PDA

View Full Version : МАлък проблем :(


FakeID
27th July 2007, 10:06
Добър ден :)
Значи на 16 години сам и вече имам някакви сини работи под очите..
Знаете ли как да се отърва от тях :).
Ако знаете пишете че умирамм :((

secretk
27th July 2007, 10:08
има 2 причини за тях , или си недоспиваш или си отслабнала в последно време повечко.
ако е от съня-създаваш си режим на спане, ако е от свалянето, ще се оправи споко, просто дай малко време на организма си :wink:

curka94
27th July 2007, 10:10
Зависи какво са...петна или просто сенки под очите...
За сенки под очите знам 4 варианта
1во може да се появят ако си болен хремав-настинал си
2ро може да се появят ако си със наднормено тегло,в следствие на сърцето...нз точно как става
3то може да са от недоспиване
4то ако си с по прозрачна кожа или по бяла...аз съм така и винаги ги имам :evil:

nadin
7th October 2007, 13:59
Пробвали ли сте с околоочен крем,да ви кажа много помага.аз също съм с прозрачна кожа,да не говорим,че не си и доспивам,но с такъв крем хем очите ти отпочиват качествено като не спиш,хем помага,но ефекта не е УАУ чак де,прото сенките не са чак толкова плътни

Allure_
11th October 2007, 19:31
И моята кожа е прозрачна и тънка,винаги съм ги имала.Кремовете и геловете помагат до известна степен,понякога си правя и компреси с пакетчета чай или пък резенчета краставица,но нищо не можа да ги премахне за съжаление.Затова пък има коректори. :)

duska20
17th November 2007, 20:11
Здравейте.От проблеми с бъбреците,също може да има такива синини.Аз също имах по едно време този проблем.Но може да е просто от недоспиване.