косопада

Алпикорт-Ф е за алопеция ареата и на инструкциите ясно пише 4е не е за общ косопад!

E и?
на мен ми го предписа дерматолог и МИ ПОМОГНА.
а дали пише,че е за обш или не-все тая ми е.

Мариса
15th December 2009, 20:06
ако трябва да бъдем точни е за третиране на различни форми на косопад


http://www.framar.bg/%D0%B0%D0%BB%D0%BF%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D1%80%D1%82-f-%D1%81%D0%BE%D0%BB.-100-%D0%BC%D0%BB.-pid01005340.html

sar4icef
15th December 2009, 21:40
нямам проблеми с косопада бе хора :lol: просто за заздравяване и по-барз растеж ги искам...еь,ама и аз съм една ПРИНЦЕСА :D :D :D

sladko_frape
23rd December 2009, 11:42
Момичета, тъй като от близо две години съм с дълга коса и чак тази зима ми се появи след проблем. След измиване и исушаване в нас косата ми се наелектрезирва при всеки допир и трябва да е реша с мокър гребен, но след 15/20мин. пак се повтаря същия ефект. Та какво бихте ми препоръчали да направя или да си взема. И също така да сте вижда ли къде продават в Пловдив дървени шноли с отделна игла?

Мариса
23rd December 2009, 12:38
Момичета, тъй като от близо две години съм с дълга коса и чак тази зима ми се появи след проблем. След измиване и исушаване в нас косата ми се наелектрезирва при всеки допир и трябва да е реша с мокър гребен, но след 15/20мин. пак се повтаря същия ефект. Та какво бихте ми препоръчали да направя или да си взема. И също така да сте вижда ли къде продават в Пловдив дървени шноли с отделна игла?

Ползвам балсам без отмиване,преди сешоар,иначе и моята се наелектрезира.Имам тънка коса,а от този балсам става гладка и лъскава с повече обем

sladko_frape
23rd December 2009, 13:00
marisabela, мерси за информацията а били ми казала каква марка е и от къде мога да си го взема.? Аз съм от Пловдив. :)

Мариса
23rd December 2009, 22:37
marisabela, мерси за информацията а били ми казала каква марка е и от къде мога да си го взема.? Аз съм от Пловдив. :)

От фризьорския си салон ги купувам :roll:
Незнам дали е правилно,правя тва дет фризьора ме съветва :lol:

Но съм мяркала и в магазините,но немога да кажа друга марка освен Лореал-не се сещам,а този дето ползвам е за професионална употреба

kalinka_malinka
23rd December 2009, 22:53
Лореал - профешънъл , които ползват по фризиорските салони , са наи хубавата козметика за коса.Шампоаните и балсамите им са уникални .Просто за мене това е най-добрата марка :girl_dance:

Мариса
23rd December 2009, 22:55
Лореал - профешънъл , които ползват по фризиорските салони , са наи хубавата козметика за коса.Шампоаните и балсамите им са уникални .Просто за мене това е най-добрата марка :girl_dance:

Имаше едни английски-Органик,пак нелоши.
Помня добре ми действаха,но пък тогава се боядисвах.

want
23rd December 2009, 23:17
Момичета, тъй като от близо две години съм с дълга коса и чак тази зима ми се появи след проблем. След измиване и исушаване в нас косата ми се наелектрезирва при всеки допир и трябва да е реша с мокър гребен, но след 15/20мин. пак се повтаря същия ефект. Та какво бихте ми препоръчали да направя или да си взема. И също така да сте вижда ли къде продават в Пловдив дървени шноли с отделна игла?

Смени си гребена :)

IoNiToO
30th December 2009, 23:25
Здравейте момичета :) Виждам, че от много време не е писано в тази тема, но се надявам, че ще има някой, който ще ми помогне. А ето какъв е проблемът: Имам една идея за новогодищен подарък за майка ми - на 1 януари да и направя пълна процедура по разкрасяване. Да отидем на фризьор за нова прическа да и направя разни маски за лицето и всякакви такива глезотийки. Тя попринцип не обича много да се разкрасява или по - точно няма време най-вече заради малката ми сестричка, но тя вече не е чак толкова малка и мисля, че ще бъде добре да се почувства отново жизнена и млада. Искам да ми помогнете с плана за разкрасяване, защото аз съм още малка (едва на 16) и не използвам нищо повече от 1-2 кремчета и малко спирала и молив за очи. Не си правя разни козметични процедури и не знам как да подходя с майка ми. Тя е на 40 години със нормална до суха кожа, бледа и има леки петънца по кожата ако това ще помогне за съветите ви за лицете. Надявам се да съм описала най - правилно питането си и ще очаквам отговори.
Благодаря ви предварително и весели празници! :girl_kiss2:

diadora
31st December 2009, 00:20
Може да включиш маникюр и/или педикюр . В комбинация с фризьор и някоя процедурка за лице - мисля , че е много добре :D
При възможност - преди педикюра - масаж на крачката :D Поне 20 мин :D

rossi_spi
31st December 2009, 00:23
Зависи каква сума си склонна да отделиш за тези процедури. От по-достъпните, например можеш да й запазиш час за някаква подмладяваща терапия за лице - от 40 -100лв по мои наблюдения вървят цените.

jolifille
5th January 2010, 22:54
Не исках да пускам нова тема :lol:
Та някой ползвал ли е маските за коси на марката Денис,доволни ли сте :) Днес ги видях в магазина,имаше жълти,сини и червени :?

toni_nl
6th January 2010, 15:41
стават,но не очаквай чудеса...има и по-добри.



аз още стоя с жълтата серия на Денис и я ползвам единствено защото съм поръчвала да ми я пращат от БГ.Навремето беше хит,но вече не.



по-добре си вземи нещо,което можеш да си закупиш от фризьорски салон. :wink:

jolifille
6th January 2010, 21:59
Днес си взех жълтата,дано има резултат :wink: :cool:

toni_nl
7th January 2010, 11:01
един въпрос-Наложително ли е да ходя на кожен специалист,в случай че искам да изсветля веждите си?



вчера в салона ме боядисаха в много приятен червеникаво-рус цвят,доста мек и страшно си пасва с няколкото лунички по лицето ми,но т? като в оригинал съм с тъмнокестенява коса-веждите ми контрастират с цвета на косата.



какво да правя?Става ли с приблизително съ6тия цвят от супермаркет да изсветля веждите/от салона ми отказаха тази процедуда и си ме пратиха директно на специалист/ :D

Мариса
7th January 2010, 11:47
един въпрос-Наложително ли е да ходя на кожен специалист,в случай че искам да изсветля веждите си?



вчера в салона ме боядисаха в много приятен червеникаво-рус цвят,доста мек и страшно си пасва с няколкото лунички по лицето ми,но т? като в оригинал съм с тъмнокестенява коса-веждите ми контрастират с цвета на косата.



какво да правя?Става ли с приблизително съ6тия цвят от супермаркет да изсветля веждите/от салона ми отказаха тази процедуда и си ме пратиха директно на специалист/ :D

моите заедно с косата в салона ми ги правиха,защото има козметичка,коато се грижи за това.изсветляваше ми ги до червеникаво русо,,хихи

want
7th January 2010, 18:01
На кожен специалист ?Това пък за какво?До колкото знам кожните специалисти се занимават с кожни болести а не с боядисване на вежди :)
Нямаш никакъв проблем когато се боядисваш да си ги боядисаш сама с същия цвят с които си боядисваш косата само че не ги дръж много време а примерно само 15 мин , ако не е достатъчно следващия път удължи малко времето!Аз си ги изсветляваx 2 пъти но се отказах :) не виждам никакъв проблем че веждите са по тъмни стига да не си като Мадона от русите и години :)Виждала сам мноо мацки с изрусени вежди и честно казано не ми харесва ...седи някак си изкуствено.

xxxxx
15th January 2010, 17:50
Понеже не разбирам особено много от гримиране, имам един въпрос - не ми смейте, плиииийз:
[imghttp://jayblaze.com/wp-content/uploads/2009/12/angelina_jolie.jpg[/img]

Как е гримирана?
Онова, което различавам е черен молив във външните ъгли на очите+спирала+фон дьо тен+молив и червило на устните. Обаче не виждам и следа от руж по лицето и - сякаш просто фон дьо тена под скулите и е просто една идея по-тъмен. Същото нещо и на клепачите.

Питам, защото на тази снимка Анджелина е просто толкова изчистено перфектна и естествена, много искам да разбера как точно се постига същия ефект. :P

xxxxx
15th January 2010, 17:51
Снимката е това:
http://jayblaze.com/wp-content/uploads/2009/12/angelina_jolie.jpg

Lilith
15th January 2010, 18:02
Хиксче, препдолагам, че са й скулптурирали лицето с фондьотен, все пак не се е гримирала сама за снимката :lol: + Photoshop = перфектен тен :roll:

Lilith
15th January 2010, 18:03
Хиксче, препдолагам, че са й скулптурирали лицето с фондьотен, все пак не се е гримирала сама за снимката :lol: +
Photoshop = перфектен тен :roll:

ей така за да се вижда цялото, че с тая снимка мн се разтегля страницата

xxxxx
15th January 2010, 19:18
Съжалявам за голямата снимка :1252:

Просто исках да се виждат детайлите. Иначе, Лилит, може би си права, че Photoshop-ът се е включил в гримирането!

Tally
15th January 2010, 21:20
Абе не е играл много фотошоп, поне за кожата, иначе нямаше да ѝ личат порите. Просто мн добре поддържана кожа със съвсем лек фон дьо тен (за да не е като маска). Един тон по-тъмен е сложен под скулите- гълташ си бузите и там, където ти е дупката- нанасяш. Всичко друго е въпрос на перфектните ѝ черти- гримът е съвсем лек. Впрочем това ми е любимата ѝ снимка! :girl_in_love:

fanita
16th January 2010, 11:32
Снимката си има следи от обработка, само че е действал истински професионалист. Не я сравнявайте с чалга парцалите, чиито снимки го докарват повече на японска анимация. Просто тези, които правят обработката тук не се стараят много-много, няма защо. Публиката ни е непретенциозна. А, и не на последно място - фотошоп не е единствената програма за фотообработка; още по-малко е най-мощната. :lol: :lol:

lubolubo
17th January 2010, 15:26
Гримирали са я с фотошопа :lol:

Т-Е-Д-И
29th January 2010, 12:02
Купих този шампоан от Кипър, но тук немога да намеря :(
Ако някой има идея моля казвайте.
http://prikachi.com/files/1321577a.jpg

Tally
29th January 2010, 13:54
Това не е ли същото:

http://www.unitednetworker.com/wp-content/uploads/2009/09/Schauma_Color_Shampoo_pboxx-pixelboxx-141989_300dpi_1772H_1772W.jpg

Принципно и Шаума и Палет са марки на Шварцкопф, не вярвам да има разлика :)

Т-Е-Д-И
29th January 2010, 15:42
Ми то опаковките са едно, ама вътре няма нищо общо :(

Danito:)
29th January 2010, 18:46
Теди това със сигурност е така.Иначе такава Шаума можеш да намериш навсякъде.Но лично аз съм ужасно недоволна от бг шампоаните им.Иначе съм ползвала и чуждо производство...извода е НИЩО ОБЩО :1246:

Tally
30th January 2010, 00:13
Е това вече е друг въпрос, то и с немската Шаума няма нищо общо, ама в Бг това се внася, продукцията за източния пазар винаги е с такова качество.

ДиВаЧкА
30th January 2010, 23:34
привет на всички!реших и аз да се включа по повод написаното за шампоани шаума преди години го ползвах но мисля че сега много са го развалили :D

Piny
2nd February 2010, 08:39
Тези шампоани никога не бих ги ползвала- това тук са най евтините и долнопробни продукти на SCHWARZKOPF, - а пък за българския им вариант дори не искам да си представя.
Иначе SCHWARZKOPF има други серии, които имат по-добро качество, но продуктите на WELLA са в пъти по-добри. Аз ползвам например от серията SP ( купувам ги от фризьорски магазин) и мога горещо да ги препоръчам

http://images.google.at/imgres?imgurl=http://www.friseur-vm-bochum.de/friseur/produkt-yellow4a.jpg&imgrefurl=http://www.friseur-vm-bochum.de/friseur/produkte.html&usg=__92A6TeILgYdQh-w7cWNgaI7VNWI=&h=870&w=1160&sz=508&hl=de&start=1&um=1&itbs=1&tbnid=fuiiTgVFNtLuMM:&tbnh=113&tbnw=150&prev=/images%3Fq%3Dwella%2Bsp%26hl%3Dde%26sa%3DN%26um%3D 1

Oompa Loompa
3rd February 2010, 00:25
SCHWARZKOPF имат професионални продукти които са доста добри но можеш да си ги купиш само от специализирани магазини за професионална козметика .

Lilith
3rd February 2010, 09:59
последно си бях взела от фризьорката ми шампоан за обем на Шварцкопф, уж професионална серия... дрън-дрън 20 лева на вятъра. И пърхут получих :x

Piny
3rd February 2010, 10:07
може би имаш чувсвителна кожа на главата?
В такъв случай бих ти препоръчала шампоан на VICHY от аптеката!

Lilith
3rd February 2010, 11:33
Мерси за съвета Пини :D Само че Виши също не го уважавам, много ми е агресивна тая козметика за мен :P В момента съм на Дюкрей и като че ли съм доволна :o

Oompa Loompa
3rd February 2010, 11:41
последно си бях взела от фризьорката ми шампоан за обем на Шварцкопф, уж професионална серия... дрън-дрън 20 лева на вятъра. И пърхут получих :x

Ползвах един за руса коса и определено не ми се полу4и пърхут:)
Колкото за разните му реклами за обем , за блясък за не знам си още какво ...дрън дрън както казваш ти :) Като не е хубава косата ако ще 100 лева да е шампоана няма оправяне :)

Piny
3rd February 2010, 11:41
а помните ли го тоя шампоан "ПАТЕ" - когато бях малка само от него исках защото не лютеше на очите и миришеше много вкусно. Един такъв в жълта кутийка и с червена капачка ? Абе единствения детски шампоан презз комунизма с други думи... :lol: :lol:

Lilith
3rd February 2010, 11:44
аз го помня :lol:

Piny
3rd February 2010, 11:57
[quote="
Ползвах един за руса коса и определено не ми се полу4и пърхут:)
Колкото за разните му реклами за обем , за блясък за не знам си още какво ...дрън дрън както казваш ти :) Като не е хубава косата ако ще 100 лева да е шампоана няма оправяне :)[/quote]

тук съм съгласна!

Една подстрижка на връхчетата, една по-тъмна боя и една маска правят чудеса. Един много изпитан метод е като си измиете косата да я изплакнете с минерална вода - това отмива варовика от чешмяната вода и косата е по-бляскава

Lilith
3rd February 2010, 12:01
ооо много съм съгласна, редовно ги правя тези неща, само дето не се боядисвам :D Но косата ми има блясък и без боя ... само да беше и по-гъста и обемна :roll: ама кой както си се е родил :idea:

simone
3rd February 2010, 12:01
Искам да попитам дали някой е ползвал от спрейчетата за разплитане на косата на Елсев - това конкретно: http://www.lorealparisbulgaria.com/haricare/women/elseve-nutri-gloss-light/conditioning-mist.aspx
или на Глис Кюр ?
Какви впечатления имате, изобщо действат ли, утежняват ли много косата :roll:

Lilith
3rd February 2010, 12:03
Симон, на мен от розовата серия на Елсев ми се появи пърхут (каква изненада нали :lol: ).. и не стигнах до спрейчето за разплитане :roll:

Oompa Loompa
3rd February 2010, 12:04
Искам да попитам дали някой е ползвал от спрейчетата за разплитане на косата на Елсев - това конкретно: http://www.lorealparisbulgaria.com/haricare/women/elseve-nutri-gloss-light/conditioning-mist.aspx
или на Глис Кюр ?
Какви впечатления имате, изобщо действат ли, утежняват ли много косата :roll:

За разплитане помага дори обикновен серум или кристали както му викат някои :)

Piny
3rd February 2010, 12:05
аз не ползвам продукти, които не се изплакват.
Според мен, ако ти се разресва по-лесно косата, значи този спрей я омазнява.

Може би само някое серумче- но най-добре е да се подстрижат връхчетата - проблемa с разресването най-често е там

Oompa Loompa
3rd February 2010, 12:05
Симон, на мен от розовата серия на Елсев ми се появи пърхут (каква изненада нали :lol: ).. и не стигнах до спрейчето за разплитане :roll:

Явно имаш проблем а не 4е козметиката не струва:) Ползвам какъвто шампоан ми падне но пърхут никога не ми се е появявал.

Piny
3rd February 2010, 12:06
говоря ти от опит защото имам дълга и гъста коса. Не мога да я мия на два дни и затова я пазя от такива замърсители и естествено я подстригвам редовно - иначе става метла

Lilith
3rd February 2010, 12:07
мммм... не мисля че проблема е на главата ми, козметиката тук е мн боклучава според мен и от друга страна защо с медицинска козметика нямам проблеми :P

Piny
3rd February 2010, 12:12
Lilith няма проблем - просто някои хора имат по"груба" кожа, а други по-чувствителна.
Най-добре е козметика от аптеката- Clinique, Vichy - без аромати и оцветители

Oompa Loompa
3rd February 2010, 12:12
мммм... не мисля че проблема е на главата ми, козметиката тук е мн боклучава според мен и от друга страна защо с медицинска козметика нямам проблеми :P

Еми защо аз ползвам каквото сваря и нямам проблем тогава :)

Lilith
3rd February 2010, 12:13
защото не ти е толкова чувствителен скалпа, а и вероятно не си миеш косата толкова често колкото аз :D

kristalina
3rd February 2010, 12:14
Искам да попитам дали някой е ползвал от спрейчетата за разплитане на косата на Елсев - това конкретно: http://www.lorealparisbulgaria.com/haricare/women/elseve-nutri-gloss-light/conditioning-mist.aspx
или на Глис Кюр ?
Какви впечатления имате, изобщо действат ли, утежняват ли много косата :roll:

Лично аз съм невероятно доволна от жълтия спрей на Глис,препоръча ми го фризьорката :arrow: бързо и лесно се сресва косата с него,НЕ отежнява изобщо косъма и НЕ омазнява!!!!!!!!

Oompa Loompa
3rd February 2010, 12:16
защото не ти е толкова чувствителен скалпа, а и вероятно не си миеш косата толкова често колкото аз :D

Мия се на всеки на 2-3 дена.И Пърхута не е до 4уствителност :)

Според дерматолозите пърхутът най-често се причинява от възпалителен процес, предизвикан от растежа на гъбички по кожата на главата. Причинителят е много разпространена гъба, известна като P.ovale. В малки количества по кожата на главата и други части от тялото, този дрождо-подобен организъм не предизвиква вреда. Промени в хормоналните нива или силен стрес може да 'отключат' възпалителния процес. Тогава върху кожата на главата се концентрира голямо количество гъбички. Върху главата се намират най-много мастни пори. Те отделят кожна мазнина, наречена себум, която подпомага растежа на гъбичките. Тъй като P. ovale бързо увеличават своето количество, това води до възпаление на кожата и ускорява скоростта с която клетките на старата кожа се възстановяват. Резултатът е пърхут. Обикновено той се ограничава по главата. Симптомите включват бели или сиви люспи и слабо раздразване на кожата. Острият пърхут или себореен дерматит (себорея) много често се разпространява освен по скалпа и в областта около веждите, бузите, зад ушите. Себореята се разпознава по мазните, жълтеникави люспи и влажни червеникави обриви по кожата на главата. При отлепване на люспите се създават условия за възникване на вторични бактериални инфекции.

kristalina
3rd February 2010, 12:17
мммм... не мисля че проблема е на главата ми, козметиката тук е мн боклучава според мен и от друга страна защо с медицинска козметика нямам проблеми :P

Еми защо аз ползвам каквото сваря и нямам проблем тогава :)

Всяка коса и скалп са различни.Щастливка си,че можеш да ползваш всичко,без да имащ последващи,неприятни реакции........Аз ако ползвам неподходящ шампоан и балсам,изобщо не ща да знам след измиването как ще успея да си срешя пращила.......

Oompa Loompa
3rd February 2010, 12:18
Lilith няма проблем - просто някои хора имат по"груба" кожа, а други по-чувствителна.
Най-добре е козметика от аптеката- Clinique, Vichy - без аромати и оцветители

Имам един тон алергии но от шампоан пърхут до сега не съм имала.Слу4вало ми се е на времето като се боядисвам с българска боя да ми изгори скалпа и да ми се бели но за нула време се оправяше.

Lilith
3rd February 2010, 12:20
абе аз не ходя постоянно с пърхут :lol: и не се появява от всичко, има неща, от които не съм доволна. Не виждам защо проблема трябва да съм непременно аз :roll:

Oompa Loompa
3rd February 2010, 12:21
мммм... не мисля че проблема е на главата ми, козметиката тук е мн боклучава според мен и от друга страна защо с медицинска козметика нямам проблеми :P

Еми защо аз ползвам каквото сваря и нямам проблем тогава :)

Всяка коса и скалп са различни.Щастливка си,че можеш да ползваш всичко,без да имащ последващи,неприятни реакции........Аз ако ползвам неподходящ шампоан и балсам,изобщо не ща да знам след измиването как ще успея да си срешя пращила.......

Сресването е отделна тема:) аз също съм с дълга коса и ми се заплита но малко балсам или просто шампоан 2 в 1 оправя проблема.
На времето се мазотех с какво ли не но видях 4е няма смисъл да си хабя парите .

Oompa Loompa
3rd February 2010, 12:26
абе аз не ходя постоянно с пърхут :lol: и не се появява от всичко, има неща, от които не съм доволна. Не виждам защо проблема трябва да съм непременно аз :roll:
Не е задължително да имаш постояно пърхут.В статията е обяснено много ясно :)
Хайде да погледнем хипотети4но така ; Ако даден продукт се ползва от много хора и само на няколко 4овека се появи пърхут то къде е проблема ?:)Това 4е ти имаш непоносимост към някои съставки или просто имаш гъби4ки 4ий проблем е ? :)
Ползвай продукти с по балансирано ПХ или детски такива и няма да имаш проблем :)

Lilith
3rd February 2010, 12:29
след малко ще започне да ми излиза пара от учите...
нали това обяснявам - какво не ми действа добре на мен и какво не :arrow: затова използвам подходящата за мен козметика. Освен това в темата за продуктите, които не бихме използвали отново доста хора са на едно мнение с мен за нещата, които не ми понасят.
По-скоро хората, които нямат проблем с която и да е козметика са единици и могат да се радват за това.

Lilith
3rd February 2010, 12:30
охх поста ми е такова мазало :lol:

simone
3rd February 2010, 12:35
Благодаря на отзовалите се :bowdowl: , ще видим дали ще ги пробвам тия спрейчета да си разреша перушината :twisted: просто косата ми е суууууупер мека и пухкава и летяща ииии адски се оплита :evil:
От балсамите мноого ми се омазнява и не ползвам :arrow: имам проблем с разресването, та затова търся алтернативи :roll: Иначе в момента ползвам на Шаума за деца едно спрейче, което не би трябвало да утежнява косъма, но и от него косата ми стои сплескана и права като праз, без никакъв обем, въпреки сушенето със сешоар :roll:

Oompa Loompa
3rd February 2010, 13:40
охх поста ми е такова мазало :lol:

:) Споко :lol:

Oompa Loompa
3rd February 2010, 13:42
Благодаря на отзовалите се :bowdowl: , ще видим дали ще ги пробвам тия спрейчета да си разреша перушината :twisted: просто косата ми е суууууупер мека и пухкава и летяща ииии адски се оплита :evil:
От балсамите мноого ми се омазнява и не ползвам :arrow: имам проблем с разресването, та затова търся алтернативи :roll: Иначе в момента ползвам на Шаума за деца едно спрейче, което не би трябвало да утежнява косъма, но и от него косата ми стои сплескана и права като праз, без никакъв обем, въпреки сушенето със сешоар :roll:

Ей за това говорех в един от постовете ми , има слу4аи когато нищо не помага а при тебе най уда4ния вариант е по къса коса за да не се оплита и никакво изрусяване за да не ти изтънява косъма допълнително.

Tally
4th February 2010, 14:39
Аз без такъв спрей не мога. Ползвам на Gliss Kur, доволна съм много, много по- лесно се разресва косата и изобщо не я омазнява, купувай смело ;)

dimitriq76
4th February 2010, 15:03
на коя фирма е спрея на Шварцкоп ли е ?Защото аз си купих на тях Glis kur ацки омазнява.

Piny
4th February 2010, 18:13
всеки продукт, който остава в косата омазнява!
Някои коси са по-сухи и не им личи, други имат по-мазни коси - и за тях това е табу. Аз имам дълга коса и я разресвам безпроблемно, защото ходя всеки месец на фризьор. Няма друг начин косата да изглежда жизнена - фризьор и маски( които се отмиват естествено)

ALEXIA
5th February 2010, 11:52
всеки продукт, който остава в косата омазнява!


Не мога да се съглася. И аз съм с дълга, къдрава (съответно суха :lol: ) коса, и без продукт, който не се отмива не мога. Да, нормално е различните типове коса да се третират различно, НО има продукти, създадени специално за нуждите на всеки тип.
За блясък и разресване ГОРЕЩО препоръчвам Rene Furterer FIORAVANTI - не омазнява, не утежнява, не сплесква и т.н гадости :2043:

Piny
5th February 2010, 12:13
да, къдравата коса има нужда от по-специални грижи. И аз това казвам, че в сухата коса продукти, които не се отмиват по не се забелязват.
Но аз моята коса я щадя -мия я и я суша само веднъж в седмицата ( то от миенето нищо и няма, но сушоара я изтощава)- затова не мога да ползвам такива продукти които остават в косата.
Ти колко често я миеш твоята? При теб предполагам не се налага сешоар всеки път, но аз суша и отделно минавам с пресата.

ALEXIA
5th February 2010, 12:19
Ти колко често я миеш твоята? При теб предполагам не се налага сешоар всеки път, но аз суша и отделно минавам с пресата.

Ами, Пини, веднъж седмично и аз - но моята изобщо не се омазнява, което си е нож с две остриета...
Сешоар не ползвам по принцип, оставям я да изсъхне сама.
Чат-пат ползвам Rowenta Brush Active, когато ми дойде музата да я оформям (отнема ми ок. 40 мин.)...и много, много рядко вече (веднъж на 2-3 месеца като ми щукне я изправям на фризьор) :wink:
Иначе съм в тази последователност: шампоан -> балсам(маска) -> спрей за блясък -> малко пяна на водна основа (че другата ми лепне много :evil: )

Piny
5th February 2010, 12:32
това е то, да се родиш с късмет - и на мен много ми харесва къдрава коса амa на - няма. Поне да ми беше съвсем права - а моята е на вълни- без преса и сешоар приличам на кошницата - затова и я държа дълга - от тежестта си се изправя малко :lol:

ALEXIA
5th February 2010, 17:14
това е то, да се родиш с късмет - и на мен много ми харесва къдрава коса амa на - няма.

Всеки иска това, което няма. Аз от малка си мечтая за права коса, ама нъцки :?

Piny
5th February 2010, 17:33
Че защо ти е права? Къдравата изглежда толкова романтично...Аз моята понякога я навивам на ролки, но от тежестта сама се изправя - само краищата остават навити- например виж тук ( в костюм на вещица)
http://img211.imageshack.us/img211/8179/bild1sz.jpg

Tally
7th February 2010, 16:05
Моята коса е до кръста и, макар да е абсолютно права, не мога без да си напръскам нещо. Не знам как тези спрейчета ви омазняват при положение, че те не се пръскат в корена, а по дължината и то по малко.

Piny
7th February 2010, 16:13
ти го впръскваш в крайчетата, за да ги разресваш лесно, нали?
А аз моите връхчета ги подрязвам на 4 седмици . Всички продукти, които използвам ги отмивам. Най-добър ефект имат маските- но те също се отмиват.

lalena
8th February 2010, 16:55
добър ден. бих искала да попитам дали някой е изполвал зелена хума и от къде си я е набавил, защото аз имам затруднения с намирането й. благодаря :)

Piny
8th February 2010, 20:01
това за лице ли е или за коса?

lalena
8th February 2010, 20:16
доколкото четох предимно за лице за по мазна кожа. попринцип се продава в аптеките като бялата, но проверих в няколко и няма6е и ре6их да попитам за конкретна аптека в софия ако някой знае. но 6те продължа да тарся, наумила съм си :D :!:

Piny
8th February 2010, 20:19
Има ли в България BODY SHOP?- те имат една много готина серия за мазна кожа на основата на чаено дърво

lalena
8th February 2010, 20:33
м не съм много сигурна трябва да проверя. а тази хума е и за проблеми свързани с акнето, не бих казала че имам голям проблем с него, но все пак защо да не се понаклепя и с това, може пък да ми се отрази добре. просто напоследък започнах да чета за разни масла и добрата комбинация между хумата и масло от гроздови семки..... малко смешно звучи, но... :D

Tally
8th February 2010, 23:16
ти го впръскваш в крайчетата, за да ги разресваш лесно, нали?
А аз моите връхчета ги подрязвам на 4 седмици . Всички продукти, които използвам ги отмивам. Най-добър ефект имат маските- но те също се отмиват.

Впръсквам го по цялата дължина след къпане. Когато косата ти е толкова дълга и през два дена да я стрижеш, няма как да не се оплита :) Явно все пак е до коса. Маски от магазина изобщо не използвам, нямам нужда. Мажа се отвреме навреме с яйца, мед и други подобни, но то е по- скоро за идеята.

По другата тема за хумата: сестра ми е с много мазна кожа и си правеше точно от зелена хума някакви кашички, много добре и действаха, а помня че прахчето го купуваше за 70 ст. от аптеките и стигаше за много пъти. Само че тя отдавна не живее тук и съответно нямам актуална информация, откъде да си го набавиш. Иначе добре си се насочила и за хумата и за естествените масла. Боди шоп в България няма все още :(

lalena
9th February 2010, 09:31
сетила съм се за една хубава аптека на ул. "Шишман" ще проверя там, и в новия магазин който е в подлеза на СУ, ако и там не намеря вече не знам :D

ALEXIA
9th February 2010, 12:06
сетила съм се за една хубава аптека на ул. "Шишман" ще проверя там, и в новия магазин който е в подлеза на СУ, ако и там не намеря вече не знам :D

Ами пробвай в големите аптечни вериги - РЕМЕДИУМ примерно. Аз само оттам пазарувам и винаги намирам това, което търся :wink:

diadora
10th February 2010, 01:34
За хума виж в " Лечител " на ул Прага , точно до 5 те кьошета. Там има страхотен индийски сапун - помага на кожата много /цена - беше 1,80 преди година /.

Piny
10th February 2010, 08:28
CLINIQUE също има много хубава серия за проблемна кожа- имаха и едно сапунче.
Аз никак не обичам маски на базата на хума, защото стават като камък на лицето ти

Lilith
10th February 2010, 09:25
обаче кожата след тях е много мека :pinkglasses:

lalena
10th February 2010, 16:07
много благодаря за съветите. а за хумата четох също че не бива да се оставя да изсъхва нито за лице нито за коса, а да се поддържа влажна за да не изсушава.

diadora
10th February 2010, 18:54
Може да слагаш в хумата мед / ако не си алергична / или зехтин .

heavenkata
12th February 2010, 18:08
Искам да се изруся.. не пепеляво или чалгарско, а нещо такова. (http://z.about.com/d/beauty/1/0/u/p/shorthair3.jpg)
Моля ви - спрете ме !!! :girl_cry: :1246:

Oompa Loompa
12th February 2010, 19:20
Искам да се изруся.. не пепеляво или чалгарско, а нещо такова. (http://z.about.com/d/beauty/1/0/u/p/shorthair3.jpg)
Моля ви - спрете ме !!! :girl_cry: :1246:

Това е направено с руса боя за основа и 3 цвята кичури!

ALEXIA
13th February 2010, 19:12
Искам да се изруся.. не пепеляво или чалгарско, а нещо такова. (http://z.about.com/d/beauty/1/0/u/p/shorthair3.jpg)
Моля ви - спрете ме !!! :girl_cry: :1246:

Русото е трудно за поддръжка, особено това, което си показала - има поне 3-4 нюанса кичури в/у основния цвят :roll:

Oompa Loompa
14th February 2010, 00:29
Искам да се изруся.. не пепеляво или чалгарско, а нещо такова. (http://z.about.com/d/beauty/1/0/u/p/shorthair3.jpg)
Моля ви - спрете ме !!! :girl_cry: :1246:

Русото е трудно за поддръжка, особено това, което си показала - има поне 3-4 нюанса кичури в/у основния цвят :roll:

Няма никакъв проблем ако косата ти не е много тъмна:) Аз съм боядисана с много подобен цвят и подръжката ми е много лесна.На 4 седмици си правя корените а на няколко месеца (4-5) кичурите.

ALEXIA
14th February 2010, 11:04
Искам да се изруся.. не пепеляво или чалгарско, а нещо такова. (http://z.about.com/d/beauty/1/0/u/p/shorthair3.jpg)
Моля ви - спрете ме !!! :girl_cry: :1246:

Русото е трудно за поддръжка, особено това, което си показала - има поне 3-4 нюанса кичури в/у основния цвят :roll:

Няма никакъв проблем ако косата ти не е много тъмна:) Аз съм боядисана с много подобен цвят и подръжката ми е много лесна.На 4 седмици си правя корените а на няколко месеца (4-5) кичурите.

Нали идеята беше да я спрем :roll:
Аз го казах от личен опит - на мен поддържката ми беше трудна (косата ми расте много бързо).

Oompa Loompa
14th February 2010, 11:31
Искам да се изруся.. не пепеляво или чалгарско, а нещо такова. (http://z.about.com/d/beauty/1/0/u/p/shorthair3.jpg)
Моля ви - спрете ме !!! :girl_cry: :1246:

Русото е трудно за поддръжка, особено това, което си показала - има поне 3-4 нюанса кичури в/у основния цвят :roll:

Няма никакъв проблем ако косата ти не е много тъмна:) Аз съм боядисана с много подобен цвят и подръжката ми е много лесна.На 4 седмици си правя корените а на няколко месеца (4-5) кичурите.

Нали идеята беше да я спрем :roll:
Аз го казах от личен опит - на мен поддържката ми беше трудна (косата ми расте много бързо).

Ами боядисваш се на 4 седмици и нямаш грижа :) И проблема не е в растежа а по скоро когато натуралния ти цвят е много по тъмен от боядисания и тогава наистина е много досадно.

heavenkata
14th February 2010, 12:22
Ами не е много тъмен...дори лятото страшно много се изсветлява..но аз съм се боядисвала с безамонячните на Кастинг ( червено, шоколад, тъмен шоколад ) и си мисля, че дори да се направя червеното ще избие...
ох, МНОГО ИСКАМ ама не знам дали ще ми ходи..изобщо дали ще ме възприемат хората.. :roll:

rossi_spi
14th February 2010, 12:58
Ами не е много тъмен...дори лятото страшно много се изсветлява..но аз съм се боядисвала с безамонячните на Кастинг ( червено, шоколад, тъмен шоколад ) и си мисля, че дори да се направя червеното ще избие...
ох, МНОГО ИСКАМ ама не знам дали ще ми ходи..изобщо дали ще ме възприемат хората.. :roll:
Можеш да отидеш в някой магазин за перуки и да пробваш такъв цвят, за да видиш как ще изглеждаш :) Вземи и приятелка за мнение ;) Вярно си е, че русото се поддържа трудно, но ако ти прилича пък, ще се чувстваш добре. Ще си я поддържаш на фризьор, к'во толкова, няма невъзможни неща. Важното е да се чувстваш красива.

heavenkata
14th February 2010, 18:04
Благодаря ти.
Аз имам умения на фотошоп и ще се пробвам и там да се направя с руса коса. :wink:
Ще пусна снимки!

Друго нещо, което ме притеснява е веждите.. моите не са дебели.. нито пък много тънки.. но са тъмни..
Няма ли да стои смешно?

Оnly
14th February 2010, 18:15
Определено не , но все пак ако и ти харесваш такъв вариант . Като мене :lachen:

Бобето
20th February 2010, 17:05
Хев, ще ставаме на кълбета ми се струва....да не си посмяла да се изрусяваш........а и плюс това е доста грозно руса коса и черни вежди.....
Аз да си кажа , коте :wink:

Марулка
20th February 2010, 17:32
Хев, ще ставаме на кълбета ми се струва....да не си посмяла да се изрусяваш........а и плюс това е доста грозно руса коса и черни вежди.....
Аз да си кажа , коте :wink:
:2003:

apoklistika
21st February 2010, 00:28
Горното мога и със снимка да го докажа :lol: най- голямата грешка в живота ми :lol:

Oompa Loompa
21st February 2010, 01:58
Зависи колко русо:)Ако е бяло русо наистина изглежда зле но ако е тъмно русо няма никакъв проблем.

Оnly
21st February 2010, 09:10
Е па на некои им утива . :1201:

Марулка
21st February 2010, 09:18
Е па на некои им утива . :1201:

Мноооого рядко бих казала. :wink: ЩастлиФки :lol:

Бобето
21st February 2010, 14:53
Зависи колко русо:)Ако е бяло русо наистина изглежда зле но ако е тъмно русо няма никакъв проблем.

Не съм съгласна

gwendoline
21st February 2010, 14:57
Зависи колко русо:)Ако е бяло русо наистина изглежда зле но ако е тъмно русо няма никакъв проблем.

Не съм съгласна

И аз не съм съгласна - има бяло русо, дето е умопомрачително, но и изисква задължително перфектна кожа, липса на най-малка бръчица, сенки под очите или торбички...тоест отива предимно на много млади момичета, с гладка безпроблемна кожа и хубави черти, разбира се... :wink:

Armand
21st February 2010, 15:04
абе, ако са по-рехави веждите, няя лошо

но има нещо гротесково в платинено русата коса, поне за мен =)

heavenkata
21st February 2010, 15:34
ох, и аз съм на вашето мнение... ама искам някаква промяна..

Много ми харесват цветовете на косите на близначките Олсън.. а те са с много тъмни вежди..
Цък (http://www.hollywood-celebrity-pictures.com/Celebrities/Olsen-Twins/Olsen-Twins-39.JPG)
Цък (http://www.poster.net/olsen-twins-the/olsen-twins-the-photo-mary-kate-olsen-6234380.jpg)
Цък (http://www.celebrity-pictures.ca/Celebrities/Olsen-Twins/Olsen-Twins-10.JPG)
Цък (http://web.tiscali.it/virtual_doom/newfotoolsen/mary-kate-olsen-(olsen-twins)100.jpg)
Цък (http://fashionindie.com/wp-content/uploads/2008/10/olsen-twins-1024x768-16509.jpg)


Май да мисля някакви кичури... :lol:

heavenkata
21st February 2010, 15:36
ох, и аз съм на вашето мнение... ама искам някаква промяна..

Много ми харесват цветовете на косите на близначките Олсън.. а те са с много тъмни вежди..
Цък (http://www.hollywood-celebrity-pictures.com/Celebrities/Olsen-Twins/Olsen-Twins-39.JPG)
Цък (http://www.poster.net/olsen-twins-the/olsen-twins-the-photo-mary-kate-olsen-6234380.jpg)
Цък (http://www.celebrity-pictures.ca/Celebrities/Olsen-Twins/Olsen-Twins-10.jpg)
Цък (http://fashionindie.com/wp-content/uploads/2008/10/olsen-twins-1024x768-16509.jpg)
http://web.tiscali.it/virtual_doom/newfotoolsen/mary-kate-olsen-(olsen-twins)100.jpg

Май да мисля някакви кичури... :lol:

Бобето
21st February 2010, 15:37
Абе колко и русо да е няма значение черните вежди в комбинация са NO NO!!!

heavenkata
21st February 2010, 15:37
А какви кичури мога да си направя... и после отгоре един цвят безамонячна, за да станат един тон... :roll:

Оnly
21st February 2010, 16:09
Много грозно съчетание в цък , :lol: , ама и ти продължваш с идеи . :lol:

Бобето
21st February 2010, 16:13
А какви кичури мога да си направя... и после отгоре един цвят безамонячна, за да станат един тон... :roll:

Аз преди бях с кичури цвят-студено бежово и ми хареса....исках промяна но не драстична и я постигнах.....мога да ти пратя снимки, но ти май друго искаш .... :wink: kiss

apoklistika
21st February 2010, 17:54
Много ми харесват цветовете на косите на близначките Олсън.. а те са с много тъмни вежди..

Хм... много тъмни вежди за мен е ей това http://2.bp.blogspot.com/_lHY1coJzGOw/SCwnGsgZkvI/AAAAAAAAB2E/V4fviLLPceg/s400/5311.jpg и ми изглежда потресаващо... техните вежди бих ги нарекла светло кестеняви, а и в съчетание със светлите им очи изглежда сравнително приемливо. Ти май си с тъмни очи и по- тъмни вежди от тях, та не знам как би изглеждало.... освен това ако вече си си боядисвала косата какъвто и да е цвят, почти гарантирано няма да докараш русо без червеникави/жълтеникави/оранжеви оттенъци, няма да докараш дори и това студено бежово, за което Бобето говори, всъщност аз например не успях да го докарам дори и на естествената си коса, щото косъма ми има прекалено много червени пигменти и постигането на студени цветове, за каквито си мечтая е невъзможно :1246:

Бобето
21st February 2010, 18:43
Да, Апо е права....аз забравих да кажа , че никога не съм се боядисвала и като правих кичури....бяха няколко и на естествен цвят.

Oompa Loompa
21st February 2010, 22:08
Вси4ко е много индивидуално!Аз съм руса с по светли и по тъмни ки4ури,много светли о4и които по4ти се сливат с цвета на косата и нямам никакъв проблем с тъмните вежди!

Danito:)
23rd February 2010, 23:06
Имам два въпроса.... :1246:
Първият е някой ползвал ли е продукти на Керастас,и от какво е доволен?Аз съм с кестенява коса в момента,боядисвам се,косата ми е нормална,с сухи и винаги цъфтящи краища въпреки подстригването всеки месец.
Втория е някой ползвал ли е бяла козметика на Есте Лаудер,какво сте ползвали и дали сте доволни.Може и Shiseido

Piny
25th February 2010, 08:13
Дани за косата, ако дейтвително я подстригваш редовно ( имам предвид не да отрежеш крайчетата, за да отбиеш номера, а да отрежеш цъфналото из осонови) и въпреки това цъфти, не смятам че ще ти помогнат шампоани. Аз на твое място бих си взела едни витамини и минерали за коса, кожа и нокти. Направи една серия от 60 дни ( мисля че толкова хапчета бяха в опаковката) и ще решиш проблема отвътре.

Danito:)
25th February 2010, 10:12
Piny благодаря за отговора и аз си мислех за това.Но пък и тук идва голямото чудене,коя от всички добавки за коса кожа и нокти за взема :roll: Ти пила ли си някакви?

Piny
25th February 2010, 10:27
да, но забравих как се казваха - едни зелени капсули бяха, а рекаламта им беше с една рижа много къдрава мадама. От България мама ми ги беше донесла
намерих ги РЕВАЛИД
http://www.we-dwoje.pl/files/Image/zdrowie/kapsulki%20nowe.JPG

Danito:)
25th February 2010, 10:49
Piny благодаря,и аз за тях си мислех.Като че ли в България те са най-популярни :roll:

Adelini
25th February 2010, 11:51
Аз също съм ги ползвала и бях много доволна, косата ми стана по здрава и еластична, с блясък. Ползвам ги 2 пъти годишно, профилактично, тъй като редовно си правя четка и сешоар! :wink:

evita29
3rd March 2010, 20:48
Моля да ми помогнете,искам някакви координати на Денис.Искам да си направя перманентен грим на усните.Имам телефон който явно е много стар и не мога да се свържа.Благодаря предварително!

Rochellkaa
9th March 2010, 11:03
Някой да е използвал козметика на Клиник ? Отзиви ?

Babri
9th March 2010, 11:04
В момента тествам трите стъпки на Клиник и един дневен крем.Доволна съм :P

Piny
9th March 2010, 11:13
В момента тествам трите стъпки на Клиник и един дневен крем.Доволна съм :P

не ти ли малко силен тоникът за лице? Аз го замених с един, който е малко по-мек ( но не Клиник). Иначе гелът за миене на лице е страхотен, и овлажнявшият лосион също.

Babri
9th March 2010, 11:15
Пини,на мен не ми е силен :P Като цяло серията ми пасва на кожата и я прави мека и гладка.

Rochellkaa
9th March 2010, 11:19
И аз си направих трите стъпки.
Хареса ми цялостния ефект,но наистина тоника ми се стори малко силен.
Аз ползвах мострички,Бабри,можеш ли да ми кажеш на каква цена са трите отделни продукта ?

Piny
9th March 2010, 11:19
ами супер тогава. Ползвай си ги със здраве - продуктите са много икономични - на мен ми стигат за половин година ( ако не и повече).
Клиник имаха и едно много яко серумче за намаляване на порите - ако го намериш искай си тестер- ще видиш колко е готино

Babri
9th March 2010, 12:01
И аз си направих трите стъпки.
Хареса ми цялостния ефект,но наистина тоника ми се стори малко силен.
Аз ползвах мострички,Бабри,можеш ли да ми кажеш на каква цена са трите отделни продукта ?

Комплекта с по-малките разфасовки е 132лв,а с по-големите-191лв :P Но ако си вземеш по-големия размер,тъй като е в промоция,има доста подаръци.

Пини, :2015:

Rochellkaa
9th March 2010, 13:35
Oх,много скъпо... :cry:

Piny
9th March 2010, 14:06
Като разбиеш цената на месеците, които го ползваш не е чак толкова стряскащо - даже май ще излезе че струва колкото крем "ЗДРАВЕ" :lol:

Jaynee
9th March 2010, 14:17
Искам да ви попитам за мнение ... ммм не по-скоро препоръка :)

Трябва ми някакъв стягащ лосион за гърди. От тия диети ми е много суха и отпусната кожата (защо само там не ми е ясно).
Пробвах някакви смотани лосиончета за стягане дева и едно друго , обаче никак не ми харесват.

Нещо по-така да ми препоръчате ?

Piny
9th March 2010, 14:47
Пробвай на DOVE новия

http://picnicb.ciao.com/de/234324785.jpg

cvet81
9th March 2010, 15:50
Пини за кое серумче говориш?? за това ли:
http://www.dooyoo.co.uk/clinique/pore-minimizer-refining-serum/.Опитвам се да го намеря от доста време, но без успех.Ползвах го преди 2 години и останах много доволна :wink:

Piny
9th March 2010, 15:52
аха, точно това е :D

i_ani
9th March 2010, 16:00
Някой да е използвал козметика на Клиник ? Отзиви ?

Козметиката им е страхотна ! :2003:
В момента използвам трите стъпки на Клиник + крем за очи + серум + защитен крем и съм МНОГО доволна ! :P

cvet81
9th March 2010, 16:18
Мен и този ми предложиха http://www.beautyfactor.gr/el-gr/Products.aspx?Brands=5aaa092f-f2c8-4d97-a102-6f4a680cd897 :?
i_ani ти кой от двата ползваш?

Rochellkaa
9th March 2010, 19:25
Някой да е използвал козметика на Клиник ? Отзиви ?

Козметиката им е страхотна ! :2003:
В момента използвам трите стъпки на Клиник + крем за очи + серум + защитен крем и съм МНОГО доволна ! :P

Точно за тях стана въпрос на миналата страница.
И на мен ми харесаха,но са ми доста скъпички.
Иначе не съм сигурна дали,както каза Пини цената не е толкова висока,защото се използва дълго...Доста малки ми изглеждат флакончетата.

Babri
9th March 2010, 19:32
А някоя мацка да е ползвала продукт за разгримиране на Клиник?

Piny
9th March 2010, 19:39
Аз ползвам и в момента - и съм много доволна. Кожата ти буквално скърца от чистота. Никога не съм ползвала подобен продукт преди- горещо препоръчвам. Количеството необходимо за едно измиване е колкото едно грахово зърно
http://slimages.macys.com/is/image/MCY/products/7/optimized/412837_fpx.tif?bgc=255,255,255&wid=327&qlt=90,0&layer=comp&op_sharpen=0&resMode=bicub&op_usm=0.7,1.0,0.5,0&fmt=jpeg

i_ani
9th March 2010, 19:47
i_ani ти кой от двата ползваш?

Имаш ЛС :)

dona Mara
9th March 2010, 23:39
А някоя мацка да е ползвала продукт за разгримиране на Клиник?
http://www.clinique.com/templates/products/spp/index.tmpl?ngextredir=1&CATEGORY_ID=CATEGORY4899&PRODUCT_ID=PROD560
:2043:
нищо не му се е опряло досега

Babri
10th March 2010, 09:02
А някоя мацка да е ползвала продукт за разгримиране на Клиник?
http://www.clinique.com/templates/products/spp/index.tmpl?ngextredir=1&CATEGORY_ID=CATEGORY4899&PRODUCT_ID=PROD560
:2043:
нищо не му се е опряло досега

Ще го пробвам :2003:

Oompa Loompa
10th March 2010, 23:53
А някоя мацка да е ползвала продукт за разгримиране на Клиник?
http://www.clinique.com/templates/products/spp/index.tmpl?ngextredir=1&CATEGORY_ID=CATEGORY4899&PRODUCT_ID=PROD560
:2043:
нищо не му се е опряло досега

Ще го пробвам :2003:

Пробвала съм това на Клиник но не може да се опре на това !Гримирам се с водоустойчива спирала и нямам никакъв проблем с махането и !

http://bestbuymakeupremover.blogspot.com/2009/12/great-boots-no7-cleanse-care-eye-make.html

dona Mara
11th March 2010, 03:48
Друга съфорумка преди време също го беше препоръчала, но в България го няма.

diadora
11th March 2010, 08:03
Suzan , откакто ме светна за №7 съм много доволна .
Благодаря .
Кажи какво друго си ползвала , освен околоочен , серум , демакиаж .
За сега това пробвах - много съм доволна . Не са скъпи , а са ефективни .

Oompa Loompa
11th March 2010, 09:14
Suzan , откакто ме светна за №7 съм много доволна .
Благодаря .
Кажи какво друго си ползвала , освен околоочен , серум , демакиаж .
За сега това пробвах - много съм доволна . Не са скъпи , а са ефективни .

Пробвала съм доста от нещата им и определено съм доволна .Между другото забелязах 4е тъмните крагове под о4ите ми са намаляли зна4ително , не знам дали е от крема или от хранителните добавки които вземам но има резултат .

Lilith
11th March 2010, 09:44
това Номер 7 от Боди Шоп ли е? :D

Oompa Loompa
11th March 2010, 17:08
това Номер 7 от Боди Шоп ли е? :D

Не! отделна марка си е !

gwendoline
11th March 2010, 18:01
А някоя мацка да е ползвала продукт за разгримиране на Клиник?
http://www.clinique.com/templates/products/spp/index.tmpl?ngextredir=1&CATEGORY_ID=CATEGORY4899&PRODUCT_ID=PROD560
:2043:
нищо не му се е опряло досега

Аз пък ползвам успешно това, при условие, че слагам една от най-упоритите за сваляне спирали (Диор Иконик) :cool:
http://www.clinique.com/product/CATEGORY21362/PROD518/Skin_Care/CleansersMakeup_Removers/index.tmpl

Oompa Loompa
11th March 2010, 19:30
А някоя мацка да е ползвала продукт за разгримиране на Клиник?
http://www.clinique.com/templates/products/spp/index.tmpl?ngextredir=1&CATEGORY_ID=CATEGORY4899&PRODUCT_ID=PROD560
:2043:
нищо не му се е опряло досега

Аз пък ползвам успешно това, при условие, че слагам една от най-упоритите за сваляне спирали (Диор Иконик) :cool:
http://www.clinique.com/product/CATEGORY21362/PROD518/Skin_Care/CleansersMakeup_Removers/index.tmpl

Не знам кое от двете пробвах преди няколко седмици и адски ми лютеше в о4ите :(

Babri
11th March 2010, 20:15
Аз пък ползвам успешно това, при условие, че слагам една от най-упоритите за сваляне спирали (Диор Иконик) :cool:
http://www.clinique.com/product/CATEGORY21362/PROD518/Skin_Care/CleansersMakeup_Removers/index.tmpl

Гуен,а дразни ли ти на очите?Понеже моите са чувствителни,ползвала съм какви ли не марки и все ми лютят :roll:

Agata
11th March 2010, 20:40
Опитайте на Clarins - не дразни, въпреки че и моите са много чувствителни

gwendoline
11th March 2010, 22:01
Аз пък ползвам успешно това, при условие, че слагам една от най-упоритите за сваляне спирали (Диор Иконик) :cool:
http://www.clinique.com/product/CATEGORY21362/PROD518/Skin_Care/CleansersMakeup_Removers/index.tmpl

Гуен,а дразни ли ти на очите?Понеже моите са чувствителни,ползвала съм какви ли не марки и все ми лютят :roll:

Ако ми дразнеше на очите щях ли да го препоръчвам...? :roll: :idea: :wink: Перфектно ми е, още повече, че и аз имам лек проблем с очите; възпаляват се лесно от непрекъснатото ползване от сутрин до вечер на компютър /преди него ползвах едно на Vichy за разгримирване, ужасно лютеше/....

Lilith
11th March 2010, 22:54
това Номер 7 от Боди Шоп ли е? :D

Не! отделна марка си е !

дам, мерси за отговора :D едва ли скоро ще го има тук :lol:

Lilith
11th March 2010, 22:56
В Сефора продават ли го? Чух, че и тук ще имаме Сефора. Нали ще ни откриват 2 нови мола за 2 месеца :roll:

Armand
11th March 2010, 22:57
В Сефора продават ли го? Чух, че и тук ще имаме Сефора. Нали ще ни откриват 2 нови мола за 2 месеца :roll: лошо ми стаа като се сетя, че единия е до нас и сички мангали ше се помъкнат натука на 16ти =)))

Lilith
11th March 2010, 22:58
а ти как ги виждаш нещата с откриването на 16.? На мен ми се струва, че няма начин да успеят :roll:

Armand
11th March 2010, 22:59
ше успеят с откриването, вчера облагородяваха тротоара

ма лошото е, че бая дългове оставят, щото познавам човека дето им е правил вик инсталацията още.. преди половин година и още не са му се издължили =)))

Oompa Loompa
11th March 2010, 23:55
В Сефора продават ли го? Чух, че и тук ще имаме Сефора. Нали ще ни откриват 2 нови мола за 2 месеца :roll:
Не.Това е марка на веригата магазини Буутс и се продава само в тях.

diadora
12th March 2010, 00:10
Аз съм със спирала на Givenchy , която трудно уж се мие.
Ползвам това - жестоко е .
http://www.bizrate.com/skincare-products/nina-ricci-fluffy-cleansing-foam-125ml%2F4.2oz--pid1793535179/

Много дълго се ползва - излиза на пяна от помпичката .Друга любима спирала ми е синята на Мейбълин , и тя пада лесно с пяната . Аромата е много нежен - голямо удоволствие :D

Babri
12th March 2010, 08:59
Аз пък ползвам успешно това, при условие, че слагам една от най-упоритите за сваляне спирали (Диор Иконик) :cool:
http://www.clinique.com/product/CATEGORY21362/PROD518/Skin_Care/CleansersMakeup_Removers/index.tmpl

Гуен,а дразни ли ти на очите?Понеже моите са чувствителни,ползвала съм какви ли не марки и все ми лютят :roll:

Ако ми дразнеше на очите щях ли да го препоръчвам...? :roll: :idea: :wink: Перфектно ми е, още повече, че и аз имам лек проблем с очите; възпаляват се лесно от непрекъснатото ползване от сутрин до вечер на компютър /преди него ползвах едно на Vichy за разгримирване, ужасно лютеше/....

Ако този продукт перфектно и лесно разгримира,но леко дразни мога да го преживея някак :wink: Затова и попитах.

Благодаря ти за информацията :P

Agata
12th March 2010, 09:51
По повод трите стъпки на Клиник - искам да ви кажа, че си прецаках лицето с тях, отпусна ми се кожата и се състари. Изглежда е добро за съвсем млади мацки. За зряла кожа козметичката ме посъветва и ползвам почистващи двукомпонентни тоници.Почистват идеално и не изсушават.

Danito:)
12th March 2010, 10:01
Аз да споделя ,че съм много доволна от тестерите на Шисейдо.Понеже от две серии тестерите бяха в малки тубички(за тях успях да преценя по-добре).Доволна съм от серията The Skincare и Pureness.Ще си помисля коя да си поръчам :roll:

Babri
12th March 2010, 10:01
Агата,какво имаш предвид под зряла кожа,за каква възраст става въпрос?

Lilith
17th March 2010, 09:34
Момичета и Арманд :lol:, искам да похваля новия си демакиант!!!!!!!! :D Страхотен е!!! Никога не съм попадала на нещо, което по никакъв начин не ми дразни очите, кожата ми е супер мека след него, сваля грима много лесно....
Мисля, че е перфектният вариант за мазна кожа, въпреки че се води за чувствителна ако не се лъжа :D
ето го (http://1.bp.blogspot.com/_yfmBOGhQTB0/Saxyu_nv17I/AAAAAAAACpM/cFkj7xmhWrQ/s400/sensibio_h20_500ml08_gd.jpg)

Babri
17th March 2010, 10:41
Лилитка,този демакиант само за очи ли е или става за цялата кожа?

Danito:)
17th March 2010, 10:42
Бабри доколкото прочетох от опаковката е за цялото лице ;)

Lilith
17th March 2010, 10:43
за цялото личице е :connie:

леля мичИ
17th March 2010, 10:44
за цялото личице е :connie:

Ама как горчииииииии :twisted: :lol:

Babri
17th March 2010, 10:45
Ах,как се изкушавам да си го купя :lol: Още повече че става и за цялото лице :D

Agata
17th March 2010, 13:19
Бабри, за възраст над 40 говоря, но и преди това не е добре да се изсушава кожата.

cvet81
17th March 2010, 15:45
Исках серума на серията even -better...този който обсъждахме преди няколко дни тук,на clinique и естетката в магзина не ми го препоръча.За над 30-тте(още две имам до тогава :D ) е ,и не било хубаво да слагам продукти които не са за моята възраст.Ако говорим за 5 години и повече- да ама за една-две има ли значение :roll:

Babri
17th March 2010, 15:57
Бабри, за възраст над 40 говоря, но и преди това не е добре да се изсушава кожата.

Даа,права си,и прекомерното изсушаване не е добре за кожата :P :wink: затова трябва да се ползват продукти според типа кожа и според възрастта.

Agata
17th March 2010, 16:04
Да, като млада имах мазна кожа и издевателствах над нея с какви ли не спиртове и подобни лосиони, това си оказва влияние впоследствие. Сега луди пари хвърлям за лицето си /има ефект де :D / и затова казвам да внимавате с такива неща, по-добре по-щадящо почистване, горещо препоръчвам двукомпонентните лосиони на Clearins, много добри и добре почистват кожата.

Петифура
6th May 2010, 19:19
Здравейте,някой знае ли къде изкупуват естествена коса?За Дима стил съм чувала преди години,но незнам дали още изкупуват. :?

Eveto
28th June 2010, 16:42
Здравейте,някой ползвал ли е този фондъотен GOLDEN ROSE STICK FOUNDATION?

Много ми е чуствителна кожата и ме е страх да не се обрина,за това,какво ви е мнението за него? От пудрата на Golden Rose си спомням,че се бях обринала много,иначе от другите им продукти сам доволна

heavenkata
5th July 2010, 23:23
Събота излизам на пазар за подновяване на почти всички гримове. Ще ви напиша списък какво искам да си купя и ако можете да ми напишете най-доброто такова ( марка и т.н. ) и цена съответно.

1. Комплект четки ( за фон дьо тен, руж, сенки и т.н. )
2. Някакъв крем за всеки ден, които да слагам примерно 10 минути преди фон дьо тена, за да ми се овлажни кожата. Попаднах наскоро на http://beaut.ie/blog/wp-content/uploads/2009/05/nivea.jpg ... готино е, но май не става като за основа..
3. Тъмни сенки ( черно, сиво, кафяво, маслено зелено ) .. леко блестящи и ИЗДРЪЖЛИВИ. Писна ми от боклуци, уж марки, а след 3 часа ги няма..станали кашкави.. ужас
4. ИЗДРЪЖЛИВ черен молив и очна линия. Писна ми да ми се размазват и отпечатват нагоре по клепача
5. Матово сухо червило ( което да прави устните плътни ) и безцветен гланц, които като сложа заедно да изглеждат горе-долу така:
http://lifestyle.winner.bg/images/galleries/108/1268676073_8_600X480.jpg
http://lifestyle.winner.bg/images/galleries/213/1275663755_4_600X480.jpg
http://lifestyle.winner.bg/images/galleries/1/1268143010_2_600X480.jpg
6. Спирала за ОБЕМ !!! Взех си новата на Мейбълин ( лилавата фалсес ) и никак не съм доволна.. добре, че имам извивачка...

Eveto
7th July 2010, 04:19
за издръжлив молив черен ти препоръчвам горещо на Импала,аз на по-добър не съм попадала :)

за другите ти въпроси и мен много ме вълнува и ще следя темата

heavenkata
7th July 2010, 11:43
Благодаря ти. А за цена ориентировъчно? :roll:

Eveto
7th July 2010, 12:45
2,50 :)

Мариса
24th July 2010, 08:03
http://www.visionjan.com/HRONOBIOLOGIA.htm

полезна информация :)

Сахара
28th July 2010, 12:22
Какво мислите за безамонячните бои за коса на Лореал, аз се намазах с една и вече след месец започна да ми се появява естествената коса. Иначе в началото много ми хареса, страхотно покритие и бляък имаше.

Babri
28th July 2010, 18:59
И аз ползвах въпросната боя,въобще не ми покри и косата ми нямаше никакъв блясък.Не съм доволна.

want
28th July 2010, 19:04
Какво мислите за безамонячните бои за коса на Лореал, аз се намазах с една и вече след месец започна да ми се появява естествената коса. Иначе в началото много ми хареса, страхотно покритие и бляък имаше.

Хахахах ами това е амонячна боя която не е дълготрайна :) Абе вие не четете ли опаковките преди да се боядисате ?
Ако искаш боя която да не уврежда намери си Лореал Иноа

http://www.viewsofia.com/article/5357/Loreal-predstavia-boiata-na-badeshteto-INOA

http://www.loreal-pro.ru/wp-content/uploads/2009/12/inoa.jpg

Babri
28th July 2010, 20:07
Различните коси поемат цветовете по различен начин.Тъй че колкото и една боя да е нова и рекламирана,не е гаранция за добър резултат :wink:

want
28th July 2010, 20:18
Различните коси поемат цветовете по различен начин.Тъй че колкото и една боя да е нова и рекламирана,не е гаранция за добър резултат :wink:

Така е но когато една боя е безамонячна резултата е още по съмнителен :lol:
Колкото за Иноа там технологията на боядисване е коренно различна от всички останали бои.Решила съм да я пробвам но чакам да я пуснат по професионалните магазини .

Babri
28th July 2010, 20:24
Ооо,и аз ще я пробвам.От опит глава не боли,най-много да си ходя пак с кафеникави кичури :lol:

Но пък ако ми покрие,ще черпя Want виртуално,пък може и на живо ако дойде тук :sunbath:

want
28th July 2010, 20:35
Зависи кво искаш да покриеш :) Знаеш че има цветове които просто не можеш да направиш нищо :lol:

Babri
28th July 2010, 20:54
Искам да направя кестенявата си коса черна.Нямам бели косми все още :lol:

want
28th July 2010, 21:29
Искам да направя кестенявата си коса черна.Нямам бели косми все още :lol:

Хмм не бих ти препоръчала :shock:

Мариса
29th July 2010, 06:35
Искам да направя кестенявата си коса черна.Нямам бели косми все още :lol:

защо ти е черна коса?кестенявата ти не е ли естествена?

Babri
29th July 2010, 07:15
Искам да направя кестенявата си коса черна.Нямам бели косми все още :lol:

защо ти е черна коса?кестенявата ти не е ли естествена?

Естествена ми е кестенявата :P

Want,защо не ми препоръчваш?Ако е за това че трудно се маха като цвят аз го нямам този проблем.Първо че трудно ми хваща,второ ми се се измива прекалено бързо :)

Сахара
29th July 2010, 11:46
Я каква дискусия се получи, благодаря за разяснението. Аз се дверих на фризьорката си, която ми я препшоръча и отказа да ме намаже с неййните амонячни бои. Ще тествам препоръчаната от вас.

want
29th July 2010, 14:36
Искам да направя кестенявата си коса черна.Нямам бели косми все още :lol:

защо ти е черна коса?кестенявата ти не е ли естествена?

Естествена ми е кестенявата :P

Want,защо не ми препоръчваш?Ако е за това че трудно се маха като цвят аз го нямам този проблем.Първо че трудно ми хваща,второ ми се се измива прекалено бързо :)

Няма нищо по състаеяващо от черна коса освен ако не целиш този ефект
:lol: След като нямаш бяла коса направо ти се чудя на акъла за къв искаш да се правиш черна . :roll:

Мариса
29th July 2010, 16:02
Няма нищо по състаеяващо от черна коса освен ако не целиш този ефект
:lol: След като нямаш бяла коса направо ти се чудя на акъла за къв искаш да се правиш черна . :roll:


Съгласна съм напълно!

Оnly
29th July 2010, 17:46
Е , не е баш така . Две жени познавам - с пепеливи коси , черното им така отива , все едно са се родили с него . А лицата са им напълно чисти , затова може би го няма този ефект .

Babri
29th July 2010, 19:06
Няма нищо по състаеяващо от черна коса освен ако не целиш този ефект
:lol: След като нямаш бяла коса направо ти се чудя на акъла за къв искаш да се правиш черна . :roll:

Ами много просто,харесвам се с тъмна коса :D И не смятам че ме състарява засега.Може след години да съм на друг акъл,знам ли :lol:

Мариса
30th July 2010, 06:10
Няма нищо по състаеяващо от черна коса освен ако не целиш този ефект
:lol: След като нямаш бяла коса направо ти се чудя на акъла за къв искаш да се правиш черна . :roll:

Ами много просто,харесвам се с тъмна коса :D И не смятам че ме състарява засега.Може след години да съм на друг акъл,знам ли :lol:

тя няма предвид,че теб те състарява,а по принцип черната коса състарява.Убедена съм,че с по-светла коса като кестенява ще е доста по-свежо и младежко!:)

Chiara
30th July 2010, 11:57
Izviniavaite, che pisha na latinica, no niamam kirilica na kompiutura.

Bihte li mi kazali kakvo izpolzvate, za da izbegnete jultite ottenuci na rusata kosa i da poddurjate rusoto, koeto vi haresva bez da iztoshtavate kosata?

Сахара
30th July 2010, 11:59
Аз също много години не смеех да се боядисм черна, защото мислех че състарява. Обае сега го направих и не съжалявам, много се харесвам а и всичките ми познати казват, че така ми отива почвече от моя естестъвен светло кестеняв цвят. Така че за всеки си е индивидуално, иначе да има едно селско черно, което прави цвета грозен, но при мен не е така.

Puppito
4th August 2010, 13:24
охх...тези жълти отенъци :)

аз от минлата година си изсветлявам косата. и сега аха да постигна желания цвят и след няколко часа на морето във водата и под слънцето съм златното момиче :)) мата пада за 2 измивания. да не говорим за сивкав отенък хихих
ужасна история.

want
6th August 2010, 09:42
Няма нищо по състаеяващо от черна коса освен ако не целиш този ефект
:lol: След като нямаш бяла коса направо ти се чудя на акъла за къв искаш да се правиш черна . :roll:

Ами много просто,харесвам се с тъмна коса :D И не смятам че ме състарява засега.Може след години да съм на друг акъл,знам ли :lol:

тя няма предвид,че теб те състарява,а по принцип черната коса състарява.Убедена съм,че с по-светла коса като кестенява ще е доста по-свежо и младежко!:)

:2043: :2043: :2043:

Единствените черни коси коита са ми харесвали са на жени с естествени черни коси :lol: Боядисаните никога не седят така лъскави и живи .

Piny
6th August 2010, 09:58
аз съм с естествена черна коса и много ми се искаше да имам лешников цвят. За съжаление открих, че
1) много трудно се постига (първо обезцветяване и после нанасяне на боята
2) много трудно се поддържа - само за две седмици започва да оранжавее и освен това се подават черни корени
3) не ми отива
Та злополучният експеримент завърши с една къса подстрижка и сега поддържам естествения си цвят :lol:

Мариса
6th August 2010, 17:06
want направо ме четеш :lol:

Само естествените черни коси са красиви според мен.Другите.. някак си вещерско ми изглежда :lol: :wink:

want
6th August 2010, 17:58
want направо ме четеш :lol:

Само естествените черни коси са красиви според мен.Другите.. някак си вещерско ми изглежда :lol: :wink:

Все си мисля 4е природата си знае работата и ни дарява с това което най ни отива :lol:
Ако нямах бяла коса не бих се боядисвала за нищо на света :)

Мариса
6th August 2010, 19:56
Колкото и да искам да ми е черна,няма да се боядисам пък.Знам,че ще си скапя косата пак,не стига,че я чаках да ми израсте и да махна червената боя..ми сега пък и черна искам.Еми няма да се подам на изкушението :wink:

heavenkata
16th August 2010, 15:41
Много съм доволна от Casting creme gloss на L`oreal ( безамонячна ). Страхотни цветове, дълготрайна и прави косата мека и блестяща. Аз се боядисвам с 316 - синя слива.