PDA

View Full Version : Направих малък гаф с противозачатъчните :(


Arielle
30th June 2007, 09:11
леле хора,знаете ли какво съм направила..за 1 ден съм изпила 2 хапчета,а не знам кога е било това.просто днес като си пих,забелязах,че са по-малко и засякох..някой правил ли го е,и има ли смущения след това? :2001:

чичо
30th June 2007, 09:22
Въпреки,че не съм пил подобни,ще ти кажа,че най-добре е да попиташ гинеколога си,защото думичката "противозачатъчни" не означава едни единствени по вид хапчета,които всички пият!Както и думичката "антибиотик"..Дано разбираш,какво имам предвид :wink:

Arielle
30th June 2007, 09:32
е събота сутринта..малко е кофти
искам просто да знам какво да очаквам :)

regulon са хапчетата,но противозачатъчните са на 1 принцип,и затова марката не е определяща

bimbi
30th June 2007, 09:50
е на кутията не пише ли кво се случва при предозиране?

Arielle
30th June 2007, 10:25
не;(

alfa
30th June 2007, 10:34
Arielle, звънна ли на лекар?

Puppito
30th June 2007, 11:03
и на мен ми се е случвало - не съм умряла. :)
просто след това си реших да си определя един час в който съм сигурна че всеки ден ще съм будна и си нагласих за този час аларма на телефона да ме подсеща да си пия хапченцето. и оттогава нямам проблем.

Arielle
30th June 2007, 11:16
ами да,звъннах.каза ми "Ауууу ц-ц-ц-ц-ц...", и да си продължа да си пия , но да не права пак така,че може да си предизвикам пробивно течение.уфф,това става,защото си смених часа,и явно 1 ден съм си пила в 10,както беше досега 1 година,и после в 18 съм си казала "ей забравих си хапчето!".разсеяна работа :evil:

apoklistika
30th June 2007, 15:17
Аз съм пила точно така по погрешка, едно сутринта и едно вечерта, усетих се чак като свърших опаковката един ден по- рано. Нищо не ми стана, ама внимавай в бъдеще :)