PDA

View Full Version : Въпроси всякакви за красотата :)


Страници : 1 2 3 4 5 [6]

Jujana
19th August 2010, 10:00
много евтинка процедурка намерих антицелулит - www.zadrujno.bg

gringa
30th August 2010, 19:35
Здравейте, искам да питам: някой ползвал ли е тази маша http://emag.bg/13/859/product/philips-hp4698.aspx ? Хареса ми, искам да знам-заслужава ли си?

лошата
5th October 2010, 10:47
Здравейте на всички момичета в този чудесен сайт!Нова съм тук и реших да ви попитам нещо важно за мен самата-някой ходил ли е при д-р Денкова или друг дерматолог за поставяне на склуптра и какви са отзивите?Благодаря предварително,само да уточня,че ме интересува най-вече дали се повлиява овала на лицето,т.е. отпускане на кожата при долната челюст,макар и не голямо и назолабиални бръчки.

emiko
5th October 2010, 11:17
Тук (http://wwww.tialoto.bg/forum/viewtopic.php?t=11431&postdays=0&postorder=asc&start=0&sid=4a4996b42dbe5cd8152e6740c721e4e5) е писано по въпроса.

Joana.
6th October 2010, 03:16
Здравейте, искам да питам: някой ползвал ли е тази маша http://emag.bg/13/859/product/philips-hp4698.aspx ? Хареса ми, искам да знам-заслужава ли си?

Аз я имам, но следващия модел, който е 13 в 1 и има една допълнителна конусовидна маша. Като цяло съм доволна от машите, но не и от пресата, след нея косата ми става твърда и суха като слама. Лично аз бих те посъветвала за тази цена да си купиш един продукт-примерно само преса или само маша, но от който да си максимално доволна .
Малко съм шокирана от цената в България, аз си я купих началото на лятото за 30евро

gringa
7th October 2010, 10:21
:shock: От къде си я взела толкова евтино?? Ще помисля върху твоето предложение за отделните продукти, въпреки че ми се искаше да си взема всичко в едно. Ще използвам предимно машата и по-рядко пресата. Ти използваш ли някактв продукт за коса заедно с пресата?

Joana.
7th October 2010, 11:52
Взех си я от най-нормален магазин от Гермния, дори не е от интернет, затова и предполагам, че това е нормалната цена тук. И тъй като не съм я използвала много-много, купих я колкото да си начешя някаква моментна краста, не мога да ти дам кой знай какъв съвет. Ползвала съм едната маша само,сигурно 3-4пъти,като преди това слагам не много пяна за коса, навивам и изчаквам да изсъхне. Когато направя цялата коса, след 2-3 часа, един по един разресвам кичурите, за да не стоят твърдо, после ги оформям отново с пръсти на отделни спиралки. Пак повтарям, че това си е начинът, който сама си измислих, дори не съм се занимавала да разуча как е по-правилно. Ако някой използва друг метод, нека да сподели. На мен лично ми е трудно да я използвам често, защото имам дълга коса и това означава часове стояне пред огледалото. Виж за по-къса коса със сигурност ще е практично

gringa
11th October 2010, 10:46
Моята коса е с дължина 10-тина см под раменете- средно дълга, но и аз не мисля да я ползвам всекидневно. Ако някой сподели още методи наистина ще е добре, но за сега ще пробвам твоя :) А за цената... без коментар! Явно някъде по оста Берлин- София продукта се е оскъпил :roll: Нямам време да ходя по хипермаркетите за техника, но поразрових по сайтовете и цената навсякъде е такава, че и с някой лев отгоре :(

Shandi
21st October 2010, 12:03
Здравейте, момичета. Искам да попитам дали някоя от вас е ползвала масло от шея, съответно отзиви.. Аз четох, че уж имало ефект срещу стрии (ест заедно със спорт, движение), бръчки, изсушаване на кожата. Дали може да се нанася и на лицето?
Мисля да си купя от ebay 100% нерафинирано, но първо искам да чуя мнения. :)

want
23rd October 2010, 01:11
Ползвала съм разни продукти за тяло с шии масло , малко е мазничко и не знам дали ще става за лице .

gwendoline
23rd October 2010, 08:57
Ползвала съм разни продукти за тяло с шии масло , малко е мазничко и не знам дали ще става за лице .

И аз така мисля. Още повече ти искаш нерафинирано, което освен, че ще "тежи" на лицето допълнително възниква опасност от евентуална алергична реакция...Ако е прецизирана дозировка, както е в кремовете - да, но в чист вид... :roll:

Ani Savova
25th October 2010, 09:59
Здравейте момичета, вие как се справяте с нежеланото окосмяване? Аз съм стриктно зад идеята, че една уважаваща себе си жена трябва да има косми само на главата.... Но е трудно за изпълнение. Кой е най-добрият вариант според вас? Аз съм пробвала какво ли не, но или имам болки или обръщане на косъмчета. Освен това идеята да оставя да ми растът космите, за да ги махна после ме побърква.

Мариса
25th October 2010, 10:57
Здравейте момичета, вие как се справяте с нежеланото окосмяване? Аз съм стриктно зад идеята, че една уважаваща себе си жена трябва да има косми само на главата.... Но е трудно за изпълнение. Кой е най-добрият вариант според вас? Аз съм пробвала какво ли не, но или имам болки или обръщане на косъмчета. Освен това идеята да оставя да ми растът космите, за да ги махна после ме побърква.


Фотоепилацията има доста бърз резултат :wink:

Ani Savova
26th October 2010, 20:25
Да, но има болка и освен това влияе негативно на кожата, хемоглобина и кръвоносните съдове. Проверих го и май няма смисъл да си давам парите... Една прителка ме навива да ме води на лазерна епилация, не боляло...Какво мислите за лазера?

patrisha
26th October 2010, 20:58
Не съм много съгласна с приятелката ти, че не боли. Доста си е болезнено, и не особено ефективно на всичкото отгоре.Аз лично се отказах след няколко процедури.

Мариса
26th October 2010, 22:07
Да, но има болка и освен това влияе негативно на кожата, хемоглобина и кръвоносните съдове. Проверих го и май няма смисъл да си давам парите... Една прителка ме навива да ме води на лазерна епилация, не боляло...Какво мислите за лазера?

няма никакви болки,не знам къде си ходила,но не е нормално д аима болки.Никога не ме е боляло,просто мястото се затопля.

dora7511
26th October 2010, 23:09
И лазерът и фотоепилацията болят. А дали ще е леко или по силно усещането , зависи от интензитетът на лъча който задават.
Ако си караш на слаба степен, може да си ходиш цял живот на процедури и да има слаб ефект.
Ефекта също зависи и от актуалноста на апаратурата.Но всички случаи си трябват поддържщи процедури , един или два пъти годишно.
Все още няма метод който за винаги да решава проблема.

patrisha
27th October 2010, 07:14
Ами не мисля, че на слаба степен са ми я правили, щото всеки път си бях като пърлено пиле. После ми се излющваше кожата, космите падаха, след време ми порастваха нови. Ама не видях да са по-малко, просто бяха по-финни самите косъмчета.

Мариса
27th October 2010, 10:02
на местата,където съм ходила използват изстудяващ гел и никога не ме е боляло.И ако апаратът е в кондиция космите се махат :wink:

patrisha
27th October 2010, 11:30
на местата,където съм ходила използват изстудяващ гел и никога не ме е боляло.И ако апаратът е в кондиция космите се махат :wink:
Такъв гел не ползват, а апарата има охлаждащ въздух, от който май ползата не е голяма, щото усещането си доста неприятно. А космите се махат, ама след време пак се появяват.

Мариса
27th October 2010, 12:26
на местата,където съм ходила използват изстудяващ гел и никога не ме е боляло.И ако апаратът е в кондиция космите се махат :wink:
Такъв гел не ползват, а апарата има охлаждащ въздух, от който май ползата не е голяма, щото усещането си доста неприятно. А космите се махат, ама след време пак се появяват.


логично,че след време се появяват,за целта се правят подържащи процедури 2,3 пъти годишно

patrisha
27th October 2010, 14:53
Явно си права за поддържащите процедури, макар че на мен ми обясниха, че е завинаги резултата, който трябва да се получи след 6-8 процедури. После прочетох някъде, че такъв вариант "завинаги" няма и се отказах на тоя етап.

Мариса
27th October 2010, 16:32
Явно си права за поддържащите процедури, макар че на мен ми обясниха, че е завинаги резултата, който трябва да се получи след 6-8 процедури. После прочетох някъде, че такъв вариант "завинаги" няма и се отказах на тоя етап.

ООО,да някои се опитаха да ме излъжат,че било завинаги.Няма начин завинаги,всички искаме да се отървем веднъж завинаги,ама нейсе.

Ani Savova
29th October 2010, 13:01
Вижте, на този сайт има доста информация: http://epilation.versusbg.com/?page_id=20#1

Някой ползвал ли е услугите на това студио?

Lusi Nenova
2nd November 2010, 14:36
Да, Версус ги знам. Много са готини. Обяснявт ти всичко. Аз тръгнах при тях на лазерна и действително не боли. Не слагат никакви гадни, овлажняващи гелове, а по някакъв начин изстудяват третираната част и не боли. Сега вкарват и някакви антицелулитни процедури, каквито е нямало досега в България. Дори слушах това по Дарик радио. Много любопитно.

Hazel from Sumeria
6th November 2010, 16:31
Здравейте,искам да попитам има ли изобщо някаква полза от кремовете за отслабване на пазара.Аз сега се мажа с един,обаче и не разчитам само са него,а спазвам хранителни ограничения и се движа.Но като цяло има ли смисъл от тези кремове?Трябва ли да спра да ги ползвам?

LUCKY Dancing Queen
6th November 2010, 17:01
Като цяло с тези кремове е гарантирано намаляването на теглото- джобовете олекват. Мъчи редовно и продължително баджаците. Не струва пари и винаги ще е с положителен ефект.

Caroline-Caro
6th November 2010, 17:41
Здравейте,искам да попитам има ли изобщо някаква полза от кремовете за отслабване на пазара.Аз сега се мажа с един,обаче и не разчитам само са него,а спазвам хранителни ограничения и се движа.Но като цяло има ли смисъл от тези кремове?Трябва ли да спра да ги ползвам?
Няма никаква полза от тях,ти сам/а си отговаряш,като казваш,че не разчиташ само на него,а спазваш хранителни ограничения.Според мен ...не трябва да са хранителни ограничения,а хранителен режим,което е нещо много различно,с ограничения няма да постигнеш нищо,което да е продължително и задоволително.Спорт + хранителен режим + качествени хранителни добавки,които спомагат за топенето на мазините.

Caroline-Caro
6th November 2010, 19:41
Здравейте,искам да попитам има ли изобщо някаква полза от кремовете за отслабване на пазара.Аз сега се мажа с един,обаче и не разчитам само са него,а спазвам хранителни ограничения и се движа.Но като цяло има ли смисъл от тези кремове?Трябва ли да спра да ги ползвам?
Няма никаква полза от тях,ти сам/а си отговаряш,като казваш,че не разчиташ само на него,а спазваш хранителни ограничения.Според мен ...не трябва да са хранителни ограничения,а хранителен режим,което е нещо много различно,с ограничения няма да постигнеш нищо,което да е продължително и задоволително.Спорт + хранителен режим + качествени хранителни добавки,които спомагат за топенето на мазнините.

want
6th November 2010, 19:52
хахахах ,абе момичета защо не разберете че няма такова чудо като крем ,който от 100 килограмова слоница да ви направи в супер модел :)

Мариса
6th November 2010, 19:54
хахахах ,абе момичета защо не разберете че няма такова чудо като крем ,който от 100 килограмова слоница да ви направи в супер модел :)


:lol: :lol: :lol:
явно надеждата умира последна

Babri
6th November 2010, 20:04
Мдаа,трябва си подходящо хранене и спорт-само това е начина.Не кремове,виброколани и други подобни :P

want
6th November 2010, 20:06
Хммм някои май все още вярват в Дядо Коледа и чудеса :)

Babri
6th November 2010, 20:13
Дето казва моя инструктор- не може да тренираш 1.30ч и като се прибереш да се наплющиш с пържени кюфтета и вафли :lol: Всичко е навързано все пак.

Мариса
6th November 2010, 20:16
ох,аз добре че качих някое кило...ако тръгна на фитнес пак ще се орелефя като дзвер :evil:

want
6th November 2010, 20:18
Дето казва моя инструктор- не може да тренираш 1.30ч и като се прибереш да се наплющиш с пържени кюфтета и вафли :lol: Всичко е навързано все пак.

Бе да ти кажа аз мога :) има моменти в които плюскам като за световно , то явно организма си иска и джънк фууд стига да не се превърне в системно де :)

Babri
6th November 2010, 20:41
Дето казва моя инструктор- не може да тренираш 1.30ч и като се прибереш да се наплющиш с пържени кюфтета и вафли :lol: Всичко е навързано все пак.

Бе да ти кажа аз мога :) има моменти в които плюскам като за световно , то явно организма си иска и джънк фууд стига да не се превърне в системно де :)

Е,да,и аз мога :lol: И го правя особено като съм в цикъл,тогава озверявам за сладко :lol:

want
8th November 2010, 00:26
Дето казва моя инструктор- не може да тренираш 1.30ч и като се прибереш да се наплющиш с пържени кюфтета и вафли :lol: Всичко е навързано все пак.

Бе да ти кажа аз мога :) има моменти в които плюскам като за световно , то явно организма си иска и джънк фууд стига да не се превърне в системно де :)

Е,да,и аз мога :lol: И го правя особено като съм в цикъл,тогава озверявам за сладко :lol:

Аз съм така събота и неделя ако не излизам :) По цял ден лежа, гледам тв и се чудя какво да изям :)Обаче съм си изградила един навик който никога не нарушавам ,никога да не държа джънк в къщи :)

Babri
8th November 2010, 08:23
Обаче съм си изградила един навик който никога не нарушавам ,никога да не държа джънк в къщи :)

И аз искам да си изградя същия навик но покрай децата е трудно :P Периодично мъкнат я вафли,я нещо друго в къщи.

Lusi Nenova
22nd November 2010, 21:20
Кремовете за отслабване са ала-бала :).... Най-добре е да се ходи на антицелулитни процедури, които на всичкото отгоре те и стягат. Иначе ставаш на торба.... А като пазиш и диета, в комбинация със спорт вече си на друга планета.

Ani Savova
30th November 2010, 14:37
Съгласна съм с Lusi Nenova, антицелулитните процедури са върхът на техническите постижения. Супер много съм доволна от студието в което ходя. Казва се Версус и лекарката там ми каза, че тяхния лазер е последно поколение. Не съм много доверчива и рових в нета за машината им, на всякъде пише че е супер, има и клипчета в You Tube. Най-хубавото е че не боли грам, че съм си малко лигава на тема болка. :D

toni_nl
10th December 2010, 22:00
Добър вечер ,момичета :)

мислех си нещо...на моя тъмен червеникавокафяв цвят на косата (има u виолетов нюанс,а отдолу..доста под наслояването от червено-кестеняви тонове имам светлоруси кичури..т.е. те са под боята)..много ми се иска да мина в кафеvи тонове,а след няколко години,живот и здраве..с повечко късмет :wink: ... да допълня и с руси кичури.

Дали би се получило нещо ако се боядисам в естествено тъмно русо или светло кестеняво с 30 % (или 9%) окислител.. (въщност не помня дали така се казваше,но като проtсенти това ми влияе заради по-тъмния естествен цвят)..дали този цвят (тъмнорусо или светлокестеняво) ще убие червено-виолетовото и акцентира над кестенявата част ?

надявам се ще разберете хаотичната ми мисъл,самата аз нямам опит с бои съотношения

лека вечер на всички :D

Мариса
11th December 2010, 07:41
Най-добрият съвет-ОТИДИ НА ФРИЗЬОР!

toni_nl
11th December 2010, 12:06
Най-добрият съвет-ОТИДИ НА ФРИЗЬОР!

принципно питам.Иначе ще си отида на фризьор.Но обичам да знам кое как и защо.
Звучи логично да има резултат от кестеняв цвят (естествен,без червено в него).
Обичам да си обяснявам нещата,а ако се окаже толкова лесно,по-добра алтернатива за мен би била сама да си действам
:D

toni_nl
11th December 2010, 12:09
ха ! сега забелязах..подписа ти кореспондира с моя :lol:

Мариса
11th December 2010, 18:50
Именно,един добът фризьор може да ти обясни всичко.Аз лично никога не бих рискувала върху себе си :wink:

Joana.
14th December 2010, 02:45
Здравейте, преди време тук стана въпрос за един комбиниран уред на филипс-различни маши и преси - ето този, 13 в 1
http://shop.philips.de/store/rpeeub2c/de_DE/DisplayProductDetailsPage/productID.195901500
Макар да е наистина супер и да си го бях купила с голям мерак за половин година съм го ползвала не повече от 4-5 пъти. Ето защо реших да го продам. Ако някой се интересува, може да ми пишеш на лични,55 лева струва.

toni_nl
14th December 2010, 19:38
пак се сетих нещо.Ако искам да изсветля косата с 2 тона примерно,може ли да се получи от съ6тия базисен цвят,но по-светъл.Т.е. да кажем,че си шоколадова,но искаш да изсветлиш малко и взимаш по-светъл номер ? Това вариант ли е?

аз не знам какво искам,за nqkolko месеца смених сумати цветове,от кестеняво-червеникаво,с руси кичури минах на светло русо,и така няколко пъти кичури,кичури..после си бях баш руса,след това някакво кафяво мацнах,а сега съм червеникава една..и искам пак да изсветлявам до светлокестеняво.Някакси :2016: Разчитам на русите кичури отдолу,които винаги си избиват.

И е ясно,че ще се правя на фризьор,но точно той ме направи по-тъмно червена,отколкото трябваше и вече съм предпазлива :? .

много е тъjно така като се занимаеш с косата..вас не ви виждам как устисквате напрежението да мислите и за мамопластиките.. :)

Мариса
20th December 2010, 00:02
Не мисля вече за мамопластики :wink: ,нито за коса:)

Мариса
26th December 2010, 09:30
… женската кожа остарява по-рано от мъжката


Изследователи от университета Фридрих Шилер в Йена и института Фраунгофер в Сант-Ингберт доказали, че женската кожа старее забележимо по-рано от мъжката под действието на слънчевите лъчи. Тези изводи се базират на използването на нова експериментална техника – облъчване на дълбоките слоеве кожа с лазерни импулси. Благодарение на съвременните технологии е станало очевидно, че подкожния колаген и еластин, дегенерацията на които довежда до образуването на бръчки и загубата на гладката кожа, изчезват при жените по-бързо отколкото при мъжете.

Еластин и колаген – това са белтъци от които се състоят влакната на съединителната тъкан и опорните елементи на кожата. В младостта в човешкия организъм се синтезират по-големи количества колаген, но с възрастта такава способност за синтез се губи. Нов, не хирургичен метод за изследване за пръв път е дал възможност на учените-козметолози да изучат процесите на стареене на кожата, различните кожни белези и техните последствия.

jovanna93114
12th January 2011, 01:14
Момичета,дайте ми съвет как да си направя кожата на лицето хубава? Винаги имам някакъв проблем - пъпчици,точки,петънце от стара пъпка....просто откакто се помня никога не съм имала гладка и хубава кожа :cry:
Почиствам си лицето старателно(сутрин и вечер),слагам крем,правя маски и кожата ми е ужасна.Не знам вече какво да правя...

apoklistika
12th January 2011, 12:01
Моята кожа след 2 процедури микродермоабразио светна като на ученичка, определено съм доволна.

Agata
12th January 2011, 23:57
Моят съвет е да си направиш пилинг - билков например. Сега е точно сезон за такава процедура. Нямаш си представа каква кожа "излиза" под това, което се обели - направо като нова. Препоръчвам ти го, защото аз съм го ползвала, изчезват голяма част от петна и други такива нечистотии. Просто трябва да намериш добър салон и опитна козметичка или дерматоложка. Има известно неудобство - след един ден започваш да се белиш, това трае един-два дни, но аз си ходих и на работа, беленето е неконтролируемо, не бива нищо да дърпаш и белиш сама, но това ще ти обясни специалиста, при който го направиш.

Мариса
13th January 2011, 08:49
Моят съвет е да си направиш пилинг - билков например. Сега е точно сезон за такава процедура. Нямаш си представа каква кожа "излиза" под това, което се обели - направо като нова.

Съгласна напълно:)

jovanna93114
13th January 2011, 09:39
Благодаря ви девойки :2020:
Това ще е първото нещо което ще направя в първата си свободна минута :wink:

konstans
16th January 2011, 12:44
Сега е точно времето за пилинг. Като се засили слънцето не е вече подходящо.

premio
21st January 2011, 21:10
От четири години насам си правя микродермоабразио и кожата на лицето ми е гладка като порцелан. Имам малко по-големи порички в Т-зоната, но с всяка следваща процедура стават видимо по-малки и фини. Горещо ви препоръчвам микродермоабразио процедури, особено през зимния сезон.

i_ani
27th January 2011, 10:08
Някой има ли идея , как се води този (http://wwwimage.cbs.com/cms/files/gallerix/albums/10/327/full/96240_D0064b_sq.jpg) цвят.

mimika
27th January 2011, 10:14
Някой има ли идея , как се води този (http://wwwimage.cbs.com/cms/files/gallerix/albums/10/327/full/96240_D0064b_sq.jpg) цвят.
Ауууууу, и на мене много ми харесва :!:

lullaby
27th January 2011, 10:16
Някой има ли идея , как се води този (http://wwwimage.cbs.com/cms/files/gallerix/albums/10/327/full/96240_D0064b_sq.jpg) цвят.


Мисля, че е опушен лешник :) Между другото моя цвят в момента е почти такъв, малко по-тъмен :P

lullaby
27th January 2011, 10:20
Имам един въпрос за почистването на лицето. Откакто влязох в пубертета винаги съм ползвала измиващи гелове и ексфолианти на Нивеа, Гарниер и други, среден клас козметика. След това задължително слагам хидратиращ крем :) Но напоследък забелязвам, че кожата ми всъщност не е никак почистена след като я измия с тези гелове, за това започнах всяка сутрин и вечер да си мия лицето със сапун Дав, но се притеснявам да не е много агресивен към кожата, но не искам и да ползвам отново онези гелове. Какво бихте ме посъветвали? :)

i_ani
27th January 2011, 10:42
...Между другото моя цвят в момента е почти такъв, малко по-тъмен :P
То и моят цвят се променя с всяко следващо миене :lol: ...В момента съм три тона по-светла ,отколкото след нанасянето на боята :lol:
Много ми харесва въпросният нюанс (отдавна съм му "хвърлила око" :1242: ) и смятам след две седмици да посетя един стилист , който е бог в смесването на боички :)

rocksteady , не ти ли е рано за кремчета :roll:
Аз до 25-6 години , незнаех що е мазило , а кожата ми си е ок :P
Дъщеря ми я карам да си слага крем с фактор , само преди плажа.
В пубертета кожата леко мазнее и е възможно да я натоварваш излишно с козметиката...Но това е само мое мнение :wink:

lullaby
27th January 2011, 10:57
Аз пък мисля сега да се боядисам с Махагон. Той е малко по-наситен и някак повече червенее от Шоколада, много ми хареса червеникавия блясък.

rocksteady , не ти ли е рано за кремчета :roll:
Аз до 25-6 години , незнаех що е мазило , а кожата ми си е ок :P
Дъщеря ми я карам да си слага крем с фактор , само преди плажа.
В пубертета кожата леко мазнее и е възможно да я натоварваш излишно с козметиката...Но това е само мое мнение :wink:

Може, но аз ползвам само леки хидратиращи кремчета. По този начин контролирам омазняването. Когато си измия лицето то се изсушава, за това кожата се омазнява повече. Когато сложа хидратант тя не се чувства суха и не се омазнява :P

Права си, че може и да ми е рано, но още от малка съм свикнала и особено през зимата ако не си слагам крем кожата ми опъва и става страшно суха :)

i_ani
27th January 2011, 11:20
Аз пък мисля сега да се боядисам с Махагон. Той е малко по-наситен и някак повече червенее от Шоколада...
Шоколадовите нюанси по принцип си червенеят, като изключим натуралния шоколад ....там почти или изцяло липсва този оттенък, но щом искаш да си по-червена , пробвай с Махагон :2035:

i_ani
27th January 2011, 20:12
Много ми харесва въпросният нюанс (отдавна съм му "хвърлила око" :1242: ) ...
...но колкото повече го гледам , стигам до извода , че е нещо като медено русо :roll: .....и май ще се откажа :lol: ....Предпочитам да съм шоколадка :P

lullaby
27th January 2011, 20:15
i_ani, усещаш ли косата си различна когато си блондинка и брюнетка? По-жива или по-изтощена?

i_ani
27th January 2011, 20:42
Сега е много по-жива и лъскава :P :girl_dance: :cool:

konstans
27th January 2011, 22:39
Имам един въпрос за почистването на лицето. Откакто влязох в пубертета винаги съм ползвала измиващи гелове и ексфолианти на Нивеа, Гарниер и други, среден клас козметика. След това задължително слагам хидратиращ крем :) Но напоследък забелязвам, че кожата ми всъщност не е никак почистена след като я измия с тези гелове, за това започнах всяка сутрин и вечер да си мия лицето със сапун Дав, но се притеснявам да не е много агресивен към кожата, но не искам и да ползвам отново онези гелове. Какво бихте ме посъветвали? :)
Пробвай не с масовата козметика, а с професионална и може да се чудиш после защо си си давала парите за Гарниер. Точно така правя и аз и съм много доволна.

Мариса
27th January 2011, 22:45
измиващи гелове и ексфолианти на Нивеа, Гарниер и други, среден клас козметика.

Това е нисък клас,продават ги във всяка бутка и маркет :!:

Nike_13
28th January 2011, 15:42
Имам един въпрос за почистването на лицето. Откакто влязох в пубертета винаги съм ползвала измиващи гелове и ексфолианти на Нивеа, Гарниер и други, среден клас козметика. След това задължително слагам хидратиращ крем :) Но напоследък забелязвам, че кожата ми всъщност не е никак почистена след като я измия с тези гелове, за това започнах всяка сутрин и вечер да си мия лицето със сапун Дав, но се притеснявам да не е много агресивен към кожата, но не искам и да ползвам отново онези гелове. Какво бихте ме посъветвали? :)


Роки, пробвай маска с хума. Или някоя маска с натурални продукти.
Сестра ми беше с акне и мазна кожа през пубертета и само това и помагаше.
В козметиката има достатъчно съставки, които "натоварват" кожата,
а и тя привиква към тях и ефект вече няма.

Nike_13
28th January 2011, 18:43
Забравих да спомена Термалната вода, също има много благоприятен ефект.

lullaby
28th January 2011, 18:54
Имам един въпрос за почистването на лицето. Откакто влязох в пубертета винаги съм ползвала измиващи гелове и ексфолианти на Нивеа, Гарниер и други, среден клас козметика. След това задължително слагам хидратиращ крем :) Но напоследък забелязвам, че кожата ми всъщност не е никак почистена след като я измия с тези гелове, за това започнах всяка сутрин и вечер да си мия лицето със сапун Дав, но се притеснявам да не е много агресивен към кожата, но не искам и да ползвам отново онези гелове. Какво бихте ме посъветвали? :)
Пробвай не с масовата козметика, а с професионална и може да се чудиш после защо си си давала парите за Гарниер. Точно така правя и аз и съм много доволна.

Може ли да ми препоръчаш нещо конкретно и ако може ориентировъчни цени. :)

Благодаря за мненията ви, на останалите. :)

За Здраве и Красота
6th February 2011, 10:20
Правя си процедури с мед и ефекта е наистина перфектен. Трябва и вие да опитате. Подхранващи ефект е невероятен. :)

psyxedeleia
8th February 2011, 02:01
здравей и от мене,хумата си е хума наистина има много благоприятен ефект но при тебе проблема е ежедневното почистване доколкото аз разбрах и понеже аз също съм се борила с този проблем дълго години първо ще ти кажа да не се миеш със сапуни пак каквито и да било ,има много хубави и ефтни гелове за измиване които си вършат много добре работата въпроса е да си вземеш подходящия според това какъв тип ти е кожата (мазна,смесена,суха ,чуствителна) .След като направиш това задължително си купи и абразивен гел който пак според това какъв тип ти е кожата примерно ако е мазна ще ползваш два пъти в седмицата за да отсраняваш мъртвия слой кожа гарантирам ти че кожата ти ще бъде идеално почистена и за да почустваш и по бързо ефекта ако имаш някой излишен лев отиди на един козметик да ти направят едно професионално почистване пак след това прави това което ти казвам, с един почистващ гел + един абразивен които ти ще видиш как ще ползваш според типа кожа който си и тогава кожата ти ще бъде идеално почистена :))))))

zelda
21st February 2011, 19:14
Доълвам информацията - "HyaVita" струва 58 лв, 20 капсули, по 1 на ден. Поръчала съм си за утре. Дано да има някакъв резултат все пак за тази цена :wink: sibi да те върна малко назад в темата ... какъв е резултатът от тези таблетки , защото и аз мисля сега да ги почвам и още се чудя...заслужават ли си ?

sibi
21st February 2011, 20:39
Не очаквай чудеса, най-много общо освежаване на кожата и то след поне месец и половина прием (препоръчва се да се пият поне 3 месеца). Но пък сега таблетите са почти тройно по-евтини, така че не пречи да провериш при теб какъв ще е резултатът.

simone
4th March 2011, 15:47
Въпрос: кажете нещо мноого ефектно за разсресване на косата :cry:
балсам - ползвам, спейове за разсесване - в момента имам точно 5 вида :? , резултата - косата ми адски се залита, защото е безобразно тънка, мека, лека, пухкава и каква ли още не. Като споманах залита - не в крайчетата, а от основата, особено като спя на суринта е АД, омотана на кълбета :twisted: вече спя с вързана коса само да не се залита. Ресането е болезнено и без всичките споменати по-горе гадости е непостиживо :?

Oompa Loompa
4th March 2011, 16:00
Ще те посъветвам нещо което При мен действа безотказно! Слагай сатенена калъфка на възглавницата!
С нея косата не се оплита пък и е по Добре за кожата на лицето!

Piny
4th March 2011, 16:18
подкрепям поста на Сюзан, с едно малко допълнение. Използвай памучен сатен, а не полиестер, защото от него косата се наелектризира. ( според мен Сю и тя имаше това в предвид, но някои хора под сатен все още разбират полиестерна материя)

simone
4th March 2011, 16:26
ООО, мерси много за съветите :2020:
не се бях сетила :roll:
това ще реши поне проблема със спането :wink:

Oompa Loompa
4th March 2011, 16:27
Пини незнам какъв сатен са ми калъфките :) миналата година си купих малко еластичен сатен и просто си уших 4 калъфки :) косата ми не се заплита както и не се наелектризирва :) ако спя с обикновена калъфка косата ми на сутринта цялата е заплетена на вратът.

Piny
4th March 2011, 16:36
памучният сатен
http://s31.dawandastatic.com/Product/4770/4770898/big/1249257228-439.jpg
е много приятен на допир - като коприна,

а полиестерът е като шушляк http://upload.ecvv.com/upload/Product/20097/China_100_polyester_satin20097112037185.jpg

Oompa Loompa
4th March 2011, 16:53
Пини Има едно спално бельо което се води сатениран памук, та ако става дума за него бе върши работа :) а шушлека Няма нищо общо :)
Има изкуствени сатени ( то по принцип изкуствените са по често срещани) които са съвсем прилични и по нищо не напомнят на шушлек :)
Аз за това и се насочих към еластичния сатен защото беше по фин и по тънък от другите видове!

Мариса
13th March 2011, 12:03
Ще те посъветвам нещо което При мен действа безотказно! Слагай сатенена калъфка на възглавницата!
С нея косата не се оплита пък и е по Добре за кожата на лицето!

От години спа със сатен:)

Мариса
23rd March 2011, 17:57
Някой ползвал ли е този крем?мисля да го купя на майка за рождения й ден.
http://www.millionaire.bg/article.jsf?flashCategoryId=8&articleId=1580

milena69
23rd March 2011, 18:09
Някой ползвал ли е този крем?мисля да го купя на майка за рождения й ден.
http://www.millionaire.bg/article.jsf?flashCategoryId=8&articleId=1580

La Prairie е марка от много висок клас,моя приятелка ползва цяла серия на тази марка и кожата й е като обновена-гладка,мека,свежа-УНИКАЛНИ СА ПРОСТО!ОПРАВДАВАТ СИ ПАРИТЕ

Мариса
23rd March 2011, 19:04
ползвала съм само дегримьора,за другите неща ме отпратиха.козметиката им е предимно за зряла кожа,а аз нямам 30 още,но за майка задължително ще й е ок;)

milena69
25th March 2011, 00:07
ползвала съм само дегримьора,за другите неща ме отпратиха.козметиката им е предимно за зряла кожа,а аз нямам 30 още,но за майка задължително ще й е ок;)Да-определено е за зряла кожа,при поява на бръчки и фини линии,не е за под 30

Oompa Loompa
25th March 2011, 00:50
La Prairie е марка от много висок клас,моя приятелка ползва цяла серия на тази марка и кожата й е като обновена-гладка,мека,свежа-УНИКАЛНИ СА ПРОСТО!ОПРАВДАВАТ СИ ПАРИТЕ

Kaто минавам покрай щанда им постояно си мажа ръцете с кремовете им , ама като гледам никва промяна :)

Мариса
25th March 2011, 06:47
Надали си се мазала точно с тоя за хилядарка.Да не мислиш,че ще стои ей така на показ всекидневно.

Divinemouse
28th March 2011, 15:48
Някой от вас ползвал ли е шампоаните на Керестас и доволен ли е ?

julijuli
28th March 2011, 17:28
Някой от вас ползвал ли е шампоаните на Керестас и доволен ли е ?ДА,изключително доволна съм,вече 2 години ги използвам и от време на време ги редувам с Furterer.Но от Кerastase-съм очарована,аз ползвам шампоаните,балсамите и маските им.

julijuli
28th March 2011, 21:32
А има ли някой,който да е ползвал продукти на Planters?И дали сте доволни?

дафни
28th March 2011, 21:51
Ползвала съм пяната за измиване и околочен.
Много бях доволна.

emka
6th April 2011, 21:09
Скоро гледах едно ново предаване мисля че беше Метрополитън но Нова телевизия го даваха и се говореше за екстрактът от градински охлюв колко бил полезен за кожата.Разрових се малко в нета и едва не ахнах излиза че слузта на охлювите едва ли не е решение за всякакви кожни проблеми
Искам да попитам някой ползвал ли е крем с екстракт от охлюви и дали е доволен?

mishelle1607
10th April 2011, 14:14
Препоръчайте ми студио за микродермабразио в София.Благодаря ви:2020:

Мариса
10th April 2011, 17:06
Magic Line -там съм ходила години наред

mishelle1607
10th April 2011, 17:07
Magic Line -там съм ходила години наред

Благодаря ти!:))

Sunny Girl
13th April 2011, 14:49
ползвала съм продукти на Керастазе и също съм доволна. На Плантерс си взех рол он против изпотяване, единственият без парабени, 19-20 лв е, но поне знам, че няма парабени. Бихте ли препоръчали медицински или био продукт против пърхут, че мъжкаря има, цялата му глава се бели на малки люспички и е с много суха кожа по главата. Пробвали сме от масовата козметика по магазините, ама като че ли се влошава положението...

Мариса
13th April 2011, 18:44
Бихте ли препоръчали медицински или био продукт против пърхут, че мъжкаря има, цялата му глава се бели на малки люспички и е с много суха кожа по главата. Пробвали сме от масовата козметика по магазините, ама като че ли се влошава положението...



http://apteka.framar.bg/30020853/%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%B9-%D1%81%D0%BA%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D1%80%D0%BC-%D1%88%D0%B0%D0%BC%D0%BF%D0%BE%D0%B0%D0%BD-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2-%D1%81%D1%83%D1%85-%D0%BF%D1%8A%D1%80%D1%85%D0%BE%D1%82

mishelle1607
13th April 2011, 18:52
http://apteka.framar.bg/30020853/%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%B9-%D1%81%D0%BA%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D1%80%D0%BC-%D1%88%D0%B0%D0%BC%D0%BF%D0%BE%D0%B0%D0%BD-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2-%D1%81%D1%83%D1%85-%D0%BF%D1%8A%D1%80%D1%85%D0%BE%D1%82И аз това исках да предложа,уникален продукт е!

Мариса
14th April 2011, 06:38
Колко уникален е не се знае,нали проблемът винаги е вътрешен.Но повечето хора търсят решение на външните признаци,които са просто следствие.
Примерно липсата на вит.B3 =дерматити,B6=сух себореен дерматит,хейлиоза,глосит.Л псата на вит.H=люспест дерматит,оплешивяване.,и тн.,и тн.

Sunny Girl
18th April 2011, 13:37
Благодаря МИК :) Ще го пробваме и ще споделя впечатления, не май бяха доста скъпички на Дюкрее

Мариса
18th April 2011, 18:21
Еми не знам какво значи скъпо за теб.Преди 2 месеца си бях взела да пробвам-комплектът с некъв крем беше близо 30 лв.,ако не се лъжа де.

mishelle1607
26th April 2011, 17:58
Препоръчайте ми околоочен крем,на 30 съм,нямам никакви проблеми в тази зона,но искам да се погрижа максимално за ЕЛАСТИЧНОСТТА и свежестта на кожата в тази област.Споделете за продуктите,от които сте най-доволни.

mishelle1607
28th April 2011, 19:56
Ееее,мацки,къде са се изгубили всички,никой ли няма мнение:1246:много е пусто в този раздел:2021:....

Мариса
28th April 2011, 20:07
Ми вместо да висиш в нета и да чакаш някой да ти отговори можеше да идеш в бюти зоната и да си си купила вече,защото има рзнообразие и плюс това има и консултантки.;)

mishelle1607
28th April 2011, 20:12
Ми вместо да висиш в нета и да чакаш някой да ти отговори можеше да идеш в бюти зоната и да си си купила вече,защото има рзнообразие и плюс това има и консултантки.;)

А те пък са едни компетентни.....:biggrin:ама айде;)

milena69
28th April 2011, 21:54
ESTEE LAUDER-Re Nutriv,CLARINS-Serum Super Lift,LANCOME-Renergie yeux

mishelle1607
2nd May 2011, 22:46
Аз се спрях на Sisley-Emulsion phyto aromatique-не бях попадала на такъв продукт досега-много силно стяга кожата около и под очите и едновременно с това освежава:))

Мариса
3rd May 2011, 17:46
Поздравления,страхотен избор;)

mishelle1607
3rd May 2011, 18:12
Поздравления,страхотен избор;)
Страхотен е-не е точно крем,а емулсия и най-важното,че си го нанасям под грима и стои супер!От 4 дни го ползвам,а кожата ми стана една мека,свежа и стегната:girl_dance:А дълго време бях на Re-Nutriv(EL),lancome,Clinic-никакъв ефект не виждах от тях.Но с този е :2004:

Мариса
3rd May 2011, 19:16
Страхотен е-не е точно крем,а емулсия и най-важното,че си го нанасям под грима и стои супер!От 4 дни го ползвам,а кожата ми стана една мека,свежа и стегната:girl_dance:
Да знам,че е емулсия и всичките им продукти миришат страхотно-аромотерапия:)
Аз ползвам маската им за подоколоочен контур:)

sea74
11th May 2011, 14:55
напоследък съм на вълна натурална козметика и моята козметичка ми препоръча Околоочен крем с Арган на Jean D`Arcel-в момента ползвам дневния им крем също с арган и затова мисля да си взема и околоочния им.Някой може ли да сподели впечатления?

Мариса
15th May 2011, 20:06
Няма начин да е натурална,ако не е самото олио Арган и да е сертифицирано.Иначе има марки,които използват съвсем малък процент от съставката Арган,колкото да вдигнат цената на продукта.Аз имам чисто олио от Арган и си го слагам всяка сутрин преди да си легна.Дава най-висока степен на хидратация.

Шоки
16th May 2011, 14:11
Искам да попитам, някой ползвал ли е този продукт http://kozmetika.bg/show.php?productid=9152 или някой от другите антицелулитни продукти на тази марка и какви са му впечатленията?

mishelle1607
16th May 2011, 14:30
Искам да попитам, някой ползвал ли е този продукт http://kozmetika.bg/show.php?productid=9152 или някой от другите антицелулитни продукти на тази марка и какви са му впечатленията?

Аз лично ползвам други продукти на LIERAC за тяло и съм с много добри впечатления,просто при мен имат ефект,но точно ампулите-не съм и не мога да кажа дали ще подействат.За другите антицелулитни като MorphoSlim и Centimetric съм твърдо за-страхотни са по мое мнение и ги ползвам повече от година,икономични са.Но някои от продуктите им вече отпаднаха,не съм сигурна,че ще ги откриеш.Сега имат нов антицелулитен крем,но нямам никакви впечатления.

Шоки
16th May 2011, 14:46
Благодаря ти Мишел, не съм ползвала нищо от тази марка, но напоследък доста й се углеждам. Ще пробвам някой от продуктите със сигурност щом си доволна.

*moonlight*
24th May 2011, 22:13
Искам да попитам, някой ползвал ли е този продукт http://kozmetika.bg/show.php?productid=9152 или някой от другите антицелулитни продукти на тази марка и какви са му впечатленията?

Моя приятелка с доста сериозен целулит миналото лято ползва ампулите и в комбинация с пиене на много вода каза че е имало невероятно подобрение,но целулита след като спряла да ползва ампулите пак се е върнал,но и тя си ядеше много кофти храни,освен всичко и промяна на режима си трябва плюс много пиене на течности

Аз нямам чак толкова сериозен целулит и съм си взела това кремче
http://www.elevatemagazine.com/e.images/articles/e.so.09.cellulite.lo.jpg

Шоки
25th May 2011, 14:34
Моя приятелка с доста сериозен целулит миналото лято ползва ампулите и в комбинация с пиене на много вода каза че е имало невероятно подобрение,но целулита след като спряла да ползва ампулите пак се е върнал,но и тя си ядеше много кофти храни,освен всичко и промяна на режима си трябва плюс много пиене на течности

Аз нямам чак толкова сериозен целулит и съм си взела това кремче
http://www.elevatemagazine.com/e.images/articles/e.so.09.cellulite.lo.jpg

Аз също нямам сериозен целулит, появява ми се пролетта леко, но го преборвам с гимнастика и някакъв антицелулитен крем. Но разбира се иска ми се възможно най-бърз резултат. това на виши може и да го пробвам.

sea74
31st May 2011, 14:05
имам си целулитче(не много),но никак не мога да си наложа да пия вода- за цял ден е само едно кафе и чаша червено вино,а знам,че трябват много течности,дали само с крем ще има ефект!? сигурно не....

Шоки
31st May 2011, 14:23
антицелулитната борба е комплексна, няма да стане само с диета или само с крем - трябва да се съчетаят нещата - диета+спорт+крем, а па който може да си позволи и специалните антицелулитни масажи и процедури в козметичите салони ощи по -добре. Но борбата с целулит трябва да е упорита и дори постоянна.

emka
1st June 2011, 15:51
аз също да добавя и масажче може и вкъщи да си правиш ако имаш желание.
аз за тази цел използвам утайка от кафе т.е като ексфолиране и съм много доволна от резултат btw почти всички антицелулитни кремове съдържат кофеин

Мариса
1st June 2011, 17:59
Защо има безброй жени с целулит,на какво се дължи?Липса на спорт ли?

emka
1st June 2011, 18:17
Целулита ни е генетично заложен, заради естрогена абсолютноо всяка жена има целулит само че в различна степен. Мъжете нямат целулит точно заради естрогена, има мъже които нито спортуват,мнооого са далеч от правилното хранене но нито капчица целулит. При нас е неизбежно

mishelle1607
1st June 2011, 18:19
И аз предполагам,че това е главната причина,самият целулит представлява мастни натрупвания и наслоявания(увеличаване размера на мастните клетки).

Мариса
1st June 2011, 18:27
Къде ги тия мастни клетки при жена,която почти няма такива :D
Аз се чудя как да кача,вие ми говорите за мастни натрупвания...

mishelle1607
1st June 2011, 18:41
Къде ги тия мастни клетки при жена,която почти няма такива :D
Аз се чудя как да кача,вие ми говорите за мастни натрупвания...

Повече тортички,пици,сладоледи...и си готова,ама според мен 48 кг са ти идеални;)

Мариса
1st June 2011, 19:17
Повече тортички,пици,сладоледи...и си готова,ама според мен 48 кг са ти идеални;)
Лесно е да се каже,ама генно не съм предразположена да качвам,а тестени неща ям всеки ден.Обожавам паста-италианска кухня.Но просто с моя спортен режим не става.Ще си направя аз програма във фитнес да кача поне 5 кила искам:)
А тва с целулита се среща явно при жени,които са обездвижени...идея си нямам.
Не се харесвам аз 48 кг само,искам да стана поне 53;)

lily.ana
1st June 2011, 20:20
Мариске...за жена, която претендира че има спортна култира си много далеч от истината с изказванията ти за целулита. Всички имаме масни клетки независимо от килограмите. Движението е много важно разбира се, но дори и активни спортисти жени или много слаби жени също имат целулит. Радвай се, че ти нямаш, но прочети малко преди да се изказваш ей така :), а ако не искаш да четеш поне не пльоскай такива изказвания

Шоки
1st June 2011, 20:29
Целулита се появява и при пълни и при много слаби жени, той няма нищо общо с килограмите. Две мои приятелки не пазят диети и не спортуват, но нямат целулит. Просто някои хора са предразположени да образуват целулит , други не. Може би е до организъм незнам. Аз също съм слаба, но съм склонна да образувам целулит, обяснявам си го с неправилно хранене. За щастие веднага щом се появи започвам борба с него и за сега го преборвам успешно.

Мариса
1st June 2011, 20:34
Предполагам,че има общо със спорта в повечето случаи.ДВИЖЕНИЕ;)ТЯЛО СЕ ГРАДИ ЦЯЛ ЖИВОТ!
Иначе и аз имам колежка мис фитнес е била и все още е в много добра форма,но има целулит отзад на бедрата.И едва ли е от храненето,тъй като е манячка по диетите.

snobkata
2nd June 2011, 10:35
Причините за образуване на целулит са няколко.Първата, и вероятно най-сериозна причина е наследствената предразположеност, следвана от възрастта. След което идва ред на нездравословното хранене и на последно място заседналият начин на живот и вредните навици, свързани с честия прием на алкохол и тютюнопушенето и прекомерна употреба на кофеинови напитки.За успешна борба с портокаловата кожа - хранителен режим с изобилие на храни, богати на лецитин, мастни киселини и аминокиселини, много течности, предимно вода , фрешове и зелен чай.Търсете хранителни продукти с минимално участие на овкусители, консерванти и подобрители. Спорт-практикувате водни спортове, като аквааеробика и плуване. Водата тонизира кожата и действа благоприятно на кръвоносните съдове, а мазнините се изгарят само в условията на интензивно снабдяване на тъканите с кислород.Ръчните антицелулитни масажи помагат много.И на последно място с/д мен идва козметиката, като помощ по скоро на диетата и спорта, а не толкова като решение.

Шоки
2nd June 2011, 10:54
Да добавя и още една причина за образуването на целулит към посочените от snobkata - хормонален дисбаланс.

snobkata
2nd June 2011, 10:58
Да добавя и още една причина за образуването на целулит към посочените от snobkata - хормонален дисбаланс.

Така е, но тогава вече говорим за заболяване, а не толкова за козметичен дефект.Но пък така или иначе в последно време учените говорят за целулита като за заболяване на съединителната тъкан.

mishelle1607
5th June 2011, 14:37
Някоя от вас,ползвала ли е сенки на Sephora и какви са ви отзивите?

Мариса
15th June 2011, 06:37
КОЗМЕТИЧНИ ПРОЦЕДУРИ ЗА ПОДМЛАДЯВАНЕ

в чужбина: клетъчна терапия с инжекции
Ефективен метод в борбата с остаряването е клетъчната терапия - инжекции с вещества, получени от животински ембриони. Те активизират обмяната на веществата и буквално подмладяват организма отвътре. Преди такива процедури се правеха само в недостъпните за мнозина швейцарски клиники. Запознати твърдят, че към тях са прибягвали известни личности като Марлен Дитрих, Франк Синатра, Силвестър Сталоун... Днес за подмладяване се използват собствени свежи клетки. За да се стимулира производството на колаген и еластин, от кожата се извличат в ограничено количество фибробласти, поставят се в хранителна среда, там се размножават и получената смес се инжектира в кожата. Освен с клетки, се правят и инжекции с витамини, микроелементи, амикокиселини, хиалуронова киселина и други укрепващи и овлажняващи съставки. Методът се нарича мезотерапия или мезолифтинг. Ефектът продължава около година и то при условие, че се провеждат поддържащи процедури. Последният хит са инжекциите Derma Deep (дерма диип). В състава си включват 2 съставки - мобилна и стабилна. Първата, дерма лайф се вкарва в епидермиса и се обновява на 2-3 години. За съжаление тя не премахва дълбоките бръчки покрай носа и устата. Затова се инжектира втора съставка дълбоко в дермата за траен ефект.

ИЗТ
28th June 2011, 22:12
Страшна маска за коса!В никакъв случай не си мисля,че съм открила нещо ново-напротив!Открих нещо позабравено старо.1 с.л.газ,1с.л.тривитаминол,1 с.л.ракия.Намазах си косичката и стоях 3 часа така.След това се изкъпах,нанесох маска за коса Vitamino color na Loreal.След отмиване на маската с хладка вода и подсушаване на косата-кристали,протектор,гланц,х дратиращ спрей ,серум за заглаждащ ефект.Изсуших се,изправих с преса и се получи страхотен резултат.

emka
28th June 2011, 23:02
Страшна маска за коса!В никакъв случай не си мисля,че съм открила нещо ново-напротив!Открих нещо позабравено старо.1 с.л.газ,1с.л.тривитаминол,1 с.л.ракия.Намазах си косичката и стоях 3 часа така.След това се изкъпах,нанесох маска за коса Vitamino color na Loreal.След отмиване на маската с хладка вода и подсушаване на косата-кристали,протектор,гланц,х дратиращ спрей ,серум за заглаждащ ефект.Изсуших се,изправих с преса и се получи страхотен резултат.
Tytik какъв гланц и протектор ползваш,че моята коса е една без блясък.
Аз последно ползвах на Syoss спрейчето за топлинна защита,но не бях доволна.

ИЗТ
29th June 2011, 07:37
......,хидратиращ спрей ,серум за заглаждащ ефект.Изсуших се,изправих с преса и се получи страхотен резултат.Защо ми отряза поста?!

emka
29th June 2011, 09:49
Тytik какъв гланц и протектор ползваш,че моята коса е една без блюсък.
Аз до скоро ползвах спрейчето за топлинна защита на Syoss , но не съм доволна.

ИЗТ
29th June 2011, 15:57
Тytik какъв гланц и протектор ползваш,че моята коса е една без блюсък.
Аз до скоро ползвах спрейчето за топлинна защита на Syoss , но не съм доволна.
Ооо,това е най-коварната марка.Сега ще ти кажа,за да ти се съживи косичката.Моята беше в трагично състояние,но в резултат на дългогодишните грижи и качествени продукти,сега е перфектна.Стои много въздушна и жива,с много блясък и никога не се заплита.Така,протекторът ми е на LOREAL PROFESIONAL от серията TEC NI ART,гланцът е на CHRISTIAN OF ROMA-ИРОНИНГ СЕРУМ СЪС ЗАГЛАЖДАЩ ЕФЕКТ.Флуидът за продължителен гладък ефект е на EKS,кристалите ми са на LAKME И ХИДРАТИРАЩИЯТ СПРЕЙ е на LOREAL.Ако нещо не ти е ясно-питай!Винаги ще те насоча и консултирам,ако имам база данни разбира се:)))

brooklyn
7th July 2011, 16:03
Ей женки кажете дали някоя от вас може да ми препоръча хубави антицелулитни процедури и не говоря за кремчетата :)???

Oksana_
8th July 2011, 11:06
Мисля да си взема серията Vital Nutrition на KEUNE. Имам позната, която преди ходеше в салон, в който работят с KEUNE, и беше доста доволна.
Някой има ли впечатления от тази серия, която мисля да изпробвам ? :2045:

RedHot
17th July 2011, 18:28
Момичета имам въпрос за противозачатъчните.чудих се къде да пиша и понеже форума ми изкарва супер малко теми,реших за сега да не правя нова в здраве,ами направо тук да си питам.така или иначе е свързано и с външния вид най вече.
Имам косопад от много,ама наистина мн време и никoй не може да каже на какво се дължи,та както и да е,лошото обаче е че последната гениална идея на лекарите ми е да започна противозачатъчни.Хич не ми се нрави това защото за мен са пълна отрова но ако това е последния варянт да не остана без коса на 21 ще ги пия.
Въпросът ми е към тези който са взимали какви промени и положителени и отрицетални забелязахте при започването им или съответно с времето докато пиехте?И съто как реагира организма ви при спирането.
четах какви ли не неща,според лекарите е само положително влиянието :roll:им,а майка ми през живота си не е пила таквоз чудо,сестра ми също ги отрича,но тя най вече заради имплантите.За приятелки не ми се коментира пък въобще!Пият месец два,спират ги,пак ги почват,изобщо не е*ават кво става с организма им и това са все млади момичета нЕам думи просто.ще съм благодарна ако си дадете мнението че до понеделник трябва да реша почвам ли ги или не.:-|

Decu
17th July 2011, 19:09
Аз не разбрах правени ли са ти някакви хормонални изследвания, този косопад може и на това да се дължи.Как така ще ти ги изписват с лечебна цел без да са правени изследвания? А колкото до това как ще ти ги понесе организма, бих казала че при всеки е различно-аз като почнах в началото да ги пия ми ставаше лошо и ми се виеше свят, но после свикнах.Кои са ти изписали?Сега съм ги спряла от два месеца и цикъла ми доста се обърка, но както казвам при всеки е различно :)

RedHot
17th July 2011, 20:25
О,изследванията които са ми правени ги събирам в една папка вече,толкова са много.Хормоните са ок,изледвания черен дроб,нямам липса на витамини или анемия,зъби преглеждах,сливици...общо взето всичко.Обиколих една камара лекари:ендокринолози,КОЖНИ НЕКАДЪРНИЦИ 5 или 6 загубих им бройката вече,гинеколози...и да не продължавам.Това с тия противозачатъчни ми изглежда малко на принципа проба грешка,колкото да не ми кажат директно незнаем какво ти е .Та затова се чудя толкова,не ми се иска да ги започна и после само да съжалявам.Знам че на всеки действат различно,но нямам адекватна информация от първа ръка и реших да ви питам тук и да си направя един вид статистика струва ли си риска.Все още нямам нищо изписано само ми беше предложено като варянт,във вторник съм на преглед (какво ми се е набил този понеделник в главата) и ще видя какво ще ми кажат но трябва да реша до тогава дали съм склонна изопщо да пробвам.
Тъкаче казвайте как ви повлияха добре,зле?Косите ви зарадваха ли им се или никакъв резултат в тази насока.

Decu
19th July 2011, 12:30
Тези лекари понякога така могат да те объркат...кажи след прегледа днес какво ти изписаха.В растежа на косата не мога да преценя дали са ми повлияли, понеже ми расте много бързо и без тях.Ти защо не се посъветваш все пак и с друг генеколог.

Шоки
19th July 2011, 14:26
Момичета имам въпрос за противозачатъчните.чудих се къде да пиша и понеже форума ми изкарва супер малко теми,реших за сега да не правя нова в здраве,ами направо тук да си питам.така или иначе е свързано и с външния вид най вече.
Имам косопад от много,ама наистина мн време и никoй не може да каже на какво се дължи,та както и да е,лошото обаче е че последната гениална идея на лекарите ми е да започна противозачатъчни.Хич не ми се нрави това защото за мен са пълна отрова но ако това е последния варянт да не остана без коса на 21 ще ги пия.
Въпросът ми е към тези който са взимали какви промени и положителени и отрицетални забелязахте при започването им или съответно с времето докато пиехте?И съто как реагира организма ви при спирането.
четах какви ли не неща,според лекарите е само положително влиянието :roll:им,а майка ми през живота си не е пила таквоз чудо,сестра ми също ги отрича,но тя най вече заради имплантите.За приятелки не ми се коментира пък въобще!Пият месец два,спират ги,пак ги почват,изобщо не е*ават кво става с организма им и това са все млади момичета нЕам думи просто.ще съм благодарна ако си дадете мнението че до понеделник трябва да реша почвам ли ги или не.:-|

Скъпа, аз пия противозачатъчни от години. На 20 години някъде ги почнах. Прези това страдах от акне, косата ми се омазняваше много....ходих на гинеколог в Шейново за проблем с яйчниците и докторката ме погледна и ми каза, че ще ми изпише противозачатъчни (Марвелон), защото той много добре се повлиявал на кожата. Трябва да ти кажа, че това се оказа моето хапче за красота. Кожата ми се изчисти и не остана дори помен от пъпките, косата ми стана нормална, прекаленото омазняване изчезна и стана една жизнена и лъскава. Нямах никакви коремни болки и неразположения преди цикъл (преди това ми се е случвало да си взимам пичивни дни заради болки по време на цикъл). Много мои приятелки са предубедени към тези хапчета, но аз съм супер доволна и горещо ги препоръчвам. Когато ме попитат абе ти с какво се мазеш та кожата ти е толкова чиста аз им казвам - пия противозачатъчни. Сестра ми и тя започна да пие и също е доволна. Сега, аз си позволих да напиша марката, но е добре доктор да прецени какви да ти изпише, ако искаш попитай доктора и за тази марка. Пих ги около 3 години без да ги спирам след това ги спрях, отначало всичко беше ок, но след година и половина пак се покрих с пъпки цялата и пак започнах да ги пия и всичко се нормализира. Единственото нещо, след втория прием, което просто незнаех е, че като почнеш да взимаш противозачатъчни, през лятото непременно се мажи с крем за лице с висок фактор иначе може да се образуват пигментни петна. Аз незнаех за това и ми се появи петно на челото. Но като цяло съм много доволна. Днешните хапчета са много изчистени и нямат странични действия като окосмяване, дебелеене и други неприятни последствия. Даже първите думи на докторката за тези хапчета бях - от тях няма да надебелееш и те се изписват на млади момичета за оправяне на кожата. Ефект очаквай след 3-тия до 5-тия месец.
Това е изцяло мое мнение и споделих собствения си опит.

RedHot
23rd July 2011, 22:07
Каква съм шматка чак сега се сетих да пиша...
Маркова мерси за изчерпателния пост.Така ми казват повечето хора че само ползи ще видя но аз за сега не се навивам.ще видим по натам ако много се вкофтясат нещата може като крайна мярка.
А иначе деси предложи ми ясмин докторката (а аз за тях незнам да се изписват за някакви "козметични" проблеми :roll:) но продължавам да си мисля че е вече от няма на къде,просто колкото да не си ми каже незнам!
Я предложете сега някаква добавка за коса по възможност да е very natural .че пия 5 опаковка пантогар и имам чувството че ще се отровя накрая :medicine:

Decu
24th July 2011, 18:03
Последното, което съм пила е Ясмин и да ти кажа има разлика между тях и преди които пиех Диане 35, много по-леки са, но пак казвам, че страничен ефект освен гадене в началото не съм имала. На мен ми ги изписват заради поликистозни яйчници.Ти каза, че са ти правени хормонални изследвания и всичко е ок, но моят съвет е пак да си направиш на друго място и тогава да решиш дали да ги пиеш/може наистина да ти повлияят добре на твоя проблем, ако ли не-просто спираш/ Няма страшно, толкова момичета са ги пили :)

Шоки
24th July 2011, 21:21
babyboo незнам какво те притеснява да пробваш с противозачатъчни. А за пантогара - за да има ефект от него се пие по следния начин - 10 дена по две капсули три пъти дневно, след тези 10 дена продължаваш по една капсула три пъти дневно до края на опаковката. Така ми ги изписа доктор преди време и по този начин има ефект - поне при мен много добър. Но щом имаш проблем и с косата проблема ти наистина ще да е хормонален. На мен противозачатъчните се отразиха много добре и на косата ми.

Мариса
25th July 2011, 12:55
Темата за здраве има информация,лично аз започвам контрацептиви!

RedHot
26th July 2011, 19:56
Деси и аз мисля да си пусна едни изледвания на своя глава ей така за всеки случай и ако излезе нещо притеснително бегом пак при докторицата ми.
Markova незнам и аз,внушила съм си че са голяма отрова и това си е,а най вече ме притеснява да не ми повлиaят на физическата форма защото тренирам активно а сега от тоя пантогар съм в застой.Вярно е не качвам килограми нито ям повече но само трупам мускулна маса а на едно място си имам сланинка дето до сега при такива тренировки трябваше да съм я терминирнала отдавна,друг път съм я разкарвала за нула време а сега нещеее :???:.Малко ме озадачава че M.I.K почва да пие,а определено е от момичетата които се поддържат в страхотна форма (Аватара ти е просто трепач между другото) а и щом казвате че няма страшно ще взема да ви се доверя.Пък ако нещо ме притесни,пак ще ви мрънкам из форума:1242:.

Шоки
26th July 2011, 20:54
.Малко ме озадачава че M.I.K почва да пие,а определено е от момичетата които се поддържат в страхотна форма (Аватара ти е просто трепач между другото) :1242:.

Относно това изказване, хормоналните проблеми не се повлияват от поддържането на добрата форма. Днешните контрацептиви са много изчистени и невярвам да се отразят на формата ти. Специално моите хапчета - марвелон, когато ми ги изписа доктора, първото нещо, което ми каза беше - не се притеснявай от тях няма да надебелееш.
Както си прецениш, но аз съм твърдо ЗА противозачатъчните хапчета.

RedHot
27th July 2011, 00:36
Относно това изказване, хормоналните проблеми не се повлияват от поддържането на добрата форма. Днешните контрацептиви са много изчистени и невярвам да се отразят на формата ти. Специално моите хапчета - марвелон, когато ми ги изписа доктора, първото нещо, което ми каза беше - не се притеснявай от тях няма да надебелееш.
Както си прецениш, но аз съм твърдо ЗА противозачатъчните хапчета.

Да,точно това много ме възпира,особено като попадна на коментари от рода "качих 5,6 килограма но..." Защото едно такова качване на килограми ще ме депресира допълнително а не мисля че това ще ми помогне за тоя пуст косопад.За тези марвелон ще си направя устата ако се реша да започна,пък може док да каже че са добри и за мен.
(Между другото и гинеколожката ми се казва Маркова.:))

Oksana_
27th July 2011, 10:57
Малко е спорна работата с тези противозачатъчни... Всички гинеколози и гинеколожки ни убеждават колко са безвредени и полезни в някои отношения, а всъщност от Световната здравна организация са твърдо против тях и ги отричат.:2045:
По-нагоре четох за Ясмин - пълни боклуци. На мен ми повлияха много зле - имах гадене и се изринах... Пих ги само няколко дни и ги изхвърлих :-x
В момента пия хапчета от Германия, които ми влияят супер и се чувствам добре.
Проблемът с качването при мене беше минимален и не ми е било проблем, но пък мои познати се оплакват че много напълнявали и за това ги и спират. :2005:
Зависи си от самите хапчета и от самия организъм. ;)

Шоки
27th July 2011, 11:20
Малко е спорна работата с тези противозачатъчни... Всички гинеколози и гинеколожки ни убеждават колко са безвредени и полезни в някои отношения, а всъщност от Световната здравна организация са твърдо против тях и ги отричат.:2045:
По-нагоре четох за Ясмин - пълни боклуци. На мен ми повлияха много зле - имах гадене и се изринах... Пих ги само няколко дни и ги изхвърлих :-x
В момента пия хапчета от Германия, които ми влияят супер и се чувствам добре.
Проблемът с качването при мене беше минимален и не ми е било проблем, но пък мои познати се оплакват че много напълнявали и за това ги и спират. :2005:
Зависи си от самите хапчета и от самия организъм. ;)

Специално за Ясмина и аз съм предубедена. Не съм ги пила, но сестра ми първо започна с тях а след това и няколко мои познати, те явно са модерни в момента и само тях изписват, та всичките се оплакаха от гадене. пила съм марвелон и логест и от тях съм се чувствала супер. Разбира се, не прибягвайте самоинициативно да си взимате тези марки, посъветвайте се с гинеколога си.

Oksana_
27th July 2011, 11:38
Специално за Ясмина и аз съм предубедена. Не съм ги пила, но сестра ми първо започна с тях а след това и няколко мои познати, те явно са модерни в момента и само тях изписват, та всичките се оплакаха от гадене. пила съм марвелон и логест и от тях съм се чувствала супер. Разбира се, не прибягвайте самоинициативно да си взимате тези марки, посъветвайте се с гинеколога си.

Да, явно са "модерни", на мен преди ми ги предписаха, като заместителна на тези, които попринцип пия, защото нямах от тях и се наложи да търся заместител за месец. В момента съм с Ламуна 20 и нямам оплаквания.
Че кой може да прибегне до самоинициатива, нали гинекологът трябва да прецени кой вид хапчета съответстват на пациента ? Освен това, тези хапчета не се ли дават само с рецепта ?

Шоки
27th July 2011, 13:11
Да, явно са "модерни", на мен преди ми ги предписаха, като заместителна на тези, които попринцип пия, защото нямах от тях и се наложи да търся заместител за месец. В момента съм с Ламуна 20 и нямам оплаквания.
Че кой може да прибегне до самоинициатива, нали гинекологът трябва да прецени кой вид хапчета съответстват на пациента ? Освен това, тези хапчета не се ли дават само с рецепта ?
Оксана, не се дават с рецепта. Аз, тъй като споменавам име на хапчетата от които съм доволна, не искам някой да реши да си ги самоизпише или пък да помислят, че правя реклама. Но може да попитате за посочените марки от мен и Оксана докторите си.

Decu
27th July 2011, 15:09
По-нагоре четох за Ясмин - пълни боклуци. На мен ми повлияха много зле - имах гадене и се изринах... Пих ги само няколко дни и ги изхвърлих :-x

Ами да ти кажа на мен след Диането ми се сториха направо...много добри, като знам как ми се гадеше от първите.Сега като мина преглед и ако се наложи пак да ги пия, ще питам док за Логест, но се надявам да не ми се налага да пия поне засега....

mishelle1607
27th July 2011, 16:38
Мацки,

Контрацептивите се изписват САМО по лекарско предписание,в случай на хормонален дисбаланс.
Да-положителното им въздействие върху кожата е неоспоримо.

НО-са токсични за черния дроб,освен това са задължителни профилактичните гинекологични и мамографски изследвания,повишават риска от тромбообразуване.....искам да кажа,че това което е упоменато в листовката като странични ефекти и противопоказания,съвсем не е случайно.Пак казвам-когато се налага,е нормално да се приемат.
Но не правете грешката да си ги "самоизписвате"!!
Всеки хормон,приет от организма,има своето СИЛНО въздействие.
Просто бъдете внимателни и ВИНАГИ се консултирайте с гинеколог!
Не възприемайте контрацептивите като безобидна добавка за разкрасяване.
Успех :))

Oksana_
27th July 2011, 23:50
Ами да ти кажа на мен след Диането ми се сториха направо...много добри, като знам как ми се гадеше от първите.Сега като мина преглед и ако се наложи пак да ги пия, ще питам док за Логест, но се надявам да не ми се налага да пия поне засега....

Аз си нямам представа от какво може да е това гадене... Мисля, че е защото някои са "по-силни", други не толкова... Но нали това е работата на гинеколога...... Да каже кои за кой са подходящи и да ги няма тези неразположения. :2005:

titi1
22nd August 2011, 09:29
Момичета, искам да ви попитам, някоя от вас ползвала ли е терморолки на ток и моля за отзиви?!

mishelle1607
6th November 2011, 14:20
Препоръчайте ми продукти за заздравяване на ноктите след отстраняване на ноктопластика.Меки,чупливи .....и белещи са в момента.Спряла съм се на O.P.I. и Mavala.....ако сте останали доволни и от др.марки-споделете.

lily.ana
6th November 2011, 17:25
Аз ползвам заздравителя на O.P.I, който е със зелените буквички Мишле. Нанасяш го всеки ден в продължение на 1 седмица без да триеш с лакочистител. В неделя триеш всички пластове и оставяш ноктите да подишат малко и после пак. Аз съм доволна. Сега го ползвам след като си изчоплих гела от ноктите :oops:и върши страшна работа!
http://nailstrengtheners.com/wp-content/uploads/2010/02/opi_nail_envy.jpg

mishelle1607
6th November 2011, 18:10
Много мерси,Лиле:2020:

Спешно и активно трябва да ги "реанимирам":1246:

tedkata_m
28th November 2011, 19:29
Привет, можете да си вземете ваучер за тази оферта, мисля, че все още е активна и ваучерите са безплатни: Поставяне на гел върху естествени нокти плюс лак OPI за 18 лв, вместо 40 лв.
Подробностите:
http://www.bezplaten.bg/team.php?id=24

Belatrics
29th November 2011, 10:14
Здравейте , аз пуснах тема преди да видя тази за което се извинявам .. Имам въпрос .. Аз съм по принцип блондинка и преди 2 седмици нещо ми прищрака и се направих червена (тип Риана) .. Моля ви кажете ми как мога да се оттърва от този цвят и да си стана руса.. немога да се гледам така .. :(

heavenkata
4th December 2011, 17:59
Юхууу, привет, народе!
Понеже вече нали съм студентка, за съжаление, няма как да се прибирам често в Дряново и да ходя при моята фризьорка. Предполагам си спомняте и манията ми за промени в цвета на косата и прическата, та, ето въпросите ми:
1. Каква боя ще ми препоръчате, която да е покривна и щадяща, защото в момента в корените ми е естествения цвят, а надолу е червено и искам като се боядисам сама да няма разлика. Моята фризьорка ползва различни бои в корените и надолу, но това сама няма как да го направя.
2. Къде да ходя на фризьор? Искам някой, който да си върши работата и да се отнася отговорно към косата ми, защото в противен случай ще взривя студиото.. а, естествено и на цени, които да са подходящи за един студент.

Поздрави на всички!

*в София съм

RedHot
5th December 2011, 02:59
...

koketka81
11th February 2012, 14:14
И аз да се включа по темата за красотата
Някай ползвал ли е канадския спрей Кало за дълготрайна епилация и какви са вашите отзиви.
аз, за сега съм много доволна, но пък забелязвам, че с когото споделя не го е чувал...
ето и линк към едно сайтче, от което се го поръчах...http://namaleno.exsitee.com/%D0%9A%D0%B0%D0%BB%D0%BE-%D0%A1%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B9-%D0%B7%D0%B0-%D0%B4%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%BE%D1%82%D1%80%D0%B0%D 0%B9%D0%BD%D0%B0-%D0%B5%D0%BF%D0%B8%D0%BB%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F

titi1
24th April 2012, 09:14
И аз имам въпрос към потребителките тук - някоя от вас използвала ли е натуралния полски колаген? Ако може малко отзиви...Благодаря!

LoveGreeen
17th June 2012, 01:42
Нещо интересно по темата от мен на което попаднах преди време тук (http://www.5strike.com/bg/invitation/bylink/94078)
Поздрави с една песничка тук (ttp://www.5strike.com/bg/invitation/bylink/94078) и новия скеч на комиците тук (http://www.5strike.com/bg/invitation/bylink/94078)

Десита*
20th July 2012, 09:31
Здравейте, някой може ли да ме насочи към някакъв надежден център за обучение на козметици в Пловдив? Предварително благодаря!

iriss
16th October 2012, 11:42
Някой знае ли къде мога да закупя козметика на марката Тhe Body Shop ? Купувала съм няколко пъти при пътувания извън страната. Тук откривам само един сайт, който не работи. Моля, ако някой си е купувал от тук да сподели.

sea_breeze
9th November 2012, 22:28
Преди няколко дни си купих анти-целулитен крем, нормално ли е да пари и да зачервее кожата за известно време след масажа?

Скъпа кой е този анти-целулитен крем за да знам да не си го взимам :1302: до сега не съм ползвала крем от който кожата ми да става червена, но никога не знаеш на какво ще попаднеш докато не го опиташ.:connie::2018:

kokona26
12th November 2012, 12:12
Не мисля, че е нормално да пари и да се зачервяваш, освен ако изрично не е указано на опаковката от производителя като възможен страничен ефект. Аз така се бях изринала от един уж марков парфюм преди време - голям ужас. И спрях да си купувам от местните реномирани магазини. Приятелка ме насочи към ягодка и откакто поръчвам от тях парфюми и козметика не съм попадала на ментета:razz:

lily.ana
12th November 2012, 13:17
Паренето и зачервяването при антицелулитните кремове е нормално, даже препоръчително. Зависи от съставките в крема. Нали цялата идея е загряване... напоследък правят много от тези кремове с екстракт от люта чушка и ти се подпалва целото дупИ :1242:

резервна модераторка
12th November 2012, 19:20
Садомазохистични дупишамарчета ценоразписно дъмпингогазят лютопалежокремчитата и бруталуубразуват охкопъшкащи истериорадости. И кихавици all lady like при по-запречените.

sea_breeze
13th November 2012, 17:09
Някой знае ли къде мога да закупя козметика на марката Тhe Body Shop ? Купувала съм няколко пъти при пътувания извън страната. Тук откривам само един сайт, който не работи. Моля, ако някой си е купувал от тук да сподели.

Тhe Body Shop аз съм виждала само в Щатите имаше и един друг Bath & Body Works продават страхотни боди спрейове, кремове и лосиони, овлажняват супер и ухаят страхотно и са трайни, аз също ги търся но не мога ги открия никъде за доставка до България:1246:

iriss
16th November 2012, 16:37
Приятели ми казаха, че ги имало в eBay. Аз си ги поръчвам на приятелка, която живее в Швейцария. Там има верига магазини на марката.

sea_breeze
16th November 2012, 18:08
Приятели ми казаха, че ги имало в eBay. Аз си ги поръчвам на приятелка, която живее в Швейцария. Там има верига магазини на марката.

iriss ти от кой eBay си ги взимаш от .uk или .com и продуктите на кое си взимаш от там The Body Shop или Bath & Body Works, защото аз съм фен на Bath & Body Works от Щатите и не мога да си ги намеря никъде тук:dizzy:

iriss
20th November 2012, 14:40
iriss ти от кой eBay си ги взимаш от .uk или .com и продуктите на кое си взимаш от там The Body Shop или Bath & Body Works, защото аз съм фен на Bath & Body Works от Щатите и не мога да си ги намеря никъде тук:dizzy:

Лично аз не съм поръчвала продукти на маркатаThe Body Shop от eBay. Затова не мога да отговоря на въпроса ти, лесно е да се провериш. Споделих, че знам от мои приятели за предлагането им в този сайт. Преди време си ги набавях от чужбина. Сега не пътувам, но имам приятелка живееща в Швейцария, която ми купува от магазина на марката и съответно получавам продуктите, чрез куриер.
Наистина е жалко, че тук не се предлагат!: (

kokona26
23rd November 2012, 14:21
Момичета, събирам мнения за този продукт на Л'Ореал ползвали ли сте го, хареса ли ви? Благодаря ви!

monita191
4th December 2012, 11:47
Преди няколко дни си купих анти-целулитен крем, нормално ли е да пари и да зачервее кожата за известно време след масажа?

Аз бях използвала един антицелулитен крем на Нивеа, който ми охлаждаше кожата и на опаковката пишеше, че това е нормалното усещане. Може би зависи от съставките...

kokona26
7th December 2012, 14:40
Момичета, пак съм аз с моите въпроси :razz: Събирам мнения за продуктите на Лавера. За мен това това е нова марка, открих я като правех коледните си поръчки на един от сайтовете, потърсих я и по други сайтове, но не я открих. Искам да попитам някой ползвал ли я е, доволни ли сте? На пръв поглед продуктите изглеждат качествени

dina5
10th February 2013, 16:00
Продават се в английския амазон.

kokona26
14th February 2013, 12:47
Аз ги открих в ензото и ягодата:-D

iv_andrea
28th February 2013, 09:42
Здравейте,
някой пробвал ли е ?
Искам да опитам, разгледах комплекти на няколко фирми, но не знам кой е добър. Ползвали ли сте нещо от което сте доволни ?
Няма да откажа и съвет за самата процедура ;)

neli4ka02
4th June 2013, 10:29
Пусни си по-дълга коса и тя от тежестта ще започне да стои по-права :) Аз иначе моята с преса на Ремингтон я изправям и няма грешка (а попринцип ми е чуплива).

kokona26
28th November 2013, 14:01
Здравейте искам да попитам ползвали ли сте тази марка грижа за коса и доволни ли сте http://bg.strawberrynet.com/haircare/perfect-potion/
Хареса ми, докато се ровех на сайта, но искам да чуя и мнение на ползвали тези продукти :)

ElenaMileva
17th December 2013, 21:48
Пред покупка съм на гел за измиване на лице / смесена кожа , през зимата по-клони към суха / . Насочила съм се към медицинска козметика . Някакви идейки за уклон ?

Като цяло съм доволна от продуктите на Nuxe.Ето гела,който използвам.

http://i.enzo.bg/detail/12/nuxe/nuxremw_kecl30/nuxe-reve-de-miel-%D0%BF%D0%BE%D1%87%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B0%D 1%89-%D0%B3%D0%B5%D0%BB___4.jpg

kokona26
9th January 2014, 15:28
Съгласна съм и аз за продуктите на Нукс, много са хубави :)
От почистващите им продукти съм ползвала ето това мляко аз http://bg.strawberrynet.com/skincare/nuxe/comforting-cleansing-milk-with/150854/#DETAIL
Прави кожата много мека и приятна :)

pepi_simeonova
11th April 2014, 08:50
За проблемна и чувствителна кожа зехтин е много добре. Моята така се успокоява и изчиства.

Maria_Vass
16th April 2014, 09:43
Мисля, че е за дълбока хидратация. Аз лично открих нещо странно - по принцип използвам българска козметика, скоро имах възможността да ползвам продукти от доста висок клас - медицинска козметика - забелязах, че кожата ми е реагира по-зле на тях, и въпреки десеторно по-високите си цени, усетих, че са доста по-агресивни за кожата.

greta.radeva.3
18th June 2014, 11:02
Приятели,
много моля, попълнете анкетата, която е свързана с онлайн медии.
Тя е анонимна и попълването не отнема повече от 1 минута.
Може да я предложите и на други ваши приятели.
Благодаря!:pinkglasses:


https://www.surveymonkey.com/s/6R5MB2M

Ivanaaa
20th June 2014, 12:07
Момичета, да ви споделя за една промоция, която нацелих! Онзи ден бях в салона (в мол софия)и си купих крем на DIBI Milano и се оказа, че получавам подарък крокант за тяло на OLOS, който пука като бонбоните фризи - безплатно! Продуктите им са доста скъпички и това е голяма оферта :)

kokona543
25th July 2014, 22:29
Как ще изглеждате на Вашия сватбен ден ?

Сватбеният ден е несъмнено един от най-важните дни в живота на всяка жена.Каква булка ще бъдеш?

На този ден е важно не само с какво си облечен, но и цялостната Ви визия. Избрали сме три различни видa парфюми за три различни вида булки. Прочетете по-нататък за да се вдъхновите...

Романтичната душа- от Vivienne Westwood

Фина и ефирна душа. Ако сте жена, която обича природата,обича свободата и нежните моменти,прекарани при залез слънце, това е правилният избор за вас- романтичен и елегантен стил. Вашата красива мека рокля перфектно се допълва с ливадните цветя, свободно оплетени в прическа от плитки и сладък аромат, който е пълен снежни цветя и сочни плодове.

Марка Vivienne Westwood проектира както ефирни сватбени рокли, така и ексклузивни парфюми, които ще станат вашите уникални аксесоари в големия ден. Открийте магията на парфюма ► http://bit.ly/1ph9bs8 ◄ - на световно известния моден дизайнер, чиито дрехи тя и Кари Брадшоу носеха в филма Сексът и Града.

Съблазнителката- DIVA от Versace

Екстравагантност и елегантност. Ако тези думи описват точно вашата личност определено е за Вас този перфектен стил. Забравете класическата визия- принцеса, рокли- това не е за вас!Вашето сватбено облекло перфектно се допълва с отличителния грим -.. С червени устни и котешки очи изглежда, че ще се приведете в състояние на екстаз в първата брачна нощ.

Versace е много екстравагантен,но елегантен.
Парфюм Versace ►http://bit.ly/1zd8DYA ◄ е елегантен, пълен с цветя от всички краища на света и определено не оставя безразличен всеки, който ще срещне Вашия съблазнителен поглед.

Елегантната дама- от Carolina Herrera

Вечно актуален и класически финес. Това е Вашият собствен елегантен стил -харесвате костюми или моден бизнес? Няма съмнение, че през цялото време се опитвате да изглеждате перфектно и гладко на този важен за Вас ден. Не бива да забравяме и грима си,който трябва да бъде доста стилен.

Модната марка CarollineHerrera е изработила стотици луксозни сватбени рокли. Винаги се характеризира със елегантност и финес.
Това са парфюми CarollineHerrera ► http://bit.ly/UsvQ9Z ◄. Lush, съблазнителна и все пак толкова класна и елегантна

ElenaMileva
4th December 2014, 20:56
Момичета има ли някоя от вас,която да е използвала подобна маша за коса ? Babyliss Pro Curling Iron MiraCurl 2665E (http://www.enzo.bg/babyliss-pro/curling-iron-miracurl-2665e-masha-za-kosa/)

Iveto123
8th December 2014, 13:37
Момичета, как се справяте с изтощената коса? Къдрих си моята преди няколко месеца и в началото беше много добре, но сега след всяко измиване е доста суха и се "разпилява" навсякъде... слагате ли маски, за ампули за подхранване също съм чувала? Смених няколко шампоана, уж за подхранване и тн, но нищо.

Sunny Girl
8th December 2014, 15:02
Момичета, как се справяте с изтощената коса? Къдрих си моята преди няколко месеца и в началото беше много добре, но сега след всяко измиване е доста суха и се "разпилява" навсякъде... слагате ли маски, за ампули за подхранване също съм чувала? Смених няколко шампоана, уж за подхранване и тн, но нищо.

С какво си се къдрила? От типа топло/студено къдрене ли, при фризьор? Чувала съм, че е доста вредно за косата и че трудно се поддържа. Не знам какви шампоани си използвала, но мога да ти препоръчам капсули Брилиант Лук. Попринцип се използват за подхранване на кожата и косата, даже и при косопад. Можеш да пробваш с тях, защото са натурални, и без това не трябва да си третираш косата с други химии.

Iveto123
9th December 2014, 11:00
Студено къдрене, да. Знам, че не е много полезно за косата и затова си търся наистина качествени продукти. Ще ги погледна тези капсули, благодаря ти, но със сигурност ще си търся и по-добър шампоан.

silva88
5th January 2015, 23:50
Момичета, как се справяте с изтощената коса? Къдрих си моята преди няколко месеца и в началото беше много добре, но сега след всяко измиване е доста суха и се "разпилява" навсякъде... слагате ли маски, за ампули за подхранване също съм чувала? Смених няколко шампоана, уж за подхранване и тн, но нищо.

За да имаш хубава коса е задължително да си правищ маски.
Aз си правия маска от: тривитаминол, жълтък, ракия и мед. Съм си правила преди от масло от авокадо, горчица и канела (тази маска е супер, но трябва да се прави веднъж на 2 седмици и да не се стои с нея повече от 2 часа, много е силна и може да нарани кожата на скалпа ). И понякога си слагам само бадемово масло.
Има и много други за здрава коса, но всичките изискват постоянство и грижа. :-P

fipo.thc
6th January 2015, 09:23
Жена ми си купува козметика (http://www.parfimo.bg), а аз парфюми (http://www.parfimo.bg) от един много добре зареден онлайн магазин, който открихме наскоро, но сме много доволни от големия избор и ниските цени, сравнение с другите търговци- www.parfimo.bg (http://www.parfimo.bg)

slaver
22nd April 2015, 11:44
Може ли да ми препоръчате някакъв хубав шампоан, но не от тези, които са масовките. Мисля да използвам http://faberlic.bg/kosa/shampoani (http://faberlic.bg/kosa/shampoani) някой има ли впечателние от тях и ако да какво е? Ще се радвам на всякакви отговори, предварително благодаря.

tialo25
15th May 2015, 12:17
Някой знае ли салон, в който правят кичури с ей такава шапка: http://cosmeticline.bg/pelerini-shapki-za-kichuri-kupi/silikonova-shapka-za-kichuri-cena ? Държа на това, защото от шапката много зависят кичурите. И някой ползвал ли такава вкъщи? Любопитно ми е дали е по-лесно с нея в домашни условия?

BubiD
7th July 2015, 16:29
Маски за растеж на косата ? Благодаря предварително :)

ElenaMileva
12th July 2015, 13:33
Аз ползвам термална вода, като си напръсквам лицето и след около 1-2 минути чистя с памуче. Мисля, че си усещам лицето по-чисто и свежо. Ползвам я задължително вечер за почистване, а и винаги,когато се сетя пак. Тази е моята http://www.enzo.bg/avene/eau-thermale-termalna-voda/;-)

denidimitrova
13th July 2015, 11:31
Маски за растеж на косата ? Благодаря предварително :)

маска с тривитаминов.. напиши в гугъл и ще ти излезе
много е ефикасна, а може и само с тривитаминол да мажеш скалпа

Beauty&hair studio BE U
14th July 2015, 13:45
Здравейте.Заповядайте в новооткрития ни салон за красота в кв.Павлово ул.Белмекен 8 тел.0877963969

Mimi_V
15th July 2015, 12:40
Маски за растеж на косата ? Благодаря предварително :)

Опитай с това (http://www.enzo.bg/capillan/hair-care-aktivator-za-kosa-za-rastezh-na-kosata/) , не е скъпо и мисля, че ще помогне :1224:
+ , че се присъединявам към маската с тривитаминол, но с нея до колкото знам трябва да се седи поне час- час и нещо

martina333
6th September 2015, 14:52
Някой със съвет как да се справя с подкожните косми?

Mimi_V
14th September 2015, 10:39
предложете ми нещо с което да си мажа косата против цъфтене,моля ви...мез значение дали е домашна маска или купена :/

Belle_art
27th October 2015, 10:11
Тривитаминола е доста добър за маска и за цъфтене, но ако се боядисваш примерно...няма почти никакъв лек, а и боята ще пада по-бързо.

titi1
27th October 2015, 12:01
не съм много съгласна за Тривитаминола.
Моята коса много цъфти, винаги е цъфтяла и продължава да цъфти въпреки, че и слагам кристали. Опитвала съм Тривитаминола, ефекта откъм цъфтеж е 0.

А относно боядисаната коса смея да твърдя, че тя цъфти доста по-малко от небоядисваната.

radka66
27th October 2015, 14:03
И аз не мисля, че действа за цъфтеж, а за бърз растеж и по-здрава коса.

ina.ina
31st October 2015, 10:33
Вие сте на тема коса, ама това ми се видя интересно: :D

Спането без дрехи през нощта забавя процеса на стареене
от 26 окт 2015г.

Спете голи или с колкото е възможно по-малко дрехи, съветват британски учени от университета на Уоруик. Според тях липсата на дрехи прави по-ефективна терморегулацията, а това от своя страна подобрява съня.Когато човек спи, температурата на тялото му пада, но дрехата би могла да попречи на този процес и резулатът може да е безсъние. От друга страна прекалено високата температура не дава възможност на организма да отделя хормона на растежа, който е важен за възстановяването на клетките.Вместо това се отделя повече кортизол - хормонът на стреса. В този случай организмът предпочита да се запасява с мазнини, а не обратното - да ги изгаря.Учените смятат и, че спането без дрехи през нощта забавя процеса на стареене, което също се дължи на хормона на растежа. С помощта на този хормон се извършва "ремонт" на клетките, а организмът по-лесно и по-успешно се преборва с кожни проблеми като петна и дори бръчки.

ina.ina
31st October 2015, 10:37
Моята коса много цъфти, винаги е цъфтяла и продължава да цъфти въпреки, че и слагам кристали.

Тити, за цъфтежа (освен ползване на балсами и някакво масло за краищата на косата) - спрей за лесно разресване (особено, ако е дълга косата) би трябвало да помогне. Виж с кристали не съм пробвала. Ако ти се пише за тях ... ? :D

tihomira.markova
2nd November 2015, 09:02
Тривитаминолът не помага срещу цъфтежа на косата. По-скоро може да се погрижите с олио или кристали или заграждащи кремове.

titi1
2nd November 2015, 10:45
Инче, за краищата според мен по-добрия вариант е кристали пред масло, защото не омазняват.
Иначе без балсами не мога, косата ми адски се оплита и само така мога да я оправя при къпане.

ina.ina
3rd November 2015, 10:15
Инче, за краищата според мен по-добрия вариант е кристали пред масло, защото не омазняват.


Аз карам засега с разни терапии с масла за краищата. Взех си преди време арганово масло, но то наистина си омазнява повечко, та го оставих за маски. От друга страна пък краищата за да цъфтят не са ли сухи? Луда работа. :D

ElenaMileva
10th January 2016, 14:55
http://www.enzo.bg/matrix/biolage-scalpsync-shampoan-protiv-prkhot/ ето това се чудя дали да не е следващия шампоан и дали ще помогне малко против пърхот :)

kokona26
13th February 2016, 15:03
Аз избрах една от маските на Tigi - http://bg.strawberrynet.com/haircare/tigi/catwalk-%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B5%D0%BD%D0%B7%D0%B8%D0%B2%D 0%BD%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%85%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B2%D 0%B0%D1%89%D0%B0/169750/?CatgId=p#DETAIL

Много харесвам продуктите на марката, доволна съм и от тази маска :)

mirelka123
12th March 2016, 10:33
Преди известно време ми излезе брадавица, пробвах с всякакви натурални методи да я премахна, но без резултат. Наскоро научих,че може да се премахне и с лазер. Разрових се в нета и открих, че във http://vipcenter.bg/ извършват такава процедура. Има много положително отзиви за него. Мисля да отида, но исках да ви попитам първо дали някой се е подлагал на такава процедура и дали има нещо опасно?

tialo25
16th March 2016, 19:40
А ползвали ли сте етерични масла при проблем с косата? Четох, че масло от чаено дърво регулира мастната секреция и спира омазняването на косата. Същото важи и за цитрусовите като бергамот, лимон, грейпфрут. Интересува ме дали сте ползвали маслата на Бомб https://bomb.bg/masla/eterichni-masla-ceni, защото съм се насочила към тях и дали маслото е добре да се добави към шампоана? Няма ли да омазни косата допълнително, като е масло? Изрично ме предупредиха да не мажа директно в корените, защото етеричните масла са концентрирани и могат да изгорят кожата, но тогава как да ги ползвам?

Siqana
3rd May 2016, 15:25
Аз бих те посъветвала да ползваш етерични масла само със сертификат за произход и качество. Много пъти се продават ароматизирани универсални бази.

pepimili
19th July 2016, 10:18
Маслата на Икаров съм ползвала не са никак лоши :) Темата е доста интересна ще използвам някои съвети за красота :)

Siqana
20th July 2016, 12:12
pepimili Те какви масла предлагат? Някое конкретно, дето да си пробвала?
На мен ми трябва от бял бор.

martina333
14th January 2017, 11:47
Здравейте! Бих искала да попитам някоя от вас ползвала ли е този комплект https://healthstore.bg/stak-izgaryane-na-maznini-synephrine-razdiponectin ? Тъй като искам да подобря състоянието на косата и ноктите си, мисля да си купя такъв комплет, но искам да ви попитам за мнения и отзиви.

tihomira.markova
20th April 2017, 15:00
Момичета, някоя от вас вече пробвала ли е Mon Guerlain? Много искам да го поръчам, но все още събирам мнения.. Влюбих се още в рекламата и сега не мога да спя спокойно като знам, че мога да го имам. Мисля да го поръчам от parfimo. Поръчвала съм и други парфюми (http://www.parfimo.bg/) от там и съм доволна.. Моля някои да сподели мнение ако вече е пробвал парфюма

RumeliYA
25th September 2017, 05:38
Здравейте ,момичета. Имам един малко тъпичък въпрос. Може ли да се прави лазерна епилация при тинейджъри?

JeTGirL
10th February 2018, 03:04
Изключително доволна от продуктите на Bath & Body Works. Ароматите им са силни и доста трайна. Ако някой се интересува от продуктите им, нека се свърже с мен ! :new_user: :1211:

Jeny_st
24th February 2018, 10:39
;)

Mihrishah_valide_sultan
27th April 2018, 17:57
Аз ползвам кокосово масло много съм доволна:2013:

Tadya_toncheva
12th July 2018, 15:35
Да, може при съгласие от родител.
Но имай предвид, че в тази възраст развитието не е завършило и непрекъснато се образуват нови фоликули
и това ще попречи да извършим качествена епилация.
бригада в сащ (https://www.cooltravel.bg/bg/workandtravel/programata-stypka-po-stypka/), топ матрак (https://matraci-simeonov.com/top-matraci), травертино мазилка (http://novacolor.bg/travertino-mazilki), цветен латекс (http://capbg.com/za-stena/tsveten-lateks)Здравейте, а каква възраст е по-добре?

TheNet
10th November 2018, 21:58
Доста полезна тема!
Професионален домоуправител софия цени (https://vhodmanager.com/topic/uslugi/),интериорни бои (http://capbg.com/interiorni-boi),контактно-заварени скари (http://metalen.bg/metalni-skari/kontaktno-zavareni-skari),решетки за канали (http://metalnistulbi.com/решетки-за-канали/)

Гюлер
1st April 2019, 17:20
Здравейте,

Искаме да Ви информираме че на 20 и 21 април 2019 ще се проведат безплатни консултации в София от специалиста по пластична и реконструктивна хирургия проф. д-р Сонер Татлъдеде.
Може да се запишете ТУК . https://www.turmed.bg/tatlidede

Шоки
4th August 2019, 06:44
Здравейте. Една приятелка ми подари бурканче пълно с чист гел от алое. Искам да го използвам с козметична цел. В нета попадам на много статии за употреба на алоето, но искам да прочета реални мнения на реални хора. Та ползвали ли сте алое като козметично средство, как сте го ползвали и доволни ли сте?

illi19
26th April 2020, 12:49
Термалната вода е без консерванти или други добавки и е съхранена непокътната. Бактериално чиста е, има ниска минерализация, богата е на силикати, с ниско съдържание на натрий и е с постоянно неутрално pH= 7,5. Не е физично и химично третирана и няма цвят, мирис и вкус. Точно поради тези свои качества е подходящата грижа за всеки тип кожа, дори и за най-чувствителната.

mil4eto
14th May 2020, 17:52
Най-добре е рН на водата да е над 9 - алкализира организма.

Giusi
17th September 2020, 09:56
Аз използвам термална вода на Avene и ми беше изписана от кожен лекар, тъй като имам много раздразнителна кожа. Почиства се лицето с нея и отгоре се нанася крем.
Ако пък искате използвайте флораните води на Дамасцена

Ani_1234
25th July 2021, 15:48
Имам нужда от помощ и се извинявам предварително,ако въпроса ми се повтаря.Дъщеря ми е на 13 год. и има огромни черни точки по нослето .Знам,че навлиза в една такава възраст,през която тялото й се променя,кожата се омазнява,особено в Т-е зоната.Та питането ми е дали не е още малка за процедури при козметик и дали пък не е по-удачно да пробва някаква козметика?
Моля ,дайте съвет!
Аз лично използвам само натурални маски ,тук ще откриете няколко ,които вършат чудеса с черните точки

irinastefanova825
20th July 2023, 21:48
какво мислите за сешоар маша, дали си заслужава парите?