PDA

View Full Version : Редуктил


Рали
13th July 2007, 21:55
Някой пил ли е редуктил. Казаха ми, че намален доста като цена по тази програма редукция. Отзиви.....? за него?

loshata
28th August 2007, 16:15
Аз го пия от 40дни и свалих 8кг.Нямам никакви странични ефекти /да чукна на дърво/.В момента е на 78лв и това го знам,защото днес си поръчах още 2 опаковки.

МЕРИ
4th November 2007, 10:06
А защо на мен не ми подейства ?
Взех една опаковка от 10 мг.

Мария Василева
4th November 2007, 14:11
Мери, и аз го пих и го спрях. все пак мисля, че това силно лекарство се употребява при висока степен на напълняване и затлъстяване. не е за друга група хора :!: сигурно знаеш как се определя, но ето скалата и тук :arrow:

Телесно тегло (kg)
ИТМ = -------------------------------------- = (kg/m2)
(Ръст в m)2

под 18.5 - Поднормено тегло
18.5 – 24.9 - Нормално тегло
25.0 – 29.9 - Наднормено тегло
30.0 – 34.9 - Затлъстяване I степен
35.0 – 39.9 - Затлъстяване II степен
над 40.0 - Затлъстяване III степен

предполагам, че ти се в нормалното тегло? :roll:

pantofcheta
17th November 2007, 16:18
аз съм на Редуктил от 4 дни и вече имам свалени 2 килограма.Нямам странични ефекти,нито запек,нито разхлабване.Но поддържам и нвд ,за да има ефект.То с което и да е хапче трябва и диета + спорт,но аз за сега изчаквам със спорта.Като отслабна тогава ми идва желанието за спорт....и аз съм едно изкопаемо :mrgreen:

miass
31st January 2008, 14:33
бих искала да попитам тези, които са пили Редуктил дали са наблюдавали някакви странични ефекти, защото започнах от днес да го пия, а има доста страшнички ефекти описани в брошурата. Благодаря предварително!

Rali_
1st February 2008, 21:49
Моята приятелка го пие от края на лятото,незнам кога е почивала и за колко,но от 72кг стана 59кг.Страшно много й личи и изглежда перфектно.Не ми е казвала за някакви странични действия

miass
1st February 2008, 23:35
Моята приятелка го пие от края на лятото,незнам кога е почивала и за колко,но от 72кг стана 59кг.Страшно много й личи и изглежда перфектно.Не ми е казвала за някакви странични действия

Благодаря ти за информацията. Аз го пия вече два дни и все още не са се проявили някакви странични реакции. Надявам се да продължи така и да ми помогне да отслабна. :)

Raia
5th March 2008, 13:18
Здравейте,
аз пия Редуктил /от 10мг./ от 18т-т януари. До момента съм свалила, 7кг. Имам още 8 таблетки, за да приключа с двете опаковки. Много съм доволна от резултата, определно Действа, разбира се съчетано с някакъв режим на хранене. Нямам възможност да спортувам за момента, тъй като съм с малко бебе на три месеца, всъщност то беше причината за наднорменото ми тегло :D . Сега съм 61кг., целта ми е 57кг., но смятам да почина един месец и пак на ново.
Странични реакции имах в началото, бях на крачка да го спра, гадеше ми се, виеше ми се свят, причерняваше ми, бучаха ми ушите, ужасно зле се чувствах до 10-ия ден, после вече си казвах: "Добре че не го спрях".

Nenna
22nd January 2009, 00:28
Здравейте!
Искам да попитам някой ако има някаква нова информация за хапчето да сподели, защото аз нямам достатъчно воля за строга диета и реших да опитам със силно хапче, но от всички тия странични рекации се опаших мн!
а освен това ако нпкой го е пил,след като сте го спрели какво става с чувството и желанието за ядене-има ли опасност да се върне и даже да се повиши?
Благодаря и хубав ден!

kaija
11th February 2009, 13:30
няма чак ненормални странични реакции. аз съм го пила, нямах нито запек, нито главобол, нищо.
само се сещам че имах едни странни моменти, нещо ми ставаше, не лошо, всмисъл ококорвах си очите, готова нещо да се случи, ставах за момент изключително наблюдателна и жива, забелязвах и дребни мушички.. все едно ти дава енергия, не мога да го обясня точно.

Марулка
11th February 2009, 15:19
Аз съм чувала,че влияе на вкусовите адаптори и в много случаи ги променя безвъзвратно...... :roll:

Nenna
11th February 2009, 21:26
за тези неща добре,ама никой не казв като сте го спрели как сте били с яденето?аз сега почнах линдакса,че редуктила ми идва скъп!ама за 3 дни пиене не виждам промяна и се притеснявам :(

Nenna
11th February 2009, 21:29
а, и в какъв смисъл влеяе на вкусовите адаптори?изменя ти желанието за любими храни ли?

Марулка
11th February 2009, 22:09
а, и в какъв смисъл влеяе на вкусовите адаптори?изменя ти желанието за любими храни ли?

В смисъл-като го спреш.........може да се окаже,че почти нищо не ти се яде......или пък обратно........ :cool: -това го знам от лекар... :!: И аз се бях засилила да го пия.но ме отказа-задоволих се с Ксеникал :!:

Nenna
12th February 2009, 02:06
аха...а ксеникала,спортуваш ли с него,че на мен това ми е проблем-все нямам врреме дори да се наспя като хората...

Марулка
12th February 2009, 07:46
При мен нямаше особен ефект но аз го пих защото бях мръднала :1242: :lol: Бях 42кг........и много исках да съм поне 40 :roll: ......луда рабата......Но това е друга тема....... :roll: Иначе ако спортуваш и го пиеш поне 3 мес. ефект знам че има :wink:
А и не е толкова опасен като Редуктила........

tirra
12th February 2009, 08:22
О, и Ксеникала си доста опасен...

Марулка
12th February 2009, 08:27
О, и Ксеникала си доста опасен...

Разбира се....... :wink:
Тези лекарства трябва лекар да ти каже как и по колко се пият....... :wink: И все пак сравнен с Редуктила(които ти действа централно-мозъчно :idea: ).....а Ксеникала само прочистващо.......... :lol:

apoklistika
12th February 2009, 08:45
Ксеникала помага една голяма част от мазното да не се обработват от организма, а да се изхвърлят директно.С други думи, ако ограничиш мазното, ще постигнеш същия ефект. А редуктила наистиа е доста по- опасен :)

organsa
28th February 2009, 15:22
Здравейте момичета!Намесвам се директно-и Редуктилът и Ксеникалът са достатъчно вредни.Само за инфо -Редуктилът е забранен в САЩ и сигурно има защо!Има още мн. начини за отслабване, но т е изискват усилия все пак

nelisima
5th March 2009, 00:54
O момичета това с редуктила е пълна лудост!Пих го няколко месеца наистина свалих към 4 кг но буквално си се побърках :shock: Запек,силно безпокоиство,почнах да имам някакви ненормални страхове да не говорим за силното сърцебиене и високото кръвно, а да не забравя че ме удари и в бъбреците! Искам да подчертая ,че съм на 22 в пълно здраве просто е абсурдно да си увреждате здравето с подобни неща!

Excel
5th March 2009, 04:12
На майка ми редуктила е предписан от лекар . :roll: . Няма засега странични ефекти , но няма и свалени кг . Щом не е тема в разговорите ни. А и е на години , и с ред заболявания . :roll: . Просто от нея се уча какво да не правя . :cry:

fruitty
5th March 2009, 11:40
е как се пие този Редуктил колко опаковки са нужни за един курс или както там се казва за колко време стига една опаковка и колко струва приблизително?

Nenna
5th March 2009, 22:52
Здравейте!
Аз съм от 1 месец на линдакса,че редуктила ми идва скъп, НО се чудя дали тази им разлика не създава и някакво разминаване в действието, защото не забелязвам да ми се губи желанието за ядене и най-вече за преяждане(което е моя проблем).
За страничните реакции-не съм забелязала кой знае каво, освен сърцебиене,а за нервност и безсъние не мога да ги свържа с хапчетата,защото си имам и други "причини" за тях.
Ако някой има опит и с тези нека сподели моля.Аз пия от 10 мл, но мисля да мина на 15,макар че малко ме е страх.
Приятен ден!

danas
12th March 2009, 17:37
Пила съм и линдакса и редуктил,редуктила определено действа това е хапчето което наистина сваля кг. а и стяга кожата на тялото.
Линдакса не действа така както редуктила,въпреки че състава е един и същ на двете лекарства.
Редуктила убива всяко желание за храна(сладки храни),хранила съм се колкото да има нещо в стомаха не,че съм била гладна.
свалих около 25кг.след бременността.

diadora
12th March 2009, 19:46
Не беше ли много нервна от Редуктила :?:

danas
13th March 2009, 09:23
Не беше ли много нервна от Редуктила :?:Да,но това е нежелана реакция само първата седмица.

Марулка
13th March 2009, 09:38
DANIS колко време пи Редуктила......?И от колко мг.?Как ти бяха после вкусовите адаптори?Като преди ли?

danas
13th March 2009, 10:36
DANIS колко време пи Редуктила......?И от колко мг.?Как ти бяха после вкусовите адаптори?Като преди ли?Пила съм го около 5-6 месеца но с почивки.Интересното беше,че не изпитвах глад,всеки ден се топях.С вкусовите адаптори,са ми както преди,но след като го спрях.
Когато го пиех не си и момислях за сладолед, който много обичам и нищо сладко не ми се ядеше.забравих да кажа,че пиех 15мг.

veselan4e
29th April 2009, 10:32
:( Не знам как го пиете, момичета, но аз преди 3 години си купих опаковка за 1 месец за 160 лв. и само след първото хапче, което изпих в съботен ден, за да видя как действа, едва оживях - имах страхотно сърцебиене, виене на свят, не можех да стана от леглото, не знаех къде се намирам просто. Трябваха ми 3-4 дни, за да се свестя и повече не посмях да пия. Държах ги около година, но нямах смелост да опитам отново и просто отидоха в боклука. Доста четох преди това за Редуктила, всички, които го пиеха не споменаваха за странични реакции, но при мен беше просто ужасно. :( Успех в начинанието, може би аз съм си кърък!

Мария Василева
29th April 2009, 12:05
Държах ги около година, но нямах смелост да опитам отново и просто отидоха в боклука.
И при мен стана така по подобни причини. :?

maria4719
5th May 2019, 08:05
Хапчета за отслабване - https://thermacuts.com (http://tonzes.com/slimbg.htm) Благодарение на тези малки капсулки отслабнах с цели 5 кг в първия месец, а в следващия с общо 9кг