PDA

View Full Version : И за моята операция дойде време - утре!!!


gwendoline
8th August 2007, 15:38
Здравейте момичета, много съм развълнувана от предстоящата ми операция утре. Не си спомням така да съм се вълнувала от последното раждане насам... :) Предполагам, че повечето от вас сте минали по този път и си спомняте за какво състояние става дума, затова ми простете еуфорията. Ще ме оперира Н. Георгиев сутринта рано - 375 сс, Eurosilicone, кръгли, среден профил, подмускулно. Ако някоя си е слагала подобни подмускулно - ще й бъда благодарна ако ми прати снимки, или просто ми даде някоя препоръка и сподели опит.
Благодаря ви от сърце за това, че отговаряхте на скромната ми бройка "мнения", както и специални благодарности на Misheline, която в продължение на цял месец ме окуражаваше всеки ден на "лични"! :P Чета ви от повече от година редовно и повечето от вас ви познавам задочно. Радвам се, че ви има и се надявам да станем още по-близки с времето!

Puppito
8th August 2007, 15:46
желая ти успех! нека всичко мине по вода и бъдеш много доволна от резултата! и да пуснеш снимчици после! :2020:

bimbi
8th August 2007, 16:09
Успех и от мен :D

Stefiela
8th August 2007, 18:37
Пожелавам ти операцията да мине без проблеми и много, много да си доволна от резултата! :2043: Успех !

Nadia28
8th August 2007, 19:07
Успех и от мен,стискам ти палци всичко да мине успешно и дано си много,много доволна от резултата :2043:

Chujdata
8th August 2007, 19:09
Успех мила :2003:

Мария Василева
8th August 2007, 19:19
:girl_dance: Успешен ден ти пожелавам за утре, gwendolin4е
(и да си поискаш от Льофи емотиконка с едни хуу-убави цицки :girl_in_love: )

joliy
8th August 2007, 21:01
Успех, ще ти стискаме палци!!!

Flame73
8th August 2007, 22:07
Късмет, мацка!
Ще чакаме само добри вести! :2018:

Mishelin
8th August 2007, 22:25
Желаия ти най искренно и от сърце УСПЕХ! Както виждаш голяма група ще ти стискаме палции! Късмет мила! :girl_kiss2: Благодаря за топлите думи. :oops:

kali.p.
9th August 2007, 11:21
И аз ти желая успех и после да се похвалиш с резултатите за още колебаещите се като мен :wink:

Lady Blue
9th August 2007, 11:39
успех и от мен :D да се похвалиш после и безпоблемно възтановяване ти пожелавам :1201:

Errika
9th August 2007, 14:06
Много късмет ти пожелавам! :)

Street
9th August 2007, 14:45
Късмет и от мен, и както каза някой по-напред, да пуснеш и снимки :lol: :cool:

ot4aqnata
9th August 2007, 17:47
и аз ти стискам палци всичко да е наред и много да си ги харесаш. :2043: :girl_kiss2:

gwendoline
11th August 2007, 17:19
благодаря ви за пожеланията, момичета, не бяхси правила досега никакви операции и имах нужда от морална подкрепа :girl_in_love:
Всичко е наред. :) Днес бях да ми сменят превръзките и докторът каза, че гърдите ми изглеждали така, както на други жени им изглеждат след месец-два, така че нищо да не им слагам - нито сутиени, нито ленти. При мен нещата били "заспали" направо :1252: :2008:

bimbi
11th August 2007, 17:28
...докторът каза, че гърдите ми изглеждали така, както на други жени им изглеждат след месец-два...има нещо вярно :cool: чак не можах да повярвам, че това е работа на НГ.
честито, и много да им се радваш :wink:

gwendoline
11th August 2007, 17:35
Мерси :) Защо така не го харесвате тоя доктор... Като си помисля само колко проучвах нещата... Пък и не мога да кажа, че мненията ви тук за него не наклониха малко везните в негова полза... :oops: :) Само дето сега забелязвам като че ли повече отрицателни мнения за него, отколкото преди няколко месеца, когато взех решението си? :roll: :? Какво съм пропуснала да прочета? Много ли жени е окепазил..? :roll: :(

Flame73
11th August 2007, 22:00
Честито мацка!!! :1203: :2020:
От сърце ти пожелавам с всеки изминал ден да се харесваш в пъти повече и разбира се, доверието ти към твоя хирург е оправдано!

Я виж, колко народ те подкрепяхме. :wink:

Колкото до Ники Георгиев, от форума знам само за две момичета с проблеми....но при тях е в последствие от предишни операции. :?

Ще е възможно ли да погледна снимки? :oops:

bimbi
11th August 2007, 22:59
е зависи какво разбираш под "окепазил", и "проблем" :cool: то от медицинска гледна точка и циците под мишниците не са проблем, ама от естетична гледна точка са грозни...
не го мисли, твойте са пърфект :wink:

gwendoline
11th August 2007, 23:08
Честно да ти кажа, Бимби, от това най ме беше страх - да не ми застанат под мишниците :1250: Защото (вече си видяла, че нямах никакви гърди! :oops: ) между двете имах немалко разстояние и си мислех, че сложат ли ми имплантите - те ще застанат под мишниците... :? Споделих това с Георгиев и той ми каза, че въпреки, че е важна анатомията и трябва човек да се съобрази с нея - това може донякъде да се предвиди и да се избегне. Доколкото е възможно, разбира се. Каза ми, че сигурно ще ми се видят много високо първоначално и може би дори раздалечени, но оттук нататък само по-добре ще застават и след време между тях ще остане по-малко разстояние, отколкото са ми сега. Това ме успокои донякъде и след многото снимки и сайтове, които разгледах - видях, че тази височина при мен не е чак толкова голяма колкото при други и вярвам, че след половин година ще изглеждат наистина добре... :roll: :1223:

bimbi
11th August 2007, 23:21
Каза ми, че сигурно ще ми се видят много високо първоначално и може би дори раздалечени, но оттук нататък само по-добре ще застават и след време между тях ще остане по-малко разстояние, отколкото са ми сега. абе малко те е поизлъгал според мен :cool: с времето мускула поизбутва встрани импланта. може да е с 1-2 милиметра на година, ама като се натрупа с годините...
ама това си е риска на подмускулното въобще, а НГ в твоя случай е дал най-доброто от себе си :)

gwendoline
11th August 2007, 23:49
Ох, направо ми се помрачи радостта :? :( Това е най-голямото ми притеснение... Ако това стане - следващият път ще си сложа надмускулно... :?

bimbi
12th August 2007, 00:04
ааа и там има проблеми, не го мисли толкоз :lol: изкуствените цици не са кат истинските, тъй че дано да им се радваме дълго :D

Lady Blue
12th August 2007, 13:23
при мен има разстояние между гърдите,искам да сложа импланти,но още не съм се консултирала с лекар.Дали има начин така да се сложи импланта,че двете гърди да се приближат една към друга :roll:

Renkata
12th August 2007, 16:09
Възможно е да се коригира разстоянието - с правилно направен джоб на импланта, съобразен с твоята физиология.

Stefiela
13th August 2007, 09:46
Утре аз съм на ред ! Операцията ще е при др. Заякова-325сс. :D
Благодаря на всички ,че бяхте така внимателни и отзивчиви и отговаряхте на всичките ми въпроси. Скоро ще се похваля и с новите придобивки. Целувки- :girl_kiss2: :girl_kiss2:

Ани
13th August 2007, 11:28
Утре аз съм на ред ! Операцията ще е при др. Заякова-325сс. :D
Благодаря на всички ,че бяхте така внимателни и отзивчиви и отговаряхте на всичките ми въпроси. Скоро ще се похваля и с новите придобивки. Целувки- :girl_kiss2: :girl_kiss2:ще стискам палци всичко да е наред и да не забравиш после да се похвалиш с новите придобивки :wink:

bimbi
13th August 2007, 11:32
успех и от мен, Стефиела :D

mallvina
13th August 2007, 12:44
успех и от мен, Стефиела :D
и от мен,операцията да мине успешно и безпроблемно възстановяване. :D

gwendoline
13th August 2007, 12:58
Успех миличка! Ще чакаме да се похвалиш веднага щом можеш :)
Ти подмускулно ли си или над? И разрезът ти къде ще е?

Flame73
13th August 2007, 14:28
Предполагам, че Стеф ще е с частично подмускулно...Ако не се лъжа е при Д-р Заякова? :roll:
В стископалци сме за теб, Стеф! :girl_in_love:

Lady Blue
13th August 2007, 14:38
хайде,до скоро и да се похвалиш :D

gwendoline
15th August 2007, 13:49
Някой знае ли какво стана със Стефиела? :1222: Нали на 13 беше нейната операция? Ако влезе тук - да пише бързо как е минало всичко! :1202:

Flame73
15th August 2007, 17:27
Не, Гуин...вчера й е била операцията. :wink:

gwendoline
15th August 2007, 17:49
Ох, вярно... :oops: :oops: Дано всичко е минало добре и е доволна :)

Stefiela
16th August 2007, 09:36
Привет момичета :) . Всичко мина добре,обаче ужасно ме болят гърдите,ребрата и гърба.Стегната съм с ластична лента и едвам дишам.
Благодаря на всички за подкрепата.
колко дена са силните болки

woly
16th August 2007, 10:03
Радвам се, че всичко е минало добре!При мен силните болки,които трябваше да контролирам с аулин бяха 3-4 дни.Стискай зъбки,ще минат а после само гордост

gwendoline
16th August 2007, 11:43
Добре дошла, Стефиела! Честито, да си ги носиш със здраве и да си много щастлива с новите придобивки :)
Надявам се, че всичко е минало безпроблемно... Моите болки продължиха точно пет дни, пиех по три пъти аулин на ден и беше поносимо - само дето не можех да се изправям сама от леглото - сега - седем дена по-късно - болки почти никакви нямам, просто съвсем леко ги усещам... Е, аз не съм била с ластична лента, нито сутиен, но един ден бях си сложила потник с голям и стегнат ластик над гърдите - и едвам издържах - толкова ме болеше гръдния кош и дишах трудно... :? Представям си значи какво е да носиш стегната лента :cry: Но оттук нататък с всеки изминат ден - все по-добре ще се чувстваш! Успешно възстановяване и ще чакаме снимки! :2043:

Lady Blue
16th August 2007, 15:35
Stefiela ,честито,със здраве да си ги носиш :D
мога ли да попитам колко ти струваше? :oops:

Stefiela
16th August 2007, 16:57
Само операцията-2600евро-включва всичко.
Аз имам допълнителни корекции - заплащат се отделно.

Ани
17th August 2007, 14:10
Само операцията-2600евро-включва всичко.
Аз имам допълнителни корекции - заплащат се отделно.честито желая ти бързо възстановяване :D как ви са другите корекции

joliy
17th August 2007, 16:23
Честито и от мен! :2020:
При мен също най-силните болки бяха до 5ия ден, после пак наболявава, но е съвсем поносимо.
Аз до 20-ия ден бах с ластична лента и в началото много я стягах, направо не можех да дишам, но после лекаря ми каза, че не е нужно да е чак толкова стегната и като я отпуснах нещата се пооправиха.
Бързо възстановяване :)

Stefiela
17th August 2007, 20:30
[честито желая ти бързо възстановяване :D как ви са другите корекции

Ани писах за тях в Дневника че тук да не променяме темата.
Макар и много да ме болят съм щастлива с придобивките :D

KANELLA
5th October 2007, 13:48
здравейте момичета,айде и аз да се разпиша :lol: ,моята операция е планирана за 9-и октомври, живот и здраве :D ,ако не ми дойде цикълът :evil: ,че не ми се мисли повече за отлагане.Операцията ми беше планувана за пролетта /тази година/,но нямаше кой да ми помага за детето и я отложих за есента.Ще се оперирам при Стоянов и дано да си свърши работата професионално :lol:
Леко възтановяване на всички скорошнооперирании и успех на всички които им предстои :girl_kiss2:

Lady Blue
5th October 2007, 16:37
успех :wink: наистина трябва някой да ти помага за детенцето,особено първата седмица,после и сама ще се справяш :1231:

KANELLA
5th October 2007, 20:28
успех :wink: наистина трябва някой да ти помага за детенцето,особено първата седмица,после и сама ще се справяш :1231:
благодаря ти,но проблема е ,че детето е още на 1 год, и все още се налага някой да го вдига ,така че найстина ще ми е нужна помощ :wink: ,но ще се справя :wink:

KANELLA
11th October 2007, 13:25
Привет момичета :1207: и моята операция мина успешно :1203: ,все още съм с болки и се надявам скоро да поотминат,че едвам издържам,че съм и доста пристегната,но вие знаете как е :x и аз като Гуен се притеснявам да не се изместят имплантите встрани,че доста е подута областа откъм мишницата ,но предполагам че е от оттока,утре съм на превръзка и доктора ща каже какво ми е положението ,а и ще си ги видя за първи път :D :wink:

gwendoline
11th October 2007, 14:44
Честито Канела! :wellcome:
Радвам се, че си доволна и че всичко е минало добре; сега остава и да изглеждаш с тях още по-добре от преди, в което почти не се съмнявам. Ще чакаме нагледен материал, а дотогава - да си ги носиш с гордост и здраве! :naked:

KANELLA
11th October 2007, 15:19
мерси Гуен,очакваите и скоро снимков материал :photo: :wink:

joliy
11th October 2007, 18:35
Честито и от мен, KANELLA! :2020:

Stefiela
11th October 2007, 18:43
Честито и от мен и успешно възстановяване :2020:

junglegirl
11th October 2007, 20:05
Честито и от мен и успешно възстановяване :2020:И от мен! :girl_dance: :girl_dance:

Rali_
11th October 2007, 22:28
Честити и от мен! Със здраве да се фръцкаш

adinka
12th October 2007, 14:14
честито и от мен миличка....искам и аааааааааааааз

KANELLA
12th October 2007, 21:12
благодаря ви момичета,много се мили :2024:

adinka
13th November 2007, 12:15
Много се радвам,че дойде време и аз да пиша в тази тема.Е,опрацията ми е утре при д-р Динев.Да си призная доста ме е страх,ама знам че после ще се радвам много повече... :) Искам да кажа,че форума и всички вие много ми помогнахте и се надявам и след утре да е така :2024:

а забравих да кажа една клюка....имам регистрация в един сайт за запознанаства и ми пише един пластичен хирург,смисал има снимка и ми каза да проверя там неговия сайт и там има такава снимка.Не знам дали е той,но все пак ми стана интересно....това не е подобно на темата ''Влюбена съм в д-р Николай Георгиев" не става въпрос за този д-р :lachen: просто да се посмеем малко.дано този д-р да не влиза във форума :D

Babri
13th November 2007, 13:08
Успех,Ади :2043: И после да се похвалиш.

joliy
13th November 2007, 13:47
...имам регистрация в един сайт за запознанаства и ми пише един пластичен хирург...
:lachen: явно е много самотен щом намира време за тикава неща :lachen:

Стискам палци за утре, Ади:)

Ava-ava
13th November 2007, 13:52
И на мен ми се вижда странно пластичен хирург да намира време за сайтове за запознанства и още повече да е допрял до там..Да не е женен и да така да си търси гаджета, бе :roll:

Успех и от мен на Адинка ичестито на вече оперираните! :D

gwendoline
13th November 2007, 14:10
...имам регистрация в един сайт за запознанаства и ми пише един пластичен хирург...
И аз си пишех преди години с един; предполагам, че е същия :)

KANELLA
13th November 2007, 14:21
adi, успех миличка и стискаме палци всичко да мине добре и резултатът да ти хареса много :1203:

monti
13th November 2007, 16:27
Адинка и от мен успех и пожелание за най страхотните гърди :pinkglasses:

adinka
13th November 2007, 19:24
Благодаря ви много на всички...ще разказвам като се върна
целувкиииииииии :girl_dance:

zhenya chavdarova
13th November 2007, 20:28
Успех Адинка :2043:

Stefiela
13th November 2007, 20:58
Кураж Ади , ще стискам палци и аз :2043:

Ани
13th November 2007, 21:08
...имам регистрация в един сайт за запознанаства и ми пише един пластичен хирург...
И аз си пишех преди години с един; предполагам, че е същия :) :lol: :lol: и аз и то не в един а в два сайта

Reason
13th November 2007, 21:32
Леле, кой е тоя мръсник! :)

Ани
13th November 2007, 22:28
не бих го определила като мръсник с мен се е държал много коректно и никога не ме е навивал да си правя каквито и да е корекции още повече при него

simba JJ
13th November 2007, 22:33
Успех и от мен Ади, като се прибереш пиши. Стискаме палци, всичко ще е ОК. айде до скоро. :wink:

Reason
13th November 2007, 22:34
Защо си мислиш, че човека е търсил потенциални клиентки? :)

Ани
13th November 2007, 22:35
не си го мисля просто пояснявам

simba JJ
13th November 2007, 23:00
Reason, защо се интересуваш толкова кой е този пластичен хирург. Просто питам!!!!

Reason
13th November 2007, 23:08
Чак пък да ми е спешно и да не мога да спя нощем...не си го слагам чак толкова на сърце...

Ava-ava
14th November 2007, 14:09
И на мен ми е интересно, не е само на Reason :wink:

Babri
14th November 2007, 14:29
Предполагам,че въпросния хирург не се е регистрирал с истинското си име,а с друго.Тъй че е трудно да се каже кой е.И на мен от чисто женско любопитство,ми е интересно как се казва.

пилето
14th November 2007, 14:43
:arrow:

blanco y negro
14th November 2007, 15:09
То май и пожеланията, честитките и благодарностите трябва да стават на лични, щото като се изредят 20момичета тук с "честито" и става много дълго. На мен ми е все едно де, да не помислите , че упреквам някого. И аз самата няколко пъти честитих. :lol:

Ava-ava
14th November 2007, 15:44
Пиле, утре пак ще се оперираш, така ли? :roll: Защо не изчака малко да видиш как ще се развият нещата с времето?

При същия лекар ли(извинявам се, ако си писала и съм пропуснала)

Стискам ти палци, дано този път нещата станат перфектни за теб, за да се успокоиш и да им се порадваш :cool:

пилето
14th November 2007, 16:20
:arrow:

Ava-ava
14th November 2007, 16:48
И аз ти благодаря :oops: Следя ти развитието на нещата, та затова се изненадах, че съм пропуснала, че пак ще се оперираш :roll:

Успех на консултациите, ще кажеш какви мнения си събрала после :D