PDA

View Full Version : Доволни от гела за белези ZERADERM


elinor
2nd July 2007, 11:17
Много съм доволна от това кремче.след като го ползвах даже само 1 седмица веднага се покриха белезите.препоръчвам го на всички които тепърва им предстоят такива процедури.целувки. :lol:

Ани
2nd July 2007, 13:54
благодаря за препоръката ама след два месеца мазане не виждам кой знае какъв ефект

Excel
2nd July 2007, 20:28
Може би сте забелязали , че аз от никой крем не съм доволна . Но Зерадерм е лекарство - и със четири ръце гласувам за него . Използвах тубичка и половина , но мажех по три пъти на ден - моментално притискаше белега .

cary
4th July 2007, 22:46
аз също не съм впечатлена кой знае колко от Зерадерм-а :roll:

Sandi
5th July 2007, 17:50
А на мен белезите ми избледняха бързо но сега /вече година от операцията/ са ми уплътнени и това много ме дразни защото се усеща на пипане :(

Mishelin
6th July 2007, 12:57
Аз също съм много доволна от гелчето. Използвах две тубичко от него и в момента ползвал Zeraderm - ultra от които също съм супер доволна! Определено върши работа. :wink:

Excel
6th July 2007, 16:39
Sandi , Зерадерма е точно за удебеляванетто . Моето започна да се развива около 6-я месец , затова продължих . Първия ми беше ултра - с UV- защита , за мен от двата вида - то е по-силното . А ми бяха червени поне 8 месеца .

Manila
5th June 2009, 16:57
Извинявайте за въпроса, но действа ли при белези за акне това кремче или е само за следоперативна намеса? Благодаря предварително

te_dda
5th June 2009, 23:28
аз белега от секциото не гомазах с нищо и ми стана като въже след няколко месеца...сега мажа белезите с дерматикс и след няколко месеца ще мога да сравня и да видя реално има ли ефект и ще споделя..
по принцип реално може да се прецени дали има ефект от крема или е въпрос на ген и кожа само као имаш вече друг белег, както аз, който не е мазан и който реално е показателен за гена ти свързан с образуването на съединителна тъкан..

junglegirl
6th June 2009, 19:57
...по принцип реално може да се прецени дали има ефект от крема или е въпрос на ген и кожа само ако имаш вече друг белег, както аз, който не е мазан и който реално е показателен за гена ти свързан с образуването на съединителна тъкан..
Да,само че освен да не е мазан с нищо,белегът трябва и да не е много стар,защото с годините се променя реакцията на организма към образуване на съединителна тъкан. :lol: С две думи,май няма как да прецениш дали един гел има ефект или не :lol:

te_dda
7th June 2009, 23:29
абе не е точно така, щото много добре помня как изглеждаше няколкогодини, преди да почне да се променя...

ttitti29
12th June 2009, 15:10
и аз ползвах зерадерм ултра за един пресен белег. доволна съм, но не мога да направя сравнение с други препарати, защото само него ми препоръчаха. чух, че контратубекс нищо не прави и се доверих на ползвали зерадерма. не съжалявам, честно казано.

DEBORAGAB
24th June 2009, 15:50
Не съм ползвала този крем,но преди две години ползвах силиконовите ленти след като родих със секцио.Мога смело да твърдя,че са уникални.Сега белега ми е светъл и тънък като косъм.Сдвам се забелязва.На същото място на белега от секциото имах друг белег.Преди 10 години ми правеха операция...та белега го помня.Беше дебеличък и лилав.Гаден с една дума.Докторката ми го изряза при секциото...и ми направи нов.Обеща че ще е по тънък...но въпреки това взех силиконови ленти по нейна препоръка.Не съжалявам.Сега нямам белег.Трябва да се вгледаш за да го видиш.
И сега пак ще ги ползвам за бюста.Скъпички са...играчка е да ги миеш и слагаш...но си струва.
Малко не по темата се изказах...но надявам се съм била полезна. :D

dimitriq76
24th June 2009, 17:36
Доволна съм от крема реших си проблема с него .От секциото белега ми беше много надигнат зачервен .Ходих на дерматолог и той ми каза че това се нарича келоид изписа ми Зерадерм ползвах го 3 месеца и сега белега ми се оправи нямам зачервяване и не е надигнат .

petiarad
25th June 2009, 08:27
И аз съм много доволна!!

E.L.I.
19th August 2009, 01:14
Доволна съм. Белезите от операцията ми (уголемяване на бюст, разрез под ареолата) изобщо не си личат. Около два месеца го ползвах.

Мариса
24th August 2009, 13:08
почти 3 месеца от мамоплатиката и белезите едва си личат,благодарение на зерадерма:)

stiuardka
24th August 2009, 15:47
И аз съм доволна,разрезите на ареолата са незабележими.

silvileo
27th August 2011, 17:09
Здравейте, има един крем за белези много добър. Аз съм го пробвала върху белега ми от секцио.Заличи се сравнително бързо. Много съм доволна. Намерих го в този сайт:
www.leonidov.bg