PDA

View Full Version : Диета за напълняване моля.


John Preston
6th July 2007, 15:50
Умолявам ви към 187 см 60-63 кг те кантарите все не мерят точно и 17 години и повина най-бързия метаболизъм какво да говорим! :D :P ;) Един приятел ме посъветва да взимам въглехидрати Корнфлейкс но не видях голям смисъл от тях сега имам доста в запас и с прясно и кисело мляко но не видях никаква полза единствено за енергия при фитнеса когато ходех сега не ходя.Имам желанието да спортувам но не знам по-колко време и кога и какво най-вече.По принцип си бягам, вървя и набирам на лостове.Скоро ще се запася с голямо количество орехи и лешници а лешниците имат добро количество белтъчини и за мускулна маса ще е добре.

Значи трябва ми диета с която да смесвам такива неща понеже ми е най-удобно спрямо това което харесвам.
Ориз, боб, макарони, спагети, ядки(орехи лешници предимно и фъстъци), леща, зеленчуци, плодове и най-вече въглехидрати Cornflakes 82% въглехидрати на 100 грама продукт смесени с кисело или прясно мляко.Картофи пържени само ми харесват.Мога всеки ден да вървя/бягам колкото е необходимо само ефект искам.Също така мога в големи количества препечени филийки на тостер да ям с чай разбира се една халба половин литър и 10 филий среден размер без проблем наведнъж мисля и 12 съм изяждал чай много помага при тях. :) =)
Мисля че целия проблем идва от преди години - много време средно прекарано пред компютъра играейки компютърни игри - средно към 7-8 часа без майтап!От там организма ми се е скапал главно метаболизма и иска промяна.