PDA

View Full Version : КАКВО СТАВА С МЕН?


mrazq_maznoto
4th August 2007, 23:54
Здравейте искам да споделя и аз нещо ,че от както почнах да отслабвам и когато реша да хапна и най малкото и след като съм го изяла имам чувството че съм качила пак ,незнам вече какво става с мен ,от 1 месец сам на диета и се чувствам отпаднала и длъжна да ям едно и също защото иначе ще напълнея. .Моля ви кажете ми какво става с мен.Не мога да си позволя и най малкото да хапна и желанието ми да отслабна е още по голямо а сам висока 1.77 кг вече съм 58 от 65 .И манията ме е обвзела.Другото което е, че се чувствам постояно отпаднала нямам желание за нищо дори да излезна навън.Какво става с мен .

just_a_girl
5th August 2007, 09:01
ми кво става с теб... цял месец на диета не е малко... а и на тази височина тези кг са малко според мен... и щом хранителният режим, който спазваш ти влияе така ще е по-добре да го смениш...

:)FeIcHkA(:
5th August 2007, 09:45
Това чувство ми е безкрайно познато...а диагнозата е ВМАНИАЧАВАНЕ... :? Като намалиш рязко храната и дълго време се лишаваш след това е нормално да се чувстваш отпаднала..особено ако не приемаш достатъчно белтъчини...и с времето се вманиачаваш..мислиш си че ако изядеш една солета и е грешно и веднага ще ти се лепне..но това е невъзможно..всичко е на психическа основа. Ако имаш isq или skype пиши ЛС. Може да си попишем малко там...защото и аз съм минала през това и знам какво е :?

tsvety
5th August 2007, 10:01
Анорексия - това става, намери информация в нета и внимателно прочети какво е това, преди от незнание да се набуташ в това блато.

mrazq_maznoto
5th August 2007, 12:29
Хора не ме плашете моля ви!

cristiano7
5th August 2007, 14:16
и най малкото и след като съм го изяла имам чувството че съм качила пак ,
...... и длъжна да ям едно и също защото иначе ще напълнея.
ето това чувство те демотивира - не се тегли на кантара през 1 час, а се поглеждай в огледалото - то показва дали има напредък

не е нужно да ядеш едно и също, за да отслабнеш - просто спазвай това >>>> http://spidersport.com/images/what-to-eat.png
дори и да нямаш време за фитнес зала, то поне можеш да се движиш повече - ходи пеша на работа или училище, ако си с кола паркирай по-далече, не ползвай асансъора, а се качи по стълбите
ако все пак намираш време да тичаш, пийни един л-карнитин 30 мин преди кроса
след поне 2 месеца ще забележиш осезаема разлика
ИСКА СЕ ПОСТОЯНСТВО И ТЪРПЕНИЕ!!!!

Boyan
12th August 2007, 11:40
Вероятно си на ниско въглехидратна диета (нвд), при която липсата на въглехидрати води до отпадналост. Така че имай си един ден в седмицата в който да се заредиш с въглехидрати и отпаднолостта няма да я има ;)